Beyond Bitcoin’s Price: Fundamentals starp ievērojamām izaugsmēm ir ievērojams pieaugums

Bitcoin (BTC) ir atšķirībā no jebkura cita aktīva pasaulē, kad runa ir polarizējošs hype, slavenību apstiprinājumi, plašsaziņas līdzekļu atspoguļojums, regulatīvās problēmas un pēdējo desmit gadu laikā. Kaut arī tā jau gadiem ilgi ir intensīvi apspriesta tēma, uzmanība, ko tā saņem, vienmēr palielinās, izraisot lielus notikumus, piemēram, pagājušās nedēļas uz pusi.

Pašregulējošs pasākums, kas iebūvēts Bitcoin kodā, bloka atlīdzība “uz pusi” samazina aptuveni reizi četros gados jauno bitcoīnu emisijas līmeni uz pusi. Trešais šāds notikums notika ap plkst. 19:23 UTC 2020. gada 11. maijā.

Puse uz pusi kā būtisks pagrieziena punkts

Pat ja daudzi nozares līderi uzskata, ka Bitcoin un tā pamatā esošās tehnoloģijas var mainīt pasauli, kopienā ir fiksēta digitālā īpašuma cena. Tas savukārt veicina spekulācijas un nepastāvību, par kuru Bitcoin kļuvis pazīstams.

Īstermiņa cenu mērķi un prognozes, Bitcoin reālā vērtība, eksperti strīdēties, slēpjas spējā elastīgi, pārredzami un uzticami glabāt un nodot vērtību visā pasaulē. Tās vērtību rada arī iebūvētais trūkums, kas ir saistīts ar ierobežotu piegādi un regulāri palēninošu emisijas līmeni.

Šajā nolūkā uz pusi samazinājums ir būtisks pamatakmens, samazinot emisijas līmeni un palielinot Bitcoin trūkumu, kura ietekmi analizē analītiķis PlanB ieviešana no plūsmas līdz plūsmas modeļa.

Kaut arī uz pusi samazināt notikumus ir bijis plaši apspriests un rūpīgi pārbaudīja to ietekmi uz Bitcoin cenu un nākotnes prognozes, Pārskats par vadošajiem digitālās valūtas pamatiem starp pēdējiem diviem zemākajiem rādītājiem var sniegt plašāku perspektīvu par tās izaugsmi laika gaitā.

Globālā interese par Bitcoin redzēja x8 pieaugumu

Pēdējās desmitgades laikā Bitcoin ir parādījies no tumšā tīmekļa, lai padarītu savu klātbūtni jūtamu pasaules mērogā. Saskaņā ar Google Trends datiem laika gaitā interese par Bitcoin turpina pieaugt, un sporādiski pīķi iezīmē ievērojamus cenu pieaugumus, piemēram, 2017. gada decembrī.

bitcoin interese google tendencesBitcoin meklēšanas termiņa interese laika gaitā. Avots: Google tendences

Kopš iepriekšējās uz pusi, 2016. gada 9. jūlijā, interese par Bitcoin ir palielinājusies gandrīz 8 reizes. Lai gan tas nav konkrēts rādītājs izaugsmes ziņā, tas norāda uz pieaugošo digitālās valūtas atzīšanu un atzīšanu visā pasaulē.

Ne nulles bilances adrešu skaits sasniedza 30 miljonus

Ņemot vērā Bitcoin maku anonīmo raksturu (un to, cik viegli tos var izveidot), praktiski nav iespējams uzzināt precīzu esošo Bitcoin “lietotāju” skaitu šī termina tradicionālajā nozīmē. Tomēr viens no tuvākajiem alternatīvajiem rādītājiem, kas mums ir, ir BTC adrešu, kuru bilance nav nulle, skaits.

Šis skaitlis apzīmē adreses, kas nav tukšas un kurās ir vismaz viens satoshi, mazākā Bitcoin vienība (0,00000001 BTC).

Kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, otrās puses samazināšanas laikā kopējais nulles adrešu skaits bija aptuveni 9 miljoni. Kopš tā laika tas ir pieaudzis vairāk nekā trīs reizes, šķērsojot 30 miljonus.

kopējās BTK adreses, kas nav nullesNulles BTC adrešu skaits. Avots: Glassnode

Lai arī šis skaitlis neatspoguļo unikālos lietotājus, tas norāda uz ievērojamu viņu skaita pieaugumu kopš pēdējās pusi.

Dienas aktīvās adreses ir vairāk nekā divkāršojušās

Cits, vairāk vērsts uz ķēdes metriku, kas atspoguļo Bitcoin lietojumu, ir ikdienas aktīvo adrešu skaits.

Šis skaitlis apzīmē tīklā aktīvās unikālās adreses kā sūtītājus vai uztvērējus, un tas ir tīkla lietderības un līdz ar to arī tās vērtības mērītājs.

btc aktīvie makiBitcoin ikdienas aktīvās adreses. Avots: Messari

Kā redzams iepriekš redzamajā diagrammā, ikdienas aktīvo adrešu skaits starp pēdējiem diviem samazinājumiem ir vairāk nekā divkāršojies. Otrās puslaika laikā tā bija 434 000 un trešās puses laikā bija gandrīz 1 miljons.

