AMA kopsavilkums: vēlreiz apskatiet ieguvumus, kas gūti, izmantojot Staking Rewards

1. maijā mēs bijām ļoti priecīgi, ka mums būs Mirko Šmiedls (izpilddirektors &Līdzdibinātājs) un Gļebs Dudka (pētījumu analītiķis) no Staking Rewards for Ask-Me-Anything (AMA) diskusijai par Defi, konkrētāk, kā gūt labumu no spēles.

Staking Rewards ir uzņēmums, kas koncentrējas uz līdzdalības pierādījumu un ienesīgumu veidojošu aktīvu izpēti ar senu Crypto un kalnrūpniecības vēsturi. Sniedzot datus un norādījumus, tas piedāvā platformu, kas samazina ieguldījumu risku, lai nopelnītu pasīvus ienākumus ar kriptovalūtām.

Šī AMA ir sadalīta divās daļās, kur Stakingam tika lūgts dalīties ar savu viedokli par Defi, kam sekoja kaislīgs dzīvais Q&A mūsu grupā.

1. sadaļa

Q1: Kas ir SŅemot Rbalvas?

A1: Mirko Šmiedls:

Staking Rewards būtībā ir CoinMarketCap Staking un DeFi. Vietnē Stakingrewards.com jūs varat atrast visas kriptovalūtas, kurās varat ieguldīt un nopelnīt pasīvus ienākumus, izmantojot likmes, aizdevumus, masternodus utt. Visvairāk pasīvo ienākumu iespēju ir daži pakalpojumu sniedzēji, kur jūs varat deleģēt vai noguldīt savas monētas. Šie pakalpojumu sniedzēji monētas liek jūsu vārdā un dalās ar jums nopelnītajās atlīdzībās.

Staking Rewards ļauj viegli salīdzināt dažādas pasīvo ienākumu iespējas un to nodrošinātājus. Mēs izsekojam reāllaikā no blokķēdes iegūtās atlīdzības likmes un apkopojam visu nepieciešamo informāciju, lai atrastu labāko pakalpojumu sniedzēju un sāktu pelnīt.

Q2: Vai varat dalīties ar mums dažos nākotnes plānos, piemēram, mārketinga attīstības plānā un nesenajā Staking Rewards komandas darbības plānā?

A2: Mirko Šmiedls:

Staking Rewards mēs vienmēr esam bijuši priekšgalā, lai saviem lietotājiem sniegtu visprecīzākos likmes datus. Gandrīz visi bloku ķēdes tīkli tiek palaisti vai pāriet uz Proof of Stake. Tajā pašā laikā mēs redzam lielu DeFi tirgus pieaugumu un uzskatām, ka varētu būt kāda veida konkurence.

Tātad viens svarīgs plāns ir kartēt dinamiku starp kapitāla daļu un kreditēšanu un padarīt investoriem viegli saprotamas atšķirības un riskus. Tieši šodien mēs savā platformā esam izlaiduši jaunu DeFi sadaļu. To varat pārbaudīt vietnē https://www.stakingrewards.com/providers/defi

3. jautājums: Kur atlīdzības iegūšana radās no kopējā piedāvājuma vai no darījuma maksas? Un, ja kopējais marķiera krājums beidzas, vai atlīdzības likme joprojām darbojas??

A3: Mirko Šmiedls:

1. Lielākajā daļā “Stake of Stake” tīklu ir zināms inflācijas līmenis. Tātad katrā blokā ir kaltas dažas jaunas monētas, kas tiek pievienotas kopējam krājumam. Šīs jaunās monētas tiek izplatītas ieinteresētajām pusēm. Tātad tas nozīmē, ka kopējais kopējais piedāvājums palielinās, bet, tā kā nominālajai atlīdzībai ir noteikts skaits, tas nozīmē, ka faktiskais inflācijas līmenis laika gaitā samazinās. (Tas pats atalgojuma bloks, bet lielāks kopējais piedāvājums = samazinās inflācija)

Starpnieki saņem darījumu maksu par darījumiem, kas tiek iekļauti viņu apstiprinātajos blokos.

Ir svarīgi pieminēt, ka šī dinamika katrā tīklā ir ļoti niansēta.

