AMA kopsavilkums: kļūsim tehniski – Ravencoin vietnē OKEx

Mēs bijām tik priecīgi, ka mums bija iespēja uzaicināt Ravencoin galveno izstrādātāju Tron Black pievienoties mūsu sesijai “Ask-Me-Anything” (AMA) un padziļināti tērzēt ar mums. Balstoties uz plašo Bitcoin protokola izstrādi un testēšanu, Ravencoin (RVN) mērķis ir izstrādāt blokķēdi, kas ir īpaši optimizēta, lai ļautu nemanāmi pārnest aktīvus gan fiziski, gan digitāli no viena turētāja citam.

Šeit jūs varat izlasīt kopsavilkumu par visu, ko esam apsprieduši sesijas laikā! Šī AMA ir sadalīta divās daļās, kur Tronam tika lūgts dalīties ar mums par Ravencoin partnerību, kam sekoja tiešraide Q&A mūsu grupā.

1. sesija

1. jautājums: kāda ir jūsu izcelsme un kā jūs nonācāt pie idejas izveidot RVN projektu?

A1: Es esmu tikai niecīga Ravencoin daļa, un ir daži pārsteidzoši izstrādātāji (Džeremijs, Marks, Keids un Korbins), kas mainnet ir ienesuši jaunās iespējas. Pamatideja par aktīvu nogādāšanu uz bitkoīnu atvasinātu blokķēdes platformu radās no Brūsa Fentona, bijušā Bitcoin fonda izpilddirektora ar mūža pieredzi tradicionālajā finanšu un biržas brokeru pasaulē. Medici Ventures ļauj dažiem tā izstrādātājiem dot savu ieguldījumu projektā. Man paveicās, ka man ir īstais fons, lai palīdzētu šajā projektā. Man ir CS grāds, C ++ kodēšanas prasmes, ekonomikas fons, agri panākumi uzņēmējdarbībā, mācīšanas pieredze, MBA un dedzīga aizraušanās ar kriptotelpu un to, kā tā var mainīt pasauli uz labo pusi.

Q2: Kāpēc jūs nosaucāt projektu Raven? Ko Ravens tika izveidots, lai atrisinātu? Kāds ir projekta biznesa modelis?

A2: Šis vārds nāca no Brūsa Fentona. Kraukļi ir gudri putni ar bagātu vēsturi. Ravencoin ļauj viegli izveidot un nodot savu aktīvu. Projektam nav uzņēmējdarbības modeļa. Tā ir dāvana pasaulei Bitcoin garā. Medici Ventures ir ļāvis dažiem saviem labākajiem izstrādātājiem ieguldīt laiku un pūles projektā. Medici Ventures tomēr tur dažas mīnētas RVN, tāpēc tas var būt izdevīgs.

3. jautājums: Kādiem nolūkiem tiek izmantoti $ RVN marķieri? Kas tam piešķir vērtību?

A3: Paldies ka pajautāji. RVN žetonus izmanto, lai iegādātos savu žetonu Ravencoin platformā. Tie RVN ir sadedzināti. RVN tiek izmantots arī, lai stimulētu kalnračus un nostiprinātu ķēdi. RVN tiek izmantots arī darījumu maksām par RVN vai lietotāju izveidotu aktīvu pārsūtīšanu.

4. jautājums: Jūsuprāt, kas ir unikāls "pārdošana" Ravencoin punkts vai labākā īpašība?

A4: Tas ir tāpat kā tiek jautāts "kurš ir tavs mīļākais bērns?", bet atbilde uz to bērniem terapijā nemaksā tūkstošiem, tāpēc es to izdarīšu. Labākā Ravencoin īpašība ar visnegaidītākajiem rezultātiem ir bijusi tās saistība ar IPFS. Sākotnēji tas tika darīts, lai nodrošinātu, ka metadati par marķieri nezaudē tāpat kā citās platformās, piemēram, darījumu partneris. Saite ar IPFS ir paplašināta, iekļaujot ziņojumapmaiņu un piezīmes. Tagad katrā darījumā varat iekļaut informāciju, pat PDF failu vai videoklipu. Tas ir spēcīgi, un es nevaru vien sagaidīt, kad redzēšu, kā tas pierod.

5. jautājums: Kādas ir Ravencoin izmantošanas priekšrocības aktīvu marķēšanai salīdzinājumā ar citiem blokķēdes protokoliem?

