Bitcoin ķēdes dati rāda, ka tirgus nobriešana 10 000 ASV dolāru vērtē kā spēcīgu atbalsta līmeni

Oriģināls pētījumu ziņojums, kurā novērtēti Bitcoin blokķēdes dati, lai novērtētu tirgus uzvedību un tendences.

Raksta OKEx Insights | Darbina ar Catallact

Šīs lapas apakšdaļā ir iekļauts šī ziņojuma PDF fails, lai lasītāji to varētu ērti apskatīt, lejupielādēt un kopīgot.

Pēdējo pāris nedēļu laikā – tā kā Bitcoin (BTC) atkal ir tirgojies krietni virs USD 10 000, tirgus dalībnieki, protams, apšauba Bitcoin spēju turpināt augt. Ņemot vērā vērojamos tirgus apstākļus, analītiķi uzdod jautājumu par to, vai pašreizējās cenas tiek pārspīlētas vai pamatā atbalstītas.

Lai gan šādu jautājumu risināšanai par aktīva veiktspēju parasti būtu nepieciešami dati, kas ne vienmēr ir publiski pieejami, Bitcoin gadījums – ņemot vērā tā decentralizēto publisko virsgrāmatu – ir īpaši unikāls. Šajā gadījumā mums ir pieejami ķēdes datu krājumi, kas, analizējot, var sniegt noderīgas norādes par to, kāda būs nākotne vadošajai digitālajai valūtai.

Šajā nolūkā OKEx Insights ir sadarbojies ar blokķēdes analīzes uzņēmumu Catallact iepazīstināt un apspriest dažādas ķēdes datu kopas, kas var vairāk noskaidrot turpmāko tirgus uzvedību un cerības uz Bitcoin cenu.

Bitcoin cena – kāpēc mēs rūpējamies

Bitcoin joprojām ir polarizējoša tēma attiecībā uz tā lietderību un perspektīvām pasaulē, kurā neapšaubāmi tikai masveidā ir zināmas centralizētas finanšu sistēmas. Atbalstītāji prasību tas mainīs veidu, kā mēs turam un nododam bagātību, vienlaikus mazinot strīdēties tas nekad nemainīs centrālo banku emitētās valūtas.

Tomēr, izņemot filozofiskos jautājumus, Bitcoin ir viens nepievilcīgs un pilnīgi kniedējošs aspekts – tas ir dominējis virsrakstos lielākajos plašsaziņas līdzekļos un piespiedis tradicionālās bankas, regulatorus un finanšu struktūras ņemt vērā – tā cena.

Ņemot vērā to, kā BTC 2010. gadā tirgoja zem dolāra, tā pieaugums gadu gaitā ir izraisījis skepsi, neticību, kritiku, regulatīvus pasākumus, reģionālus aizliegumus un, visbeidzot, atzinību, jo tas kļuva par desmitgades labākais ieguldījums solis 2020. gadā.

Ar šādiem bezprecedenta ieguvumiem Bitcoin padarīja miljonārus no agrīnajiem atbalstītājiem un, nepārsteidzot, ir ieguvis sava veida kultu. Vadošā kriptonauda ir kļuvusi par ikdienas diskusiju un diskusiju tēmu sociālo mediju kanālos – īpaši Twitter, kura kripto vērstā daļa ir mīļi (vai rūgti) pazīstama kā Crypto Twitter – vai vienkārši "CT."

Saikne starp cenu un tirgus uzvedību

Jebkura aktīva, ieskaitot Bitcoin, cena jebkurā brīdī ir vairāk nekā tikai tirdzniecības rādītājs. Tas pārstāv tirgus dalībnieku vienprātību un iezīmē slieksni, kurā tiek pieprasītas cenas (t.i., maksimālā cena, ko pircējs ir gatavs maksāt par aktīvu) (t.i., minimālā cena, kuru pārdevējs ir gatavs pieņemt par aktīvu). Tomēr papildus acīmredzamajam aktīva cena būtībā ietekmē arī tirgus uzvedību un psiholoģiju viena pamatnoteikuma dēļ: tirgus dalībnieki parasti vēlas pirkt zemu cenu un pārdot augstāk. Šis pieņēmums derēs jebkuram racionālam tirgotājam vai ieguldītājam, un parasti tas ir tas, kas virza tirgus.

