Daļējas rezerves DeFi un IRS privātuma monētu izsekošana – nedēļas kriptogrāfijas ziņas

OKEx Insights iepazīstina ar pēdējiem pieciem pēdējās nedēļas kriptogrāfisko ziņu stāstiem

Nedēļas jaunumi

Savienojuma DAI piedāvājums atgādina daļēju rezerves banku darbību

Kā pirmo reizi ziņoja CoinDesk, kaut kas ne visai summējas par DAI daudzumu super-hyped Compound platformā.

Saskaņā ar Compound oficiālo vietni DAI bruto piedāvājums pašlaik ir 501,70 miljoni un pieaug, sākot no preses laika. Šis skaitlis tomēr krasi kontrastē ar gandrīz 157,99 miljoniem, par kuriem ziņoja vietne Dai Stats – summa MonētaGecko piekrīt. 

Turklāt pēdējās dienās DAI skaits savienojumā ir absolūti pieaudzis. 1. jūlijā šis bruto piedāvājums bija tikai 51,75 miljoni.

Pēc dažu ekspertu domām, neatbilstība starp Compound DAI piedāvājumu un šķietamo kopējo reālā DAI piedāvājumu izriet no platformas aizdevuma rakstura. Lietotāji acīmredzot deponē nesen aizņemto DAI un, to darot, palielina piedāvājumu.

Electric Capital Ken Deeter pastāstīja CoinDesk, ka tas atgādina tradicionālo banku sistēmu, paskaidrojot:

“Ņemiet vērā, ka bankas to faktiski dara arī ar USD. Ja es iemaksāju 100 USD un 90 USD tiek aizdots, kāds maksā ar šo 90 USD, un viņš to iemaksā bankā. Tagad bankā ir 190 USD, lai gan sākumam bija tikai 100 USD. ”

Galvenie līdzņemamie

  • Kā iepriekš apsprieda OKEx, savienojuma ražas audzēšanas raksturs var radīt dažus ilgtspējības jautājumus – par to liecina diezgan lielā neatbilstība starp DAI skaitļiem.
  • Daļējas rezerves raksturs, kas acīmredzot darbojas savienojumā, var nedarīt daudz, lai kliedētu dažus pieņēmumus, ka DeFi ir burbulis.

Šonedēļ Dai par Balancer piedāvājums pieauga. (Diagramma sākas 30. aprīlī.) Avots: Compound Labs

USDC žetoni sasniedz 1 miljardu dolāru, jo tie ir gandrīz 10 miljardi dolāru

Kopējā USD monētas (USDC) tirgus kapitalizācija šonedēļ pārsniedza miljardu ASV dolāru pēc stabilu jaunu žetonu izdruku sērijas. Kā atzīmēja Bloķēt, USDC piedāvājums jūnijā pieauga par 37% un līdz šim par 93%.

Neskatoties uz pagrieziena punktu, Coinbase un Circle atbalstītais stablecoin joprojām ir otrais vijolnieks USDT. The tirgus ierobežojums no Tether stablecoin joprojām ir nedaudz mazāk nekā 10 reizes lielāks nekā USDC, neskatoties uz to, ka nedēļu laikā tas nav izdots.

Galvenie līdzņemamie

  • Lai gan Tether printeris joprojām nav atvienots, mēs esam redzējuši nepārtrauktu pieprasījumu pēc USDC – ko daži var uzskatīt par normatīviem labvēlīgāku stablecoin.
  • USD monēta ar lielu starpību joprojām ir otrā lielākā stablekoīna, un trešo vietu ieņēma Paxos Standard mazāk nekā 25% USDC tirgus ierobežojumu.

USD monētas tirgus ierobežojums 1. jūlijā pārsniedza 1 miljardu ASV dolāru. Avots: MonētaGecko

IRS vēlas izsekot privātuma monētas

ASV Iekšējais ieņēmumu dienests meklē informāciju par rīkiem, kas palīdzēs izsekot privātuma monētas, BTC otrā slāņa ārpusķēdes protokolus un sānu ķēdes.

Uz nosaukuma minētās privātuma monētas ir Monero (XMR), Zcash (ZEC), Dash (DASH), Grin (GRIN), Komodo (KMD), Verge (XVG) un Horizon (ZEN). Pie nosaukuma minētie ārpusķēdes protokoli ietver Lightning Network, Raiden Network un Celer Network. Plasma un OmiseGo tika minēti arī kā sānu ķēdes.

Termiņš atbilžu iesniegšanai par izmēģinājuma programmu ir 14. jūlijs.

Galvenie līdzņemamie

  • Ņemot vērā daudzus izsekošanas rīkus, kas jau ir pieejami, lai risinātu BTC blokķēdi, piemēram, Chainalysis risinājumus, IRS tagad ir vērsusi uzmanību uz privātuma monētu vairāk aptumšotajām blokķēdēm.
  • Daži ir tirgojuši privātuma monētas kā vienīgo veidu, kā saglabāt savu finansiālo privātumu nākotnē ar pastiprinātu finanšu uzraudzību. Regulatori tomēr vēlas pārtraukt šādas idejas.

Līdzsvarotāju, kuru hakeris iztukšoja par 500 000 ASV dolāru

Pirmdien Balancer Pool – likviditātes nodrošinātājs decentralizētajā finanšu telpā – tika uzlauzts, izmantojot ekspluatāciju, kuras dēļ protokols izlaida žetonus, kuru kopējā vērtība ir pusmiljons dolāru.

Īpaši ietekmēja Statera (STA). Hakeris ātri aizņēmās 23 miljonus dolāru ētera atbalstītos WETH žetonos, pirms tirgojās ar sevi ar STA. Pēc emuāra ziņa no Balancer galvenā tehnoloģiju virsnieka Maika Makdonalda, likumpārkāpējs sasprindzināja STA likviditātes rezervi, 24 reizes pārejot uz priekšu un atpakaļ starp ieguldījumu marķieri un WETH – tādējādi mānot sistēmu. Tas pats izmantojums tika izmantots arī, izmantojot Wrapped Bitcoin (WBTC), Chainlink (LINK) un Synthetix Network Token (SNX).

Galvenie līdzņemamie

  • Lai gan DeFi šobrīd ir karstākā lieta kriptogrāfijā, tādi kā Balancer uzlaušanas gadījumi parāda, ka telpa joprojām ir nenobriedusi un, iespējams, nav veidota uz tik stabila pamata, kā daži varētu domāt.
  • Ar decentralizētu finansējumu rodas centralizētas kontroles trūkums. Tomēr nepārprotami trūkst arī centralizētas aizsardzības.

BAL cena pēdējās septiņās dienās parasti samazinājās. Avots: MonētaGecko

Bitcoin un S&P 500

Korelācija starp Bitcoin cenu un S&Saskaņā ar datiem, kas iegūti no šķībuma, P 500 ir sasniedzis visu laiku augstāko līmeni.

Rekordaugstā korelācija – 66,2% – tika sasniegta otrdien. 

Galvenie līdzņemamie

  • Neskatoties uz to, ka daudzi Bitcoin piekritēji kriptonaudu salīdzina ar “digitālo zeltu” vai vērtības krājumu, BTC pašlaik pierāda, ka tā drīzāk ir augsta riska aktīvs, kas ir saistīts ar tradicionālo tirgu stāvokli.
  • Neskatoties uz straujo pieaugumu kopš marta, Bitcoin korelācija ar S&P 500 ir diezgan nepastāvīgs un reti paliek spēcīgs.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me