Kaip sutrumpinti Bitcoin (BTC) – lengva sekti vadovą

Sužinoti, kaip sutrumpinti „Bitcoin“ (BTC), yra esminis įgūdis, kurio reikia išmokti, jei ketinate tapti profesionaliu prekybininku kriptografija. Pažymėtina, kad shortingas yra pažangi investavimo strategija, kuriai būdinga didelė rizika. Tačiau, jei jūs įvaldysite įgūdžius, jūs įgausite galimybę gauti didžiulę grąžą rinkos vertės kritimo metu.

Kas yra trumpasis pardavimas?

Skolintų vertybinių popierių pardavimas yra investavimo metodas, leidžiantis pasinaudoti tam tikro turto kainos kritimu. Kai investuotojas spėlioja apie prekybinio turto, pvz., „Bitcoin“, akcijų ar kitų vertybinių popierių kainų, sumažėjimą, jis gali gauti pelną naudodamas šortus. Pagal trumpą pardavimo scenarijų statote pagal atitinkamo turto kainą.

Kodėl norėtumėte trumpinti Bitcoin?

Nors ilgainiui nesunku pastebėti, kad „Bitcoin“ ir toliau vertina kainą, yra begalė priežasčių sutrumpinti šią kriptovaliutą. Rinka yra nepastovi ir užuot leidusi savo akcijoms sėdėti rinkos vertės kritimo metu, galite įsitikinti savo akcijomis naudodami šortus.

Metinis Bitcoin kainų ciklas

Metinis Bitcoin kainų ciklas

Kaip veikia „Bitcoin Shorting“

Norėdami suprasti trumpumą, pirmiausia pažvelkime į pramonę, sukūrusią šį metodą, atsargas. Akcijų rinkoje skolintų vertybinių popierių pardavimas yra populiari investavimo strategija. Norėdami įvykdyti trumpą laiką, investuotojas pasiskolina tam tikrą kiekį akcijų, kurios, jų manymu, sumažės. Kai tik investuotojas gauna šias akcijas, jis jas parduoda dabartine rinkos verte. Nukritus turto kainai, investuotojas gali atpirkti atsargas ir grąžinti jas skolintojui.

Bitcoin šortai

Nors turtas yra kitoks, „Bitcoin“ sutrumpinimas veikia panašiai. Kripto prekybininkas skolinsis Bitcoin prieš numatomą rinkos kritimą. Kai tik investuotojas gauna savo „Bitcoin“, turtas parduodamas. Po to, kai „Bitcoin“ vertė visiškai sumažės, investuotojas perka „Bitcoin“ už pradines pardavimo lėšas.

Kadangi „Bitcoin“ kaina yra pigesnė nei tada, kai ją skolinote, galite grąžinti paskolą ir išlaikyti grąžinimo bei visų prekybos veiksmų skirtumą. Pateikiame konkretų trumpų veiksmų pavyzdį.

Trumpas pavyzdys

Jeremy skolinasi 5 „Bitcoin“ vienetus po 12 000 USD. Jis nedelsdamas parduoda šias monetas už 60 000,00 USD. Praeina kelios dienos. Trečią dieną Jeremy nuojauta pasirodė teisinga. „Bitcoin“ kaina padarė didelę korekciją iki 10 000,00 USD.

Tada Jeremy išperka „Bitcoins“ naudodamas 60 000 USD, kuriuos jis turėjo iš pirminio savo akcijų pardavimo. Kadangi Bitcoin kaina nukrito 2000 USD, Jeremy už pirkinį gauna šešis Bitcoins. Tada jis grąžina kreditoriui penkis „Bitcoins“. Paskutinis „Bitcoin“ yra jo pelnas.

Jeremy gali parduoti šį „Bitcoin“ ir išlaikyti 10 000 USD, arba jis gali panaudoti savo uždarbį kitoms investicijoms. Jei jis nebūtų sutrumpinęs rinkos, savo portfelyje rodytų tik nuostolius. Net jei jis būtų iškeitęs turtą į stabilias monetas, jis skirtųsi tik nuo kainos, palyginti su savo pradinėmis akcijomis, ir vertės sumažėjimo. Vietoj to, jis 5 kartus padidino savo IG naudodamas šį pažangų prekybos metodą.

