AMA kopsavilkums: atkārtoti apmeklējiet kriptogrāfijas tirgu COVID-19 uzliesmojuma laikā ar Crypto Joker

8. maijā mēs bijām bez sajūsmas par Crypto Joker for Ask-Me-Anything (AMA) diskusiju par sarežģītām attiecībām starp kriptogrāfijas tirgu un valdošo koronavīrusa uzliesmojumu..

Izmantojot vairāk nekā 140 000 abonentu vietnē YouTube, Crypto Joker pārskata ar kriptovalūtu saistītos priekšmetus, sākot no ICO / STO līdz intervējot kriptogrāfijas uzņēmumus, lai ļautu jums ieskatīties viņu darbībās. Kripto Joker ir aktīvs kriptogrāfijas telpā kopš 2015. gada un ir saistīts ar vairāk nekā 100 kripto projektu pārskatīšanu.

Šī AMA ir sadalīta divās daļās, kur Crypto Joker tika lūgts dalīties ar savu viedokli par pašreizējo kriptogrāfijas tirgu, kam sekoja kaislīgs dzīvais Q&A mūsu grupā.

1. sadaļa:

J1. [e-pasts aizsargāts]: Tagad sāksim ar jautājumu, kas saistīts ar neseno aktuālo tēmu, par kuru daudzi uztraucas. Ko jūs domājat par kriptogrāfijas tirgus pārvietošanos ar pasaules akciju tirgiem šajā periodā?

Kripto Joker: Tātad, kad runa ir par šifrēšanas tirgu, kas šoreiz seko akciju tirgum, es atklāju, ka tradicionālā aktīvu klase, piemēram, S&P 500 un Dovu Džounsu COVID-19 ietekmēja daudz nopietni, salīdzinot ar kriptogrāfijas tirgu. Ja jūs turat BTC salīdzinājumā ar kādu, kas tur indeksu, fondus vai jebko citu, kas attiecas uz akciju tirgu, zaudējumi, ar kuriem saskaras akciju vietas īpašnieks, būtu daudz vairāk. Tas ir sava veida smieklīgi, jo krājumus var uzskatīt par drošiem pret BTC, taču, kad nāk COVID-19 pandēmija un jūs redzējāt, ka viss ir noliktavā. Patiesībā BTC kādu laiku iestrēga, bet tagad tas pat pieaug, salīdzinot ar iepriekšējo cenu līmeni pirms COVID-19. Es domāju, ka BTC ir drošs ieguldījums laikā, kad viss iet uz leju.

Q2. [e-pasts aizsargāts]: Labi, otrais čivināt uzdotais jautājums ir šāds: COVID-19 uzliesmojumam nebija kaitīgas ietekmes uz kriptogrāfijas tirgiem, ņemot vērā kaitējumu, ko tas nodarīja pasaules tirgiem un valstīm. Kāds, jūsuprāt, ir tā iemesls?

Kripto Joker: Jā tieši tā. Ja atceraties 2016. gadu vai pirms 2015. gada, cilvēki BTC uzskata par drošu debesu aktīvu, kas nozīmē, kad ekonomika un viss iet uz leju, un kriptogrāfija ir jūsu drošais ieguldījums. Pēc tam korelācija starp kriptogrāfiju un ekonomiku ir kaut kā mainījusies, un mēs nevarētu teikt, ka tad, kad ekonomika būs pasliktinājusies, kriptogrāfija pieaugs. Bet es atklāju, ka notiekošais COVID-19 patiešām palīdz kriptogrāfijai atgūt reputāciju un liek cilvēkiem domāt, ka kriptogrāfija ir drošs debesu aktīvs, piemēram, zelts, kā riska ierobežošanas ieguldījums akciju tirgū un ekonomikā. Cilvēki tagad domā, ka kriptogrāfija ir drošs līdzeklis, lai pat ekonomika ietu uz leju, kamēr kriptogrāfija joprojām iet uz augšu vai vismaz paliek plakana, tādējādi kriptogrāfijas ieguldītājs ne nopelna daudz naudas, ne zaudē naudu salīdzinājumā ar dažiem ieguldītājiem, kuri zaudē visu dzīvi akciju tirgū. Piemēram, daudzi lieli uzņēmumi, īpaši daļa no aviosabiedrību akciju vērtības, COVID-19 pandēmijas laikā samazinājās par aptuveni 70%, un daudzi uz to ieguldīja visu savu ietaupījumu..

