Kodėl verta investuoti į Bitcoin?

Yra tiek daug priežasčių investuoti į Bitcoin. Ši unikali finansinė priemonė visiems laikams pakeitė pasaulį ir pradėjo skaitmeninti ekonomiką. Bitcoin yra daug daugiau nei tik protokolas. Tai reiškia esminį pasaulio pinigų politikos poslinkį. Pirmą kartą vyriausybės ir pinigų politika yra atskiros.

Niekas tiksliai nežino, kodėl anoniminis „Bitcoin“ kūrėjas Satoshi Nakamoto sukūrė „Bitcoin“. Tačiau yra keletas užuominų apie jo priežastis. Pavyzdžiui, kriptinis pranešimas yra įterptas į „Bitcoin Genesis“ bloką. Pranešime rašoma: „The Times 03/2009/2009 kanclerė ant antrosios bankų pagalbos ribos“ galima rasti.

Kodėl verta investuoti į Bitcoin (BTC)?

Dauguma analitikų sutinka, kad atgauti savo finansinės ateities kontrolę yra žinia, geriausiai perteikianti Bitcoin įkvėpimą. Jo plėtra turėjo suteikti patikimą pinigų formą be manipuliavimo išoriniais veiksniais. Skirtingai nuo „fiat“ valiutų, vyriausybė niekaip negali spausdinti daugiau „Bitcoin“. Tiekimas yra ribotas ir įmontuotas tiesiai į pagrindinį tinklo protokolą.

„Bitcoin“ duomenys per „CoinMarketCap“

„Bitcoin“ duomenys per „CoinMarketCap“

Geriausias būdas pradėti savo kriptovaliutų portfelį

Kripto sektorius dabar yra didesnis nei bet kada. Yra tūkstančiai skirtingų platformų. Kiekvienas iš šių „blockchain“ atneša į rinką unikalią savybę. Nors daugeliui šių platformų pasiseks, daugeliui – ne. „Bitcoin“ yra seniausia, didžiausia ir saugiausia pasaulyje blokų grandinė. Vadinasi, vienas jo projektas, kuris tikrai gyvuos tol, kol kriptovaliuta turi vertę.

Ribotas tiekimas (21 000 000 bitkoinų)

Bet kada bus sukurta tik 21 000 000 Bitcoin. Šie „Bitcoins“ išduoda kaip kasybos atlygį, skatinantį tinklo mazgus. Nauji „Bitcoin“ atlygiai paskirstomi maždaug kas dešimt minučių. Tokiu būdu „Bitcoin“ suteikia pasauliui pirmąją patikimą pasaulinę nuspėjamąją valiutą.

Pokyčių ženklai akivaizdūs rinkoje. Šį mėnesį įvyko investicijų metrikos įmonė „MicroStrategy“ perkelti savo įmonės atsargas iš „fiat“ į „Bitcoin“. Sprendimas pakeisti turtą buvo priimtas po to, kai JAV vyriausybė išleido trilijonus dolerių stimulų paketų į rinką kaip pandemijos stimulų paketo dalį..

Aptardami sprendimą, bendrovės pareigūnai pareiškė, kad dėl padidėjusio „fiat“ valiutos pasiūlos rinkoje ir dėl bendro koronaviruso neapibrėžtumo „Bitcoin“ suteikė geresnį variantą. Jie paaiškino, kad „Bitcoin“ turi daugybę antiinfliacinių priemonių, dėl kurių tai yra geresnė ilgalaikė investicija.

Šis trūkumas ir toliau verčia Bitcoin kainas į naujas aukštumas. Nuo šios kriptovaliutos patekimo į rinką praėjo tik 11 metų, ir per tą trumpą laikotarpį Bitcoin kainos pakilo į viršų. Tiksliau sakant, Bitcoin kainavo nuo maždaug 0,50 USD už monetą iki daugiau nei 20 000 USD už monetą. Rinka pakoreguota nuo tų 2017 metų aukščiausių taškų, tačiau Bitcoin vertė išlieka virš 10 000 USD. Tai įspūdinga IG, kuri ankstyvuosius investuotojus pavertė milijardieriais.

„Bitcoin Trading“ - analizė per „CoinMarketCap“

„Bitcoin Trading“ – analizė per „CoinMarketCap“. „Bitcoin Trading“ – analizė per „CoinMarketCap“

Iš 21 milijono „Bitcoin“ šiuo metu yra apyvartoje daugiau nei 18 milijonų monetų. Be to, Nakamoto išminavo 1 milijoną monetų, kol jis dingo be žinios. Nuo šių pirmųjų dienų šie „Bitcoin“ niekada nepajudėjo. Be to, dėl žmogiškų klaidų buvo prarasta didelė Bitcoin suma.