Tiekšanās pēc rentabilitātes piešķir nozīmi katra dalībnieka ienākšanai vai cenai, par kādu viņi iegādājas aktīvu. Ja tirgotājs nopirka Bitcoin par 10 000 USD, šī cena kļūst par viņu ierakstu šajā pozīcijā un kalpo kā atskaites punkts tirgotāja rentabilitātei.

Šajā piemērā tirgotājs, protams, centīsies pārdot Bitcoin virs 10 000 USD un, visticamāk, noturēs aktīvu lejupslīdes laikā – cik ilgi vien iespējams -, lai vismaz sasniegtu lūzuma punktu un izvairītos no zaudējumiem. No otras puses, ja Bitcoin kādu laiku paliek virs 10 000 USD – tādējādi iegūstot tirgotājam peļņu – viņi, iespējams, pievienos vēl vairāk savas pozīcijas, ja Bitcoin koriģējošā solī samazināsies līdz 10 000 USD. Šī uzvedība, parādot plašā mērogā, attēlo to, ko tehniskie analītiķi identificē kā atbalsta un pretestības zonas.

Ja ievērojams skaits tirgotāju nosaka savas pozīcijas noteiktā cenu līmenī, viņiem ir mazāka iespēja pārdot zemāk par šo cenu un, visticamāk, tie palielina savas pozīcijas, ja aktīvs koriģējas pēc pieauguma perioda. No otras puses, tie paši tirgotāji nevēlēsies papildināt savas pozīcijas, ja aktīvs nokritīsies ievērojami zem viņu ieejas cenas, mudinot viņus pārdot, parādoties pirmajām atveseļošanās pazīmēm, lai iegūtu peļņu un izietu no tirdzniecības.

Pirmā uzvedība veicina cenu pieaugumu un atbalsta līmeņu veidošanos, bet otrā novērš jebkādas augšupejošas kustības un izveido pretestības zonas. Tas ir svarīgi atcerēties, kad mēs apspriežam dažādas gaidāmās Bitcoin tirgus datu kopas.

Pārskats par Bitcoin grāmatvedību un UTXOs

Blokķēdes kā publiski pieejamas lietvedības grāmatas ir īpaši piemērotas padziļinātai grāmatvedības uzskaitei un datu analīzei. Uzņēmumi, piemēram, Catallact, no Bitcoin blokķēdes spēj iegūt dažādus ķēdes datu punktus, lai aizpildītu, korelētu un attēlotu tīkla stāvokļa vizuālos attēlojumus, kā arī tirgus iepriekšējo uzvedību un pašreizējo stāvokli..

Lielākā daļa ar cenu saistīto analīžu, tāpat kā šajā ziņojumā, balstās uz blokķēdes uzskaiti, lai identificētu monētu izcelsmi – ti, kad monētas pirmo reizi tika iegūtas vai pēdējās pārvietotas – ar to atbilstošajām tirgus cenām un to pašreizējo stāvokli (piemēram, vai tās ir monētas). nav iztērēti vai nav). Tas Bitcoin (un monētām, kas no tā ir grūti sagrieztas) nozīmē aplūkot neizlietotos darījumu rezultātus vai UTXO.

Katram Bitcoin darījumam ir ievades (sūtīšanas adrese), izejas (saņemošās adreses) un UTXO ieraksti. Kad Bitcoin adrese saņem BTC summu, summa tiek ierakstīta kā UTXO. Kad saņemtais BTC tiek nosūtīts jaunā darījumā, tas tiek uzskatīts par patērētu vai iztērētu. Tas nozīmē tikai to, ka UTXO atspoguļo aktīvo monētu atlikumu, kas pieejams konkrētajai adresei, ko tērēt.

