Bitcoin sadalīšana divās nometnēs – tiem, kas to vēlas, un tiem, kuriem tas ir vajadzīgs

sākotnējā autore : Odrija Nesbita

Foto autors Rija Kumari no Peksels

Attīstītajā pasaulē mums ir finanšu sistēma, kas lielākoties darbojas (izņemot to, kas notika 2007. – 2008. Gadā ar finanšu sabrukumu, kuru Satoshi Nakamoto pievērsās Bitcoin). Mēs varam nolādēt maksu, it īpaši pārrobežu vai valūtas maiņas darījumos, dažus darījumus nevar veikt ārpus bankas darba laika utt., Bet lielākoties, ja tas nav izputējis, kāpēc salabot sistēmu. Mums ir valdības, kas pārrauga banku sistēmu, tā ir strādājusi gadiem ilgi, tāpēc mēs patiešām nedomājam daudz domāt par tādu banku alternatīvu meklēšanu kā Bitcoin. Daudzi teiktu, ka mums nav vajadzīgas tādas digitālās valūtas kā Bitcoin – mēs vēlamies Bitcoin.

Nesen aptauja pētījumu dienests YouGov Omnibus rāda, ka puse no Amerikas tūkstošgadīgajiem ir ieinteresēti izmantot kriptonauda kā norēķinu iespēju, taču galu galā viņiem tā nav vajadzīga – viņi to vēlas. Arī tādi uzņēmumi kā Facebook pretendē kļūt par šo tūkstošgades maksājumu platformu. Ņemot vērā šo uzņēmumu drošības un privātuma bridžus (bieži vien pēc dizaina), vai mēs nevēlamies labāku izvēli?

Ko darīt, ja jūs dzīvojat Venecuēlā? Venecuēla atrodas masīvas finanšu krīzes vidū ar strauji nolietojošu nacionālo valūtu, kur kriptovalūtu tirgus nestabilitātes nēsāšana ir labāka nekā vietējās valūtas turēšana..

Localbitcoins, tirgus, kur lietotāji var pirkt un pārdot Bitcoins viens otram un viens no otra, ir ziņojis par eksponenciālu pieaugumu Kolumbijā, Venecuēlā un Peru. Pagājušajā nedēļā Venecuēlas Localbitcoins tirgi pēdējo desmit nedēļu laikā astoto reizi reģistrēja rekordlielu apjomu

Nav trešo personu pārtraukumu

Viena no vissvarīgākajām Bitcoin un citu uz Blockchain tehnoloģiju veidoto kriptovalūtu priekšrocībām ir tā, ka valdības un bankas nevar pārtraukt darījumus, konfiscēt vai iesaldēt kontus – kriptovalūtu iezīme, kas ir pievilcīga svārstīgo reģionu iedzīvotājiem. Valstīs, kurās notiek hiperinflācija, piemēram, Venecuēlā, kriptovalūtas gūst milzīgus panākumus. Hiperinflācija notiek tad, kad iedzīvotāji dod priekšroku turēt nemonetāros aktīvos vai stabilā ārvalstu valūtā, piemēram, ASV dolāros. Tomēr, tāpat kā situācijā Venecuēlā, valdības kontroles dēļ ir ļoti ierobežota spēja iegūt ārvalstu valūtu, kas padarīja Bitcoin un citas kriptovalūtas par populāru alternatīvu. Varētu apgalvot, ka šiem reģioniem ir nepieciešama tāda banku alternatīva kā Bitcoin.

Blokķēde, kriptonauda & Bitcoin – finanšu alternatīvas bankām un bankām, kurām nav banku

Vai esat kādreiz domājuši, kāda būtu dzīve, ja mums nebūtu piekļuves pamata bankām?

Lai gan daudzi mūsdienu elektroniskās bankas ērtības uzskata par pašsaprotamu, ievērojamai iedzīvotāju daļai faktiski nav piekļuves banku pakalpojumiem. Saskaņā ar a 2017. gada pārskats saskaņā ar FDIC vairāk nekā 25 procentiem amerikāņu vai nu vispār nav bankas konta, vai arī viņi nevar izmantot savu kontu, lai segtu visas savas finansiālās vajadzības. Šī problēma kļūst aktuālāka tikai tad, ja skatāties uz valstīm, kas nav tik pārtikušas kā Amerikas Savienotās Valstis. Saskaņā ar. Jaunākajiem datiem visā pasaulē aptuveni 1,7 miljardiem pieaugušo nav piekļuves banku pakalpojumiem Pasaules Bankas Global Findex datu bāze.

