Investavimas į Bitcoin (BTC) – viskas, ką reikia žinoti

Pasak anoniminio kūrėjo Satoshi Nakamoto, „Bitcoin“ yra „elektrinė tarpusavio pinigų sistema“. „Bitcoin“ kūrimo tikslas buvo sukurti „elektroninių operacijų sistemą, nepasikliaujant pasitikėjimu“. Bitcoinui pavyko atlikti šią užduotį derinant sumanumą, ryžtą ir technologinį meistriškumą.

Sunku įsivaizduoti pasaulį be Bitcoin. Šiandien pirmoji ir sėkmingiausia pasaulyje kriptovaliuta yra namų pavadinimas. Šiam revoliuciniam išradimui buvo skirta begalė televizijos laidų, dainų, duoklių, meno kūrinių ir knygų.

Nepaisant viso šio dėmesio, dauguma žmonių pasaulyje lieka nesuprantami, kaip veikia šis protokolas, kas jam suteikia vertės ir kodėl tiek daug žmonių yra apsėsti. Savo esme Bitcoin yra paprastas, netgi galima sakyti, elegantiškas. Ši revoliucinė programa buvo sukurta remiantis dešimtmečiais ankstesniais pokyčiais virtualių valiutų sektoriuje, siekiant sukurti decentralizuotą valiutą, atsparią cenzūrai.

Kokias problemas išsprendžia Bitcoinas (BTC)?

Bitcoin nepateko į rinką kaip tik atsitiktinė galimybė. Jis buvo tiesiogiai pastatytas siekiant kovoti su aktualiausiomis žmonijos problemomis. Bitcoino centre yra pagrindinė pagrindinė žinia. Tai suteikia pasauliui galimybę atskirti valstybę nuo pinigų politikos. Kriptinis pranešimas, esantis „Bitcoin Genesis“ bloko kodavime, aiškiai parodo projekto tikslą. Įterptas į monetų bazė šio bloko buvo paslaptingas pranešimas:

„The Times 03/2009/2009 kancleris ties antrąja bankų gelbėjimo riba.“

Pats pranešimas nurodo antraštę Laikai paskelbta tą pačią nurodytą dieną. „Bitcoin“ kūrėjas tikėjo, kad bloga pinigų politika sukels pasaulį į nelaimę. Galbūt todėl „Bitcoin“ naudoja tik patikimus finansinius principus, kad užtikrintų jo vertę ir naudojimą.

Infliacija

Dėl blogos pinigų politikos paprastai kyla bėganti infliacija. Kai šalys patiria infliaciją, jų valiutų vertė smunka. Infliacija gali sunaikinti vietos ekonomiką ir priversti piliečius likti triuškinančioje skoloje. Visos gyvenimo santaupos ištrinamos dienomis, kai infliacija nebekontroliuojama. Infliacija atsiranda tada, kai valiutos kiekis rinkoje viršija paklausą.

„Fiat“ valiuta neturi maksimalios pasiūlos. Vyriausybės ir Federalinis rezervų bankas gali susitarti ir sukurti naują finansavimą, jei mano, kad tai tinkama. Šio požiūrio problema yra ta, kad vyriausybės garsiai leidžia spausdintuvams siautėti, kad padengtų tokias išlaidas kaip infrastruktūra ir karai.

„Bitcoin Whitepaper“

„Bitcoin Whitepaper“

Bitcoin nepatiria bėgančios infliacijos, nes jo kiekis ribotas – tik 21 milijonas monetų. Ši ribota pasiūla į rinką pateikiama reguliariais laiko intervalais. Tokiu būdu „Bitcoin“ suteikia pasauliui atsargų valiutą, kuri yra daug labiau nuspėjama nei kitos esamos sistemos.

Cenzūra

Cenzūra yra dar viena svarbi problema, su kuria „Bitcoin“ kovoja tiesiogiai. Decentralizuotus tinklus istoriškai sunku cenzūruoti. Pvz., Pagalvokite apie mėgstamą vaizdo transliacijos platformą. Tai dar viena decentralizuoto tinklo forma. Tai tiesiog leidžia jums susitikti su kitais žmonėmis internete ir prekiauti duomenimis, neatsižvelgiant į tai, kas tai yra.

Bitcoin yra panašus daugeliu atžvilgių. Tai leidžia visiems susitikti ir pasikeisti vertę. Visos „Bitcoin“ operacijos vyksta tiesioginio tarpusavio proceso metu. Kadangi nėra tarpininkų, reguliuotojų ar kitų dalyvaujančių šalių, niekas negali cenzūruoti jūsų teisės išleisti savo kriptografiją pasirinkus.