J3. [e-pasts aizsargāts]: Jā. Neapšaubāmi, ka pandēmija COVID-19 nesa reputāciju kriptogrāfijas tirgū, kad fiat drukā no zila gaisa. Kā mēs zinām, akciju tirgus loka pārrāvējs martā tika iedarbināts vairākas reizes, ko skārusi COVID-19 pandēmija. 3. jautājums ir šāds: pašreizējā koronavīrusa slimības situācijā pasaules ekonomika ir ļoti nestabila, tāpēc ko jūs domājat par kriptonauda tirgus perspektīvām nākotnē?

Kripto Joker: Es redzu, ka tuvākajā nākotnē kriptonauda ir ļoti spilgta. Ja paskatās, kur mēs tagad atrodamies, visa pasaule virzās uz blokķēdes tehnoloģiju. Es uzskatu, ka tas ir tikai sākums vēršu skrējienam, jo ​​covid 19 patiešām parādīja, cik droša ir kriptogrāfija laikā, kad ekonomika sabrūk. Es uzskatu, ka kriptogrāfijas sajaukums, iegūstot drošu patvēruma aktīvu reputāciju, mums blakus virzoties uz blokķēdes tehnoloģiju, parāda gaišu nākotni.

J4. [e-pasts aizsargāts]: Jā, mūsdienās blokķēdes tehnoloģiju ir pārņēmuši daudzi lieliski uzņēmumi. Šeit parādās 4. jautājums: Kad COVID 19 kļūst par globālu problēmu, dažiem investoriem, kuri plāno ieguldīt līdzekļus kriptonauda projektos, jau ir problēmas ar projekta īpašnieku tikšanos, lai sarunas un plāni būtu viens pret vienu, vai videozvani ir pietiekami, lai veiktu šo triku? un ja nē, kādus pasākumus var veikt, lai nodrošinātu, ka viss var notikt, kā plānots, un šī pandēmija tos neietekmē?

Kripto Joker: Puiši, es to jau teicu vienu reizi un atkārtošu vēlreiz. Pārredzamība šajā telpā ir VISS. ja projekta īpašnieki nerāda savu seju, ja viņi nevēlas iesaistīties videozvanā, NEGIEKOJIET. # 1 lieta, ko jūs varat darīt tāpat kā ieguldītājā, ir pienācīga rūpība. Pārbaudiet faktus par visu, ko saka projekta īpašnieks, un vienmēr veiciet savus pētījumus par to, ko jums saka. Pat pandēmijas laikā, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, ir ļoti viegli būt caurspīdīgai tālummaiņai, Google Hangouts sesijām utt. Īsts izpilddirektors un dibinātājs vienmēr sazināsies ar visiem ieguldītājiem katrā solī, nevis saņems savus līdzekļus un aizies. , tas attiecas arī uz manu vietu, youtube vietu. Tiem no jums, kas ir iepazinušies ar kriptogrāfijas YouTube lietotājiem, lielākie kosmosa lietotāji šobrīd atrodas nākamajā kriptogrāfijā. Iemesls tam ir tas, ka tie piedāvā PILNU pārredzamību. Vienmēr ikdienā parādot savu seju un uzturot kontaktus ar saviem faniem. (Nosūtīta saite: https://www.youtube.com/channel/UC3d5XyOZR2-HQOL8O5uS7Hg ) Pārredzamība ir VISS.

