BitMEX tiesas prāva, Irānas kriptogrāfijas ieguve un dīvaina Bitcoin kustība: nedēļas ziņas

Pagājušajā nedēļā kriptogrāfijā parādījās jauna tiesvedība pret Bitcoin atvasinājumu gigantu BitMEX, dīvaina bitkoīnu kustība, kas iegūta 2009. gadā, Irānas valdībai piešķirot kriptogrāfijas ieguvi citu ievērības cienīgu ziņu vidū.

BitMEX mātes uzņēmums, kura mērķis ir jauns RICO tiesas process

Kriptovalūtas maiņas un atvasināto instrumentu tirdzniecības platformu BitMEX iesūdz Puertoriko uzņēmums BMA LLC. Apsūdzības, kas uzsāktas par populāro platformu, ietver masveida finanšu noziegumu gredzena orķestrēšanu.

Konkrēti, prasība ir iesniegta Amerikas Savienoto Valstu apgabala tiesā Kalifornijas ziemeļu apgabalā un apgalvo, ka BitMEX mātesuzņēmums HDR Global Trading ir iesaistīts nelikumīgā vairāku miljardu dolāru reketa sazvērestībā, kas saistīta ar krāpšanu ar naudas vadību, naudas atmazgāšanu, nelicencētu naudas pārsūtīšanu un citām nelikumīgām darbībām. Turklāt tiek apgalvots, ka uzņēmums ir pārkāpis Reketistu ietekmēto un korumpēto organizāciju likumu (RICO).

Tikmēr HDR Global Trading ir atcēlis tiesas prāvas apgalvojumus tikai nedaudz vairāk par “atjaunotu […] no interneta izkrāptu informāciju”, ko iesniedzis “prasību sērijveida iesniedzējs pret uzņēmumiem, kas darbojas kriptovalūtas telpā [kas] ir plaši atzīta. par darbību tāpat kā patentu trollis. ” Paziņojums nāk divas nedēļas pēc tam, kad BMA LLC iesniedza prasību tiesā pret blokķēdes firmu Ripple.

Neilgi pēc tam, kad sāka izplatīties ziņas par tiesas prāvu, BitMEX piedzīvoja “lielu pārtraukumu” – kā rezultātā tā tirdzniecības dzinējs nonāca bezsaistē. Platforma atsāka darbību dažas stundas vēlāk.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Ja lieta pret BitMEX tiktu uztverta nopietni, viļņi būtu jūtami visā kriptonauda nozarē. Tomēr BMA LLC iepriekš mērķtiecīgi lietoti kriptovalūtu atvasinājumi apmainās ar FTX, apsūdzot par cenu manipulācijām, taču atteicās.
 • BitMEX ir bijis zaudējot tirgus daļu arvien pieaugošā konkurences kriptovalūtas atvasināto instrumentu tirgū. Ziņas par tiesvedību pret mātesuzņēmumu, iespējams, neuzlabos tās reputāciju.
 • Atšķirībā no BitMEX pārtraukuma 13. martā, kas sakrita ar Bitcoin (BTC) cenas kritumu līdz 12 mēnešu kritumam, pārtraukuma incidenta laikā BTC cena palika samērā stabila.

2009. gada sākumā iegūtie bitkīni darīja ar ķēdi

Trešdien divos darījumos 50 bitkīnus pārvietoja no adreses, kas kopš 2009. gada sākuma bija palikusi neaktīva – ļoti agri Bitcoin dzīves laikā. Saskaņā ar kriptovalūtu darījumu izsekotāju Whale Alert, “šī darījuma monētas tika izrakotas pirmajā Bitcoin pastāvēšanas mēnesī”.

Šīs retās kustības izraisīja spekulāciju vilni, ka attiecīgie bitkoīni var (vai var nebūt) piederēt Bitcoin anonīmajam radītājam Satoshi Nakamoto. Pēc tam, kad parādījās jaunumi, BTC cena uzreiz nokritās – to, iespējams, izraisīja bažas, ka dibinātājs, iespējams, gatavojas pārdot lielu daudzumu agri izrakto bitkoīnu.