Foto autors Vladislavs Rešetņaks no Peksels

Finanšu instrumentu pieejamības uzlabošana ikvienam

Piekļuve bankas kontam ir liela problēma, jo Apvienoto Nāciju Organizācija to ir iekļāvusi kā nozīmīgu daļu no septiņiem 17 Ilgtspējīgas attīstības mērķi veicināt nabadzības skarto valstu ilgtspējīgu attīstību visā pasaulē. Bet ilgtspējīga attīstība kļūst grūtāka, jo lielās bankas turpina dominēt finanšu vidē, un daudzas bankas ir vai nu samazinājušas savu klātbūtni nabadzības pārņemtajos apgabalos, vai arī ir pilnībā izstājušās augsto izmaksu un riska dēļ. Cilvēkiem, kas dzīvo šajās nepietiekami apkalpotajās teritorijās, joprojām ir nepieciešama bankas drošība, taču viņiem nav pat pamata piekļuves pamata bankas pakalpojumiem tiešsaistē. Papildus grūtībām piekļūt, ko mēs uzskatām par būtiskiem finanšu pakalpojumiem, piemēram, čeku atmaksu, daudziem cilvēkiem trūkst pamata identifikācijas formu, kas piešķirtu piekļuvi šiem pamata bankas pakalpojumiem.

Ja esat kādreiz pazaudējis vai nozadzis kādu personu apliecinošu dokumentu, jūs zināt, cik lielas sāpes ir tā nomaiņa. Nabadzībā dzīvojošajiem ir vairāki citi šķēršļi, lai iegūtu vai aizstātu identifikāciju, tostarp nekad nav pienācīgu dokumentu, augsta maksa, valodas barjera, ģimenes vai sociālo sakaru trūkums, lai pārbaudītu identifikāciju utt..

Nespēja pārbaudīt, kas viņi ir, liek bezpajumtniekiem un nabadzībā dzīvojošajiem dzīvot sistēmiskas neredzamības stāvoklī, kā rezultātā var tikt liegti pamatpakalpojumi, piemēram, veselības aprūpe un mājokļi..

Blockchain tehnoloģija, kas palīdz bankām un bankām

Blockchain, tehnoloģija, kas Bitcoin ir veidots, saskaņā ar Wikipedia ir augošs to ierakstu saraksts, kurus sauc par blokiem un kuri ir saistīti ar kriptogrāfiju. Katrā blokā ir iepriekšējā bloka kriptogrāfiskais jaucējs, laika zīmogs un darījumu dati (parasti tiek attēloti kā merkles koka saknes jaucējkrāsa). Pēc konstrukcijas blokķēde ir izturīga pret datu modificēšanu. Tas ir "atvērta, izplatīta virsgrāmata, kas var efektīvi, pārbaudāmi un pastāvīgi reģistrēt darījumus starp divām pusēm"

Blokķēdes tehnoloģijas pārredzamība un efektivitāte padara to par pievilcīgu iespēju palīdzēt atrisināt dažas no lielākajām problēmām, ar kurām saskaras nebankas un nepietiekami.

Kanādas programmatūras risinājumu uzņēmums Viedais Sapiens ir strādājis pie blokķēdes digitālās identitātes un tirgus risinājuma, lai risinātu identifikāciju un citas problēmas, ar kurām sastopas jaunieši bez pajumtes. Iniciatīvu sauc par Silver Linings, un tā darbojas, izveidojot visuresošu identifikācijas avotu – digitālo skaidru naudu ar tēriņu kontroli.