2. Spēle darbosies tik ilgi, kamēr ieinteresētajām pusēm būs pamatoti stimuli piedalīties un tīkla drošību uzturēt. Lielākajai daļai lielāko dalības tīklu pierādījumu nav maksimālās piegādes. Bet es uzskatu, ka tiklīdz darījumu maksa tīklā var ilgtspējīgi segt stimulu slieksni, būs oficiāls pārvaldības lēmums samazināt tīkla kopējo inflāciju..

4. jautājums: kā mēs nodrošinām un stimulējam turpmāku decentralizāciju mietā esošajā ekosistēmā?

A4: Mirko Šmiedls:

Es domāju, ka ir 3 svarīgas lietas, kas mums jāapsver, lai tīkli būtu decentralizēti un vaļu ieinteresētās puses tos nebojātu.

1. Visi pierādījumi par likmju tīkliem ir ļoti jauni, un ekonomika ir veidota bez atsaucēm uz reālo pasauli. Tur ir svarīgi saglabāt saudzīgu pieeju ekonomikas parametriem. Mums jāspēj dinamiski pielāgot parametrus, pamatojoties uz tīkla lietojumu.

2. Lai nodrošinātu decentralizētu tīklu, mums ir jāpadara pēc iespējas vieglāk ikvienam piedalīties un vadīt savus mezglus. Ērti instrumenti, zemi sliekšņi un pielāgoti riski ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka mēs saglabājam pēc iespējas zemāku berzi.

3. Pēdējā lieta, kas, manuprāt, būtu jāizpēta tālāk, ir mehānismi, lai sodītu adreses vai IP adreses ar noteiktiem bilances sliekšņiem. Piem., atlīdzības var samazināties dinamiski, jo lielāks ir jūsu kopējais atlikums. Tas stimulēs ieguldītājus deleģēt mazākiem vietējiem infrastruktūras nodrošinātājiem.

5. jautājums: Kā mazāki uzņēmēji kā pakalpojumu var atšķirt sevi no lieliem spēlētājiem, piemēram, biržām, kas sniedz stabu pakalpojumus (piemēram, Coinbase)? Vai pastāv centralizācijas draudi? LabiEx 2020. gadā jā vai nē?

A5: Gļebs Dudka:

Patiešām pastāv centralizācijas draudi, ja piem. lielākām centralizētām biržām bija jāaptver lielākā daļa akciju tirgus. Mēs to redzam, piemēram, ar Binance un Loom. Centralizētās biržas potenciāli var piedāvāt dalību ar 0% maksu, jo tās pelna naudu ar citiem līdzekļiem, piemēram, tirdzniecību, un galvenais mērķis ir piesaistīt pēc iespējas vairāk aktīvu un lietotāju.

No otras puses, piesaistošie pakalpojumu sniedzēji pelna naudu, izmantojot komisijas maksu vai komisiju, un tādējādi maz ticams, ka viņi būs gatavi samazināt maksu līdz nullei. Ja pārāk daudz ieinteresēto personu vēlas piemērot 0% maksu, tas var radīt centralizācijas draudus.

Pakalpojumu sniedzēju atšķirības veidi ir dažādi pievienotās vērtības pakalpojumi un sava kopiena. Pievienotās vērtības pakalpojumi ietver ieinteresēto pušu informācijas paneļus, ziņošanas rīkus, bloku izpētes rīkus, likviditātes rīkus (deleģēšanas kuponus utt.). Okex jau ir iesaistīts mietā un drīzumā tiks iekļauts mūsu platformā.

6. jautājums: cik droša ir kriptogrāfijas likšana Vs, kas Trezor maciņos tur garo jermu vai uztur apmaiņu? Vai Staking noved pie cryptocvalūta un also in palielina to inflācijas?

Arī man ir 51% uzbrukumu, ir biežāk sastopamas PoS monētas nekā po ?? Jūsu viedoklis par šo kungu.

A6: Gļebs Dudka:

Atkarīgs ar to, ar ko tu domā "drošs". Ir daudz nianšu. Lielākā daļa likmju (ja vien tās nav centralizētās biržās) nav ar brīvības atņemšanu saistītas saistības, tādējādi jūs varat likt likmes tieši no sava Trezor. Fonda turēšana un ieguldīšana biržā ir saistīta ar uzticēšanos apmaiņai un kā parasti saka, "ne jūsu atslēgas, ne monētas". Ja jūs jautājat, vai mietošana ir drošāka nekā neielikt (pieņemot, ka izmantojat vienu un to pašu ierīci, lietojumprogrammu vai abus), nav drošāk, jo, neuzliekot, jūs atšķaida inflācija (tāpat kā tad, ja jūs turētu naudu zem matrača un centrālā bankai vajadzēja izdrukāt tonnas fiat). Daži bloķēšanas ķēdes ir saistīti ar samazināšanu, tāpēc, ja jūs spēlējat ar negodīgu vai sliktu likmju sniedzēju, jūs varat zaudēt dažus% no savas daļas.