Salīdzinot ar 2017. gada decembra maksimumu 1,29 miljoniem, ikdienas aktīvo adrešu skaits tīklā 11. maijā samazinājās tikai par 22 procentiem, kaut arī cenu starpība bija lielāka par 50 procentiem.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka šis skaitlis parasti sasniedz maksimumu ap galvenajiem notikumiem un tirgus kustībām, piemēram, uz pusi. Tā pieaugums ikdienā ir daudz stabilāks, kā norādīts zemāk redzamās diagrammas žurnāla mēroga versijā.

btc aktīvo maku žurnālu diagrammaBitcoin ikdienas aktīvās adreses žurnāla mērogā. Avots: Messari

Darījumu skaits pārsniedz 70%

Katrs jauns bloks, kas pievienots Bitcoin blokķēdei, ietver darījumus starp lietotājiem – veiksmīgu darījumu skaits tīklā, salīdzinot periodus, var liecināt par lietojuma un lietderības pieaugumu..

Kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, otrās puses samazināšanas dienā kopējais veiksmīgo darījumu skaits bija 182 000. Šis skaits pieauga par vairāk nekā 70 procentiem, sasniedzot 312 000 trešajā pasākumā pagājušajā nedēļā.

Bitcoin ikdienas txn skaitsBitcoin tīkla ikdienas darījumu skaits. Avots: Messari

Darījumu apjoms pārsniedz USD 1,5 miljardus dienā

Atšķirībā no iepriekš apskatītās darījumu skaita metrikas, apjoma metrika apzīmē Bitcoin blokķēdes darījumu kopējo vērtību (USD) noteiktā dienā.

Jo lielāks apjoms, jo lielāka vērtība tiek pārsūtīta, izmantojot Bitcoin, padarot to par ticamu tīkla izaugsmes un vērtības novērtējumu laika gaitā.

btc ikdienas darījumu apjomsBitcoin darījumu apjoms (USD). Avots: Blockchain.com

Kaut arī otrā puslaika laikā kopējais darījumu apjoms bija 142 miljoni USD, trešajam tas sasniedza 1,69 miljardus USD, kas ir pieaugums par vairāk nekā 1 095 procentiem.

Tīkla hashrate palielinājās par 7874%

Jebkura blokķēdes tīkla, tostarp Bitcoin, pamatā ir tā drošība un nemainīgums, nodrošinot uzticamus un nemainīgus darījumu ierakstus.

Bitcoin hashrate apzīmē tīklam piešķirto skaitļošanas jaudu, un tam ir tieša korelācija ar tā drošību.

Jo lielāks ir hashrate, jo dārgāk kļūst par uzbrukumu blokķēdei (skat Uzbrukums 51 procents) un mainīt jaunus blokus un darījumus.

bitcoin tīkla hashrateBitcoin hashrate. Avots: Messari

Bitcoin hashrate ir ievērojami pieaudzis starp pēdējiem diviem samazinājumiem, no 1,58 miljoniem terahashes sekundē (TH / s) 2016. gada 9. jūlijā līdz 126 miljoniem TH / s 2020. gada 11. maijā – pieaugums pārsniedza 7874 procentus.

Ar pašreizējo hashrate, teorētisko uzbrukuma izmaksas Bitcoin tīkls pārsniedz 344 000 USD stundā, salīdzinot ar 11 500 USD stundā un 6 454 USD stundā Bitcoin Cash (BCH) un Bitcoin SV (BSV) attiecīgi.

Hashrate (un tā sniegtā nodrošinājuma) pieaugums parāda Bitcoin kā uzticamu alternatīvu maksājuma metodi lielu vērtību pārskaitījumiem.

Tīkla pieaugums pārspēj cenu pieaugumu

Pēc daudziem uzskatiem, “Patiesā vērtība” BTC ir tā funkcionalitāte, kas ir atkarīga no tīkla, kurā tā darbojas. Bitcoin tīkls ir iemesls, kāpēc tā ir vadošā digitālā valūta un ir palikusi tāda, neskatoties uz tehnoloģiski uzlabotu un uzlabotu digitālo aktīvu un žetonu ieviešanu.

Papildus Bitcoin popularitātei iepriekš uzsvērtā metrika ir Bitcoin tīkla izaugsmes, lietderības un drošības rādītāji. Šīs īpašības ir kritiskas tā pastāvēšanai un izdzīvošanai – lai noteiktu, vai ilgtermiņā Bitcoin ir reālas iespējas globāli adoptēties. Lai gan šie skaitļi atspoguļo dažāda līmeņa izaugsmi laika gaitā, neatkarīgi no tā, vai tie attaisno noteiktu cenu novērtējumu attiecībā uz citām valūtām (piemēram, USD), ir atšķirīga diskusija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me