J5. [e-pasts aizsargāts]: Jā. Tas ir svarīgs mūsu viesa atgādinājums, kas ir DYOR = Do Your Own Research, pirms ieguldāt kaut ko. 5. jautājums ir par pašreizējām kriptogrāfijas tirgus bažām: Covid-19 uzliesmojums būtiski ietekmē finanšu situāciju, vai jūs domājat, ka tas ir šķērslis jaunam kapitālam kriptogrāfijas tirgū?

Kripto Joker: Protams. To var aplūkot abos veidos. no vienas puses, daudzi cilvēki ir atlaisti no amata 19 uzliesmojuma dēļ. Pamatojoties uz to, kurā valstī jūs dzīvojat, jūs varētu saņemt valdības kompensāciju, bet lielākajā daļā valstu jūs to nedarāt. Tātad šajā rokā daudziem cilvēkiem ir mazāk naudas ieguldīšanai. Bet, no otras puses, tā vietā, lai nauda, ​​kas jums jau ir, sēdētu tur un nedarītu neko jūsu labā. Jūs varat palīdzēt savai situācijai, ieguldot kriptogrāfijas tirgū un nopelnot sev pasīvus ienākumus, lai patiešām palīdzētu jums nepieciešamības laikā..

J6. [e-pasts aizsargāts]: Jā, mēs uzskatām, ka pasīvie ienākumi ir svarīgi lielākajai daļai, kad bezdarbnieku līmenis palielinās COVID-19 pandēmijas dēļ. Es esmu pārliecināts, ka ikviens šeit, īpaši grupas iesācējs, būtu ieinteresēts jautājumā Nr. 6: kā slavens kripto Youtuber, kādu pieredzi un pieredzi jūs varat dalīties ar jaunpienācējiem kriptogrāfijas tirgū?

Kripto Joker: Šis veids atgriežas pie pašu pētījumu veikšanas. Esot šajā telpā ļoti ilgu laiku un redzot, kā nāk un nāk tūkstošiem projektu, es esmu pamanījis, ka daudzi jaunpienācēji steidzas iekļūt kriptogrāfijas tirgū, nevis lēnām, uzzinot par btc un blockchain tehnoloģiju jēdzienu, veicot savus pētījumus par novērtējot pārredzamību un pēc tam ieguldot. Atcerieties, ka puišiem, kas veic ieguldījumus, vajadzētu būt jūsu pēdējam, nevis pirmajam solim.

J7. [e-pasts aizsargāts]: Labi, jautājumā Nr. 7 lietotājs jautāja: “Kādiem iemesliem, jūsuprāt, tādiem $ OKex tirgotājiem kā es, manuprāt, vajadzētu tirgoties ar $ OKEx, nevis citām biržām, kas arī būs visu palaišanas pilnvaru saraksts”

Kripto Joker: Runājot par sevi, laika gaitā esmu izmantojis daudzas apmaiņas, un OKEX noteikti ir mans favorīts. Pirmkārt, tas ir OKEx lielums, tas, ka tās ir vienas no lielākajām biržām, tikai parāda, cik liela ir viņu reputācija un uzticamība. Neviena apmaiņa nevar nokļūt šajā pusē, ja tā nav vislabākā tajā, ko viņi dara. Viņiem ir pilns produktu klāsts, kas atbalsta spot un atvasināto instrumentu tirdzniecību ar ķēdes makiem utt. Viņiem ir arī viena no labākajām drošības tehnoloģijām, kas man ir ļoti svarīga.

J8. [e-pasts aizsargāts]: Mums ir prieks to dzirdēt no jums. Šis jautājums ir jautājums par tādu apbrīnojamu kripto ietekmētāju kā jūs. 8. jautājums: "Kādi ir jūsu plāni, lai izglītotu un palielinātu izpratni par kriptogrāfijas kopienu, lai vairāk cilvēku saprastu kriptonauda platformas, tās tehnoloģiju un pieņemšanas izmantošanu?"

