AMA kopsavilkums: CoinGecko un Defi Pārskatīšana uz finanšu nākotni – Defi ar CoinGecko līdzdibinātājiem

2020. gada 21. aprīlī mēs bijām ļoti priecīgi, ka ar CoinGecko līdzdibinātājiem: Bobiju Ongu un TM Lī rīkojām Ask-Me-Anything sesiju, lai pārrunātu viņu viedokli par Defi un grāmatu CoinGecko, kuras nosaukums ir “How To Defi”.

CoinGecko ir kriptovalūtu vērtēšanas un novērtēšanas vietne, kurā kvantitatīvie un kvalitatīvie dati ir sadalīti vairākiem dažādiem rādītājiem. Izmantotie rādītāji ietver Twitter sekotājus, Reddit abonentus, monētu kopienu, 51 uzbrukuma izmaksas, izstrādātāju skaitu, kas strādā pie monētas, un daudz ko citu, lai piedāvātu monētas kopējo punktu skaitu un katras kategorijas vērtējumu..

Šī AMA ir sadalīta divās daļās, kur CoinGecko tika lūgts dalīties ar savu viedokli par Defi, kam sekoja karsts tiešraides Q&A mūsu grupā.

1. sadaļa

1. jautājums: DeFi šobrīd ir viena no karstākajām tēmām blokķēdes telpā. Vai CoinGecko var dalīties ar mums savos viedokļos par DeFi? Vai jūs domājat, ka DeFi izjauks pašreizējo finanšu sistēmu? Kas ir CoinGecko pieeja DeFi nozarei?

A1: Jā, mēs domājam, ka DeFi ir patiešām liels potenciāls kriptogrāfijas telpā, un tam ir iespēja mainīt veidu, kā cilvēki nākotnē veic finanšu pakalpojumus.

Pašlaik visam ir nepieciešams centrālais starpnieks. DeFi ir potenciāls noņemt šo starpnieku. Starpnieku atcelšana var izraisīt lētāku un ātrāku finanšu pakalpojumu sniegšanu.

Pašlaik DeFi telpa mūs patiešām ir ieinteresējusi, un mēs to rūpīgi uzraugām, lai redzētu, kā mēs varam aktīvi piedalīties.

Mēs piespiežam, ka būs daudz datu, kas ir īpaši raksturīgi DeFi un kas varētu interesēt kriptogrāfijas kopienu. Mēs drīz apsvērsim iespēju pievienot DeFi sadaļu CoinGecko.

Tiem no jums, kas nodarbojas ar DeFi un meklē vietu, kur sākt, mēs jau esam sākuši, publicējot pirmo jebkad izdoto DeFi grāmatu ar nosaukumu "Kā deFi".

Ierobežotu laiku to varat saņemt bez maksas https://landing.coingecko.com/how-to-defi/ (https://landing.coingecko.com/how-to-defi/) un uzzināt visu par DeFi visu vienā vietā!

Q2: CoinGecko, nespeciālists, "Kā es varu nopelnīt pasīvos ienākumus ar $ DeFi?"

A2: Tā kā procentu likmes pasaulē samazinās uz nulli (vai dažās valstīs ir negatīvas), bankas fiksētie noguldījumi tagad maksā ļoti maz. DeFi lietojumprogrammas tagad nodrošina lietotājiem augstākas procentu likmes, kas ļauj jums nopelnīt pasīvus ienākumus. Piemēram, no Compound jūs pašlaik varat nopelnīt līdz 8% no saviem DAI depozītiem.

Q3. Kriptogrāfijā vissvarīgākā lieta ir uzticēšanās un drošība. Nesen izlaistais Defi dForce protokols. Ko jūs ieteiktu, lai nākotnē izvairītos no šīm situācijām?

A3: mūsu ieteikums lietotājiem būtu izmantot tikai pārbaudītas DeFi lietotnes un mēģināt pēc iespējas vairāk izpētīt šo pakalpojumu drošības uzsvaru.