Tālāk redzamajā ekrānuzņēmumā, kas uzņemts no Blockchain.com pētnieka, redzams nejaušs darījums ar tā ieeju un izejām, kuras tajā laikā uztvērējs nebija iztērējis.

Bitcoin darījuma piemērs, kurā parādīti tā ieguldījumi un izejasBitcoin darījums, kas parāda tā ievadi un iznākumu. Avots: Blockchain.com

Iepriekš minētā darījuma 23.51 BTC ir viens no rezultātiem, kas tagad ir ierakstīts blokķēdē, kā arī tā izveidošanas laiks un vērtība USD laikā. Pēc tam šo ierakstu var izmantot kā atskaites punktu konkrētajai BTC summai nākotnē. Kamēr saņēmējs neizlieto šo 23.51 BTC, ir iespējams aprēķināt šīs summas nerealizēto peļņu vai zaudējumus – aplūkojot tirgus cenas un salīdzinot tās ar BTC cenu, kad produkcija tika saņemta. Kad BTC tiek nosūtīts citā darījumā, tas kļūst iztērēts, un līdzīgi ir iespējams aprēķināt realizēto peļņu vai zaudējumus.

UTXO datu uzraudzība visā Bitcoin blokķēdē ir datu kopu pamatā, kuras mēs apspriedīsim tālāk.

Jāatzīmē, ka UTXO modelis nav piemērojams visām monētām vai tīkliem. Piemēram, īpašumtiesību piešķiršanai Ethereum izmanto konta atlikuma modeli. Šī ziņojuma vajadzībām visi dati tomēr būs saistīti ar Bitcoin UTXO.

UTXO atrašanās vietas – pozīciju palielināšanas noteikšana

UTXO atrašanās vietu noteikšana blokķēdē attiecībā pret Bitcoin cenu var mums sniegt ātru, ieskatīgu priekšstatu par garajām pozīcijām (jo tās pēc būtības nav iztērētas) un to ienākšanas cenām.

Zemāk redzamā diagramma, ko nodrošina Catallact, vizuāli atspoguļo UTXO skaitu dažādos cenu punktos laika gaitā (kopš 2015. gada) un kalpo kā labs rādītājs izveidotajām pozīcijām un to lielumiem.

Īsumā mēs varam redzēt divus lielākos UTXO klasterus, kurus pārstāv sārti punktiņi: pirmais ap 2018. gada decembri un otrais visā 2020. gada jūlija beigās un augusta sākumā.

UTXO uzkrāšanās vietas Bitcoin tīklāUTXO uzkrāšanās vietas Bitcoin tīklā. Avots: Catallact.com

Pirmais kopa, sākot no 2018. gada decembra, tika izveidota ap zemāko Bitcoin lāča burvestības punktu pēc 2017. gada mānijas. Tas parasti atspoguļo to, kā tirgus dalībnieki tajā laikā uzskatīja, ka Bitcoin ir pievilcīgs par zemākām nekā 5000 USD cenām.

Tālāk redzamajā diagrammā no 2018. gada augusta līdz 2019. gada jūlijam pietuvinot šo laika periodu, mēs varam redzēt, kā citas UTXO kopas ir salīdzinoši ļoti mazas (jo īpaši tāpēc, ka BTC pārcēlās līdz USD 10K un vairāk), salīdzinot ar kopu, kas izveidota starp USD 4000 un USD 3400 2018. gada decembrī. Tas norāda, ka tajā laikā trūka pārliecības par cenu, kas krietni pārsniedza 10 000 USD.