Jei nusiųsite „Bitcoin“ neteisingu piniginės adresu, jis bus prarastas visam laikui. Tyrimai rodo, kad dėl šių klaidų visam laikui prarandama apie 4 milijonus BTC. Visi šie veiksniai reiškia, kad iš 18 milijonų išgautų bitkoinų vis dar egzistuoja tik 13 milijonų.

Bitcoin tinklo didėjimas

Bitcoin tinklas yra didesnis nei bet kada. Vartotojams prieinama daugiau piniginių, mainų ir platformų. Be to, daugiau pardavėjų priima „Bitcoin“. Yra net „Bitcoin“ debeto ir kreditinės kortelės, leidžiančios vartotojams išleisti savo „Bitcoin“ bet kur, kur priimama „Visa“.

Šios naujovės kartu su augančiu „Dapp“ sektoriumi reiškia, kad artimiausioje ateityje „Bitcoin“ turėtų plėstis. Be to, yra įvairių visuomenei prieinamų naujos kartos „Bitcoin“ pagrindu sukurtų finansinių produktų, tokių kaip ELP. Kiekvienas iš šių produktų padeda atnešti tradicinę rinką į kriptografijos sektorių.

Instituciniai investuotojai atkreipia dėmesį

Kiekvieną kartą, kai naujas produktas, kurio pagrindas yra Bitcoin, patenka į tradicinį sektorių, jis perkelia Bitcoin į naują lygį. Šios novatoriškos finansinės priemonės leidžia vartotojams dalyvauti Bitcoin rinkoje tiesiogiai neturint „Bitcoin“. Ši strategija leidžia investuotojams išvengti sunkių kriptovaliutų reguliavimo ar mokesčių.

Neseniai paaiškėjo, kad tam tikros vyriausybės visame pasaulyje pradėjo veikti kaupti Bitcoin. Šios šalys pripažįsta puikią „Bitcoin“ atstovaujamos vertės atsargą ir nusprendė apsidrausti savo statymus. Daugelis šių „Bitcoins“ buvo konfiskacijos, kurios davė didžiulę grąžą vyriausybinėms agentūroms.

Pavyzdžiui, Bulgarijos pareigūnai per organizuotą nusikalstamumą įgavo daugiau nei 200 000 Bitcoin. Be to, Švedija, JAV ir Šiaurės Korėja turi nemažus „Bitcoin“ akcijų paketus. Po šių konfiskacijų kai kurios monetos buvo aukcione parduodamos masiškai. Vienu atveju JAV maršalų tarnyba aukcione daugiau nei 144 000 BTC visuomenei už 48 milijonus USD.

Bitcoin pridedant naujų funkcijų

Kaip pagrindinis rinkos projektas, „Bitcoin“ ir toliau mato naujoves. „Lightning Network“ yra vienas atnaujinimas, kuris suteikia „Bitcoin“ daugybę naujų funkcijų. „Lightning Network“ yra ne grandinės sprendimas, kuris naudoja privačius mokėjimo kanalus, kad pašalintų grandinės spūstis.

Šis revoliucinis antrojo sluoksnio protokolas taip pat leidžia „Bitcoin“ pasinaudoti naujų technologijų pranašumais rinkoje. Pavyzdžiui, „Lightning Network“ pristato orakulų naudojimą „Bitcoin“ tinkle. „Oracle“ yra grandinės jutikliai, kurie gali sukelti grandinės veiksmus. „Oracle“ yra viena iš įdomiausių technologijų rinkoje. Jie praplečia kriptovaliutų naudojimą į naujas aukštumas.

Investicija į Bitcoin yra investicija į save

Be „blockchain“ technologijos, Bitcoin tinklą maitina dar kažkas. Yra toks įsitikinimas, kad pasaulio žmonės nusipelno geresnio. Viskas apie Bitcoin eina prieš grūdus. Tai iš tikrųjų paskirsto naują finansinių galių lygį ir parodo, kaip visuomenė gali vystytis per dabartines finansines bėdas.

Ką laukia ateitis

Niekas negali 100% užtikrintai pasakyti, kad „Bitcoin“ pasieks tiek daug finansų sektoriaus prognozuojamų aukštumų. Tačiau visos nuorodos rodo dar daugelį metų, kai įrašai bus priimti. Bitcoin yra daugiau nei kriptovaliuta. Tai balsavimas už jūsų finansinės ateities kontrolę.

Pirk Bitcoin (BTC)

Mes rekomenduojame šiuos mainus:

Kodėl verta investuoti į Bitcoin? Kodėl verta investuoti į Bitcoin? Kodėl verta investuoti į Bitcoin?
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Poloniex“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę prekybininkai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Lengva naudoti

Prekybos mokesčiai

0,10%

Prekybos mokesčiai

0,16%

Prekybos mokesčiai

0,125%

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me