Skaidrumas

„Bitcoin“ veikia pagal pagrindinį skaidrumo protokolą. Viešieji blokiniai tinklai leidžia visiems tinklo žmonėms realiuoju laiku matyti kiekvieną operaciją. Ne vienas „Bitcoin“ juda visame tinkle, neturėdamas galimybės žmonėms jo stebėti. Šis skaidrumas leidžia „Bitcoin“ atsieti nuo kitų pasaulio rinkų. „Bitcoin“ yra pirmoji tikrai decentralizuota rinka, kurią lemia pasiūla ir paklausa.

Privatumas

Suteikdamas daugiau skaidrumo, „Bitcoin“ taip pat gali suteikti daugiau privatumo. Bitcoin panaikina sąskaitų pavadinimus, o jūs remiatės dviem klavišais. Pirmasis raktas yra jūsų viešasis raktas. Tai yra raktas, kurį suteikiate žmonėms, kad jie jums atsiųstų „Bitcoin“. Antrasis raktas yra jūsų privatus raktas. Taip galite siųsti „Bitcoin“. Niekada neduokite šio rakto niekam. Jei taip padarysite, jie gali pasiimti visą jūsų „Bitcoin“ ir jūs nieko negalėsite padaryti.

Kaip veikia Bitcoinas (BTC)

„Bitcoin“ pavyko ten, kur ankstesnės virtualios valiutos nepavyko, nes buvo įdiegta „blockchain“ technologija. „Blockchain“ yra decentralizuotas kompiuterių tinklas. Ši kompiuterių grandinė išnaudoja visą tinklo skaičiavimo galią, kad išliktų saugi.

„Bitcoin Trading“ - analizė per „CoinMarketCap“

„Bitcoin Trading“ – analizė per „CoinMarketCap“. „Bitcoin Trading“ – analizė per „CoinMarketCap“

Bitcoin operacijos sugrupuojamos į blokus. Tai yra blokai, kurie sukuria operacijų grandinę, ty „Blockchain“. „Blockchain“ valiutos į savo lygtį įvedė laiko žymą, kad jos būtų nepakeičiamos. Ši laiko žyma yra tai, kaip Satoshi Nakamoto sugebėjo nugalėti seną problemą, su kuria susidūrė virtualios valiutos, dvigubas išlaidų išleidimas.

Dvigubai praleiskite purvą

Ankstesni bandymai virtualiomis valiutomis buvo labai artimi, tačiau galiausiai nepavyko dėl dvigubų išlaidų problemos. Dvigubų išlaidų problema buvo tai, kaip sutrukdyti įsilaužėliams du kartus išleisti kriptovaliutą per operaciją. Materialiame pasaulyje tai nėra problema. Kažkas įteikia jums grynuosius pinigus, o jie jų neturi, o jūs.

Skaitmeniniame pasaulyje įsilaužėliai gali atsiųsti jums virtualią valiutą ir, kol ši operacija apdorojama, iš naujo išsiųsti panašią operaciją, kol sistema atpažins dubliavimą. Nakamoto sumaniai pridėjo laiko žymą kiekvienam operacijų blokui. Tada ši laiko žyma naudojama kriptografiniame kode kitame bloke.

Kasybos Bitcoin (BTC)

Sandoriai su „Bitcoin“ blokais gaunami iš mazgų, dar vadinamų „kalnakasiais“, patvirtinimo. Kai operacijų blokas gauna patvirtinimą, jis įtraukiamas į operacijų grandinę, kad sudarytų blokų grandinę. Svarbu tai, kad kalnakasiai gauna atlygį už tinklo apsaugą.

Iš pradžių šis atlygis buvo nustatytas 50 Bitcoin. Šie atlygiai nustatomi pusei kas 210 000 blokų. Vidutiniškai šis procesas trunka apie 4 metus. 2012 m. Įvyko pirmasis pusmetis. Tai atnešė „Bitcoin“ kasybos naudą iki 25 BTC. Tada, 2016 m., Įvyko dar vienas. Dėl to kalnakasiai gavo 12.5BTC. Paskutinė pusė buvo sumažinta 2020 m. Gegužės 11 d., O jos nauda siekė 6,25 BTC. Analitikai prognozuoja, kad tokiu greičiu galutinis kasybos atlygis įvyks kada nors 2140 m.

