BTC Long / Short Ratio parāda augšupejošo tendenci, bet citi rādītāji nav tik bullish: nākotnes piektdiena

OKEx nākotnes piektdiena ir iknedēļas pārskats par Bitcoin ceturkšņa nākotni OKEx.

Pēdējo septiņu dienu laikā Bitcoin (BTC) stundas grafiks ir parādījis, ka vadošā kriptogrāfijas valūta konsolidējas lielā cenu diapazonā no USD 6500 līdz USD 7100. Zemāk redzamajā stundas diagrammā mēs varam redzēt divus straujus kritumus un divus ātrus pievilkšanās gadījumus.

Ceturtdienas rallijs ar labu apjomu salauza otrdienas augstāko līmeni aptuveni 6 950 USD apmērā un padarīja nederīgu īstermiņa lāču modeli. Nākamais lielākais pretestības līmenis, kā norādīts stundas diagrammā, ir 7 150 USD. BTC tirgo aptuveni 7 100 USD preses laikā par OKEx ceturkšņa nākotnes cenu (BTCUSD0626).

Dienas grafikā 60 dienu slīdošais vidējais rādītājs, kas ir aptuveni 7400 USD, nodrošina spēcīgu pretestības līmeni. Stundu diapazons varētu pavērt durvis šī svarīgā mainīgā vidējā līmeņa pārbaudei. No otras puses, 6 950 USD atbalsta līmeņa neveiksme varētu izraisīt lielāku peļņas gūšanu, kas novedīs pie dziļākas atvilkšanas līdz 6800 USD.

Aplūkojot OKEx tirdzniecības datus, šonedēļ ir daži pretrunīgi signāli. BTC Long / Short attiecība tagad darbojas tuvu augstākajam līmenim kopš marta vidus avārijas. Bet atklātā procentu likme un BTC starpības aizdevuma koeficients neuzrāda lielu bullish noskaņojumu.

OKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) stundas diagramma. Avots: OKEx

OKEx tirdzniecības datu rādījumi

Apmeklējiet OKEx tirdzniecības datu lapu, lai izpētītu vairāk rādītāju.

BTC garā / īsā attiecība

BTC Long / Short attiecība ir parādījusi augšupejošu tendenci pēdējo septiņu dienu laikā. Ceturtdien notikušajā mītiņā attiecība bija virs 1, kas norāda, ka vairāk cilvēku ieņem garas pozīcijas.

Tagad attiecība pārsniedz 1,2, kas ir augstākais līmenis kopš marta vidus avārijas.

Datu apkopošanas laiks: 4/10 12:00 līdz 4/17 12:00 (UTC)

Long / Short Ratio parāda attiecību pret kopējo lietotāju skaitu, kuri laika posmā atver garās pozīcijas, pret īso pozīciju atvēršanu. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC pamats

BTC pamats kritās pagājušajā piektdienā un atkal nonāca negatīvā teritorijā. Lai gan kopš ceturtdienas negatīvā prēmija ir samazinājusies, tai vēl ir jāatgriežas pie pozitīvās. Tas dažiem parāda, cik maz šķiet, ka tirgū valda pārliecība par šo ralliju. Ceturkšņa nākotnes līgumi pašlaik uzrāda negatīvu prēmiju 20 ASV dolāru apmērā.

Datu apkopošanas laiks: 4/10 12:00 līdz 4/17 12:00 (UTC)

Šis rādītājs parāda ceturkšņa nākotnes cenu, spot indeksa cenu un arī bāzes atšķirību. Konkrēta laika bāze ir vienāda ar ceturkšņa fjūčeru cenu, atņemot spot indeksa cenu.

Fjūčeru cena atspoguļo tirgotāju cerības uz bāzes aktīva cenu, šajā gadījumā Bitcoin. Ja pamats ir pozitīvs, tas norāda, ka tirgus ir optimistisks. Ja pamats ir negatīvs, tas norāda, ka vispārējais tirgus ir pesimistisks. Ceturkšņa nākotnes līgumu pamats var labāk norādīt tirgus ilgtermiņa tendenci. Ja pamats ir augsts (vai nu pozitīvs, vai negatīvs), tas nozīmē, ka ir vairāk iespēju šķīrējtiesai.