A5: Kur sākt? Pirmkārt, metadatus par marķieri var ierakstīt, izmantojot IPFS, tāpēc visi zina, ko marķieris pārstāv. Otrkārt, marķierim ir unikāls nosaukums, kas var palīdzēt novērst viltotus marķierus ar tādu pašu nosaukumu un ļauj cilvēkiem nolasīt marķiera uzticības sakni, kas nav tikai 40 sešstūra rakstzīmes (ERC-20). Ir tādu aktīvu pētnieki kā https://ravencoin.asset-explorer.com (https://ravencoin.asset-explorer.com/) un https://www.mangofarmassets.com/assetviewer (https: // www .mangofarmassets.com / assetviewer). Tādi maki kā RVN Wallet, MangoFarms Wallet un Zelcore maku atbalsta Ravencoin aktīvus.

6. jautājums: vai tam, lai pilnībā izveidotu sabiedrības vadītu blokķēdi, ir savi trūkumi attiecībā uz rvn? Jūs zināt, ka brīvprātība nozīmē, ka nav mārketinga vai juridiskas komandas.

A6: Jā, tam ir trūkumi, taču ieguvumi ir daudz vairāk nekā trūkumi. Cilvēki izvēlas izmantot tikai tehnoloģiju. Ravencoin ir piesaistījis pareizos cilvēkus, tostarp ziedojis juridisko palīdzību, kad tā bija nepieciešama. Mārketinga budžeta trūkums palēnina izpratni. Dažos aspektos tas ir labi, jo RVN pieprasījums nav atkarīgs no paaugstināšanas. Tā kā citi projekti pārtrauc reklamēšanu vai pietrūkst mārketinga līdzekļu, tie ir pakļauti riskam. Ravencoin tikai lēnām un vienmērīgi pieaug, jo vairāk cilvēku uzzina par tā esamību. Uzskatiet sevi par laimi, ka uzzinājāt par Ravencoin agri.

7. jautājums: vai tas ir no ābola līdz ābolam, ja es saku, ka ravencoin izjauks Wall Street, tāpat kā Bitcoin izjauc centrālo banku?

A7: Ravencoin palīdzēs parādīt, kā tokenizācija var uzlabot kapitāla veidošanos. Šo jauno rīku, tehnoloģiju un funkciju priekšrocības ir citu ziņā. Vispirms tas var notikt citās valstīs, izņemot ASV. Apskatiet stāstu par Blockbuster Video (bijušais video nomas līderis) un Netflix (pašreizējais video straumēšanas līderis), lai redzētu, kas varētu notikt nākotnē. Vai Volstrīta ir jauns BlockBuster video? Es redzu līdzīgus augstprātības modeļus, bet to rādīs tikai laiks.

8. jautājums: kā Ravencoin aizstāvēs hashrate izplatīšanu (algo jautājums), ja šajā platformā ir emitēti svarīgi vērtspapīri (dubultā izdevuma uzbrukums)?

A8: Ravencoin neatjauno orgānu pēc 60 blokiem, kas palīdz novērst dubultu tēriņu uzbrukumus – šo funkciju sauc par NLR. Jāapzinās arī tas, ka vairumā gadījumu žetonus izpērk emitents, kas novērš stimulu veikt dubultu tēriņu. Pieņemsim, ka marķieris ir nekustamā īpašuma daļa. Nekustamā īpašuma jurisdikcijas likumi būtu jāpiemēro, izpērkot dividendes utt. Tāpat, ja emitents izmanto Ravencoin ierobežoto aktīvu funkciju, kuras žetoni sākas ar $, emitents var iesaldēt nozagtos žetonus. līdz izmeklēšanai. Piezīme. Parastos aktīvus (kas nesākas ar $) nevar iesaldēt, taču marķiera izsniedzējam jānorāda, kā rīkoties ar izpirkšanu.

9. jautājums: kā darbojas RVN? Kādu problēmu RVN atrisināja? Kā darbojas Tokenomics?

A9: RVN darbojas kā BTC, jo tas ir BTC koda dakša.

RVN ļauj jums izveidot savus žetonus mazāk nekā minūtes laikā. Tas ir viegli!!!

RVN ir nepieciešams, lai izveidotu savu marķieri. 500 RVN dega, lai izveidotu saknes aktīvu ar unikālu nosaukumu. 100 RVN tiek sadedzināts, lai izveidotu apakšaktīvu (zem pamataktīva). 5 RVN tiek ierakstīts, lai izveidotu unikālu aktīvu (NFT). Lai kvalificētos, sadedzināja 1000 RVN. 1500 RVN dega, lai izveidotu ierobežotu aktīvu ar īpašām lielvarām. 0,1 RVN dega, lai pievienotu tagu Ravencoin adresei. Neliels RVN daudzums tiek izmantots, bet netiek sadedzināts aktīvu nodošanai.

