Binance iesūdz tiesā Forbes, Bitcoin kalnrači ir uzkrājušies, OKEx atsāka izņemšanu

Nedēļas lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Kaut arī daudzas acis ir vērstas uz BTC iespaidīgo ralliju, bloku ķēdes un kriptovalūtu industrija turpina redzēt galvenās norises ziņu frontē. Piemēram, viena vadošā birža ir iesniegusi prasību par neslavas celšanu pret Forbes, savukārt Amerikas Savienoto Valstu nodokļu iestāde apsver dažādas pieejas kriptovalūtas apstrādei. Pastāv arī intensīvs pieprasījums pēc jaunas Bitcoin ieguves aparatūras, kuru piegāde pašlaik nevar izpildīt.

Šīs nedēļas OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā ir viss, kas jums jāzina par šiem stāstiem un vēl vairāk..

Binance iesniedz prasību pret Forbes par neslavas celšanu

Binance ir iesniedzis tiesas procesu Amerikas Savienotajās Valstīs pret Forbes Media un diviem tās žurnālistiem Maiklu del Kastiljo un Džeisonu Bretu saistībā ar rakstu, kuru kriptonauda apmaina apgalvojumi bija apmelojoši

Uzņēmums, kuru 2017. gadā dibināja izpilddirektors Čangpens Žao, pēc Forbes publicēšanas vēlas atlīdzināt zaudējumus atskaite pagājušā mēneša beigās "Tai Ši" dokuments, kurā it kā sīki izstrādāti centieni apzināti maldināt ASV regulatorus.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Forbes nav noņēmis rakstu un paliek pie ziņojuma, saskaņā ar komentārs no uzņēmuma komunikācijas vadītāja līdz Cointelegraph.
  • Šī nav pirmā reize, kad Binance, ne tās izpilddirektors, draud ar tiesvedību pret mediju. Džoo jau iepriekš draudēja iesūdzēt tiesā kriptovalūtas ziņu izlaidi The Block.
  • Daudzi kriptovalūtas telpā negaida Binance uzvaru, ņemot vērā, ka vēsturiskais precedents ir parādījis grūtības pierādīt ļaunprātību vai patiesības neievērošanu.

Bitcoin kalnrači no Bitmain pasūtīja atpakaļ līdz 2021. gada maijam

Ja jūs vēlaties veikt lielapjoma pasūtījumus Bitmain AntMiner S19, S19 Pro vai T19 Bitcoin kalnrūpniecības produktiem, iespējams, jums nav paveicies. Pēc atskaite no The Block šādi industrijas vadošo kalnrūpniecības mašīnu pasūtījumi jau ir uzkrāti līdz 2021. gada maijam.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Garais Bitmain galveno kalnrūpniecības produktu gaidīšanas saraksts šķietami norāda uz ārkārtīgi lielu iestāžu un lielāko kalnrūpniecības uzņēmumu interesi.
  • Pieprasījums pēc lielapjoma pasūtījumiem ir palielinājis piemaksu par izplatītāju izplatītajiem mazumtirdzniecības pasūtījumiem.
  • Ķīna jau sen ir dominējusi Bitcoin kalnrūpniecības nozarē, taču šķiet, ka pašreizējais pieprasījums pēc mašīnām liecina par pieaugošo citu valstu un kontinentu kalnraču konkurenci..

Japānas firmas un bankas izmēģināt privāto digitālo valūtu

Kā paziņoja Japānas kriptovalūtas birža DeCurret, ir vairāk nekā 30 japāņu firmas un bankas digitālās valūtas izmēģinājuma plānošana 2021. gadā kopējās, privātās digitālās valūtas projekta mērķis ir uzlabot maksājumus un palīdzēt valsts ekonomikas tālākai attīstībai.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Izmēģinājuma dalībnieku vidū ir Japānas trīs visražīgākās bankas: MUFG, Sumitomo Mitsui un Mizuho.
  • Kā tas bieži notiek ar jauniem un privātiem digitālās valūtas projektiem, divslāņu digitālā valūta īpaši nebūs pretrunā ar kredītkartēm, debetkartēm, esošo centralizēto maksājumu infrastruktūru vai potenciālajām centrālās bankas digitālajām valūtām (ko parasti sauc par CBDC)..

IRS apsverot dažādas pieejas kriptogrāfijas aplikšanai ar nodokļiem

Tiek ziņots, ka ASV Iekšējo ieņēmumu dienests ņemot vērā dažādas pieejas kriptovalūtas aplikšanu ar nodokļiem, norāda Valsts kases departamenta Nodokļu politikas biroja vecākā padomniece Erika Nijenhuis.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Kriptovalūtu aplikšana ar nodokļiem ASV jau sen ir bijusi duļķains, bet obligāts process. Nijenhuis paziņojums, šķiet, nozīmē, ka IRS to zina un ir ieinteresēts paskaidrot, kā viņiem jāapliek nodokļi.
  • Arī IRS šķiet labāka nekā jebkad agrāk, lai pārliecinātos, ka netiek izvairīti no nodokļiem, kas saistīti ar kriptonauda.

OKEx atsākt izņemšanu līdz 27. novembrim

Par šīs nedēļas pēdējo ziņu OKEx ir gandarīts, ka ir paziņojis, ka izņemšana no mūsu biržas tiks atsākta 27. novembrī vai pirms tā. Visu iestāžu izmeklēšanas laikā tika apstiprināts, ka uzņēmums nav bijis iesaistīts nelikumīgās darbībās vai pārkāpumos.. 

Lietotāji varēs izņemt 100% no saviem līdzekļiem bez jebkādiem ierobežojumiem – jo OKEx vienmēr ir garantējis 100% rezerves.

Cenšoties atvainoties par neērtībām, ko rada īslaicīga izņemšanas pauze, OKEx piedāvās bonusus un lojalitātes atlīdzību saviem lietotājiem. Lūdzu, sekojiet līdzi OKEx, lai iegūtu vairāk informācijas – un sirsnīgs paldies par jūsu pacietību šajā periodā.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me