Bitcoin UTXO uzkrāšanās vietas no 2018. gada augusta līdz 2019. gada jūlijamUTXO uzkrāšanās vietas Bitcoin tīklā, no 2018. gada augusta līdz 2019. gada jūlijam. Avots: Catallact.com

Pārejot uz jaunākiem laika periodiem, kā parādīts zemāk redzamajā diagrammā, mēs varam redzēt, ka 2020. gada marta avārija netika uzskatīta par pārliecinošu dibenu salīdzinājumā ar 2018. gada decembri, ņemot vērā salīdzinoši mazāko UTXO kopu lielumu.

Bitcoin UTXO uzkrāšanās vietas no 2020. gada janvāra līdz 2020. gada augustamUTXO uzkrāšanās vietas Bitcoin tīklā, no 2020. gada janvāra līdz 2020. gada augustam. Avots: Catallact.com

Tomēr ir acīmredzami palielinājies izveidoto pozīciju skaits, kad cena 2020. gada jūlija beigās un augusta sākumā pārsniedza USD 10 000, kas liek domāt, ka investori un tirgotāji, kuri atradās uz žoga, lēca pirkt, kad tika pārkāpts šis pretestības līmenis..

Kopumā šīs UTXO vietas atspoguļo neseno noskaņojuma maiņu, kur tirgus dalībnieki, kuri bija skeptiski pēc 2020. gada marta avārijas, pirms pirkšanas gaidīja, kamēr Bitcoin izvēlēsies virzienu. Relatīvais UTXO lielums, kas noteikts ap pašreizējiem cenu līmeņiem, skaidri atspoguļo salīdzinoši augstāku tirgus uzticību nesenajam solim virs 10 000 USD, salīdzinot ar gatavošanos tam pašam līmenim 2019. gadā.

Izmaiņas UTXO turējumos – atspoguļojot tirgus cerības

Lai gan laika gaitā UTXO atrašanās vietas, kā parādīts iepriekš, ļauj mums noteikt tirgus noskaņojumu saistībā ar lielākajām cenu izmaiņām, neseno izmaiņu novērošana UTXO turējumos var palīdzēt apstiprināt dažus no šiem secinājumiem..

Zemāk redzamajā diagrammā ir uzskaitītas izmaiņas UTXO akcijās no 2020. gada 15. jūnija līdz 6. augustam. Zilās līnijas apzīmē jaunas pozīcijas, kas izveidotas par attiecīgajām cenām, savukārt rozā līnijas attēlo pozīcijas – ar sākotnējām sākuma cenām -, kas tika slēgtas tajā pašā periodā.

Izmaiņas Bitcoin UTXO turējumos dažādos Bitcoin cenu punktosBitcoin UTXO līdzdalības izmaiņas dažādos cenu punktos. Avots: Catallact.com

Iepriekš redzamajā diagrammā parādīts, kā vairākas pozīcijas, kas sākotnēji tika izveidotas aptuveni 6 200 USD apmērā, tika slēgtas septiņās nedēļās no 15. jūnija līdz 6. augustam. Pēc tam sekoja pozīciju slēgšana, kuru cena bija USD 8 700 un USD 9 700 – tas nozīmē, ka tirgotāji pārdeva savu BTC, lai ņemtu peļņa. No otras puses, tika izveidotas salīdzinoši lielākas jaunas pozīcijas, kas noveda līdz 10 000 USD un pēc tam atkal no 11 000 līdz 12 000 USD, kā norāda zilās līnijas.

Vecāku pozīciju aizvēršana bullish burvju laikā samazina zināmu spiedienu uz cenu, jo ilgtermiņa tirgus dalībnieki realizē savu peļņu un izstājas no šiem darījumiem. Tas atstāj tirgotājus un investorus ar augstākām sākuma cenām vai jaunizveidotām pozīcijām pašreizējā cenu līmenī. Pēc tam šīs jaunās pozīcijas veicina grīdas vai atbalsta zonas veidošanos par cenu, kas šajā gadījumā, visticamāk, veidosies ap USD 10 000 – atbalstot mūsu secinājumus iepriekšējā sadaļā.