Kodėl tiek galios

Dažnai girdite žmones skundžiantis, kad „Bitcoin“ tinklas yra alkanas jėgų. Priežastis, kad „Bitcoin“ reikalauja tiek daug energijos, yra susijusi su jo kasybos sąranga. „Proof-of-Work“ (PoW) algoritme operaciją prie blokų grandinės gali pridėti tik vienas kasėjas. Norėdami nustatyti, kuriam mazgui suteikiama ši garbė, kiekvienas mazgas varžosi išspręsti pažangią matematinę formulę. Ši formulė yra žinoma kaip SHA-256 lygtis

SHA-256

SHA-256 yra itin sudėtinga lygtis, reikalaujanti, kad kompiuteriai išlygintų visą savo apdorojimo galią. Lygtis yra tokia sunki, kad kompiuteriui yra prasmingiau generuoti atsitiktinius spėjimus, o ne bandyti lygtį tiesiogiai. Pažymėtina, kad atsakymas į lygtį turi prasidėti keturiais nuliais, kad jis būtų teisingas. Užtruks maždaug 10 minučių, kol šis procesas bus baigtas.

Investavimas į Bitcoin (BTC) - viskas, ką reikia žinotiSunkumo reguliavimas

Kuo daugiau „Bitcoin“ tinklo spūsčių, tuo sunkesnė lygtis. Šis sunkumų reguliavimo mechanizmas padeda Bitcoinui išlaikyti nuspėjamą pinigų kiekį. Dėl pažangių kalnakasių, tokių kaip ASIC (Application Specific Integrated Circuits), įvedimo, Bitcoin kasybos sunkumai pasiekė naujas aukštumas. Šie lustai yra tūkstančius kartų greitesni nei asmeniniai kompiuteriai, sprendžiant SHA-256 lygtį. Gerai, kad atsakymo pradžioje protokolui reikės daugiau nulių. Šis manevras padidina lygties sunkumą.

Bitcoin (BTC) pranašumai

Bitcoin pristato rinkai nuostabų pranašumą. Pirma, Bitcoin yra saugi ekosistema. Jūsų operacijos atliekamos bendraamžių būdu. Kuo mažiau tarpininkų dalyvauja, tuo operacijos tampa ekonomiškesnės ir spartesnės. Štai kodėl „Bitcoin“ yra daug pigiau siųsti tarptautiniu mastu nei „Fiat“ valiuta.

Galite siųsti milijonus į Bitcoin per kelias minutes ir už tos pačios vertės vertės siuntimą fiat valiuta. „Bitcoin“ supaprastina tarptautinius mokėjimus anksčiau neįsivaizduojamu būdu. „Bitcoin“ perlaidų mokėjimo centrai yra puikus pavyzdys, kaip ši kriptovaliuta padėjo būti naudinga pasauliui.

„Bitcoin“ nėra susietas su jokia vyriausybe, todėl jam netaikomos jokios sankcijos ar kiti apribojimai, taikomi „fiat“ valiutoms. Žmonės gali išleisti savo „Bitcoin“ neturėdami galvoje politikos. Dėl decentralizuoto „Bitcoin“ blokų grandinės tinklo vyriausybių neįmanoma uždaryti.

Bitcoin (BTC) istorija

Oficiali „Bitcoin“ istorija prasideda 2008 m. Rugpjūčio 18 d. Štai tada anoniminis „Bitcoin“ kūrėjas Satoshi Nakamoto užregistravo domeną Bitcoin.org. Po dviejų mėnesių jis paskelbė nuorodą į savo dabar žinomą „Bitcoin“ baltraštį. Straipsnis „Cypherpunk“ adresų sąraše buvo pavadintas „Bitcoin:„ Peer-to-Peer “elektroninių pinigų sistema“. „Cypherpunk“ bendruomenė mano, kad privatumas yra labai svarbus šiuolaikinėje skaitmeninėje aplinkoje.

„Bitcoin“ genezės blokas buvo išgautas 2009 m. Sausio 3 d. Tai buvo „Bitcoin“ blokų grandinės pradžia. Tai taip pat vadinama 0 bloku. Nakamoto taip pat surinko 50 bitkoinų atlygį už šio pirmojo bloko kasybą. Tą patį mėnesį pirmasis atviro kodo „Bitcoin“ klientas į rinką pateko paštu SourceForge.