Atvērtie procenti un tirdzniecības apjoms

Atvērtie procenti (OI) pirms ceturtdienas ātri krājās, sākot no pagājušās piektdienas 4,59 miljoniem līgumu līdz pat 570 miljoniem līgumu (1 līgums = 100 ASV dolāri). Bet ceturtdienas rallijs ir strauji samazinājis OI, kas norāda, ka daļa īso pozīciju tika likvidēta vai slēgta, un tirgū nebija daudz garo pozīciju..

Datu apkopošanas laiks: 4/10 12:00 līdz 4/17 12:00 (UTC)

Atvērtie procenti ir kopējais nenomaksāto nākotnes līgumu / mijmaiņas darījumu skaits. Tirdzniecības apjoms ir kopējais nākotnes līgumu un pastāvīgo mijmaiņas darījumu apjoms noteiktā laika periodā.

Ja ir atvērti 2000 ilgtermiņa līgumu un 2000 īstermiņa līgumu, atklātie procenti būs 2000. Ja tirdzniecības apjoms palielinās un atvērtā procentu likme īsā laikā samazinās, tas var norādīt, ka daudzas pozīcijas ir slēgtas vai spiestas likvidēt.

Ja palielinās gan tirdzniecības apjoms, gan atvērtie procenti, tas norāda, ka ir atvērts daudz pozīciju. Līdz šim OI ir samazinājies līdz 4,77 miljoniem līgumu.

BTC aizdevuma koeficients

Pēdējo septiņu dienu laikā BTC starpības aizdevumu koeficients samazinājās no pagājušās piektdienas augstākā līmeņa 0.8 līdz pašreizējam līmenim 0.3. Ceturtdienas mītiņš, šķiet, nav atcēlis tirgus bullish noskaņojumu.

Datu apkopošanas laiks: 4/10 12:00 līdz 4/17 12:00 (UTC)

Aizdevumu procentu likme ir tūlītēja tirgus tirdzniecības dati, kas parāda attiecību starp lietotājiem, kuri aizņemas USDT, salīdzinot ar BTC aizņemšanos USDT vērtībā noteiktā laika posmā. Šī attiecība arī palīdz tirgotājiem izpētīt tirgus noskaņojumu. Parasti tirgotāju, kuri aizņemas USDT, mērķis ir iegādāties BTC, un, aizņemoties BTC, mērķis ir saīsināt pamatā esošo monētu.

Ja starpības aizdevumu koeficients ir augsts, tas norāda, ka tirgus ir vērojams. Kad starpības aizdevuma koeficients ir zems, tas norāda, ka tirgus ir lācīgs. Šīs attiecības galējie skaitļi vēsturiski ir norādījuši apvērsuma laiku.

Tirgotāju ieskats

Xuanhaimmoer, TradingView autors

Kopš lāči neļāva vēršiem no 7400 dolāru zonas, Bitcoin ir nokrities vairāk nekā par 13 procentiem. Pēdējo 7 dienu laikā tirgus bija nobijies, kad lāči bloķēja 7400 USD psiholoģisko zonu.

Vakar mēs redzējām, kā buļļi aug, spiežot Bitcoin cenu strauji pieaugt, lai atgūtu iepriekšējo impulsu.

Pašlaik pirkšanas un pārdošanas puses ir ļoti sīvā strīdā grūtībās nonākušajā apgabalā. Bitcoin atkal atteiksies, ja tas atkal atgriezīsies zem USD 6500. Līdz šīs nedēļas beigām, ja Bitcoin cena saglabāsies virs USD 000 vai pat pārsniegs $ 7,300 slieksni, buļļi uzbruks vairāk, lai virzītu cenu uz reģionu $ 7,900- $ 8,300.

Robijs, OKEx ieguldījumu analītiķis

Kopš Ķīnas centrālās bankas digitālās valūtas maka tirgus noskaņojums nav tik karsts atklāts šīs nedēļas beigās. Tirgotāji ir piesardzīgāki nekā iepriekš. Tā kā atvērtā procentu likme nav palielinājusies, es ceru, ka īstermiņā cena konsolidēsies no 6 950 līdz 7 400 USD.

BTC trūkst skaidra virziena par pašreizējo cenu aptuveni 7050 USD. No tehniskā viedokļa kopējā tendence vidējā termiņā joprojām ir vērojama, ja vien cena neizdodas pārsniegt $ 6,950.

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ir saistīta ar ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka jūs pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me