Otra pieeja ir atrast un izmantot populāros DeFi pakalpojumus, kas darbojas jau ilgāku laiku. Lai gan pastāv risks, populāras DeFi lietotnes ir daudz kaujas pārbaudītas lietotāju un kopienas locekļu, nevis jaunu DeFi lietotņu vietā.

Ceļā mēs, iespējams, redzēsim arī vairāk decentralizētas apdrošināšanas, piemēram, Nexus Mutual un Opyn, pieņemšanu, nodrošinot apdrošināšanas iespējas DeFi lietotājiem.

Tas samazina jūsu pelnīšanas potenciālu, bet vismaz jūs esat zināmā mērā aizsargāts.

Sakarā ar topošo DeFi vai pat visas blokķēdes nozares posmu vienmēr pastāv riski.

Mums kā lietotājiem tas ir jāapzinās un jācenšas pēc iespējas labāk tos mazināt. Tāpēc ielieciet tikai naudu, kuru varat pazaudēt, nelieciet visas olas vienā grozā.

4. jautājums: Vai CoinGecko pāriet uz DEFI? No monētu izsekošanas pakalpojuma nonāk Defi. Kā tas ir iespējams?

A4: Mums ir lieli plāni attiecībā uz kriptogrāfijas nozari. Mēs bijām pirmie datu apkopotāji, kas izsekoja kriptogrāfijas atvasinājumus – mēs izsekojam mūžīgos mijmaiņas līgumus un nākotnes līgumus no dažādām biržām kopš pagājušā gada – https://www.coingecko.com/en/deratives

Mēs arī bijām pirmie datu apkopotāji, kas nāca klajā ar risinājumu, lai novērstu viltus apjoma problēmu, kas izplatīta daudzās apmaiņās. Mēs redzējām, ka daudzu biržu apjomiem vienkārši vairs nevar uzticēties, un mēs ieviesām šo metriku ar nosaukumu Trust Score, kur mēs kārtojam CoinGecko sarakstā iekļautās apmaiņas, izmantojot tādu metriku kombināciju kā tīmekļa trafika, pasūtījumu grāmatas dziļums, bid / ask izplatīšanās, API kvalitāte un vēl daudz vairāk. Vairāk varat izlasīt šeit: https://blog.coingecko.com/trust-score-explained/

Blokķēdes telpa katru dienu turpina ieviest jauninājumus, un mēs darām visu iespējamo, lai būtu atjaunināta un izsekotu jebkuras norises, kas notiek šajā telpā!

CoinGecko (https://www.coingecko.com/en/deratives)

5. jautājums: Vai esat plānojuši meklēt partnerību? Vai arī jūs domājat, ka tas, ka esat “esiet paši”, padara CoinGecko par uzticamāku platformu?

A5. Noteikti mēs vienmēr meklējam labus partnerus sadarbībai, kas var dot labumu plašākai kriptogrāfijas kopienai, kā arī savstarpēji..

Iepriekš mēs esam strādājuši ar dažādām partijām, piemēram, Kyber Network, Chainlink, AMLT Network, Axie Infinity, Decentraland un daudzām citām..

Tā rezultātā plašāka sabiedrība tagad zina par neaizvietojamiem žetoniem, orākuliem, apmainīšanos ar pienācīgu rūpību, cita starpā, kas ir salīdzinoši jauni jēdzieni telpā.

Runājot par partnerību, mēs saglabājam principus būt neatkarīgam datu apkopotājam, vienlaikus strādājot ar partneriem, atbalstot decentralizēto bloku ķēdes nozares garu..

6. jautājums: Esmu kaut kur lasījis "Kā Defi" jūs esat uzrakstījis, bet es to neesmu lasījis. Tātad, vai jūs varat apkopot tā saturu? Es to detalizēti izlasīšu pēc AMA sesijas.

A6: Pilnīgi noteikti! “How to DeFi” ir pirmā grāmata, kas publicēta DeFi ekosistēmā. Ja esat dzirdējis par DeFi, bet nezināt, ar ko sākt, šī ir ideāla grāmata jums!