Kaip trumpinti Bitcoin?

Trumpinti Bitcoin yra lengviau nei bet kada šiandien. Pirmas žingsnis yra rasti patikimą platformą, kuri leistų prekiauti svertais. Šios platformos specializuojasi didelės rizikos trumpalaikių investicinių paskolų srityje.

Svarbu tai, kad turėsite grąžinti visas paimtas paskolas ir mokesčius. Jei skolinsitės dešimt „Bitcoin“, reikės grąžinti tas monetas, kai atėjo laikas grąžinti paskolą. Kad užtikrintumėte, jog įvykdote pažadą, šios platformos reikalauja, kad vartotojai atliktų indėlį ar maržą.

Jūsų maržos reikalavimai veikia kaip užstatas ar vertybiniai popieriai. Šie akcijų paketai grąžina jūsų poziciją siekiant užtikrinti, kad akcijos būtų grąžintos sutarta ateities data. Jei jūsų trumpasis laikotarpis pradės klysti, paskolos davėjas gali ir greičiausiai iškvies jūsų maržą. Daugeliui platformų reikia tik greitai pranešti, kad tai padarytumėte. Dėl šių priežasčių būtina perskaityti visą išsamią informaciją apie trumpą „Bitcoin“ susitarimą.

Trumpojo Bitcoin būdai

Šiandien yra įvairių būdų, kaip sutrumpinti Bitcoin. Kiekviena iš šių metodų suteikia savo privalumų ir trūkumų. Prieš nuspręsdami, kokia strategija geriausiai atitinka jūsų poreikius, turite atsižvelgti į visą situaciją.

Trumpas pardavimas – skirtumų sutartis (CFD)

Vienas iš populiariausių būdų sutrumpinti Bitcoin yra CFD naudojimas. CFD leidžia jums sutrumpinti Bitcoin, tiesiogiai neperkant jokių monetų. Vietoj to jūs pasirašote CFD ir sutinkate tiesiog sumokėti turto kainos paskolos metu ir sutarties kainos skirtumą. CFD yra populiarūs, nes yra patogesni ir ekonomiškesni, nes nereikia papildomai pirkti.

Kaip sutrumpinti CFD

„eToro“ yra svarbiausia kriptovaliutų CFD prekybos paslaugų birža. Norėdami pradėti, turėsite susikurti paskyrą. Laimei, procesas yra paprastas. Visų pirma, prieš naudodamiesi platforma, turite patvirtinti savo tapatybę ir paskyrą el. Paštu.

Viską sukūrus, trumpas ryšys yra paprastas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atidaryti prekybą BTC / USD priemone. Tada iš parinkčių turite pasirinkti „Parduoti“. Būsite nukreipti į ekraną, kuriame galėsite nustatyti visą savo CFD informaciją. Tai nėra lengviau nei tai. Geriausia, kad „eToro“ turi pažangią sąsają, kuria lengva naršyti. Čia užpildę formą galite būti nuolat informuoti apie visus rinkos pokyčius.

Įspėjimas: Atminkite, kad visa prekyba yra susijusi su rizika. 67% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte apsvarstyti, ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti pinigus. Šis turinys skirtas tik švietimo tikslams ir nėra patarimas investuoti.

Mainų trumpinimas

Šiandien rinkoje yra daugybė biržų, kurios siūlo trumpojo ryšio paslaugas. Dauguma šių platformų leidžia pasinaudoti trumpalaikio investavimo strategija. Svertinis trumpalaikis skolinimasis yra pasiskolinimas daugiau Bitcoin iš biržos, nei turite prieš išpardavimą.

„Bitcoin Price Dump“

„Bitcoin Price Dump“

Prekyba svertu yra viena iš rizikingiausių strategijų rinkoje. Reikia tvirtai suprasti rinkos sąlygas ir jūsų investicijas. Be to, norint sėkmingai įgyvendinti šią strategiją, jums tikrai reikia nepriekaištingo laiko. Jei mainai jaučiasi taip, lyg jūsų investicijos pablogėtų, jos anksti uždarys jūsų prekybą, išlaikys maržą ir privers grąžinti paskolą.

