Bitcoin Opciju apmaiņas pārskats

Opcija ir līgums starp pircēju un pārdevēju, kurā līguma pircējam ir tiesības, bet ne pienākums, veikt darījumus par noteiktu sākuma cenu noteiktā datumā (termiņš).

Tirgus pieprasījumam pēc opcijām ir tendence pieaugt, palielinoties nepastāvībai, tas ir, jo augstāka svārstība, jo dārgāka ir pirkšanas vai pārdošanas opcija. Kā parādīts zemāk, kaut arī Bitcoin svārstīgums kopš 2012. gada ir pakāpeniski samazinājies, tas joprojām ir daudz augstāks nekā vairumam citu finanšu instrumentu. Tirgū ir milzīgs pieprasījums pēc Bitcoin iespējām.

Galvenais iespēju cenu noteikšanas modelis ir Black-Scholes modelis (saukts par BS modeli). Pēc modeļa formulas var redzēt, ka opcijas prēmija ir monotoniski pieaugoša svārstīguma funkcija. Ar nosacījumu, ka mērķa cena, izmantošanas cena, procentu likme un derīguma termiņš nemainās, opcijas prēmiju nosaka svārstīgums. Pieaugot svārstībām, palielinās opcijas prēmija.

Saskaņā ar fiksēto zaudējumu kā opcijas prēmiju iespēju opcija lietotājiem nodrošina produktu ar ierobežotiem zaudējumiem un neierobežotu atdevi. Lietotāju rentabilitāte pēc iespējām ir atkarīga no svārstīguma tendenču izpratnes: pirkt opcijas, ja svārstīgums ir zems, un pārdot opcijas, ja svārstīgums ir augsts.

Nepastāvību var iedalīt implicētajā un realizētajā nepastāvībā. Netiešo svārstīgumu aprēķina, pamatojoties uz opcijas prēmiju, bet Realizēto svārstīgumu aprēķina, pamatojoties uz vēsturisko cenu. Pirmais ir gaidāmais tirgus svārstīgums, un tam ir zināma tālredzība.

Parasti, jo ilgāks periods, jo lielāka ir liela opcijas svārstīguma varbūtība, tāpēc, jo ilgāks ir opcijas periods, jo augstāka ir cena. Ja netiešā nepastāvība ir līdzīga realizētajai svārstībai, opcijas prēmiju parasti uzskata par saprātīgu vērtību, pamatojoties uz vēsturiskiem kritērijiem; kad pirmais ir daudz augstāks, tas nozīmē, ka pašreizējā netiešā nepastāvība ir pārvērtēta, kas veicina opciju pārdošanu; pretējā gadījumā veicina opciju pirkšanu.

Skew dati liecina, ka kopš 2018. gada 26. septembra gandrīz viena trešdaļa reālā laika realizētā svārstība ir lielāka nekā netiešā nepastāvība, kas ir garša opciju iegādei, un atlikušais laiks, jo augstākā netiešā nepastāvība dod priekšroku opcijām pārdot.

Nākotnes notikumu radītās nenoteiktās sekas palīdzēs veicināt netiešo nepastāvību. Gaidāmais Bitcoin uz pusi un dažādi ģeopolitiskie notikumi, visticamāk, novedīs Bitcoin pie jauna augsta netiešās svārstīguma perioda 2020. gadā, kas arī atvieglo apmaiņas iespēju produktu reklamēšanu.

Galveno iespēju apmaiņas analīze

Pašlaik mainstream opciju apmaiņa galvenokārt ietver OKEx, Deribit, LedgerX, Binance JEX, CME, FTX un Bakkt. Starp tiem Bakkt un CME līgumiem ir lielāks līgumu reizinātājs un tie ir vērsti uz institucionālajiem lietotājiem; No otras puses, OKEx, Deribit, LedgerX, Binance JEX un FTX ir draudzīgāki vispārējiem lietotājiem. Ir vērts pieminēt, ka OKEx un Deribit riska kontroles mehānismi ir pilnīgāki, kas var izvairīties no nevajadzīgas piespiedu likvidācijas, ko izraisa ekstrēmas cenas, un pievērst lielāku uzmanību investoru interešu aizsardzībai..

Mēs veicām vietnes trafika analīzi piecās biržās, izņemot Bakkt un CME. Pamatinformācija ir parādīta zemāk.

Apmeklējumu ziņā no piecām apmaiņām visaugstāko daļu veidoja OKEx, sasniedzot 39,56%, kam sekoja Deribit, FTX, LedgerX un Binance JEX. Bet nesen FTX ir pārspējis Deribit.

Lietotāju ģeogrāfiskā sadalījuma ziņā šo piecu biržu lietotāji galvenokārt koncentrējas Ķīnā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievijā, Lielbritānijā un Francijā. Starp tiem OKEx ierindojās pirmajā vietā Ķīnā, Krievijā un Francijā.

Runājot par trafika kanāliem, piecu biržu datplūsma galvenokārt nāk no lietotāju tiešajiem domēna meklējumiem, kam seko atslēgvārdu meklēšana meklētājprogrammās. Tas parāda, ka piecām biržām ir lielāka zīmola atpazīstamība.

Turklāt mēs arī pētījām šo piecu apmaiņu savstarpēju lietotāju. “Salīdzināšanas mērķauditorijas” norāda, ka lietotāji, apmeklējot kādu no domēniem, tajā pašā dienā apmeklē arī citus domēnus. Šis rādītājs galvenokārt atspoguļo sīvo konkurenci starp biržām. Mēs noskaidrojām, ka pašlaik tikai Deribit un LedgerX lietotāji pārklājas, sasniedzot pat 24,80%.