Droša spēlēšana bieži ietver uzticama likmju sniedzēja izvēli, mēs kā StakingRewards šajā ziņā palīdzam. Spēlēšana un inflācija bieži ir saistīta tā, ka pastāv apgriezta sakarība starp likmes koeficientu un inflāciju. Protokols vēlas nodrošināt tīkla drošību, kas tiek sasniegta ar lielāku likmju koeficientu, tādēļ, ja likmju koeficients ir mazs, tīklā ir augstāka inflācija, lai stimulētu vairāk žetonu īpašnieku piedalīties. Palielinoties likmju koeficientam, protokols samazina inflāciju, samazinot stimulus likmēm. Tādā veidā protokoli tiek līdzsvaroti.

Kas attiecas uz centralizāciju un 51% uzbrukumu. PoS nav novērots 51% uzbrukumu (kas, starp citu, ir 33% uzbrukumu, jo tīkla kontrolei pietiek ar 33% +), tāpēc mēs nevaram pateikt, cik bieži tie ir (līdz šim neviena). Izmantojot PoS, ir vieglāk atklāt 33% uzbrukumu vai ja kāds tuvojas 33% uzbrukumam (PoW tas ir daudz grūtāk).

Galvenā PoS priekšrocība, strādājot ar uzbrucējiem, salīdzinot ar PoW, ir tā, ka PoS tīklā lielākā daļa (66%) var balsot par uzbrucēja izraušanu, kur uzbrucējs zaudē visus savus žetonus, tādējādi sadedzināja. Programmā PoW, lai atgūtuos no 51% uzbrukuma, ir jāmaina tīkla pamatalgoritms, tādējādi sodot vai iznīcinot gan labu (49%), gan sliktu (51%) puišu ieguldījumus. Cosmos stimulētajā testnet tīklā bija dažas situācijas, kad viens spēļu reģistrācijas sistēmas apstiprinātājs tuvojās 33% daļai, un pārējā sabiedrība viņu izslēdza, novēršot draudus.

7. jautājums: Es zinu, ka DeFi ir labāks par centralizēto finansējumu, tomēr tam ir nepieciešama piekļuve internetam. Tātad, kā cilvēkiem ar mazāk attīstītām valstīm, kur viņiem ir ierobežota piekļuve internetam, piekļuve DeFi?

A7: Gļebs Dudka:

Ir divas dažādas problēmas. Interneta pieejamība mazāk attīstītajās valstīs ir infrastruktūras un telekomunikāciju problēma. DeFi solījums nekad nebija ienest internetu visās mājsaimniecībās visā pasaulē. Tomēr tas, cik es zinu, uzlabojas diezgan ātri.

Otra problēma ir iesaistīšanās finanšu sistēmā, ņemot vērā, ka jums ir pamata saziņas līdzekļi (tālrunis, internets). Starp citu, mPesa Āfrikā (mobilo tālruņu kredīti, pārsūtāmi ar īsziņu starpniecību, kas dažās vietās kļuva gandrīz par valūtu) varētu būt pirmās DeFi vai digitālās valūtas lietojuma piemērs. Daudzās mazāk attīstītajās valstīs tehnoloģijas bieži vien pārspēj vardi. Tas nozīmē, ka ir ļoti dārgi piem. uzcelt ciematā vietējo mazo bankas filiāli, tomēr, būdami savienoti ar digitālo banku vai labāk DeFi, cilvēki var izlaist bankas darbību fiziski, tādējādi pārspējot šo posmu. Tā kā pamata piekļuve internetam un DeFi ir bez atļaujas (bez dažiem izņēmumiem), piekļuve pamata viedtālrunim un internetam ir vienāda ar piekļuvi pasaules finanšu ekosistēmai. Tādējādi var aizņemties, aizdot, veikt darījumus utt. Un parasti piedalīties pasaules finanšu jomā.