Ankstyvieji sandoriai

Pirmosiomis Bitcoin dienomis jaudulys apsiribojo tik virtualios valiutos kūrimo sektoriumi. Pažymėtina, kad gerai žinomas kompiuterių programuotojas, Hal Finney buvo pirmasis asmuo, gavęs Bitcoin operaciją. Pirmąsias „Bitcoin“ dienas Halas palaikė glaudžius ryšius su Nakamoto. 2009 m. Sausio 12 d. Jis gavo 10 „Bitcoins“ iš „Nakamoto“.

Yra keletas kitų pirmųjų projekto rėmėjų, kurie vis dar aktyviai veikia šiame sektoriuje. Wei Dai, „Bitcoin“ pirmtako „b-money“ kūrėjas, buvo didelė šių pirmųjų bandymų dienų dalis. Be to, Nickas Szabo, kito „Bitcoin“ pirmtako „Bitgold“ kūrėjas, buvo vienas iš pirmųjų asmenų, dalyvavusių šiuose decentralizuotuose sandoriuose..

„Nakamoto“ kasyba ir dingimas

Nakamoto buvo labai aktyvus pirmosiomis Bitcoin dienomis. Jis dažnai bendravo su minėtais kūrėjais ir kitais erdvės atstovais. Savo koncepciją jis aptarė įvairiuose pranešimuose, kurie tebėra iki šiol.

Per šias dienas jis buvo aktyviai modifikuotas ir paskelbta techninė informacija taip pat „Bitcoin“ forume. Pagal ekspertų tyrimus jis taip pat iškasė apie 1 milijoną bitkoinų. Tada, neįspėjęs, jis staiga dingo. Paskutiniame savo pranešime jis aptaria kai kuriuos paskutinius „saugaus režimo“ funkcijos pakeitimus ir palieka nuorodą į versijas.

Satoshi Nakamoto Paskutinis forumo pranešimas per „Bitcoin“ forumą

Satoshi Nakamoto Paskutinis forumo pranešimas per „Bitcoin“ forumą

Jis niekada nieko nesako apie išvykimą. Tačiau prieš paskutinį įrašą jis teigia, kad „Būtų buvę malonu atkreipti šį dėmesį į bet kurį kitą kontekstą. „WikiLeaks“ išspyrė širšės lizdą, o būrys nukreiptas link mūsų “. Nuo tada, kai Nakamoto dingo, kūrėjas Gavinas Andresenas pradėjo vadovaujančio kūrėjo vaidmenį „Bitcoin Foundation“.

Picos diena

2010 m. Gegužės 22 d. „Bitcoin“ entuziastas, vardu Laszlo Hanyecz pirktas dvi didelės „Papa John’s“ picos už 10 000 BTC. Sandoris įvyko „Bitcoin“ forumuose. Įrašuose Hanyeczas siūlo 10 000 BTC tiems, kurie paims picas, sumokės už jas ir pristatys į savo namus. Linksmai jis teigia, kad jam reikia dviejų picų, kad kitą dieną galėtų kai kurias „graužti“.

Didžiosios Britanijos vyras pasinaudojo pasiūlymu ir per artimiausią valandą Hanyeczas graužė gardžią picą, o pristatymo vyrui buvo skirta 10 000 BTC. Tuo metu 10 000 BTC buvo verta tik apie 41 USD. Šiandien šių BTC vertė viršija 100 000 000,00 USD.

Atsiranda pažeidžiamumų

2010 m. Rugpjūčio pradžioje atakų vektorius tapo akivaizdus „Bitcoin“ kūrėjams. Dėl kodavimo klaidos kilo blokų patvirtinimo problemų. Piratai galėjo išnaudoti šias problemas, nes leido vartotojams apeiti „Bitcoin“ ekonominius apribojimus. Savo ruožtu įsilaužėlis galėjo sukurti be galo daug „Bitcoins“.

Tik po kelių dienų ši rizika tapo realybe, nes per vieną sandorį buvo sukurta 184 mlrd. Bitkoinų. Šios naujai iškaltos monetos buvo išsiųstos dviem tinklo adresais. Laimei, kūrėjai jau žinojo apie pažeidžiamumus. Jie nusprendžia pakeisti sandorius ir pakeisti „Bitcoin“ blokų grandinę į atnaujintą saugią versiją.

Tuo metu „Bitcoin“ naudojimas vis dar buvo išskirtinis kūrėjams, todėl tai nebuvo šiandieninė problema. Kritiniu požiūriu, tai buvo vienintelis kartas, kai buvo pakeista „Bitcoin“ operacija. Nuo to laiko jokių kitų saugumo trūkumų neišaiškėjo.

