AMA kopsavilkums: iegādājieties kriptogrāfiju, izmantojot Fiat vārteju Koinal vietnē OKEx

Koinal mērķis ir vienkāršot kriptonauda iegādi, izmantojot savu patentēto apmaiņas tehnoloģiju, kurā maksājumu aizsardzībai viņi izmanto vismodernāko krāpšanas uzraudzības un progresīvo šifrēšanas tehnoloģiju. Atbalstītās kriptovalūtas ietver Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash un Ripple. Klienti var iegādāties, izmantojot vēlamos maksājuma veidus, izmantojot debetkartes un kredītkartes, bankas pārskaitījumu un citus alternatīvus maksājuma veidus.

Šī AMA ir sadalīta divās daļās, kur Anilam tika lūgts dalīties ar mums ar savu viedokli un partnerību, kam sekoja tiešraide Q&A mūsu grupā.

1. sadaļa

1. Cik valstis un cik daudz kriptovalūtu atbalsta Koinal?

Banku kartes, kas izdotas šādās valstīs & Koinal neatbalsta reģionus: Vjetnama, Bolīvija, Ekvadora, Alžīrija, Bangladeša, Indonēzija, Jordānija, Kirgistāna, Maroka, Nepāla, Irāna, Pakistāna, Taivāna, Kambodža, Kuba, Maķedonija, Nepāla, Nigērija, Taizeme, Lībija, Sudāna, Jemena , Zimbabve, Sīrija, Panama, Gana, Mongolija, Botsvāna, Trinidāda un Tobago, Ziemeļkoreja, Ēģipte, Tunisija, Kenija, Mjanma, Libāna. Mēs strādājam pie dažu sarakstā iekļauto valstu noņemšanas. Mēs atbalstām 5 monētas: BTC, ETH, XRP, LTC, BACH. Drīz būs pieejamas jaunas monētas.

2. Koinal sadarbojas ar citām biržām, izņemot OKEx?

Jā, mums ir plašs partnerattiecību klāsts un pastāvīgi paplašināmies.

Bet mēs ļoti mīlam OkEx!

3. Kā tik populārs uzņēmums kā Koinal cīnās ar krāpšanu un nodrošina savu lietotāju drošību, vai jums ir kādas īpašas funkcijas? Lūdzu, pastāstiet man, ka jūsu uzņēmums strādā tikai ar uzņēmumiem vai atbalsta parastos lietotājus? Un cik ilgi notiek KYC process? Koinal atbalsta tādas monētas kā Bitcoin, Ethereum, Ripple utt. Vai jūsu uzņēmums nākotnē emitēs savu kriptovalūtu?

Krāpšana ir viens no nopietnākajiem jautājumiem, ar kuru mēs nodarbojamies. Koinalam ir ļoti pieredzējusi krāpšanas un riska komanda, kas atrodas ES. Mēs strādājam ar labākajiem KYC nodrošinātājiem un mums katru dienu glābj viena no labākajām riska komandām ES. SG Veteris ir Koinal zīmola īpašnieks, un viņam ir arī korporatīvie klienti. SG Veteris piedāvā B2C un B2B pakalpojumus: www.sgveteris.com. KYC procesa laiks ir atkarīgs no lietojumprogrammas detaļām. Jums vajadzētu iegūt rezultātu starp 1-15 minūtēm. Mūsu pašu kriptovalūtas emisija vēl nav mūsu plānos. Protams, vienmēr ir aizraujoša tēma par to runāt iekšējās sanāksmēs.

4. Covid-19 epidēmija ir ļoti ietekmējusi tirgu. Kādas sekas Covid-19 radīja Koinal? Kādi ir Koināla līdzekļi?

Es varu teikt, ka Covid-19 vēl nav mūs ietekmējis, jo 90% mūsu komandas locekļu strādā attālināti no dažādām valstīm. Finanses, tāpat kā visas jomas, ir dziļi ietekmētas. Tātad mums bija jāpārliecinās, ka cilvēki joprojām var izmantot mūsu pakalpojumu, lai izdarītu finansiālu izvēli. Mēs arī esam pagarinājuši mūsu BEZMAKSAS akciju līdz 6. aprīlim, lai mēs vismaz varētu darīt savu, lai palīdzētu.

5. Vai varat dalīties ar mums mārketinga un nesenās darbības plānos?

Mēs turpināsim rīkot veiksmīgas akcijas! Mēs arvien aktīvāk iesaistāmies sociālajos tīklos. Tomēr nesen mēs esam paplašinājuši mārketinga komandu, kas mūsu lietotājiem sagādās daudz prieka un ļoti labus piedāvājumus. Sekojiet līdzi! Jūs varat sekot mums Twitter, Instagram, Facebook un LinkedIn.

6. Kādas ir prasības, lai veiksmīgi veiktu depozītus un izņemtu naudu caur koinal? Kāda ir drošības / privātuma stiprums Koinal?

Mēs veicam KYC pārbaudes, iekļaujot identifikācijas un adreses dokumentus. Mums ir arī apstiprinājums pa e-pastu pirmajām reģistrēšanās reizēm. Turklāt noteiktos apstākļos mēs lūdzam pašbildes pārbaudīt. Mums, protams, ir plašs drošības pārbaužu un kontroles saraksts, taču sīkāka informācija par tām nebūtu pārāk droša.

7. Kādas priekšrocības Koinal piedāvā klientiem salīdzinājumā ar citiem konkurentiem? Vai man būs jāiet cauri KYC, lai nopirktu kriptogrāfiju tiešsaistē, vai arī jūs ierobežojat jebkādu summu?