J8: DeFi ir attīstījies no kustības uz visstraujāk augošo un pieejamāko blokķēdes nozares aspektu. Pēc jūsu domām, vai jūs domājat, ka mums draud piesātinājums?

A8: Mirko Šmiedls:

DeFi noteikti šobrīd ir viena no aktuālākajām tēmām. Jebkurā gadījumā es nedomāju, ka DeFi vēl ir viegli pieejams. Ir bijuši daži ekspluatācijas gadījumi, un joprojām nav skaidrs, cik droši un uzticami ir protokoli. Tas ir kaut kas, ko esam pārvarējuši, un, iespējams, būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai sasniegtu punktu, kurā mēs varam teikt, ka DeFi tagad ir viegli pieejams. Mums ir jārisina daudzi UX un drošības šķēršļi.

Tāpēc kopumā es domāju, ka DeFi tikai sāk kļūt par ievērojamu tēmu. Es domāju, ka mēs esam gadu attālumā no faktiskā DeFi tirgus piesātinājuma. Ne tikai attiecībā uz lietotājiem un pieņemšanu, bet arī attiecībā uz protokoliem, produktiem un rīkiem.

DeFi dati joprojām ir ļoti nepieejami, un mēs, Staking Rewards, labprāt veicinām šo vajadzību un padarām to pieejamāku un saprotamāku lietotājiem soli pēc soļa.

9. jautājums: kādas ir DEFI priekšrocības un trūkumi salīdzinājumā ar tradicionālajām finansēm?

A9: Mirko Šmiedls:

DeFi galvenā priekšrocība ir tā, ka finanšu sistēmas mehānismi ir pilnībā pārredzami un pārbaudāmi. Ir vieglāk un uzticamāk saprast noteiktus nosacījumus, ja viss ir atvērts un pieejams.

Tirgus ir atvērts ikvienam pasaulē, un dalībai naudas tirgos nav milzīgu šķēršļu. Mēs varam labāk izprast noteiktu tirgus dinamiku un ieviest pielāgojumus, kas reāllaikā atbilst faktiskajam tīkla lietojumam.

Es uzskatu, ka tas decentralizētajai finanšu ekosistēmai dod konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar centralizētajām finansēm, kur lielākā daļa lietu notiek aiz slēgtām durvīm. DeFi ir sadarbības un atvērtu sanāksmju pasaule, lai izveidotu jaunu sistēmu, kas dinamiski atbilst reālajām ekonomikas un cilvēku vajadzībām.

10. jautājums: DeFi šobrīd ir viena no karstākajām tēmām blokķēdes telpā. Vai varat dalīties ar mums savos viedokļos par DeFi? Vai jūs domājat, ka DeFi izjauks pašreizējo finanšu sistēmu? Kas ir Staking Rewards pieeja attiecībā uz DeFi sektoru?

A10:

Mirko Šmiedls:

DeFi ir viens no aizraujošākajiem sektoriem blokķēdes pasaulē, tas ir aizraujošs tehnoloģijas lietojums, kas ir gatavs pieejams. Jebkurā gadījumā DeFi ir ļoti nenobriedis, un tradicionālās finanses jau sāk izjust konkurenci.

Galu galā es domāju, ka DeFi un CeFi kļūs savietojami un apvienosies tikai vienā finanšu ekosistēmā. Tas ir neizbēgami, ka tradicionālās finanses pieņem dažus mehānismus, kas darbojas decentralizētas finanšu labā, un tos arī pieņems. Tajā pašā laikā decentralizētajā finansēšanā ir noteikti ierobežojumi, kur lietojumprogrammu izstrādātāji, visticamāk, ieviesīs noteiktas centralizētas vārtejas, lai uzlabotu vispārējo pieredzi un ieviešanu..

Staking Rewards mēs lietotājiem atvieglosim piekļuvi DeFi tirgum, atrodot vispievilcīgākās iespējas gūt pasīvos ienākumus.

Mēs izsekojam simtiem tīklu un protokolu, kas ļauj dinamiski nopelnīt interesi, un mēs izglītojam lietotājus par priekšrocībām un riskiem, izmantojot šos.

Tuvākajā laikā mazumtirdzniecības lietotājiem būs ārkārtīgi svarīgi saprast tūkstoš dažādu iespēju, piemēram, mietu, kreditēšanas uc.