Suprasti, kada reikia trumpinti

Yra tam tikri atvejai, kai „Bitcoin“ sutrumpinimas yra sudėtingesnis nei kitų. Pavyzdžiui, trumpinti Bitcoin nuo ilgalaikių tendencijų gali būti keblu, švelniai tariant. „Bitcoin“ turi būdą lėtai didėti. Atvirkščiai, šis skaitmeninis turtas gali atskleisti tūkstančius dolerių rinkos vertės per kelias minutes. Šie scenarijai pateikia perspektyvą, kodėl naujiems investuotojams gali būti sunku sėkmingai įvykdyti sutrumpinimą.

Rinkos mentaliteto supratimas

Taip pat svarbu atsižvelgti į kitų rinkos prekybininkų mentalitetą. Jei sutrumpinsite „Bitcoin“ ir staiga kaina pradės greitai kilti, turėsite skubėti išpirkti savo turtą. Deja, kiekvienas kitas investuotojas, priėmęs tą patį sprendimą, stengsis atlikti tą pačią užduotį.

Šis staigus siekis atpirkti „Bitcoin“ labai padidina rinkos vertę. Kai šis scenarijus pasiteisina, tai vadinama trumpu išspaustu. Trumpi prispaudimai padidina jūsų nuostolius šioje padėtyje. Norėdami išvengti šio scenarijaus, turite būti budrūs vertindami rinką.

Ankstesni Bitcoin išpardavimai 

„Bitcoin“ rinka turi devynerių metų prekybos duomenis, kad ją dabar būtų galima paremti. Greitas žvilgsnis į Bitcoin praeitį ir jūs galite lengvai pamatyti scenarijus, kurie inicijavo didelius išpardavimus. Kuo daugiau suprasite šiuos scenarijus, tuo lengviau bus nustatyti kitą didžiausią išpardavimą rinkoje. Čia pateikiamos kelios pagrindinės priežastys, dėl kurių anksčiau mikojo Bitcoin kainos.

Bitcoin banginių sąvartynas - kaip sutrumpinti Bitcoin (BTC)

Bitcoin banginių sąvartynas – kaip sutrumpinti Bitcoin (BTC)

Reguliavimo rūpesčiai

Kadangi šifravimo rinka vis dar yra ankstyvoje stadijoje, šią pramonę vis dar sieja daug reguliavimo netikrumo. Tuo atveju, jei didelė šalis draudimai arba įtvirtina anti-Bitcoin poziciją, rinka atitinkamai prisitaikys.

Pagrindiniai „Exchange Hacks“ – trumpas „Bitcoin“

Istorija parodė, kad pagrindiniai valiutų įsilaužimai gali padidinti Bitcoin kainas per kelias minutes. Vienas žinomų šio scenarijaus pavyzdžių buvo „Mt. Gox“ įsilaužimas. Tuo metu, Gox kalnas buvo didžiausia Bitcoin birža pasaulyje. Dėl jo įsilaužimo „Bitcoin“ kainos kelis mėnesius smuko žemyn.

Kietosios šakės

Kietosios šakės atsiranda, kai kripto projekto bendruomenė dalijasi tam tikru atnaujinimu. Kietame šakute kai kurie kalnakasiai atsisako pereiti prie naujojo protokolo. Tai sukuria dvi atskiras blokines grandines nuo šakės judėjimo į priekį momento. Todėl kietosios šakės taip pat sukuria plyšį monetų palaikymo bendruomenėje.

„Bitcoin“ kainos smuko, kai bendruomenė išsiskyrė per sandorių blokų dydžius. Ši eilė galiausiai paskatino sukurti „Bitcoin Cash“. Šiandien abi monetos rinkoje yra stiprios.

Uždelsti atnaujinimai

Yra dar vienas su atnaujinimu susijęs scenarijus, kuris gali sumažinti skaitmeninio turto kainą. Kai svarbiuose atnaujinimuose pastebimas didelis vėlavimas, tai gali prarasti investuotojų tikėjimą. Šis tikėjimo praradimas rodo neigiamus kainų pokyčius.