Kriptografijos rinka atsiranda

Kitais metais buvo įvestos kitos kriptovaliutos. Tai buvo oficialus kriptografijos rinkos gimimas. Be to, pasirinktos firmos pradėjo priimti „Bitcoin“ kaip mokėjimą už paslaugas. Pirmoji tai atlikusi organizacija buvo „Electronic Frontier Foundation“. „WikiLeaks“ taip pat buvo viena iš pirmųjų firmų, priėmusių „Bitcoin“ aukas.

2012 m. „Bitcoin“ gavo pirmąją komediją nacionalinėje televizijos serijoje. Kriptovaliuta pasirodė CBS teisinėje dramoje, pavadintoje Gera žmona.  Šiais metais taip pat buvo paleistas „Bitcoin Foundation“. Šios grupės įkūrėjai buvo Gavinas Andresenas, Jonas Matonis, Patrickas Murckas, Charlie Shremas ir Peteris Vessenesas..

Jų tikslas buvo paskatinti Bitcoin įsisavinimą į naujas aukštumas. Norėdami įvykdyti šią užduotį, kūrėjai siekė daugiau standartizuoti, apsaugoti ir skatinti atvirojo kodo protokolus rinkoje. Šiandien Bitcoin fondas vis dar vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį plečiantis Bitcoin.

„BitPay“

2012 m. Spalio mėn. Populiarus „Bitcoin Payment“ procesorius „BitPay“ paminėjo svarbiausią etapą. Firma pasiekė 1000 prekybininkų, priimančių „Bitcoin“. Tais pačiais metais viena didžiausių pasaulyje prieglobos platformų „WordPress“ pradėjo priimti „Bitcoin“ mokėjimus. Šie pokyčiai sukeltų nuostabius kitus Bitcoin metus.

2013 m. Bitcoin padarė didelę pažangą. Tai buvo metai, kai mokėjimo procesorius „Coinbase“ pranešė apie sėkmingą 1 mln. USD BTC pardavimą vidutiniškai po 22 USD už monetą. Tai buvo ir pirmosios didelės Bitcoin katastrofos metai. Kovo mėnesį įvyko didžiulis išpardavimas, kai „Bitcoin“ bendruomenė išsiskyrė maždaug šešias valandas.

Du Bitcoins

Techninė nesėkmė valandoms paliko pasaulį su dviem atskirais „Bitcoin“ blokais. Kūrėjai paragino sustabdyti visas operacijas, kad išsiaiškintų problemą. Tai privertė investuotojus prarasti tikėjimą pradedamu projektu. Išpardavimas įvyko, kai Bitcoin vertė per kelias minutes sumažėjo. Kūrėjai sugebėjo stabilizuoti situaciją, kai jie turėjo visus kalnakasius atnaujinti į 0.7 versiją kaip naują standartą.

„Bitcoin“ (BTC) reguliavimo rūpesčiai

Tai buvo ir tie metai, kai reguliuotojai pradėjo atkreipti dėmesį į Bitcoin veiklą. Konkrečiai, Finansinių nusikaltimų vykdymo užtikrinimo tinklas (FinCEN) padarė viešą pareiškimą, kuriame nurodė, kad kalnakasiai, parduodantys savo BTC atlygį už „fiat“, turi užsiregistruoti pinigų paslaugų versle arba susidurti su pasekmėmis. Šis pranešimas sukėlė nedidelį bangavimą rinkoje, tačiau tai buvo tik lašas į kibirą to, kas turėjo būti.

Balandžio mėnesį „Bitcoin“ patyrė didelę avariją, skirtingai nei anksčiau. Avariją sukėlė padidėjęs apdorojimo vėlavimas, kurį patyrė didžiausia tuo metu pasaulyje biržoje Mt. Gox ir svarbiausias pasaulyje „Bitcoin“ mokėjimo procesorius „BitInstant“. Avarijos metu Bitcoin kainos laisvai krito nuo 266 USD iki 76 USD.

Konfiskacijos

Šie metai taip pat buvo pirmas kartas, kai vyriausybinė agentūra teigė pasinaudojusi „Bitcoin“. Tiksliau, JAV narkotikų vykdymo administracija nurodė 11,02 bitkoinų areštą Jungtinių Valstijų teisingumo departamento pranešime. Maždaug tuo pačiu metu valdžios institucijos areštavo kelias sąskaitas, susijusias su „Mt. Gox“ mainais.