No Bitcoin plūsmu viedokļa tikai OKEx un Deribit pārklājas. Kopumā var redzēt, ka opciju tirgus joprojām ir zilā okeāna tirgus un konkurences līmenis nav ļoti augsts. Joprojām ir daudz vietas citu apmaiņu ienākšanai.

Pašlaik TOP5 biržas Bitcoin opciju tirdzniecības apjomā ir Derbit, OKEx, CME, LedgerX un Bakkt.

Starp tiem Derbit aizņem 95,42% no bitcoin opciju tirgus, un otrā vieta OKEx ir tikai 3,38%. Kopš produkta laišanas tirgū Deribit 2016. gada augustā uzsāka opcijas produktus, bet OKEx tikko palaida 2019. gada decembrī. Deribit ir spēcīga pirmā virzītāja priekšrocība.

Tomēr no nākotnes tirgus datiem var redzēt, ka Bitmex, kas nākotnes produktu laida klajā agrāk, vienmēr ir ieņēmis lielāko nākotnes darījumu apjoma daļu, taču pēdējā laikā to ir apsteidzis OKEx. No šī viedokļa OKEx ir lielāks drauds Deribit daļai opciju tirgū.

No iepriekš minētajiem datiem mēs varam zināt, ka ir tikai divas biržas, kas aizņem 3% no opciju tirgus daļas, Deribit un OKEx. Šīs divas biržas var pārstāvēt visu Bitcoin iespēju tirdzniecības apjomu. Kā redzams zemāk redzamajā attēlā, nesenais Bitcoin opcijas darījumu apjoms ir sasniedzis vairāk nekā 150 miljonus, un atklātā interese arī ir sasniegusi jaunu augstāko līmeni pagājušajā gadā. Bitcoin opciju tirgus ir straujas izaugsmes periodā.

Aplūkojot atvērto procentu termiņa sadalījumu, lietotāji vairāk koncentrējas uz ceturkšņa opciju līgumiem. No tradicionālo iespēju tirgus viedokļa nedēļas iespējas parasti ir pievilcīgākas spekulatīviem privātiem ieguldītājiem attiecībā uz ekonomikas datu izlaidumiem un peļņas paziņojumiem; ceturkšņa iespējas parasti ir pievilcīgākas fondu pārvaldniekiem un institucionālajiem ieguldītājiem, kuri ir pieraduši ceturkšņa pēdējā dienā līdzsvarot portfeļus. No šī viedokļa pašreizējo iespēju tirgu joprojām galvenokārt veido institucionālie lietotāji, un privātajiem ieguldītājiem joprojām ir jāpalielina ieguldījumi izglītībā.

Bitcoin Opciju tirgus kopsavilkums un Outlook

Pašlaik Bitcoin opciju tirgus sastāv no četrām nometnēm. Deribit vadīto opciju apmaiņa ar pirmā virzītāja priekšrocībām un lielāku koncentrāciju; izveidotas apmaiņas, ko vada OKEx un Binance; institucionālie lietotāji, kurus vada Bakts un CME; un topošās novatoriskās biržas, ko vada FTX, kas kopā veido Bitcoin iespēju tirgu. Tā kā kriptovalūtas iespēju tirgus joprojām ir zaļš, nākotnē noteikti ienāks vairāk iespēju produktu.

Runājot par nākotnes perspektīvām, kamēr Bitcoin iespēju tirgus attīstība tuvojas tradicionālajam opciju tirgus modelim, tā radīs arī daudzveidīgākus opciju produktus, pamatojoties uz paša kriptonauda tirgus īpašībām..

Binārās opcijas

Binārais variants ir vienkāršāks, un lietotāju izglītības izmaksas ir zemas. Bināro šifrēšanas iespēju lietotāji galvenokārt koncentrējas prognozēšanas produktos, piemēram, Augur, Gnosis, BetMoose, Predictious uc.

Straddle variants

Attiecībā uz starpbanku opcijām lietotāji pērk zvanu un pārdošanas opcijas par vienu un to pašu sākuma cenu vienlaikus. Viņiem nav nepieciešams spriest, vai tas pieaugs vai kritīsies. Kamēr aktīvs atrodas tālu no sākuma cenas, viņi var gūt peļņu.

Indeksa opcija

Indeksa opcijas sastāv no galvenajām valūtām un vidējiem vai maziem tirgus ierobežotiem altkoīniem, kas var samazināt lietotāja darbības riskus.

Finanšu iespējas

Pamatojoties uz preču iespējām, tiks izstrādātas uz Bitcoin balstītas finanšu iespējas, piemēram, iespējas, kuru pamatā ir Bitcoin fiksētā depozīta likme, stablecoin maiņas kurss un iespēju opcijas utt..

Ārpusbiržas iespējas

Tās ir pielāgojamas ārpusbiržas opcijas. Lietotāji var pielāgot iespējas, kuras viņi vēlas tirgot, atbilstoši savām vajadzībām, piemēram, opcijas mērķa, zvana vai pārdošanas, sākuma cenas, opcijas derīguma termiņa, daudzuma un tirdzniecības virziena utt. Iestatīšana, lai apmierinātu dažādu lietotāju dažādās vajadzības..

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Vietne: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me