Realizētā peļņa un zaudējumi – tirgus pieņēmumu atklāšana

Tāpat kā UTXO atspoguļo nerealizēto peļņu un zaudējumus, jo tie ir neizlietoti, izlietotos rezultātus var analizēt, lai aprēķinātu realizēto peļņu un zaudējumus dažādos cenu punktos. Lai gan peļņas gūšana ir dabiska tirgus parādība, galējās vērtības – gan realizētajai peļņai, gan realizētajiem zaudējumiem – var liecināt par nelīdzsvarotību tirgū.

Zemāk redzamā diagramma parāda realizēto P&L (USD izteiksmē) dažādos laikos, kā arī BTC cenas pēdējos četros gados.

Realizētā peļņa un zaudējumi dažādos Bitcoin cenu punktos no 2016. gada jūlija līdz 2020. gada jūlijamRealizēja P&L Bitcoin tīklā, no 2016. gada jūlija līdz 2020. gada jūlijam. Avots: Catallact.com

Šeit ir divas ievērojamas tapas: pirmā atspoguļo realizēto peļņu (zaļā krāsā) 2017. gada decembrī (netālu no Bitcoin visu laiku augstākā līmeņa, kas pārsniedz 20 000 USD), bet otrais – realizētos zaudējumus (sarkanais) 2020. gada marta avārijas laikā.

Pārskatot, pircēji pirmajā instancē un pārdevēji otrajā instancē bija ļoti neizdevīgā stāvoklī. Ārkārtējā peļņas gūšana 2017. gadā atspoguļoja a "tagad vai nekad" attieksmi, parādot pārliecības trūkumu par cenu līmeni, kas tur vai novērtē. No otras puses, ārkārtas zaudējumu realizācija 2020. gada martā atgādināja a "dari vai mirsti" scenārijs, kas atspoguļo bailes un izmisumu.

Apskatot jaunākus laika posmus, mēs varam redzēt, ka marta avārijas izraisītie zaudējumi tirgum deva zināmu atvieglojumu, jo realizētie zaudējumi pēc lielā pieauguma samazinājās līdz nenozīmīgam līmenim, jo ​​panikas pārdevēji jau bija izstājušies no tirgus.

Realizētā peļņa un zaudējumi dažādos Bitcoin cenu punktos, no 2020. gada marta līdz 2020. gada jūlijamRealizēja P&L Bitcoin tīklā, no 2020. gada marta līdz 2020. gada jūlijam. Avots: Catallact.com

Līdzīgi arī peļņas realizācijas gadījumi pēdējos mēnešos ir bijuši ievērojami zemi, tas nozīmē, ka mazāk tirgotāju un investoru pārdod – t.i., izejot no savām ienesīgajām pozīcijām. Tas ir īpaši ievērojams, salīdzinot ar 2019. gada jūniju un jūliju, kad Bitcoin tirgojās aptuveni no USD 8500 līdz USD 14 000.

Šī zemas realizētās peļņas tendence ir attiecināma uz tirgus termiņu, un tas parāda, ka tirgotāji un investori tagad nesteidzas veikt skaidras naudas izņemšanu tāpat kā 2017. gadā, kad daudzi šo mītiņu uzskatīja par vienreizēju pasākumu. Savukārt realizēto zaudējumu trūkumu var saistīt ar tā dēvētajām vājām rokām, kas pamet tirgu pēc pirmajām panikas pazīmēm un paver ceļu cenu kāpumam..

Pats fakts, ka tirgus dalībnieki nemēģina ņemt peļņu pašreizējā līmenī – kā to darīja agrāk šajos pašos līmeņos – norāda uz tirgus mentalitātes un cerību maiņu. Tirgotāji un investori nepārprotami neuzskata, ka pašreizējais līmenis ir nepamatots vai ilgtspējīgs.

Nerealizētā peļņa un zaudējumi – tirgus stāvoklis

Kamēr mēs atzīmējām realizētās P samazināšanās tendenci&L pēdējo mēnešu laikā nerealizētās peļņas diapazonu un proporciju izpēte var sniegt papildu ieskatu un palīdzēt pārbaudīt mūsu secinājumus un pieņēmumus.