Šī grāmata ir aprīkota ar kodolīgiem un visaptverošiem soli pa solim sniegtiem norādījumiem, kā sākt darbu ar dažādām DeFi lietojumprogrammām. Tā ir pētījumu stunda, kā arī neskaitāmas satracinātas rakstīšanas sesijas no CoinGecko komandas kulminācijas. Grāmatā aplūkotas dažādas DeFi sadaļas, piemēram, decentralizēti stablecoīni, decentralizētas kreditēšanas platformas, decentralizētas apmaiņas, decentralizēti atvasinājumi, decentralizētas loterijas uc. Tajā ir detalizēti apskatīti projekti, piemēram, Maker, Dai, Compound, Synthetix, dydx un daudzi citi.

Šīs grāmatas cena ir 14,99 ASV dolāri, taču mēs patiešām vēlamies pateikties visiem mūsu jaukajiem atbalstītājiem (jā, jums!) Par mums izrādīto atbalstu. Tādējādi mēs padarīsim šo grāmatu pieejamu bezmaksas digitālām lejupielādēm līdz 2020. gada 30. aprīlim. Iegūstiet to tūlīt – https://landing.coingecko.com/how-to-defi/

7. jautājums: Doma par DEFI kā blokķēdes nākotni faktiski nebija PATIESA. Ko es domāju teikt: kā jūs varētu sagaidīt uzticību finansēšanai, kad miljoniem nesen ir bijis HACK? Ceru, ka jūs varat veikt matemātiku, zaudējumus un peļņu?

A7: Patiešām, pēdējos mēnešos DeFi ir cietis no vairākiem ekspluatācijas gadījumiem, nemaz nerunājot par neseno Dforce uzlaušanu pagājušajā nedēļas nogalē par 25 miljoniem USD, kas ir lielākais.

Šķiet, ka ir daži DeFi projekti, kurus neredz drošības svarīgums vai drīzāk šīs telpas novitāte, daži scenāriji nav paredzēti. Viens piemērs būtu ātro aizdevumu izmantošana.

Šodien DeFi projektiem, par kuriem mēs redzam, ka daudzi no viņiem tur miljoniem dolāru lietotāju līdzekļus, ir jābūt ar augstu atbildības pakāpi, un komandai jāveic vieds līgumu audits, lai mazinātu šo risku, lai šī telpa varētu virzīties uz priekšu.

Jau agrīnā DeFi lietotājā būtu jāparedz un pēc iespējas jāsamazina riski.

DeFi šodien joprojām ir ļoti bīstams un riskants. Lai gan tai ir labas izredzes veidot nākotni, jāliek tikai nauda, ​​kuru viņi var atļauties zaudēt.

Kad redzat pakalpojumu, kas sola lielu atdevi, tas rada milzīgus riskus.

Mēs esam redzējuši, kā DeFi ir ieviesis dažas jaunas idejas, piemēram, decentralizētu stabilu monētu, kreditēšanu, aizņemšanos utt. Un, cerams, ar laiku lietas uzlabosies, lai būtu gatavs lielākam nākotnes tirgum.

Nākamā dabiskā attīstība, visticamāk, būtu apdrošināšana, piemēram, Nexus un Opyn, kas lietotājiem var palīdzēt samazināt riskus un palīdzēt projektiem nopietnāk skatīties uz drošību..

8. jautājums: ko jūs domājat par DEFI un STABLECOIN nākotni?

A8: Es domāju, ka stablecoin redzēs ļoti interesantu lomu DeFi nākotnē. Mēs esam redzējuši, ka centrālās bankas visā pasaulē mēģina sākt savas Centrālās bankas digitālās valūtas (CBDC) drīz. Šķiet, ka Ķīna ir priekšā sacīkstēm, tiešsaistē izplatot viņu DCEP maketus. Ir daudz baumu par to, ka centrālās bankas vēlas aizliegt stabilos dzērienus, jo tās to uzskata par draudu viņu pašu CBDC.

