2020. gads: Kripto uz pusi mazināšanas gads

Vai esat gatavs vienam no gaidītākajiem notikumiem kriptogrāfiskajā telpā šogad? Bitcoin uz pusi ir tikai viena mēneša attālumā! Lai atsvaidzinātu atmiņu, šeit ir īss šī notikuma, kas notiek ik pēc četriem gadiem, vēstures, seku un tirdzniecības veidu..

Globālais Bitcoin piedāvājums

Kopš brīža, kad Satoshi Nakamoto izveidoja Bitcoin, kopā ir tikai 21 miljons bitkoīnu. Tāpēc Bitcoin ir deflācijas aktīvs, kas ir pretējs fiat valūtai.

Bitcoin globālais piedāvājums rodas no procesa, ko sauc par ieguvi, kurā kalnrači apstiprina bitkoīnu darījumu ierakstus, risinot sarežģītus matemātikas jautājumus. Kad tas izdarīts, bitcoin kalnrači var saņemt Bitcoin atlīdzības.

Pirmajās dienās kalnrači var iegūt 50 jaunus bitkīnus katru reizi, kad viņi veiksmīgi izveido bloku. Aptuveni jaunu bitkoīnu ražošana prasa apmēram 10 minūtes. Pašlaik kopējais BTC piedāvājums ir aptuveni 18 miljoni. Aptuveni 86% Bitcoins jau ir kaltas. Tomēr atlīdzība pašlaik ir 12,5 BTC, pateicoties notikumam, ko sauc par Bitcoin Halving.

Kas ir Bitcoin Haling?

Bitcoin samazināšana uz pusi ir notikums, kas uz pusi samazina kalnračiem piešķirto bitcoīnu balvu skaitu. Tas notiek, kad ir izveidoti 210 000 bloku, kas prasa apmēram četrus gadus. Agrāk bija divi bitcoīna halvinējumi. Pēc katras pusītes kalnračiem katru reizi, kad viņi izveidoja bloku, bija par 50% mazāk bitkoīna.

Avots: OKEx

Ievērojot iepriekšējās diagrammas modeli, jūs varat redzēt, ka laika gaitā tiks izgatavots mazāk bitkoīnu. Dienas beigās pēc 21 miljona bitkoinu atbloķēšanas (iespējams, 2140. gadā) tiks iztērēts kopējais bitcoīna piedāvājums. Tāpēc bitkoīnu deflācija rada trūkumu un padara bitkoīnu vērtīgāku.

Kā Bitcoin Haling ietekmē BTC cenu?

Bitcoin samazināšana uz pusi ir būtisks notikums tirgotājiem, jo ​​vēsture ir pierādījusi, ka abiem notikumiem uz pusi samazināšanās pagātnē sekoja ievērojams bitcoin cenu pieaugums. Apskatiet BTC cenu vēsturisko statistiku:

1. Bitcoin samazināšana 2012. gadā

Diena uz pusi: 12,35 USD

1 gadu vēlāk: 1100 USD

2. Bitcoin samazināšana 2016. gadā

Diena uz pusi: 650,63 USD

1 gadu vēlāk: 2634,17 ASV dolāri

1,5 gadu vēlāk: 20 000 USD

Lai saprastu Bitcoin cenu pieauguma iemeslu, jums jāzina, ka Bitcoin cenu ļoti ietekmē piedāvājuma un pieprasījuma likums. Kad notiek Bitcoin uz pusi, kalnrači saņem mazāk Bitcoin atlīdzību. Tādējādi samazinās to summa, ko viņi var pārdot tirgū. Ņemot vērā samazinātu piedāvājumu, kad pieprasījums palielinās vai paliek nemainīgs, aktīvu cena palielinās.

Kā tirgoties ar Bitcoin uz pusi

Vai BTC cena sasniegs vēl vienu visu laiku augstāko līmeni? Šis jautājums ir izraisījis kripto kopienas diskusijas, īpaši pēc nesenās kriptogrāfijas un pasaules ekonomikas tirgus neveiksmes, kas radusies globālās pandēmijas dēļ. Ja neesat pārliecināts, vai ir īstais laiks iegādāties bitcoin, varat izmēģināt nākotnes vai opciju tirdzniecību, kas neprasa aktīva turēšanu. Jūs varat gūt peļņu, spekulējot ar bitcoin cenu izmaiņām.

In nākotnes tirdzniecība, ja jūs sagaidāt Bitcoin cenas pieaugumu, varat ievadīt garo pozīciju. Ja jūs sagaidāt bitkoina cenas kritumu, varat ievadīt īsu pozīciju. Mēs piedāvājam līdz pat 100 reizēm lielāku sviru, lai jūs arī reizinātu savus ieguvumus.

Jūs varat arī apsvērt opciju tirdzniecība, populārs riska ierobežošanas un arbitrāžas rīks profesionāliem tirgotājiem. Kad jūs sagaidāt, ka bitcoīna cena pieaugs, iegādājieties zvana iespēju. Gluži pretēji, ja jūs domājat, ka cena samazināsies, iegādājieties pārdošanas opciju. Ja jūs jūtaties mazliet apmulsis, mūsu Opciju atklāšana lapā tiek sniegtas dažādas opciju tirdzniecības stratēģijas, kas atbilst jūsu vajadzībām un riska preferencēm.

Vairāk gaidāmo pusi samazināšanas pasākumu

2020. gads ir kriptogrāfijas samazināšana uz pusi, izņemot BTC pusi uz pusi martā, būs vairāk kriptogrāfijas uz pusi samazinošu notikumu, tostarp Bitcoin Cash (BCH) aprīlī, Dash (DASH) maijā, Zcoin (XZC) septembrī un Zcash (ZEC) oktobrī.

Mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, kā notiks visi šie notikumi, un, cerams, tas būs auglīgs gads jums visiem. Tikmēr dariet mums zināmas savas domas par šo tēmu un atstājiet savus komentārus zemāk esošajā tvītā!

Sekojiet OKEx vietnē:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me