Bitcoin ieguves pieprasījums pieaug, Ethereum 2.0 sasniedz jaunu pagrieziena punktu

Nedēļas jaunumi – kriptovalūtas pasaules lielākie nedēļas stāsti 

Nedēļas jaunumu attēls

Kaut arī kriptonauda tirgū lielākoties svinēja BTC, kas šonedēļ uzstādīja jaunu visu laiku augstāko līmeni, šajā nozarē parādījās daudz, lai plašsaziņas līdzekļi mazāk pievērstu uzmanību. Galvenā kriptovalūtas cenu pieauguma dēļ pieprasījums pēc Bitcoin ieguves aparatūras padara jaunas iekārtas gandrīz neiespējamas. Tajā pašā laikā Ethereum tīkla pāreja no darba pierādīšanas modeļa ir sasniegusi jaunu pagrieziena punktu ETH noguldījumu ziņā. Tikmēr decentralizētā finanšu sfēra piedzīvoja vēl vienu līdzekļu zaudējumu pēc uzbrukuma.

Šajā OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā ir viss, ko šonedēļ jūs, iespējams, esat palaidis garām bloku ķēdes un kriptovalūtas ziņu priekšā..

Bitmain palielina pieprasītās Bitcoin kalnraču cenas par 20%

Kaut arī daudzi ārpus kriptonauda pasaules ir vērsti uz PlayStation 5s vērtēšanu mazumtirdzniecībā, Bitcoin ieguves aparatūra joprojām būs grūti nokļūt 2021. gadā – tālākpārdevējiem paaugstinot cenu prēmijas. Vadošais kalnrūpniecības aparatūras ražotājs Bitman ir palielinājās kopš šī mēneša sākuma tās galvenās aparatūras cenas ir pasūtītas par 20%.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Kaut arī pieprasījums pēc jaunas Bitcoin ieguves aparatūras kādu laiku ir bijis ārkārtējs, pēdējais Bitmain cenu pieaugums parāda, ka tas nav atdzisis.
  • BTC cenu pieaugums līdz jaunu visu laiku augstākajam līmenim var turpināt nodrošināt vienādojuma pieprasījuma pusi.

Ātro aizdevumu uzbrukums Warp Finance nozog 7,7 miljonus ASV dolāru

Citu dienu decentralizēto finanšu pasaulē notiek vēl viens ātro aizdevumu uzbrukums.

Warp Finance, DeFi kreditēšanas protokols, ir jaunākais topošā sektora projekts pieredze ātrais aizdevums, kas ir atbildīgs par miljoniem dolāru vērtu līdzekļu zaudējumu – precīzāk sakot, DAI un USDC kopā ir 7,7 miljoni.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Tas ir tālu no pirmā ātro aizdevumu uzbrukuma, kas noticis DeFi kreditēšanas pasaulē, un varētu vilcināties to nosaukt par pēdējo.
  • Aizdevumi nav vienīgais DeFi sektors, kas piedzīvo uzbrukumus. Šīs nedēļas sākumā DeFi apdrošināšanas platformas Nexus Mutual izpilddirektors zaudēja 8 miljoni ASV dolāru no viņa personīgā MetaMask maka pēc izmantošanas.

ASV ieviest noteikumus attiecībā uz pašu mitinātiem kriptogrāfijas maciņiem

Lielāks regulējums ir ziņots nonākot kriptovalūtu industrijā Amerikas Savienotajās Valstīs, jo valsts kase, šķiet, ir uz jaunu ziņošanas noteikumu ieviešanas robežas uzņēmumiem, kas mijiedarbojas ar pašu mitinātiem kriptovalūtas makiem. Paredzams, ka jaunais noteikums tiks paziņots drīz – iespējams, pat pirms šis nedēļas ziņu izdevums nonāks presē.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Noteikums, visticamāk, prasīs, lai uzņēmumi iesniedz valūtas darījumu ziņojumu jeb VKS – kuru, lai apkarotu naudas atmazgāšanu, bankas pašlaik aizpilda pēc depozīta vai naudas izņemšanas, kura summa pārsniedz USD 10 000.
  • Šīs ziņas var nebūt liels pārsteigums, jo Coinbase izpilddirektors Braiens Ārmstrongs iepriekš novembra beigās tvītoja par šo acīmredzami ienākošo regulējumu.

Ethereum 2.0 dalības līgums sasniedz jaunu pagrieziena punktu

The mieta līgums nesen uzsāktajam Ethereum 2.0 protokola jauninājumam ir izdevies vēl viens pagrieziena punkts pēc tam, kad piesaistīti vairāk nekā 1 miljards ASV dolāru 1 545 857 veidā. Šīs rakstīšanas laikā kopējā depozīta līgumā fiksētā vērtība ir samazinājusies līdz 982 036 576,43 USD, vienlaikus samazinot ETH cenu.

Galvenais līdzņemšana

  • Laika gaitā Ethereum 2.0 depozīta līgums, iespējams, turpinās piesaistīt jaunus ETH depozītus. Visi noguldījumi būtībā ir bloķēti uz gadiem, efektīvi izslēdzot šo ETH no pārdotā tirgus.

Coinbase oficiāli iesniedz IPO plānus ar SEC

Lielākā ASV šifrēšanas birža Coinbase oficiāli veic pirmos pasākumus, lai pēc tam kļūtu publiski pieejama paziņojot konfidenciālu reģistrācijas paziņojuma projekta iesniegšanu ASV Vērtspapīru un biržu komisijā.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Coinbase sagaida, ka SEC pabeigs pārskatīšanu un ļaus uzņēmumam pabeigt sākotnējo publisko piedāvājumu.
  • Ir plaši sagaidāms, ka kriptovalūtās ieinteresētie investori ļoti vēlēsies ieguldīt līdzekļus Coinbase, uzskatot to par līdzvērtīgu ieguldījumam Facebook sociālajos tīklos domājošiem investoriem 2012. gadā..

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me