Reguliavimo rūpesčiai

Per šį laiką „Bitcoin“ patyrė tam tikrų reguliavimo problemų. Tailando Užsienio valiutų administravimo ir politikos departamentas padarė Bitcoin neteisėtą šalyje. Be to, JAV federalinis teisėjas Amosas Mazzantas iš Penktosios grandinės Teksaso rytinės apygardos priėmė prieštaringą sprendimą, kad Bitcoin yra „valiuta ar pinigų forma“. Galiausiai Vokietijos finansų ministerija pripažino kriptovaliutą kaip finansinę priemonę.

Šilko kelias

2013 m. Spalio mėn. FTB iš „Silk Road“ svetainės konfiskavo maždaug 26 000 BTC. Tai buvo didžiausias Bitcoin konfiskavimas iki to laiko. Vyras už operacijos, Rossas Williamas Ulbrichtas, buvo pripažintas kaltu dėl prekybos narkotikais ir nuteistas kalėti iki gyvos galvos už savo vaidmenį kuriant šią decentralizuotą rinką. Daugelis mano, kad ši bausmė buvo per griežta ir kad jis buvo kaltinamas kaip pardavėjai, o ne kaip rinkos kūrėjas.

Rossas Williamas Ulbrichtas

Rossas Williamas Ulbrichtas

Bitcoin bankomatai

Šiuo metu visame pasaulyje pradėjo atsirasti ir Bitcoin bankomatai. „Robocoin“ ir „Bitcoiniacs“ pirmąjį pasaulyje bankomatą išleido 2013 m. Spalio mėn. Šis istorinis bankomatas yra Vankuveryje, Kanadoje. Tą patį mėnesį Kinijos interneto milžinė „Baidu“ leido interneto saugos tarnybų klientams apmokėti sąskaitas naudojant „Bitcoins“. Be to, BTC China aplenkė Japonijoje įsikūrusį Mt. „Gox“ yra didžiausia Bitcoin prekybos birža pagal prekybos apimtį pasaulyje.

Gruodžio mėnesį populiaraus internetinio mažmenininko „Overstock.com“ vadovai pranešė apie planus artimiausiomis savaitėmis priimti „Bitcoin“. Netrukus po to rinka patyrė dar vieną didelį nuostolį. Šis buvo iš dalies susijęs su tuo, kad Kinijos Liaudies bankas uždraudė Kinijos finansų įstaigoms naudoti Bitcoin. Tuo metu Kinija kontroliavo didžiąją dalį Bitcoin prekybos apimties.

Bitcoin ateina į Vegasą

2014 m. „Bitcoin“ tęsė kelią į institucinį priėmimą. Šiais metais pasirodė „The D Las Vegas Casino“ viešbutis ir „Golden Gate“ viešbutis & Kazino savybės Las Vegaso centre paskelbė, kad pradės priimti kriptovaliutą. Ši naujiena padėjo sustiprinti Bitcoin kainą. Tačiau postūmis buvo trumpalaikis.

2014 m. Vasario mėnesį Bitcoin patyrė pagarsėjusį Mt. Gox Hack įvyko. Per ataką platforma prarado 744 000 Bitcoin. Nepraėjus nė mėnesiui didžiausia pasaulyje Bitcoin birža paskelbė bankrotą. Po šio atskleidimo rinka sumažino vertę.

Pagrindinis pasiekimas

Rugsėjį rinka pradėjo atsigauti. Tai buvo mėnuo, kai „TeraExchange“ gavo CFTC pritarimą pradėti siūlyti įvairias „Bitcoin“ pagrįstas paslaugas. Konkrečiai, įmonė pradėjo siūlyti be recepto apsikeitimo produktą, pagrįstą „Bitcoin“ kaina. Šis įvykis buvo monumentalus pasiekimas visoje rinkoje, nes tai buvo pirmas kartas, kai JAV reguliavimo agentūra patvirtino „Bitcoin“ finansinį produktą.

„Bitcoin“ (BTC) eina pagrindine kryptimi

Metai baigėsi stipriai ir Bitcoin. Kompiuterių milžinė „Microsoft“ gruodį pradėjo priimti „Bitcoin“ iš vartotojų. „Xbox“ žaidimus ir „Windows“ programinę įrangą galite įsigyti naudodami „Bitcoin“. Be to, pirmasis „Bitcoin“ dokumentinis filmas, Bitkoino kilimas ir kilimas, buvo išleistas.