10. jautājums: drošība un drošība vienmēr ir vissvarīgākās lietas. Kāds ir RavenCoin drošības mehānisms, lai nodrošinātu, ka lietotāju aktīvi nekļūst par hakeru mērķi?

A10: Ravencoin ir spēcīgs kalnraču tīkls. Lielākā daļa sākotnējā koda ir no Bitcoin, kas, iespējams, ir visvairāk pārbaudītais kods pasaulē. Mēs esam veikuši kļūdu devumu, lai, cerams, atrastu visus trūkumus pirms atbrīvošanas mainnet. Ņemot vērā visu iepriekš minēto, nav garantiju, jo tas ir tikai bezmaksas kods, kuru cilvēki izvēlas palaist. Ja jums nepieciešama pārliecība, jums jāuzdod veikt koda revīziju. Nav Ravencoin uzņēmuma, ir tikai GitHub krātuve un daudz kaislīgu atbalstītāju.

11. jautājums: Mūsdienās lielākā daļa investoru USD RVN īstermiņā vienkārši koncentrējas uz marķiera cenu, nevis uz projekta patieso vērtību. Vai jūs varat pastāstīt par ieguldītāja motivāciju un priekšrocībām RVN ilgtermiņā?

A11: Es nevaru runāt ar atsevišķu investoru motivāciju. RVN ir lielisks marķieris ar labu likviditāti. RVN tiek izmantots, lai stimulētu kalnračus un palīdzētu aizsargāt Ravencoin aktīvu platformu, tāpēc tam ir izmantošanas gadījums. RVN var būt vērtības krājums un vidējs apmaiņas līdzeklis. Viena no manām iecienītākajām Ravencoin lietām ir tā, ka to klasificēt ir sarežģīti, jo tam ir tik daudz lietojumu. Man patīk redzēt, kā cilvēki būvē, izmantojot šo tehnoloģiju platformu. Ravencoin padara jaunas lietas iespējamas.

12. jautājums: kas ir jūsu konkurenti un kā jūs plānojat uzplaukt starp viņiem?

A12: Tas var izklausīties dīvaini, bet es neuzskatu alternatīvas kriptogrāfijas tehnoloģijas kā konkurentus. Kriptogrāfijas telpa ir niecīga, salīdzinot ar mantotajām sistēmām, kuras mums bija pēdējos piecdesmit gados, tāpēc es uz katru projektu skatos kā uz veidu, kā ienest jaunus cilvēkus kriptogrāfiskajā ekosistēmā. Ja mēs pievienojam vērtību, funkcijas un iespējas, tad vairāk cilvēku uzzinās par Ravencoin platformu un to, ko tā var darīt viņu labā. ERC-20 viedais līgums ir alternatīva aktīvu emitēšanas iespēja, taču Ravencoin ir daudz labāka lielākajai daļai lietojumu, tāpēc ir nepieciešama lielāka izglītība.

13. jautājums: Kāda ir Raven žetona unikalitāte? Kāpēc investoriem (arī man) būtu jāiegulda Raven?

A13: Ravencoin ir platforma. Jums vajadzētu novērtēt Ravencoin platformas iespējas un pajautāt sev, vai tā tiks izmantota, un vai tā rada pievienoto vērtību salīdzinājumā ar citām platformām, piemēram, ETH, EOS vai TEZOS. Padoms: Tā ir. Es cenšos nesniegt konsultācijas par ieguldījumiem, tāpēc veiciet savus pētījumus.

Sāciet šeit: https://ravencoin.org (https://ravencoin.org/) un šeit: https://medium.com/@tronblack (https://medium.com/@tronblack)

14. jautājums: kādi ir jūsu plāni globālai paplašināšanai, vai šobrīd koncentrējaties tikai uz tirgu? Vai koncentrēties uz klientu un lietotāju vai partnerību veidošanu un attīstību vai iegūšanu? Vai jūs varat to izskaidrot?

A14: Ravencoin jau ir globāla parādība. Dienvidkoreja jau kādu laiku ir bijusi Ravencoin, un man bija iespēja runāt Dienvidkorejas Ravencoin sanāksmē, kas piepildīja Mākslas zāli ar gaidīšanas sarakstu. OKEx dēļ šī izpratne paplašināsies līdz Ķīnai. Mūsu uzmanības centrā ir Ravencoin veidošana un izglītošana. Nav mārketinga budžeta, un mēs nepiesaistījām līdzekļus. Pagaidām panākumi ir bijuši pilnīgi organiski, un Ravencoin ir vislabākā kopiena no jebkuras monētas jebkur.