Patiesi decentralizēts stablecoin var būt risinājums, kas mums būs nepieciešams, lai novērstu šos draudus, un valdībām būs grūti apturēt šādu attīstību, ja tā patiešām ir decentralizēta. Es uzskatu, ka nākotnē mēs redzēsim vairāk decentralizētu stablecoin projektu, lai apstrīdētu Dai dominanci.

9. jautājums: Tagad, kad cmc ir iegādājies birža, jūs, šķiet, esat līderis jūsu reģionā, apsveicu.

A9: Paldies! Jā, CoinGecko tagad ir lielākais neatkarīgais datu apkopotājs pasaulē. Mēs esam darbojušies kopš 2014. gada sākuma un plānojam palikt neitrāli un turpināt augt CoinGecko, pārredzami izsekojot dažādus kriptogrāfijas datu avotus.

Datu integritātes uzturēšana ir kaut kas, kam mēs ļoti ticam. Mēs bijām pirmie, kas pagājušajā gadā ieviesa uzticības rādītāju, lai labāk novērtētu biržas reālo likviditāti, lai atrisinātu šajā telpā izplatītās masveida mazgāšanas problēmas..

Šogad jūs redzēsit, kā mēs sekojam vairāk datu metrikai, lai vēl vairāk uzlabotu datu pārredzamību nozarē.

Kā redzat, šī nozare ir diezgan jauna, joprojām ir daudz problēmu un daudz neatrisinātu problēmu.

Ikdienā tiek ieviestas jaunas novatoriskas idejas, un mūsu uzdevums ir tās indeksēt, lai plašāka kriptogrāfijas kopiena tās varētu viegli saprast!

Darāmā ir daudz.

10. jautājums: kā CoinGecko var dot ieguldījumu DeFi attīstībā? Kāds projekts, jūsuprāt, varētu mūs pārsteigt šajā 2020. gadā?

A10: CoinGecko mērķis ir palīdzēt cilvēkiem izprast DeFi potenciālu. Tāpēc mēs uzrakstījām iesācēju grāmatu vietnē DeFi ar nosaukumu "Kā deFi". Tā ir 200 lappušu grāmata, kurā ir vairāk nekā 26 000 vārdu un kas sniedz labu pārskatu par DeFi ekosistēmu. Grāmatā sniegts arī soli pa solim ceļvedis par dažu populārāko DeFi lietojumprogrammu izmantošanu, lai jūs varētu ātri sākt darbu. Tā bija grāmata, kuras mēs vēlējāmies pastāvēt, kad mēs pirmo reizi ieskatījāmies DeFi. Tā kā tādu nav, mēs uzņēmāmies iniciatīvu to uzrakstīt. Lejupielādējiet to tagad bez maksas līdz 30. aprīlim (pēc tam 14,99 ASV dolāri) no https://landing.coingecko.com/how-to-defi/

2. sesija – Live AMA jautājumi:

1. jautājums: ko nozīmē “COINGECKO”?

A1: Monēta = jūs to zināt

Gecko = &# 129422;

2. jautājums: vai Coingecko nodrošina API pakalpojumus datu parādīšanai vietnēs? Ja tā, vai jūs varat komerciāli izmantot šos API datus?

A2: Jā, mūsu API ir bez maksas un to var izmantot komerciāliem mērķiem

Q3: Masveida pieņemšana ir problēma blokķēdes projektiem. Tātad, kā #CoinGecko atrisinās šo problēmu, lai panāktu adopciju patiesībā?

A3: CoinGecko mēs cenšamies palīdzēt cilvēkiem, kuri uzmanīgi neievēro blokķēdes nozari, izmantojot satura izglītību.

Viens no mūsu konsekventākajiem centieniem būtu mūsu ceturkšņa pārskats, kuru varat atrast vietnē https://landing.coingecko.com/q1-2020-report/

Un tagad mēs nesen publicējām grāmatu par DeFi, kuru varat bez maksas iegādāties vietnē https://landing.coingecko.com/how-to-defi

Gaidiet, ka no mums nāks vairāk izglītības materiālu un grāmatu, un mēs ceram, ka tas palīdzēs plašākai izpratnei par kriptogrāfiju un blokķēdi – plašākai pieņemšanai.