Gļebs Dudka:

Mēs arī šobrīd rakstām DeFi sēriju. Šeit ir raksta teaser, kas ir mūsu priekšstats par visas DeFi ekosistēmas kartēšanu:

Iedaļa 2 – Live AMA jautājumi

Q1: Uzticība biznesā ir ļoti svarīga, kas investoriem, klientiem un lietotājiem liek justies droši, piedaloties Staking Rewards?

A1: Gļebs Dudka:

Vēlreiz mēs nepiedāvājam mietu un mums nav likmes žetonu. Mēs sniedzam datus par mietu un defi telpu.

2. jautājums: kas ir Staking Rewards attīstības ceļvedis 2020. gadam?

A2: Mirko Šmiedls:

2019. gads ir bijis gads, kad populāro pierādījumu iegūšana ir kļuvusi populāra, tāpēc mēs esam izveidojuši metriku un rīkus, lai to visu izmantotu savā vietnē. Līdz 2020. gadam mēs to dubultosim un papildus izstrādāsim vairāk metrikas un instrumentu DeFi un aizdevumu procentu likmēm.

3. jautājums: Ko jūs domājat par to, kā mēs varam pārliecināt vai piesaistīt cilvēkus izmantot Defi tradicionālo finanšu jomā?

Vai jūs domājat, ka šajā ziņā var palīdzēt atlīdzības iegūšana.?

A3: Gļebs Dudka:

DeFi likmes ir ļoti pievilcīgas salīdzinājumā ar mantotajām finanšu likmēm (daudzām bankām ir negatīvas procentu likmes, Vācijā ilgtermiņa obligācijas jau ir negatīvas). Mēs, Staking Rewards kā uzticams DeFi datu sniedzējs, atbalstīsim investorus ar precīziem datiem un rīkiem, lai viņi varētu uzzināt par labākajām pasīvo ienākumu gūšanas iespējām un tām piekļūt..

4. jautājums: Vai plānojat pievienot vairāk monētu? Vai ir citas programmas, kuras vēlaties izveidot, lai piesaistītu investorus izmantot Staking Rewards?

A4: Mirko Šmiedls:

Mēs centīsimies izmantot visas monētas, kas attiecas uz ekosistēmu un par kurām mūsu sabiedrība ir ļoti ieinteresēta. Ļaujot viegli novērtēt un prognozēt likmju atdevi. Citas programmas ir piem. progresīvais vērtēšanas kalkulators, ko mēs veidojam, un daudzi raksti un pētījumi, ko mēs darām un publicējam publiski mūsu vietnē.

Q5:

1. Vai jūs uzskatāt, ka miets mēģinātu novērst decentralizāciju platformā? Ja lielie ieinteresētie dalībnieki pārņem lēmumu kontroli … kā platforma, kurai ir stabiņa iezīme, to varētu novērst?

2. Vai KATRS PoS vienprātība ir uzskaitīta sadaļā Staking balvas? Kāds ir process, lai vienu uzskaitītu?

A5: Mirko Šmiedls:

1. Es uzskatu, ka ir svarīgi ieviest mehānismus, kas novērš lielu centralizāciju tīklos. Piem., Tezos ir minimālās obligāciju prasības, tāpēc jums ir nepieciešams noteikts pašu kapitāla slieksnis, lai pieņemtu turpmākas delegācijas un iegūtu balsstiesības. Kaut kas līdzīgs šim ir noderīgs, lai turpinātu decentralizēt tīklus.

2. Mēs cenšamies uzskaitīt visas PoS monētas, taču projektiem ieteicams sazināties ar mums, lai mēs varētu nodrošināt, ka sniedzam tikai visprecīzāko informāciju, cieši sadarbojoties ar viņiem …. Prasības ir, ka projektam ir caurspīdīgs un pārbaudāms stimulu dizains … tos var pieteikties tieši mūsu vietnē vai sazināties ar mums mūsu telegrammu grupā.

6. jautājums: Cik daudz monētu ir izsniegtas #Staking Rewards, un vai tas ir pietiekami, lai komandas īstermiņa plānu?

A6: Gļebs Dudka:

Mēs neizsniedzam nevienu likmes marķieri, mēs esam datu un API nodrošinātājs. Mēs pārdodam marķētas reklāmas vietas (NFT, neaizstājams marķieris), taču tas ir diezgan tradicionāls biznesa modelis un neietver likmi.