15. jautājums: kādas ir jūsu cerības uz $ RVN iekļaušanu OKEx nākotnē?

A15: Es ceru, ka $ RVN saraksts parādīs Ravencoin izpratni par jaunām pasaules daļām. Projekts ir spējīgāks, nekā zina lielākā daļa cilvēku, un, tā kā tas tika uzsākts, nepiesaistot līdzekļus, nav mārketinga budžeta. Gudru cilvēku ziņā ir izdomāt, ko var izdarīt Ravencoin, un izmantot tehnoloģiju, lai izveidotu jaunus uzņēmumus un jaunus projektus.

2. sesija

1. jautājums: Kāpēc Ravencoin vajag 2 aktīvu pētniekus un dara to savādāk??

A1: Ir daudz veidu, kā apskatīt aktīvus. Mēs ceram, ka ir daudz vairāk pētnieku. Tāpat kā BTC ir desmitiem blokķēdes pētnieku, iespējams, būs daudz vairāk iespēju apskatīt Ravencoin aktīvu darījumus.

2. jautājums. Projekta tehniskā attīstība ne vienmēr var parādīties tā marķiera cenā. Vai Ravencoin ir stratēģija saglabāt vai paaugstināt RVN marķiera cenu?

A2: ES piekrītu. Un es domāju, ka tas jo īpaši attiecas uz Ravencoin. Īstermiņā patiesā vērtība var netikt atspoguļota. Ravencoin projekts nav uzņēmums. Tas prasīs laiku. Nav mārketinga nodaļas vai budžeta, taču, izmantojot šādus pasākumus, kā arī aplādes un emuārus, kā arī jaunus projektus, kas tiek veidoti Ravencoin virsotnē, es domāju, ka vērtība galu galā tiks atspoguļota.

3. jautājums: Vai jūs varat mums norādīt dažus pamatotus iemeslus, kāpēc cilvēkiem ir jāpērk RVN žetoni, turpretī simtiem projektu neizdevās un bankrotēja vai pat izstrādātāji veica drošības naudu, iekasējot miljoniem un miljardiem līdzekļu?

A3: 2017. gada trakajā ICO fāzē daudzi sadega. Ravencoin nepiedalījās. Ravencoin ir tehnoloģija un kaislīga kopiena. Ja mani rīt notriec autobuss (nedod debesis), projekts tiks turpināts, jo tas ir bezmaksas, atvērta pirmkoda un ikviens to var turpināt, dot savu ieguldījumu, izmantot vai kopēt. Ravencoin nevar nonākt bankrotā. Tas ir kods, un tas neaizņemas, un tam nav parādu. Dažiem galvenajiem izstrādātājiem, ieskaitot mani, ir atļauts strādāt pie projekta, strādājot Medici Ventures. Šī ir lieliska vienošanās.

4. jautājums: kā Ravencoin novērtē lietotāju kopienas nozīmi? Vai tuvākajā nākotnē RAVEN ir kādi īpaši plāni, kā piesaistīt un paplašināt sabiedrību ?

A4: Ravencoin kopiena ir vissvarīgākā un vērtīgākā projekta daļa. Jau ir koda kloni, bet ne kaislīgā, izpalīdzīgā un uzticīgajā kopienā. Mēs aicinām jūs kļūt par tā daļu un palīdzēt to paplašināt Āzijā.

5. jautājums: RVN ir normatīviem aktiem atbilstošs aktīvu tokenizācijas projekts ASV. Tas nozīmē, ka RVN protokolā emitētie aktīvi ir kārtībā ar ASV iestādēm?

A5: Ravencoin piedāvā funkcijas, kas palīdz ASV emitentiem palikt likumīgiem saskaņā ar spēkā esošajiem ASV noteikumiem. Esmu rakstījis par to, kā to var izdarīt, bet es vienmēr ieteiktu, lai jūsu plāni tiktu pārskatīti kompetentā advokātā. ASV likumi ir sarežģīti un no cita laikmeta.

6. jautājums: Ravencoin vienmēr meklē izcilus partnerus, un lietotāji nepārtraukti pieaug. Vai jūs dalītos ar mums, kāds ir šī izaugsmes tempa noslēpums??

A6: Dinamiska un viesmīlīga kopiena. Tehnoloģija, kas atrisina reālas tokenizācijas problēmas. Viegli lietojams, tāpēc ikviens var piedalīties. Neuzsāk kā ICO, tāpēc tas ir godīgi visiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me