Zemāk redzamajā diagrammā ir norādītas UTXO proporcijas un cenu diapazoni naudā (t.i., peļņā) vai no naudas (t.i., zaudējumos) laika gaitā.

Nerealizētā peļņa un zaudējumi dažādos Bitcoin cenu punktos, no 2017. gada jūnija līdz 2020. gada jūlijamNerealizētais P&L uz Bitcoin tīkla dažādos cenu punktos, no 2017. gada jūnija līdz 2020. gada jūlijam. Avots: Catallact.com

Šajā diagrammā ir norādīti trīs galvenie procentu periodi attiecībā uz peļņu un zaudējumiem – 2017. gada maksimums, 2019. gada lāču tirgus apakšdaļa un pašreizējie cenu līmeņi virs 10 000 USD.

Pirmkārt, lielākā daļa pozīciju bija saprotami ar peļņu, jo cena gandrīz pieskārās 20 000 USD. Otrajā gadījumā Bitcoin bija nokrities zem 4000 USD, lielāko daļu pozīciju liekot sarkanā krāsā vai, iepriekš redzamajā diagrammā, rozā krāsā. Trešajā, nesenākajā gadījumā monētu īpatsvars peļņā ir salīdzinoši augsts, savukārt zaudēto ir maz – kaut arī cena joprojām ir zemāka par 2019. gada augstāko līmeni.

Šis nesenais nerealizētās peļņas un zaudējumu modelis pēc 2020. gada marta avārijas ir attiecināms uz diviem galvenajiem faktoriem: tirgotāji ar zaudējumiem jau ir aizvēruši savas pozīcijas, apzinoties zaudējumus, un tirgotāji, kuri BTC nopirka par salīdzinoši zemām cenām avārijas laikā un pēc tās, tagad ir viegli peļņā.

Pats fakts, ka arī realizētā peļņa ir zema, kā parādīts iepriekš, neskatoties uz to, ka gandrīz visas atvērtās pozīcijas pašreizējā līmenī strādā ar peļņu, norāda, ka tirgus dalībnieki vidējā termiņā un ilgtermiņā sagaida vēl lielākus ieguvumus..

SOPR – tirgus tendenču rādītājs

Izlietotās produkcijas peļņas koeficients jeb SOPR būtībā parāda, vai tirgus dalībnieki vidēji pārdod savas akcijas ar peļņu vai nē. Attiecība virs 1 norāda vidēji izdevīgus izdevumus, un skaitļi, kas zemāki par 1, atspoguļo pārdošanu ar zaudējumiem.

Šo koeficientu var izmantot kā tirgus tendenču rādītāju, jo tirgotāji un ieguldītāji parasti uzvedas (t.i., meklē peļņu un samazina zaudējumus).

Pieaugošā tirgus apstākļos, kad tirgus dalībnieki sagaida cenas pieaugumu, maz ticams, ka viņi pārdos savas akcijas par zaudējumiem. Tā rezultātā SOPR bullish burvestības laikā paliek vismaz 1. Līdzīgi, lāču tirgū tirgotāji un investori gaida, lai sasniegtu līdzsvaru un izietu, kā rezultātā pārdošanas spiediens, kad SOPR sasniedz 1, atkal nospiežot to atpakaļ.

Zemāk redzamajā diagrammā ir parādīta šāda rīcība ar SOPR 2018. – 2019. Gada lāču tirgū. Oranžā lodziņā ir parādīts, kā šī lāča burvestības laikā šī attiecība saglabājās zem 1, tas nozīmē, ka lielākā daļa cilvēku pārdeva ar zaudējumiem, pateicoties spiedienam pārdot par līdzsvara cenām..