Kripto Joker: turpini veidot video. Pašlaik es daru tikai pārskatīšanas videoklipus par dažādiem projektiem, un es cenšos šādā veidā izglītot savus abonentus, bet tuvākajā nākotnē es plānoju veikt pilnu izglītojošu kursu saturu vietnē YouTube par dažādām kriptogrāfijas tēmām, nevis tikai saistīt tos ar projektu. Esi tam gatavs !! 🙂

J9. [e-pasts aizsargāts]: Oho! tā ir lieliska ziņa no jums! Mēs ceram uzzināt vairāk par to drīz. Tad jautājums # 9- "Kā kriptokultūras tirgus, kad nāk pandēmija?"

Kripto Joker: Tas dara pārsteidzoši! protams, daži no tiem ir saistīti ar btc samazināšanu uz pusi, bet pārējie ir saistīti ar to, ka tas ir drošs patvērums. Ja jūs salīdzināt kriptonauda tirgu šobrīd ar jebkuru citu tirgu (nekustamais īpašums, akcijas utt.), Tas visā pandēmijas laikā ir veicis vislabāk. Tas parāda, cik spēcīgs un uzticams ir btc, un nevar gaidīt, kamēr tas nonāks uz Mēness!!!

J10. [e-pasts aizsargāts]: Jā, kriptogrāfijas tirgus darbojas pārsteidzoši, salīdzinot ar lielākajiem aktīvu veidiem. Un, visbeidzot, pēdējais čivināt lietotāja jautājums. "Jā Daudzi cilvēki ir noraizējušies par pašreizējo situāciju, kad pandēmijas COVID-19 dēļ daudzi cilvēki zaudē darbu valdības masveida atlaišanas dēļ. Daži cilvēki izvēlas ieguldīt ilgtermiņa kriptogrāfijas pasaulē, jo viņi domā, ka šajā situācijā visa tirgus apmaiņa un monētas piedzīvo krasu kritumu. Sāciet ietaupīt nākotnei, pērkot kriptogrāfiju par zemām cenām, kad pašreizējā situācija ir. Kā jūs domājat, kā pietiek, lai sniegtu risinājumu? Kā būtu ar kriptogrāfijas cenām nākotnē? Jo mēs vienkārši nezinām, kad beidzas pandēmijas COVID-19. Vai ilgi ieguldīt kriptogrāfijā ir pietiekami efektīvi un tā vērts zemai sabiedrībai un cilvēkiem, kuriem ir vairāk aktīvu, kurus viņi sader un iegulda akcijas kriptogrāfijā?"

Kripto Joker: 10000%. Īpaši cilvēkiem ar zemu sabiedrības līmeni. Šī pandēmija parādīja, ka ieguldījumi kriptogrāfijā ir droši, tāpēc tas dod jums vēl vairāk iemeslu. Protams, būs īstermiņa svārstības, tāpēc, ja jūs esat kāds, kuram īstermiņā ir vajadzīga nauda, ​​jums nevajadzētu to darīt visu savu dzīvi .. jo, ja jums ir nepieciešama nauda īstermiņā, jūs nezināt, kāda ir btc būs, tāpēc, ja jūs piederat šai kategorijai, ieguldiet tikai to, ko varat atļauties zaudēt. Lai gan, ja jūs vairāk esat ilgtermiņa ieguldītājs, tas ir ideāls laiks, lai iepirktos un vērotu, kā jūsu aktīvi aug

2. sesija:

1. jautājums: Es esmu jauns ieguldītājs kriptogrāfijas pasaulē, kas man jādara?

Kripto Joker: Pirms kaut ko darāt, patiešām izglītojiet sevi par BTC un pamatā esošo blokķēdes tehnoloģiju. Kad esat to izdarījis un redzat tajā MĒRĶI, nevis tikai vēlaties ienākt, lai gūtu peļņu, tad tajā brīdī redziet, ko jūs izmantojat kriptogrāfijā, un kuras jūs visvairāk interesējat, un ieguldiet. Jūs varat izmantot manu kanālu, lai uzzinātu par dažādiem projektiem (nosūtītā saite: https://www.youtube.com/channel/UCKQHUlMFSAyeAItF5auC04w )

2. jautājums: Pieņemsim, ka COVID-19 saglabājas gadu ilgāk, vai jūs to uzskatāt par draudu kriptogrāfijai?