7. jautājums. Jūsu platformā ir maz informācijas par DeFi. Kā jūs plānojat progresēt un savā platformā ienest vairāk interesantu lietu DeFi?

A7: Gļebs Dudka:

Mēs tikko izlaidām DeFi lapu un pašlaik tiek rakstīta DeFi veltīta rakstu sērija (pirmais ziņojums jau ir iznācis)

8. jautājums: kāda ir atšķirība starp staking un mezglu mitināšanu & likme ROI ir nemainīga visu laiku?

A8: Mirko Šmiedls:

Es domāju, ka galvenais jautājums ir atšķirība starp deleģēšanu un tiešo spēlēšanu. Staking nozīmē, ka jūs izmantojat savus mezglus un tieši piedalāties tīklā. Atlīdzība ir lielāka nekā deleģēšana, taču jums jāsedz infrastruktūras izmaksas un jāpārliecinās, ka tās tiek atbilstoši uzturētas.

Deleģēšana ir daudz vienkāršāka, izmantojot vienu no mūsu vietnē https://www.stakingrewards.com/providers norādītajiem Staking pakalpojumu sniedzējiem, jūs varat pilnībā kontrolēt savas monētas un maksāt tikai nelielu maksu par nopelnītajām atlīdzībām.

Iegūtais IA dinamiski mainās atkarībā no tā, cik cilvēku spēlē paritiku. Mazāks cilvēku skaits = lielāka atlīdzība

9. jautājums: kā jūs vērtējat sabiedrības atbalstu? Kāda ir jūsu mārketinga un masveida adopcijas stratēģija? Kādu ziņojumu šodien vēlaties nosūtīt sabiedrībai, izmantojot AMA?

A9: Gļebs Dudka:

Mēs domājam, ka kopienas atbalsts līdz šim ir bijis liels, un mēs patiešām varam lepoties ar daudz aktīviem lietotājiem mūsu vietnē. Mēs uzskatām, ka ETH pāreja uz PoS palielinās sabiedrības interesi par Staking, kas veicinātu gan staking, gan DeFi turpmāku pieņemšanu, jo vairāk to uzskatīs par fiksēta ienākuma produktu. Mūsu galvenais mērķis šodien bija dalīties ar mūsu vietnē pieejamo informāciju un rīkiem, lai lietotāji varētu labāk modelēt un prognozēt savus pasīvos ienākumus, vienlaikus atrodot labākās iespējas..

10. jautājums: Kādu standartu izvēlaties monētai, kas tiek piesaistīta jūsu platformai? Kāds ir ieguvums, ieejot savā platformā?

A10: Mirko Šmiedls:

Mūsu vietne ir trešā neatkarīgā platforma, lai izsekotu likmju un aizdevumu likmes visos tīklos … mēs tieši nesniedzam nekādus piesaistes pakalpojumus, bet drīzāk uzsveram dalīšanos ar kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kas ir norādīti mūsu vietnē …. mūsu vietne to padara viegli atrast labākās iespējas un nodrošinātājus

11. jautājums: Kādas ir galvenās atšķirības starp viedajiem līgumiem un tiešajiem līgumiem? Vai viedie līgumi ir labāki?

A11: Gļebs Dudka:

Ja ar tiešajiem līgumiem jūs domājat reālās pasaules līgumus, tad atšķirība ir tāda, ka tradicionālie līgumi nav digitāli, tādējādi nav programmējami, un tādējādi lietojumprogrammas nevar tieši mijiedarboties ar tiem. Kad līgumi būs digitalizēti (saskaņā ar noteiktu standartu, piemēram, actus, deon digital), mēs varam sagaidīt, ka tie ļaus ieviest jaunus uzņēmējdarbības modeļus un finanšu produktus.

12. jautājums: cik uzticama ir jūsu API, lai nodrošinātu tikai uzticamu un uzticamu informāciju un datus?

A12: Mirko Šmiedls:

Pašreizējā tirgū mūsu API ir visuzticamākā likmju likmēm un visiem likmju rādītājiem. mēs izveidojam vairāk nekā 100 tīklus ar tiešu blokķēdes datu integrāciju un mums ir savs algoritms, lai pārliecinātos, ka dati ir pareizi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me