Izņemot to, ka mūsu API (coingecko.com/api), kas ir viens no labākajiem API, ko varat atrast tirgū, ir brīvi pieejams, un tas ir palīdzējis darbināt daudzas bloku ķēdes lietotnes ekosistēmā. Tas mums palīdz kopienai augt kopumā.

4. jautājums: kādi ir sasniegumi, ko coingecko ir sasniedzis pētniecības un izstrādes laikā? @bobbyong @tmLeeLtm

A4: Mēs jau ilgu laiku esam publicējuši savus ceturkšņa pārskatus. Pirmoreiz mēs to skatījāmies 2017. gadā. Apskatiet mūsu jaunāko 2020. gada 1. ceturkšņa ziņojumu šeit – https://landing.coingecko.com/q1-2020-report/

Q5. Kādu maksu coingecko iekasē par monētu iekļaušanu sarakstā? Kā coingecko API ir labāki salīdzinājumā ar CMC, kriptoranki, kāda veida papildu funkcijas mēs saņemsim no coingecko?

A5: par monētu uzskaitīšanu CoinGecko netiek iekasēta maksa.

CoinGecko API ir visplašākā monētu datubāze – jūs varat iegūt visu veidu mazos žetonus, ieskaitot DeFi žetonus, piemēram, cDAI. To izmanto arī daudzas partijas, piemēram, Etherscan, Myetherwallet, Mycrypto, Trezor un daudzas citas. Un nemaz nerunājot par to, ka mūsu API ir bez maksas! Uzziniet vairāk šeit: coingecko.com/api

6. jautājums: kas ir Coingecko uzticības rādītājs? No kā tas ir atkarīgs?

A6: CoinGecko Trust Score ir jaukta formula, kas apvieno apmaiņas likviditāti, tīmekļa trafiku, API rādītāju, lai secinātu, vai apmaiņa ir reāla un likvīda lietošanai. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu mūsu lietotājiem atrast labāko un likvīdāko biržu tirdzniecībai, meklējot monētas coingecko. Mums ir visa informācija par to vietnē https://blog.coingecko.com/trust-score-explained/

7. jautājums: kāda ir jūsu izcelsme un kā radās ideja izveidot savu projektu?

A7: Mana pieredze ir datorzinātnēs, savukārt Bobijam ekonomika. Abi no mums patiešām interesējas par bitcoīnu un blokķēdi, un mēs redzējām plaisu datu apkopotājam, kas ir jāaizpilda. Tā vietā, lai gaidītu, kad kāds to izdarīs, mēs nolēmām, ka mums vajadzētu to nošaut!

8. jautājums: kāds ir jūsu plāns 2020. gadam?

A8: Mums ir daudz plānots 2020. gadā. Tagad mēs nevaram visu atklāt, bet līdz šim jau esam paveikuši daudz. Mēs esam izlaiduši mūsu CoinGecko veikalu, CoinGecko Podcast, CoinGecko Virtual Meetup, CoinGecko Q1 ziņojumu, CoinGecko Earn, How to DeFi grāmatu. Tas viss tikai 3,5 mēnešos gadā. Atlikušajos gada mēnešos mēs sāksim vairāk lietu, tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem!

9. jautājums: Vai jūs plānojat izcelt kādu kriptogrāfiju kā “Gecko ieteicamās monētas”? Kā jūs zināt, lielākajai daļai cilvēku kriptogrāfija ir jauna, un, ja jūs varētu sniegt kādu papildu informāciju par to, kuras monētas ir paredzamas karstumā nākamā mēneša / gadu laikā, tā lietotājiem būs vērtīga.

A9: Šī ir interesanta ideja, bet kaut kas mums rūpīgi jāievieto. Šobrīd mums nav šādu plānu, jo uzskatām, ka lietotājiem ir jāizglīto sevi un jāapgūst, kādas ir katras monētas iegādes priekšrocības. Mēs nodrošinām mācību materiālu, un lietotāji mācās un izvēlas paši.