Kripto Joker: Es domāju, ka tas būs labs kriptogrāfijai. Ja covid 19 ilgst gadu ilgāk, citas aktīvu klases tiks pilnīgi iznīcinātas, liekot investoriem izvilkt naudu no šīm aktīvu klasēm un tā vietā ieguldīt kriptogrāfijā. Paskatieties, kā btc ir veicies šajā mēnesī, un pajautājiet sev, vai tiešām vēlaties, lai tas beigtos;)

3. jautājums: Kāpēc jūs izmantojat centralizētu YouTube, kāpēc nenākt, lai pamudinātu to, kas balstīts uz blokķēdi?

Kripto Joker: Youtube ir daudz vairāk satura, katrā tēmā, par kuru varat iedomāties, ir 1000 videoklipu. Laika gaitā, kad steem iegūst lielāku popularitāti, tas potenciāli varētu būt risinājums, jo jums ir taisnība, tas ir balstīts uz blokķēdi

4. jautājums: Varbūt Covid 19 situācija komandai ir ļoti sarežģīta. Tomēr vai nav citu faktoru, kas tieši ietekmē projekta attīstību, it īpaši, lai darījumu pakalpojumu misija noritētu labi. Vai uzņēmumiem ir jāveic kādi adaptīvi soļi, lai izskatās, ka BTC darbojas kā?

Kripto Joker: Covid 19 vissmagāk ietekmē fiziskos uzņēmumus, aviokompānijas, restorānu industriju, viesnīcu biznesu. Tā kā daudzi no šiem kriptogrāfijas projektiem ir tiešsaistē, un to pamatā ir tehnoloģija, tie netiek veikti tik daudz

5. jautājums: Daudzas apmaiņas ir uzlauztas, kaut arī tām ir augsts drošības līmenis. tas ir viss, par ko es uztraucos par Covid-19 pandēmiju.

Kripto Joker: Daudzi projekti saka, ka viņiem ir augsts drošības līmenis .. lai gan tas tā nav. Jums ir jāveic pārbaude un jāpārbauda, ​​kāda veida drošību viņi izmanto. Es neesmu redzējis, ka tik liela un droša apmaiņa kā OKEX tiktu uzlauzta

Q # 6: Līdz ar aizliegumu atcelt kriptogrāfiju Indija, šķiet, ir potenciāls tirgus ar vairāk nekā 1 miljardu iedzīvotāju, šis kūkas gabals ir niecīgs un salds. Kā OKEx koncentrēsies uz uzņēmējdarbības paplašināšanu šajā tirgū, kamēr WazirX un Binance tikko uzsāks 50 miljonu ASV dolāru fondu “Blockchain for Covid – 19”?

Kripto Joker: Tas noteikti ir OKEX jautājums, jo tie ir viena no aktīvākajām apmaiņām jaunu ideju un produktu ieviešanā. Esmu pārliecināts, ka viņiem ir milzīga paplašināšanās

Q # 7: Covid-19 epidēmijas sliktajā situācijā katrs kriptovalūtas projekts tika nopietni ietekmēts. Kā jūs domājat, kura iniciatīva būs lielisks risinājums?

Kripto Joker: Neskatoties uz to, ka tos visus ir smagi skārusi, daudzi no tiem ir paveikti vairāk nekā citi. Pirmais, kas jādara, ir sadalīt dažādus kriptogrāfijas projektus pa nozarēm un koncentrēties uz tiem, kas nav veikti pārāk daudz, bet cena ir daudz samazinājusies. Tas parāda milzīgu pirkšanas iespēju, jo tā liecina par pārmērīgu reakciju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me