Mēs piedāvājam labu, drošu un ātru servisu par ļoti konkurētspējīgām cenām. Es iesaku apskatīt visas alternatīvas, kas nodrošina šo pakalpojumu ar kredītkartēm / bankas kartēm, lai salīdzinātu atšķirību. Bet es ļoti iesaku jums iziet visu pirkšanas procesu, nevis tikai pārbaudīt cenu vietnē.

8. Vai pirkumam ir ierobežojums?

Dažreiz man tiek atcelts pēc monētu iegādes.

Mums ir ierobežojumi kā daļa no mūsu drošības pasākuma. Ierobežojumus varat atrast OKEx vietnē un mūsu palīdzības dienestā.

9. Esmu izlasījis klientu atsauksmes, lietojot Koinal, vai Koinal ir kādi plāni to labāk uzlabot?

Mums ir visu diennakti strādājoša klientu atbalsta komanda, kas ir gatava palīdzēt visu problēmu risināšanā, ar kurām klienti var saskarties. Mēs nepārtraukti pilnveidojam savu platformu, lai nodrošinātu labu servisu. Mēs saņemam lieliskus komentārus un, protams, tāpat kā jebkurš uzņēmums, sūdzības. Dažus no tiem patiesībā neizraisa mūsu pakalpojumi, bet gan kredītkartes / bankas kartes vai pati banka. Bet mēs saņemam lieliskus uzlabojumu ieteikumus un nopietni uztveram visas atsauksmes, jo uzskatām, ka tas ir patieso panākumu avots.

2. sadaļa

1 : Kāpēc to sauc par Koinalu, ko tas nozīmē komandai?

Koin Al nozīmē nopirkt monētu turku valodā. Es esmu turku valoda, kas dzīvo Londonā, un es sapratu, ka visi to var pareizi izrunāt Londonā.

2 what Kādas ir jūsu svarīgākās nākamās prioritātes, virzoties uz priekšu savā ceļvedī? Vai Koinal komandai ir pietiekami daudz pamata (fondi, kopiena utt.), Lai sasniegtu šos pagrieziena punktus?

Darbs pie mūsu pakalpojumu uzlabošanas un cenu pazemināšanas. Tuvākajā nākotnē mēs plānojam atbrīvot bankas pārskaitījumu pakalpojumus pirkšanai un arī pārdošanai.

3 funds Fondu drošība ir galvenā prioritāte daudziem tirgotājiem / investoriem, izvēloties biržu, mēs vēlamies uzzināt vairāk par Koinal drošību.

SG Veteris (Koinal servisa īpašnieks) ir EMD pārstāvis Lielbritānijā. Mums jābūt drošiem! Tā nav mūsu uzņēmuma izvēle, jo mēs esam FCA regulēts EMD pārstāvis.

4 : Cik liela ir Koinal ekosistēma? Cik īpašs Koināls ir konkurēt ar citiem konkurentiem?

Lūdzu, pārbaudiet www.sgveteris.com, lai redzētu mūsu pakalpojumus. Koinal ir mūsu karšu apstrādes pakalpojums. Es domāju, ka SG Veteris ir viens no lielākajiem ES mūsu ekosistēmā.

5 : Kādas ir stratēģiskās partnerības starp OKEx un Koinal? Kādas finansiālās iespējas būs nākotnē?

Mēs stiprinām attiecības ar OKEx grupu karšu apstrādes jomā. Jā, jūs varat izmantot virtuālo karti, tomēr mūsu sistēma joprojām piespiedīs jūs nodot 3D.

6, DZĪVS lāču kriptogrāfijas tirgū ir patiešām grūti, daudzi projekti ir tālu no mērķa, tāpēc kāda ir Koinal formula, lai izdzīvotu garā ceļā?

Mēs neesam mazs jaunuzņēmums. Kā FinTech grupa mēs esam gandrīz 7 gadus. Mēs ilgu laiku esam aktīvi darbojušies banku un karšu apstrādes pakalpojumu jomā. SG Veteris (Koinal) izdzīvos un augs.

7, Mēs visi zinām, ka sadarbībai šajā nozarē ir ļoti liela nozīme, lai izdzīvotu un dominētu ilgtermiņā. Kāda veida sadarbības / sadarbības ir veicis Koinals ?

Mums ir partnerattiecības ar lielākajiem spēlētājiem no visas pasaules kriptonauda tirgū. Vienkārši sekojiet mums sociālajos tīklos, lai redzētu mūsu sasniegumus.

8 : Vai Koinal plāno izveidot savu Blockchain ?

Nē, mēs neplānojam. Mēs esam koncentrējušies uz finanšu pakalpojumiem.

9 : Vai plānojat pievienot kriptovalūtas pirkumu, izmantojot alipay un wechat?

Mēs plānojam pievienot alternatīvas norēķinu iespējas. Mēs esam priecīgi pievienot Alipay un Wechat Ja mēs varam viņiem piekrist. Mums nav nepieciešama KYC <2500 USD pasūtījumus, tomēr mēs vienmēr veicam fona pārbaudes uz aizmuguri.

10 : Kādu tehnoloģiju Koinal izmanto datu aizsardzībai & privātumu?

Tas ir ļoti svarīgs faktors, kas jāzina.

Mēs atrodamies Londonā, un SG Veteris ir EMD aģents. Mums jānodrošina GDPR atbilstība mūsu organizācijā.

11 cry Kriptovalūtu tirgus ir ļoti svārstīgs. Kā Koinal tiek apdrošināts gadījumā, ja kriptonauda strauji pazeminās?

Pēc tam, kad esat izveidojis pasūtījumu, mēs uz laiku iesaldējam cenas, lai pārliecinātos, ka svārstības neietekmē mūsu lietotājus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me