„Bitcoin“ pastebėjo keletą reikšmingų kainų trūkumų, kai kūrėjai atidėjo „SegWit“ atnaujinimą. „SegWit“ sumažino sandorių dydį, bandydamas kovoti su „Bitcoin“ blokų grandinės rinkos perkrovomis. Tuo metu tinklo spūstys buvo nepakeliamos. Taigi kiekvienas vėlavimas buvo neigiamas kainų judėjimas.

Kūrėjai, išeinantys iš projekto

Kitas svarbus įvykis, galintis pakenkti monetos kainai, yra pagrindinio nario pasitraukimas iš platformos. „Blockchain“ kūrėjai yra labai paklausūs. Geriausi programuotojai yra gerbiami visoje pramonėje. Išėjęs iš projekto, jis gali simbolizuoti monetos pabaigos pradžią. Tai taip pat gali atspindėti pagrindinės monetos funkcijų pasikeitimą į priekį. Bet kokiu atveju investuotojai nemėgsta matyti šių vaikinų.

Ateities rizikos scenarijai

Taip pat gali atsirasti ateities scenarijų, kurie neigiamai paveiktų Bitcoin kainą. Pvz., Sugadinus kriptografinį Bitcoin maišos algoritmą, moneta taps neužtikrinta ir jos rinkos vertė smuks žemyn. Laikantis tos pačios minties, pagrindiniai kodavimo išnaudojimai taip pat gali priversti investuotojus prarasti tikėjimą šia kriptovaliuta.

Būsimi reglamentai

Reguliavimo pokyčiai rinkoje yra bene didžiausia grėsmė Bitcoin kainoms. Anksčiau didžiosios šalys, pavyzdžiui, Kinija, darė didelį spaudimą rinkai. 2017 m. Kinija uždraudė visus mainus ir ICO šalyje. Šie veiksmai po naujienų smarkiai sumažino Bitcoin kainą.

Satoshi’s Back

Anoniminis „Bitcoins“ kūrėjas Satoshi Nakamoto pastaruosius porą metų išbuvo šešėlyje. Pirmosiomis Bitcoin dienomis Nakamoto iškasė daugiau nei milijoną monetų. Šios monetos jo piniginėse sėdi nuo pat pirmos dienos. Jei šios monetos patektų į rinką, Bitcoin kaina matytų didžiulę korekciją, atspindinčią papildomą pasiūlą.

„Bitcoin“ trumpinimo rizika

Trumpieji pardavimai laikomi rizikinga prekybos strategija, nes jie riboja pelną, net didindami nuostolius. Trumpalaikis ryšys yra ypač rizikingas, jei skolintojas pareikalauja turto, kol kainos neturi galimybės nukristi. Yra keletas būdų, kuriuos galite naudoti norėdami supaprastinti procesą, tačiau nė vienas iš jų nėra visiškas įrodymas.

Panagrinėkime tą patį pavyzdį, prieš naudodami 12 000 USD vertės bitkoinus, kurie nukrito iki 10 000 USD. Pagal pirmąjį scenarijų, trumpas įvykdytas pagal planą, Bitcoin kaina krito ir investuotojas grąžino skolas skolintojui. Dabar pažiūrėkime, kas nutiktų, jei Bitcoin kaina nesumažėtų.

Didžiausias rizikos poveikis

Tarkime, kad užuot kritusi, Bitcoin kaina šoktelėjo iki 13 000 USD. Esant tokiai situacijai, paskolos davėjas paskambintų paskolai. Kredito davėjas uždarytų jūsų prekybą ir išlaikytų jūsų maržą. Be to, būtumėte skolingi 65 000 USD vertės vietoj pradinių 60 000 USD vertės Bitcoino, kurį pasiskolinote.

Trumpasis Bitcoin – santrauka

Trumpalaikis ryšys yra puikus būdas gauti papildomą pelną. Tačiau, jei jūs esate naujas prekyboje ar esate nepažįstamas rinkos, trumpasis ryšys yra vienas greičiausių būdų prarasti grobį. Dėl šių priežasčių kiekvienas investuotojas turi atlikti sielos paiešką prieš pereidamas į trumpalaikių rinką. Tai sakant, sutrumpinimas yra galingas įrankis, suteikiantis investuotojams didžiulę IG, kai jis bus tinkamai įvykdytas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me