Bitcoin pamati stiprinās, kad monētas plūst DeFi

Lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Tā bija aizņemta un rekordliela Bitcoin nedēļa. 

Kamēr Eiropas Centrālā banka plāno publiskot savas domas par digitālo eiro un Amerikas Savienoto Valstu Finanšu ministrija sankcionē kriptovalūtu adreses, kas saistītas ar Krievijas troļļiem, tirgus vadošā kriptonauda ir pielavījusies, uzstādot vairākus fundamentālus visu laiku augstākos līmeņus. Tajā pašā laikā monētas turpina birst decentralizēto finanšu protokolos.

Šeit ir viss, kas jums jāzina par šīs nedēļas populārākajiem stāstiem kriptonauda un fintech pasaulē.

Digitālais eiro plāns drīz var tikt publiskots

Mēnešus pēc tam, kad Eiropas Centrālās bankas vadītāja Kristīne Lagarde vispirms atklāja iestādes apsvērumus par eirozonā balstītu digitālo valūtu, Francijas politiķe un juriste šonedēļ apgalvoja ka centrālās bankas plāni vai to trūkums drīz tiks publiskoti.

Pēc Lagardes domām:

"Eurosistēma līdz šim nav pieņēmusi lēmumu par digitālā eiro ieviešanu. Bet, tāpat kā daudzas citas centrālās bankas visā pasaulē, mēs pētām šādas darbības priekšrocības, riskus un darbības problēmas. Paredzams, ka tuvākajās nedēļās Eurosistēmas darba grupas atklājumi tiks prezentēti sabiedrībai, pēc tam sāksies sabiedriskā apspriešana."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • ECB ir viena no daudzām centrālajām bankām visā pasaulē, kas pašlaik izskata digitālās valūtas iespējas, un tēma par centrālo banku digitālajām valūtām jeb CBDC turpina iesakņoties finanšu pasaulē.
  • ECB pārbaude par eirozonas digitālo valūtu, visticamāk, izriet no intereses pārliecināties, ka monetārā savienība neatpaliek no kriptonauda vadītās fintech inovācijas tempa.

Krievu "troļļu ferma" kriptovalūtas adreses, kuras sankcionēja ASV Valsts kases departaments

Trīs darbinieki no Krievijas "troļļu ferma" Ir bijusi interneta pētījumu aģentūra un daudzas saistītas kriptovalūtas adreses sankcionēts iesniedza Amerikas Savienoto Valstu Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs par iejaukšanos valsts 2016. gada prezidenta vēlēšanās, izmantojot digitālas dezinformācijas izplatīšanu.

The sankcionētas kriptovalūtas adreses pastāv Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Zcash, Bitcoin SV un Dash blokķēdēs. Saskaņā ar OFAC paziņojumu, "IRA izmanto kriptonauda, ​​lai finansētu darbības, veicinot to notiekošās ļaundabīgās ietekmes operācijas visā pasaulē."

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Acīmredzama kriptovalūtu izmantošana ļaundabīgo ietekmētāju ietekmē maz sekmēs digitālo valūtu likumīgu izmantošanu kā maksājumus gan ASV regulatoru, gan ārvalstu ietekmējošo pilsoņu acīs.

Bitcoin hash likme sasniedz visu laiku augstāko līmeni, neskatoties uz plūdiem

Neskatoties uz plūdiem reģionos, kuros notiek smagi Bitcoin ieguves darbi, Ķīnas musonu sezona ir bijusi lielā mērā neietekmē pirmās un galvenās kriptovalūtas tīkla jaukšanas ātrums. Faktiski dati no bitinfocharts.com norāda, ka Bitcoin hash līmenis šīs nedēļas sākumā sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni 146.5372E. 

Lai gan precīzā jaukšanas ātruma izsekošana vadošajā kriptogrāfijas valūtas tīklā nav iespējama, dažādas citas jaukšanas ātruma izsekošanas vietnes norāda uz līdzīgu līmeni tuvu iepriekšējiem visu laiku augstākajiem punktiem.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Lai gan plūdi Sičuaņas reģionā ir izraisījuši elektroenerģijas padeves pārtraukumus un negatīvi ietekmējuši Bitcoin ieguves darbības šajā apgabalā, musonu sezonā spēcīgās lietavas var nodrošināt papildu hidroelektroenerģiju par zemākām izmaksām un, savukārt, gūt labumu Bitcoin hash likmei.

Bitcoin tīkla jaukšanas līmenis šonedēļ sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni. Avots: bitinfocharts.com

Wholecoiner Bitcoin adreses sasniedza visu laiku augstāko līmeni

BTC investori ir uzkrājušies, jo vairumtirgotāju skaits – t.i., adreses Bitcoin tīklā ar vismaz vienu pilnu monētu – šonedēļ sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni.

Saskaņā ar ķēdes tirgus analīzes uzņēmuma glassnode datiem ir tāds Bitcoin adrešu skaits, kuriem ir vismaz 1 BTC uzrādīja nepārtrauktu izaugsmi un tagad sēž virs 823 000.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Bitcoin adrešu skaita pieaugums ar vismaz vienu monētu parāda kopējo tendenci tirgū – t.i., neatkarīgi no īstermiņa cenu svārstībām pastāv pastāvīgs pieprasījums pēc vismaz vienas monētas piederības.
  • Nekad nebūs pietiekami daudz monētu, lai katram pašreizējam miljonāram pasaulē piederētu 1 BTC. Vismaz vienas monētas nodrošināšana, šķiet, kļūst arvien populārāka izredzes.

DeFi bloķēts BTC pārspēj 87K monētas

Decentralizēto finanšu pasaule lielākoties nav palikusi nesena cenu krituma dēļ plašākos kriptovalūtu tirgos, jo investori turpina slēgt BTC DeFi produktos.

Saskaņā ar DeFi izsekošanas platformas DeFi Pulse datiem, kopējais DeFi izstrādājumos bloķēto BTC daudzums sasniedza jaunu visu laiku augstāko punktu – aptuveni 87 752 000 monētu – no kurām vairāk nekā puse ir bloķēta Ethereum tīklā WBTC veidā – no septembra. 11.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Decentralizēto finanšu pieaugums šogad noteikti ir samazinājis Zibens tīkla darbību. Kopējā DeFi vērtība, kas fiksēta otrā slāņa mērogošanas risinājumā, ir tikai 1100 BTC.
  • Neskatoties uz lielo BTC daudzumu, kas bloķēts DeFi protokolos, Ethereum blokķēde joprojām ir dominējošā, ja runa ir par kopējo bloķēto vērtību.

DeFi bloķētā BTC daudzums pēdējo 90 dienu laikā ir nepārtraukti palielinājies. Avots: DeFi pulss

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me