"Mēs piedzīvojam vienu no lielākajām pārvērtībām cilvēces vēsturē, aptverot tehnoloģijas tādā ātrumā, kādā mēs atrodamies. Saziņa tagad ir bez maksas un bez robežām, mūsu ikdienas iepirkšanās, filmu skatīšanās un socializēšanās ir balstīta uz tehnoloģijām, mēs tagad izmantojam tehnoloģijas izglītībai un savas veselības uzlabošanai, tomēr nav nacionālās identitātes risinājuma, kas nodrošinātu pamata pierādījums tam, kas ir indivīds – mēs esam izveidojuši digitālo pasauli, kurā visi ir anonīmi. Blockchain ir revolucionāra tehnoloģija, kurai ir iespēja izveidot šo unikālo identifikāciju digitālajā pasaulē, kā arī radīt visuresošu vērtības avotu no datiem, kurus mēs ieskaitām no iepriekš uzskaitīto pakalpojumu saraksta. Es esmu pārliecināts, ka Blockchain spēlēs lielu lomu nabadzības samazināšanā šajā pasaulē, vienlaikus palīdzot mazāk paveicīgajiem kļūt izglītotākiem un sazināties ar citiem, lai ātrāks rehabilitācijas process." – Mets Hinklijs, Izpilddirektors Smart Sapien & Līdzdibinātājs un izpilddirektors Liquidus

Banku darbība par Blockchain priekšrocībām:

– Nav nepieciešama fiziska filiāle

– Tīkla darbināšanai nav nepieciešama sarežģīta vai dārga infrastruktūra, kā rezultātā galu galā tiek samazināta maksa

– Paaugstināta pārredzamība

– Darījumu ātrums

– Īpašuma pierādījumus, zemes īpašumus, identifikāciju, darījumu ierakstus un citus svarīgus dokumentus var glabāt blokķēdē, samazinot papīra dokumentu korupcijas iespēju

– Decentralizēts – nekontrolē neviena valdība vai cita organizācija. Darījumus, ieskaitot pārrobežu maksājumus, var veikt tieši tiem, kuriem tas nepieciešams

– Blockchain iespējota kreditēšana piedāvā drošāku veidu, kā piešķirt personiskos aizdevumus lielākam lietotāju lokam, kas padarītu aizdevuma procesu lētāku, efektīvāku un drošāku.

Foto autors rawpixel.com no Peksels

Bitcoin

Bitcoin, kas ir pirmā populārā kriptonauda vai digitālā skaidra nauda, ​​neprasa centrālo banku vai vienu administratoru, un to var nosūtīt no lietotāja lietotājam, vienādranga lietotājam, neprasot trešās puses koordinatoru. Kriptovalūtas patīk Bitcoin piedāvāt dzīvotspējīgu risinājumu problēmām, kurām nav banku / banku. Tas prasa maz, ņemot vērā iestatīšanu – prasa vismaz mobilo tālruni un interneta savienojumu. Bitcoin piedāvā efektivitāti, izmaksas, ātrumu, drošību, samazina trešo personu korupcijas iespējas un ir bez robežām.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir Bitcoin, Ethereum, Ripple vai cita viena vai divas kriptogrāfijas valūtas, kas galu galā kļūst par galveno digitālo valūtu, kas tiek izmantota vērtības pārsūtīšanā, vai Facebook, vai arī tā vispār nav cita diskusija..

“Banku banknotes un sociāli politisko jautājumu, kas ietekmē valūtas, pamats jautājums un tas, kā tas ietekmē tos, kuriem tā visvairāk nepieciešama, ir neatliekams izaicinājums, kas jāatrisina daudziem no mums Blockchain Technology telpā. Viss ir saistīts ar vienu lietu – mūsu pirmatnējo instinktu, meklējot drošību un stabilitāti (pajumte un pārtika). Pašlaik bloķēšanas ķēde un kriptonauda ir pieejams risinājums bankai, kurai nav banku. Mēs nezinām, vai tas ir ilgtspējīgs problēmu risinātājs, tomēr mēs zinām, ka šajā laikā, šajā brīdī nav labāku. ” – Anna Niemira, CryptoChicks biznesa attīstības direktore

Atkārtoti izdrukāts no: https://medium.com/datadriveninvestor/splitting-bitcoin-into-two-camps-those-that-want-it-and-those-that-need-it-a067cab8920a

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me