Pēdējo reizi tika pārvietoti bitcoīni, kas iegūti no šī laika perioda 2017. gada augusts.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Bitcoin cena gandrīz uzreiz samazinājās par septiņiem procentiem, parādot, cik ātri kriptonauda tirgus reaģē uz spekulācijām par Satoshi Nakamoto monētām.
 • Darījumam ir arī lielāka ietekme Wright pret Kleimanu lietā. NChain CTO Stīvs Šaders uzskaitīja adresi ka monētas tika sūtītas no kā, iespējams, piederošas Kreigam Raitam, kurš apgalvo, ka ir īstā Nakamoto.

Irāna sāk izstrādāt nacionālo kriptogrāfijas ieguves plānu, cer ieviest papildu noteikumus

Irānas prezidents Hasans Ruhani ir pavēlējis valsts valdībai izstrādā jaunu valsts plānu izmantot nogatavināšanas kriptogrāfijas nozares priekšrocības. Konkrēti, viņš teica Irānas Centrālajai bankai (CBI), valsts enerģētikas departamentam un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju ministrijām, lai izveidotu kriptogrāfijas ieguves piedāvājumu ar aspektiem, kas attiecas uz tās regulējumu.

Divas dienas pirms Rouhani pavēles Irānas parlaments ierosināts īstenojot savus ārvalstu valūtas un valūtas kontrabandas noteikumus kriptovalūtu sfērā. Turklāt likumprojekta mērķis ir piespiest reģistrēt kriptovalūtas biržas, kas apkalpo Irānas lietotājus CBI.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Irānas atjaunotā interese par kriptogrāfijas ieguvi nacionālā līmenī notiek mēnešus pēc tam, kad acīmredzami ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija apsūdzēts valsts, kurā kriptonauda tiek izmantota, lai izvairītos no sankcijām.
 • Stingrāku kriptovalūtu noteikumu iespējamo ieviešanu varētu veikt, cenšoties novērst kapitāla aizplūšanu no Irānas.

Bakta bizness aug, kad CME Bitcoin atklātā interese sasniedz jaunus augstākos līmeņus

Pirms patērētāju lietotnes palaišanas Intercontinental Exchange kriptogrāfijas uzņēmums Bakkt, pievienoja vairāk nekā 70 klientus tās institucionālo digitālo aktīvu glabāšanas biznesam Bakkt Warehouse. Turklāt klienti var iegādāties apdrošināšanas segumu 500 miljonu ASV dolāru vērtībā.

Tikmēr CME Bitcoin opciju atklātā procentu likme sasniedza jaunus visu laiku augstākos līmeņus pēc nesenajām ziņām, ka Pols Tjūdors Džonss iegulda vadošajā kriptovalūtā (precīzāk, Bitcoin nākotnes līgumos), ko viņš dēvēja par topošo vērtības krātuvi.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Uzlaboti institucionālo investoru uzbrauktuves Bitcoin un kriptovalūtas telpā lielā mērā ir bijušas atbildīgas par dramatisko institucionālās intereses pieaugumu šajā telpā. Tā kā Bakkt turpina attīstīt savu biznesu, ir pamatoti sagaidīt, ka šī tendence turpināsies.
 • Atklāta interese par BTC iespējām CME liecina, ka institucionālajiem investoriem ir lielāka ietekme uz tirgu.

ASV kongresmenis ierosina virzīt Blockchain Act

Kentuki kongresmenis Brets Gutrijs kopā ar Nama Enerģētikas un tirdzniecības komitejas locekļiem izteicās uz blokķēdi vērsts rēķins sauc par progresējošo blokķēdes likumu. Likumprojekts ir paredzēts, lai atbalstītu Amerikas Savienoto Valstu cīņu par iekļūšanu jauno tehnoloģiju priekšgalā.

Ierosinātā tiesību akta mērķis ir veicināt blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu ASV ekonomikā.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Amerikas Savienotās Valstis nav tieši atradušās blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu priekšgalā. Jaunais akts būtu nozīmīgs solis, lai palīdzētu valstij sekot līdzi ārvalstu konkurencei.
 • Ķīna – Amerikas tirdzniecības kara pretiniece – līdz šim ir parādījusi ceļu uz blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu nacionālā mērogā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me