2015 m. Bitcoin rinka pradėjo įsibėgėti. Tų metų sausio mėnesį „Coinbase“ surinko 75 mln. USD pradinių lėšų. Tais metais populiari birža „Bitstamp“ taip pat savaitei nutraukė prekybą dėl įsilaužimo. Remiantis bendrovės dokumentais, įmonė įvykio metu pavogė 19 000 bitkoinų. Įdomu tai, kad platforma vėl atsidarė ir nė vienas vartotojas neprarado lėšų tik po kelių dienų.

Naujos aukštumos

Kitais metais Bitcoin tinklas išsiplėtė į naujas aukštumas. Tinklas pasiekė rekordinį tinklo greitį – daugiau nei 1 exahash / sek. 2016 m. Kovo mėn. Japonijos kabinetas pripažino virtualias valiutas mokėjimo formomis. Tai padėjo padidinti rinkos vertę ir plėtrą regione. Deja, 2016 m. Rugpjūtį įvyko dar viena pagrindinė „Bitcoin“ birža, „Bitfinex“, buvo nulaužta ir buvo prarasta apie 120 000 BTC.

Bitcoin pripažįstamas Japonijoje

2017 m. Japonija priėmė daugiau Bitcoin tinkamų įstatymų. Šiuo metu „Bitcoin“ buvo oficialiai pripažintas legaliu mokėjimo metodu. Ši pozicija padėjo pakelti prekybos apimtis į naujas aukštumas. Rinka sprogo. Pavyzdžiui, tarp 2017 m. Sausio ir gegužės mėn Poloniex pranešė, kad daugiau nei 600% aktyvių prekybininkų savo platformoje padidėjo.

Mastelio problemos

Dėl šių rekordinių aukštumų į rinką pateko daugiau investuotojų. Visi šie vartotojai sukėlė milžinišką spūstį tinkle. Netrukus „Bitcoin“ operacijos kainavo daugiau ir užtruko daug ilgiau. Kai bendruomenė išsiskyrė, kaip spręsti problemas, problema pasiekė virimo tašką. Galų gale atsirado nauja kriptovaliuta, pavadinta „Bitcoin Cash“.

Bitcoin spūstis per WooBull

Bitcoin spūstis per WooBull

2018 m. Pietų Korėja ėmėsi rimtų veiksmų prieš Bitcoin, kai uždraudė anoniminius sandorius. Šiemet taip pat pakilo „grandinės“ mokėjimo sprendimas – „Žaibo tinklas“. „Lightning Network“ remiasi privačiais mokėjimo kanalais, kad išvengtų Bitcoin rinkos perkrovos.

„Bitcoin“ bankininkystė

Šiais metais į rinką pradėjo žengti ir „Bitcoin“ bankiniai sprendimai. Šį kartą pradėjo populiarėti „Bitcoin“ debeto kortelių ir banko sąskaitų atsiradimas. Be to, „Bitcoin“ bankomatai pradėjo kurtis daugiau vietų, nes jų kainos žymiai sumažėjo ir į šį sektorių pateko daugiau gamintojų.

2019 m. Bitcoin jau buvo įprastas vardas. Kriptovaliutų buvo tūkstančiai, o rinka plėtėsi. Be to, tai laikas, kai kiti dideli šifravimo projektai pradėjo kalbėti apie reguliatorius. Tiksliau, „Facebook“ Svarstyklių monetoje buvo reguliatoriai.

Šiais metais Bitcoin pradėjo bręsti. Šiuo metu su „Bitcoin“ galite padaryti beveik viską. Galite mokėti mokesčius, keliones ar net maistą ar dovanų korteles. Be to, „DeFi“ sektoriaus plėtra suteikė „Bitcoin“ vartotojams dar daugiau galimybių kalbant apie „Bitcoin“ saugojimą ir pasyvius pajamų srautus..

Kas išrado Bitcoin (BTC)?

Nors „Bitcoin“ dokumente nurodomas pavadinimas Satoshi Nakamoto, nebuvo kas žengtų į priekį ir įrodytų, kad jie iš tikrųjų yra „Bitcoin“ kūrėjai. Daugybė asmenų pareiškė, kad jie buvo Nakamoto, tačiau dar niekas negalėjo perkelti nė vieno iš tų 1 milijono BTC, kuriuos kūrėjas išminavo ankstyvomis dienomis. Šis stambių įrodymų trūkumas paskatino sąmokslo teorijas sukelti nesutarimus.

