Japonija matys nekilnojamąjį turtą, pažymėtą per naują platformą

Bendradarbiavimo platforma

Japonijos kaimo regionuose gausu negyvenamų namų, suteikta galimybė tiems, kurie atidžiai apžiūrėjo. Todėl ambicinga kompanija, vardu LIFULL, tai pamatė ir pradėjo kelią, kuris atgaivins šiuos namus. Tokiu būdu atsirastų pelningos investavimo galimybės, tuo pačiu suteikiant prieinamą būstą tiems, kuriems to reikia.

Siekdama finansuoti savo pastangas ir bendrus tikslus, LIFULL bendradarbiavo su „blockchain“ technologijų tiekėju „BUIDL“. Ši partnerystė atvėrė duris skaitmeniniams vertybiniams popieriams ir investavimui per dalinę nuosavybės teisę į nekilnojamąjį turtą, sukūrus „finansavimo platformą“.

Per tą laiką „Securitize“ įsigijo BUIDL. Tačiau tai neturėjo neigiamos įtakos anksčiau parengtam projektui. Priešingai, „Securitize“ laikėsi pozicijos, nurodydama, kad ir toliau rems šį perspektyvų projektą.

Įrodyti rezultatai

Pažymėtina šiame konkrečiame bendradarbiavime yra tai, kad buvo įrodyta, jog nauda, ​​kurią dažnai įvardija tie saugumo palaikymo ženklai, yra teisinga. Šis žingsnis daromas ne dėl realizuoto potencialo galimybės, o dėl patikrintos naudos.

Bendrovės pažymėjo, kad pradiniame pastangos etape ši nauda buvo akivaizdžiausia keturiais atvejais. Toliau pateikiama jų išleidimo ištrauka, apibūdinanti, kas tai buvo.

  • Veiklos išlaidų mažinimo patikrinimas automatiškai vykdant saugumo žetonų paskirstymą, dividendus ir išpirkimą pagal pažangiąją sutartį
  • Apsaugos žetonų išplatinimas dėl indėlių duomenų, gautų iš banko API (GMO „Aozora Net Bank, Ltd.“)
  • Išmaniųjų sutarčių naudojimas „blockchain“ sistemoje, siekiant automatiškai įvykdyti dividendus ir išpirkimus pagal saugumo žetonų nuosavybės santykį
  • Investuotojai ir trečiosios šalys gali patikrinti minėtos sumanios sutarties veikimą ir lėšų bei žetonų srautus viešoje, klastojimui atsparioje viešojoje grandinėje (Ethereum mainnet)

„Prime Target“

Iki šiol atrodo, kad su skaitmeniniais vertybiniais popieriais siejama kraštutinė mintis. Kai kurie yra patenkinti savo įsitikinimu, kad tik kelioms turto klasėms gali būti naudinga naudoti ženklinimą, tačiau yra kitų, kurie mano, kad visa, kas vertinga, vieną dieną bus pavaizduota ženklu.

Atrodo, kad vienas dalykas, dėl kurio visi sutaria, yra tai, kad nekilnojamasis turtas yra puiki bandymų vieta parodyti, ką skaitmeniniai vertybiniai popieriai gali duoti ant stalo.

Šis susitarimas tapo akivaizdus per ne tik „Securitize“, bet ir įvairių pramonės dalyvių veiksmus pasauliniu mastu. Toliau pateikiami keli to pavyzdžiai.

„Smartlands“ per „STO“ į Tokenise „Nottingham Real Estate“

„Flyt Property“ atnešė pirmąjį tokenizuotą nekilnojamojo turto STO į Aftricą

Liuksemburge nekilnojamojo turto namai sėkmingai pažymėti per Tokeny

Komentaras

Paskelbę šį naują projektą, kiekvieno, LIFULL ir Securitize, atstovai skyrė laiko komentarams. Toliau yra tai, ką kiekvienas turėjo pasakyti.

Tsunahiro Matsuzaka, LIFULL projekto vadovas teigia,

„Mes daug išmokome iš darbo, kurį atlikome su BUIDL. Mes ir toliau dirbsime su „Securitize“ kurdami ateitį, kurioje nekilnojamasis turtas yra pažymėtas ir visi gali laisvai prekiauti “.

Carlosas Domingo, „Securitize“ generalinis direktorius, teigia,

„Mūsų bendradarbiavimo sėkmė kuriant visapusišką platformos sprendimą sutelktinio finansavimo nekilnojamojo turto fondams yra labai įdomi, ir tai yra puiki pradžia„ Securitize “ir„ LIFULL “, kai kartu dirbame modernizuodami Japonijos nekilnojamojo turto rinką.“

Pakeiskite vertybiniais popieriais

2017 m. Įkurta „Securitize“ yra tokenizavimo platforma, palaikanti veiklą JAV. Nuo pat veiklos pradžios „Securitize“ įsitvirtino kaip aiškus skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus lyderis, iš dalies dėl strateginių partnerysčių, tokių kaip šiandien čia aptarta.

Generalinis direktorius Carlosas Domingo šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

GYVAS

Įkurta 1997 m., LIFULL palaiko veiklą Tokijuje, Japonijoje. Bendrovė, be kitų susijusių paslaugų, specializuojasi nekilnojamojo turto atgaivinimo projektuose.

Prezidentas Takashi Inoue šiuo metu prižiūri įmonės veiklą.

Japonijos augimas

Pastaraisiais metais Japonija parodė, kad skaitmeniniai vertybiniai popieriai yra įsisavinami. Viena iš to priežasčių yra padidėjęs pramonės lyderio „Securitize“ dalyvavimas. Toliau pateikiami keli straipsniai, kuriuose aptariami praeities įvykiai, susiję su „Securitize“ ir jų plėtra į Japoniją.

„Securitize“ stiprina ryšius su Japonija įsigyjant pirmuosius pirkimus

Pakeiskite vertybinius popierius, kad po naujausių investicijų galėtumėte plėstis Japonijoje

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me