Bitcoin SOPR cenu punktos, no 2018. gada jūnija līdz 2019. gada aprīlimBitcoin SOPR dažādos cenu punktos, no 2018. gada jūnija līdz 2019. gada aprīlim. Avots: Catallact.com

Alternatīvi, ja mēs aplūkojam SOPR pēdējos mēnešos, kā parādīts zemāk, mēs varam redzēt, kā vērtība galvenokārt ir palikusi virs 1, norādot, ka tirgus dalībnieki optimistiski vērtē cenu tendences un gaida peļņu pirms pārdošanas.

Bitcoin SOPR cenu punktos, no 2020. gada marta līdz 2020. gada augustamBitcoin SOPR dažādos cenu punktos, no 2020. gada marta līdz 2020. gada augustam. Avots: Catallact.com

Secinājums

Šī ziņojuma mērķis bija noteikt tendences daudzās ķēdes datu kopās, lai apspriestu un secinātu, vai Bitcoin ir vai nav spēcīgs atbalsts pašreizējā cenu līmenī – nesen gandrīz divas nedēļas pārsniedzot USD 10 000 un tirgojot virs USD 11 000.

UTXO modelis, ko seko Bitcoin blokķēde, ļauj izsekot iztērētos un neiztērētos darījumus. Kopā ar informāciju par cenām šīs datu kopas var atklāt ieskatu par tirgus uzvedību un Bitcoin saimniecību makro stāvokli.

Novērtējumam mēs ņēmām vērā UTXO atrašanās vietas, izmaiņas UTXO īpašumā pēdējās nedēļās, realizēto un nerealizēto peļņu un zaudējumus un izlietotās produkcijas koeficientus, lai izdarītu šādus secinājumus:

  • Tirgus dalībnieki ir veidojuši jaunas, lielas BTC pozīcijas, cenai sasniedzot un pārsniedzot 10 000 USD.
  • Nesen (pēdējās septiņās nedēļās) tika slēgtas daudzas vecākas pozīcijas (no 6200 līdz 9700 USD) peļņas nolūkā, samazinot lejupvērsto spiedienu uz BTC cenu.
  • Realizētā peļņa un zaudējumi, sākot ar 2020. gada aprīli, ir ļoti pieraduši salīdzinājumā ar iepriekšējiem cenu kāpumiem un kritumiem, kas norāda uz tirgus briedumu un optimismu.
  • Nerealizētā peļņa un zaudējumi pašreizējā līmenī ir optimistisks tirgus, un tirgotāji un investori nākotnē acīmredzami paredz lielāku peļņu.
  • Arī SOPR vērtības no 2020. gada aprīļa atspoguļo optimismu faktiskajās cenās un kopumā pozitīvu tirgus tendenci.

Ņemot vērā šīs atziņas, varētu šķist, ka 2020. gada marta avārijā vājās rokas tika izstumtas no tirgus, ļaujot tam pakāpeniski atgūties un atgūt 10 000 ASV dolāru – kas šodien visvairāk atvērtās pozīcijas atstāja zaļajā pozīcijā..

Turklāt pozīciju palielināšanās, kas noved pie pašreizējā līmeņa (no 10 000 USD līdz 12 000 USD), kopā ar pašreizējo peļņas gūšanas maigumu norāda, ka šīs cenas dalībnieki uzskatīja par saprātīgiem sākuma punktiem. Tas arī norāda, ka tie, kas gūst peļņu, ir gatavi turēt savas monētas, lai nākotnē iegūtu lielāku peļņu.

Šie novērojumi – kopā ar acīmredzamo pazemināšanās spiediena trūkumu uz priekšu un kopumā pozitīvo tirgus noskaņojumu ap šo neseno cenu darbību – liecina, ka tirgus dienas, kad Bitcoin tiek tirgots zem 10 000 USD, var būt numurētas.

Ja jums šī analīze šķita noderīga, varat skatīt, lejupielādēt un kopīgot šī ziņojuma PDF versiju tālāk:

Skatīt pilnekrāna režīmā

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me