Vienu konkrečiu atveju pasirodė programuotojas ir ankstyvasis „Bitcoiner“, vardu Craigas Wrightas, teigdamas, kad jis yra Nakamoto. Jis net bandė pateikti „Copywrite“ ant Bitcoin pavadinimo. Tačiau atėjus laikui įrodyti, kad jis yra Nakamoto, jis negalėjo pateikti jokių įrodymų, kurie sietų jį su nepajudintu milijonu BTC.

Taip pat buvo atvejų, kai kažkas buvo suklydęs dėl Nakamoto. „Newsweek“ per gyvybę nusinešė vyro gyvybę po to, kai neteisingai paskelbė, kad jis yra „Bitcoin“ kūrėjas. Šis vyras Dorianas Nakamoto neigė turėjęs nieko bendro su projektu. Šiandien jo veidas yra simbolinis Satoshi Nakamoto atvaizdas.

Kaip nusipirkti Bitcoin (BTC)

Bitcoin galite gauti bet kurioje biržoje. Binansas siūlo tiesiogines „Bitcoin fiat“ valiutų poras. Jums tiesiog reikia užsiregistruoti paskyroje. Kai jūsų sąskaita bus galiojanti, galėsite ją įkelti „fiat“ valiuta. Laimei, „Binance“ šį mėnesį ką tik pridėjo tiesioginės sąskaitos įkėlimą. Anksčiau užtrukdavo tris dienas.

Kai jūsų „fiat“ valiuta bus biržoje, galėsite tiesiog pasirinkti BTC / USD prekybos porą ir būsite tinkami. Visas procesas trunka tik minutę ir yra labai tiesus. Pažymėtina, kad „Binance“ yra didžiausia pasaulyje birža.

Priklausomai nuo jūsų regiono, galite peržiūrėti mūsų Kanados ar Singapūro vadovą.

Investavimas į Bitcoin (BTC) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Bitcoin (BTC) - viskas, ką reikia žinoti Investavimas į Bitcoin (BTC) - viskas, ką reikia žinoti
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 €

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kaip laikyti „Bitcoin“ (BTC)

Saugoti savo „Bitcoin“ yra lengva. „Bitcoin“ investuotojams yra daugiau galimybių nei bet kada dėl šios monetos populiarumo. Lengviausias būdas saugoti BTC yra mobiliojoje programoje. Programose mobiliesiems lengva naršyti, jas galima atsisiųsti per kelias sekundes. Geriausia, kad dauguma jų yra nemokami.

Mobilios BTC piniginės, tokios kaip JAXX, nuėjo ilgą kelią nuo pat pirmųjų rinkos dienų. Šiandienos pinigines lengva naudoti ir jose galima laikyti daugybę skirtingų kriptovaliutų. Šios platformos leidžia lengvai diversifikuoti savo investicijas ir sekti savo portfelį.

Darbalaukis

Jei norite saugesnio pasirinkimo nei mobilioji piniginė, visada galite eiti su „Bitcoin“ darbalaukio klientu. Stalinė piniginė yra saugesnė, nes jūsų kompiuteris paprastai yra saugesnis nei jūsų išmanusis telefonas. Be to, kadangi darbalaukio piniginę sukūrė pagrindiniai projekto kūrėjai, žinote, kad tai yra saugesnė galimybė apsvarstyti.

Tiems iš jūsų, kurie ketina HODL didelius kiekius Bitcoin, arba tiems, kurie mano, kad saugumas yra pagrindinis investicijų rūpestis, geriausias žingsnis yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko Bitcoin saugų saugojimą neprisijungus. Ši strategija apsaugo jūsų kriptą nuo įsilaužėlių ir kitų kenksmingų kodų.

Aparatinės įrangos piniginė

Jei siekiate daug investuoti į BTC arba jei planuojate ilgą laiką HODLing šią kriptografiją, geriausias pasirinkimas yra aparatinė piniginė. Aparatinės piniginės palaiko jūsų šifravimą neprisijungus prie „šaldymo saugyklos“. Ši strategija neleidžia internetinėms grėsmėms pasiekti jūsų valdų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Bitcoin“ (BTC).

Bitcoin ateitis

Bitcoin ateitis atrodo šviesi. Dabar pasaulis pripažįsta „blockchain“ technologijos galią. „Bitcoin“ toliau plečia savo vartotojų bazę ir funkcijas. Analitikai sutinka, kad tik laiko klausimas, kada „Bitcoin“ taps pagrindine pasaulio atsargų valiuta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me