China Pushes Blockchain eksperimenti, TRON dibinātājs ir aizliegts Weibo (atkal)

Nedēļas pārskats par ķēdes un kriptovalūtas jaunumiem no Ķīnas un Honkongas.

Ķīnas regulatoriem un centrālajām bankām tā ir bijusi aizņemta nedēļa, kad jāveicina blokķēdes attīstība. Ķīnas Valsts padome publicēja paziņojumu, lai veicinātu blokķēdes pieņemšanu četrās brīvās tirdzniecības eksperimentālajās zonās. Ķīnas e-komercijas giganta JD.com digitālā daļa JD Digital paziņoja par partnerību ar Ķīnas Tautas bankas Digitālās valūtas izpētes institūtu, lai pētītu valsts digitālo valūtu DCEP. Tikmēr TRON dibinātājam Džastinam Sunam Weibo konts tika aizliegts ceturto reizi. 

Šīs nedēļas OKEx Insights China Market Watch izdevumā ir viss, ko jūs varētu palaist garām saistībā ar šiem stāstiem (un ne tikai)..

Ķīnas Valsts padome bloķē ķēdi četrās brīvās tirdzniecības eksperimentālajās zonās

Ķīnas Valsts padome uzsvēra blokķēdes tehnoloģijas nozīmi, veicinot četru brīvās tirdzniecības eksperimentālo zonu attīstību Ķīnā:

  • Pekina
  • Hunans
  • Anhui
  • Džedzjans

Saskaņā ar Valsts padomes paziņojums, blokķēdes tehnoloģijas izmantošana atvieglo pārrobežu tirdzniecības vidi bez papīra un palīdz formulēt tehniskos un normatīvos standartus brīvās tirdzniecības eksperimentālajās zonās.

Galvenie līdzņemamie

  • Blokķēdes lietojumu mērķis katrā brīvās tirdzniecības eksperimentālajā zonā nedaudz atšķiras. Pekinas eksperimentālās zonas mērķis ir izveidot digitālās tirdzniecības finanšu ekosistēmu un atbalstīt DCEP izpēti un pieņemšanu. Hunanas eksperimentālās zonas mērķis ir uzlabot finanšu pakalpojumu piedāvājumu. Anhui eksperimentālās zonas mērķis ir pilnveidot administratīvos procesus, savukārt Zhejiang eksperimentālās zonas mērķis ir izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai izveidotu regulatīvo smilškasti fintech projektiem.
  • Brīvās tirdzniecības eksperimentālās zonas vēl vairāk ilustrē Ķīnas centienus kļūt par pasaules līderi blokķēdes risinājumos.

Džastina Suna Weibo darbība tika aizliegta ceturto reizi

TRON dibinātājam Džastinam Sunam bija viņa Weibo konts aizliegts jau ceturto reizi. Saskaņā ar Weibo oficiālo kontu, Sun konta aizliegums ir saistīts ar Weibo kopienas noteikumu pārkāpumiem.

Neskatoties uz Sun personīgā konta aizliegumu, Weibo veido viņa kriptogrāfijas projektus – piemēram TRON un DeFi projekts JustSwap – palikt normālā darba režīmā.

Galvenais līdzņemšana

  • Saule ir plaši pazīstama ar savu agresīvo (un, iespējams, nepieklājīgo) mārketinga stratēģiju kriptogrāfijas telpā. 19. septembrī, Sv apgalvoja ka JustSwap ir pirmajā vietā esošā decentralizētā apmaiņa un ka viņš apsver iespēju sākt lidmašīnu JustSwap lietotājiem. Turklāt TRON fonds nesen atvainojās sabiedrībai par nepatiesu Sun apgalvojumu, ka TRON sasniedzis 10 miljardus lietotāju – skaitli vairāk nekā planētas iedzīvotāju. Tāpēc viņa personiskā Weibo konta ceturtais aizliegums nav pārsteidzošs.

JD Digital sadarbojas ar PBoC DCEP pētījumos

JD Digital, Ķīnas e-komercijas giganta JD.com digitālā daļa, paziņoja partnerība ar Ķīnas Tautas bankas Digitālās valūtas izpētes institūtu, lai veiktu pētījumus par Ķīnas oficiālo digitālo valūtu DCEP.

Paziņojumā norādīts, ka JD Digital veicinās DCEP izpēti, attīstot blokķēdes infrastruktūru un lietojot gadījumus mobilajiem maksājumiem. Piemēram, partnerība var izmantot JD Digital pieredzi, lai izstrādātu digitālo maku DCEP.

Galvenais līdzņemšana

  • JD Digital nesen piesaistīja lielu uzmanību no Ķīnas finanšu tirgiem IPO pieteikums Šanhajas fondu biržas STAR tirgū 11. septembrī. Kā parādīts uzņēmuma prospekts, JD Digital piedalījās pētījuma ziņojumā par digitālās valūtas jauninājumiem, kuru vadīja PBoC un Ķīnas maksājumu un klīringa asociācija..

HSBC akciju cena noslīdēja līdz 25 gadu zemākajam līmenim

Šonedēļ akciju tirgus Ķīnā nedaudz samazinājās, jo Honkongas akciju tirgus kritās. Sākot ar preses laiku, Shanghai SE Composite un CSI 300 šobrīd tirgo 3280 un 4652, un nedēļas zaudējumi ir attiecīgi 0,13% un 0,6%. Honkongā Hang Seng indekss šonedēļ nokritās par 4,01% un šobrīd ir 23 734.

Ķīnas akciju tirgus nedaudz samazinājās, savukārt Honkongas akciju tirgus kritās. Avots: Trading Economics, Investing.com

Akciju tirgus dalībnieki pievērsa uzmanību HSBC (HKG: 0005) akciju cenas kritumam šonedēļ. HSBC akcijas cena strauji kritās līdz 25 gadu zemākajam līmenim – HK $ 27,90. To veicina nopludinātie FinCEN dokumenti, kas Valsts ka dažas no pasaules lielākajām bankām ir iesaistītas aizdomīgos līdzekļu pārskaitījumos, kuru summa pārsniedz USD 2 triljonus.

Turklāt tiek ziņots, ka HSBC ir potenciāls kandidāts saskaņā ar "neuzticamu entītiju saraksts" Ķīnas valdība.

Galvenie līdzņemamie

  • Bez HSBC cieta dažas pasaules slavenās bankas masveida akciju cenu kritums pēc FinCEN failu noplūdes. Piemēram, Standard Chartered akcijas kritās par 6,18%. Deutsche Bank (ETR: DBK) akcijas samazinājās par vairāk nekā 8%, un JPMorgan Chase (NYSE: JPM) akcijas samazinājās par vairāk nekā 3%.
  • Uzņēmumi saskaņā ar "neuzticamu entītiju saraksts" Ķīnā ir aizliegts veikt ieguldījumus, importēt un eksportēt. Viņu darbiniekiem nav atļauts iebraukt Ķīnā.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me