10. jautājums: Kādas problēmas, jūsuprāt, mūsdienās rodas blokķēdes nozarē, un kā jūsu projekta mērķis ir atrisināt šīs problēmas?

A10. Dažas no problēmām, ar kurām mēs ikdienā saskaramies, būtu datu integritāte. Ir daudz datu punktu, piemēram, palielināts apjoms, piepildīta piegādes deklarācija utt., Un mūsu komanda strādā ļoti smagi, lai izstrādātu sistēmu un izveidotu funkcijas šo problēmu risināšanai.

Dažus no tiem varat redzēt darbībā ar uzticamības rādītāju, kā arī nolaižamo izvēlni no kurienes mēs piegādājam, lai nodrošinātu pārredzamību.

Izņemot to, telpa vienmēr attīstās ar jauniem produktiem. Viens piemērs ir atvasinājumi, piemēram, Perpetual un Futures līgumi. Mēs nekad neparedzam šīs informācijas indeksēšanu, un tagad to arī darām.

Tad ir DeFi, aizdevumi utt., Vienmēr tiek ieviesti jauni idae, un mums ir jāatrod veids, kā par to izglītot sabiedrību un indeksēt tos

11. jautājums: kādas ir attiecības starp coingecko un OKEx?

A11: Mēs šeit sadarbojamies ar tādām lietām kā šī AMA, kā arī OKEx ir CoinGecko reklāmdevējs

12. jautājums: Vai CoinGecko ir laba vieta tiem, kas ir jauni kriptogrāfijas pasaulē, uzzināt par to & padarīt viņus ērtākus ar tehnoloģiju & ekosistēma? Ja jā, ko CoinGecko piedāvā kriptogrāfijas jaunpienācējiem? Ja ne tik daudz, vai jūs plānojat padarīt savu platformu par labāku vienas pieturas aģentūru jaunu lietotāju uzņemšanai?

A12: Mēs strādājam, lai to uzlabotu. Mūsu grāmata How to DeFi ir pirmais solis, kas, cerams, padarīs blokķēdes tehnoloģiju pieejamāku iesācējiem. Sekojiet līdzi jaunumiem, kad nākamajos mēnešos mēs izstrādāsim vairāk plānu &# 128522;

13. jautājums: Vai varat pastāstīt, kā CoinGecko noteiks pareizu informāciju par biržas likviditāti & Monētu apjoms? Koingecko sistēma jo īpaši izslēdz How Wash Trading / Fake Volume?

A13: Mūsu pieeja šīs problēmas risināšanai ir uzticības rādītāja ieviešana. Piemēram, tā vietā, lai sarindotu apmaiņu pēc apjoma konkrētam marķierim, mēs to darām, pamatojoties uz mūsu sajaukto formulu https://www.coingecko.com/en/coins/0x#markets

Ja jūs interesē dziļāki dati, varat arī redzēt pasūtījumu grāmatas dziļumu un izplatību, kas ir divi galvenie biržas likviditātes atribūti. To mēs izmantojam, lai cita starpā aprēķinātu uzticības rādītāju.

Mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu mūsu lietotājiem virzīties uz biržām, kuras, mūsuprāt, ir vislabākās likviditātes ziņā, pamatojoties uz dažādiem rādītājiem

14. jautājums: API Ckingecko ir pieejams tikai maka izstrādātājiem? Vai arī es to varu izmantot?

A14. Ikviens var brīvi izmantot mūsu API vietnē coingecko.com/api

15. jautājums: Covid-19 laikā, cik CoinGecko projekti tika ietekmēti un kādi bija pārvaramie pasākumi?

A15. Kaut arī pasaule apstājas, mums ir paveicies turpināt savu darbību kā parasti, jo visi mūsu komandas locekļi ir pieraduši strādāt mājās. Īstermiņā sakrustoti pirksti, mums jāspēj atbilstoši turpināt savu produktu attīstību un turpināt atbalstīt klientus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me