tZERO izsniedz vēlamos tZERO drošības marķierus

Ņujorka, 2018. gada 16. oktobris (GLOBE NEWSWIRE) – tZERO, pasaules līderis kapitāla tirgu blokķēdes inovācijās šodien paziņoja, ka ir pabeidzis vēlamo tZERO drošības žetonu izdošanu. Žetoni tika izsniegti ieguldītājiem, kuri pirms programmas beigām bija pilnībā finansējuši parakstītus līgumus par nākotnes kapitālu (SAFE) 2018. gada 6. augusta noslēgums no uzņēmuma drošības marķiera piedāvājuma (STO). STO laikā tZERO piesaistīja 134 miljonus ASV dolāru no vairāk nekā 1000 pasaules investoriem.

“Šis ir viens no pirmajiem drošības marķieru piedāvājumiem decentralizētā publiskā tīklā, un tas tika veikts, pilnībā ievērojot ASV vērtspapīru likumus,” sacīja tZERO izpilddirektors Saums Noursalehi. “Tas ir aizraujošs pavērsiens tZERO, un mēs vēl vairāk esam sajūsmā par iespējām, ko tas radīs privātiem un valsts uzņēmumiem, kuri vēlas piesaistīt kapitālu, izmantojot drošības žetonu piedāvājumus, un investoriem, kuri vēlas tirgot šos vērtspapīrus.”

tZERO 2018. gada 12. oktobrī ieguldītāju vārdā izvietoja savu žetonu līgumu, kaldināja savus drošības žetonus un izsniedza tZERO brīvības atņemšanas makā. Lai nodrošinātu federālo vērtspapīru likumu un noteikumu ievērošanu un saskaņā ar pašu žetonu noteikumiem, žetoni tiks ieslodzīti brīvības atņemšanas makā līdz 2019. gada 10. janvārim (90 dienas pēc izsniegšanas). Pēc 90 dienu perioda beigām tZERO plāno piedāvāt īpašniekiem iespēju tirgot žetonus saskaņā ar privātiem tālākpārdošanas darījumiem ar citiem akreditētiem ieguldītājiem platformā, kuru tZERO izstrādā ar brokera-dīlera partneri. Turklāt tZERO plāno, ka jauni akreditētie investori arī pēc 90 dienu perioda varēs atvērt kontu žetonu iegādei..

“Pasaulē pirmās publiskās kriptodrošības OSTKP emisija 2016. gadā bija tZERO Chuck Yeager moments: mēs pārkāpa skaņas ātrumu, ieviešot reāllaika tirdzniecības norēķinu jēdzienu. Šodien tiek atzīmēts mūsu Jurija Gagarina brīdis, kad mēs atstājam aiz sevis zināmās tradicionālo kapitāla tirgu robežas un speram pirmos soļus ceļā uz jaunu tirgu, ko darbina blokķēde, ”sacīja Patrick M. Byrne, tZERO izpilddirektors, uzņēmuma vadītājs un dibinātājs. Overstock.com(NASDAQ:OSTK). “Es pateicos visiem kolēģiem un investoriem, kuri ir dalījušies mūsu ticībā vērtspapīru tirdzniecības sistēmai, kuras pamatā ir uzticība, pārredzamība un integritāte, izmantojot kriptogrāfijā balstītas tehnoloģijas, nevis tai, kas paļaujas uz starpnieku žēlastību, kuriem, iespējams, nav ieguldītāju vislielākā interese (un kuri dažkārt pat var būt pakļauti nedarbiem).

TZERO arī plāno iecelt apstiprinātu tirdzniecības platformu līdz 2019. gada 6. augustam, vienu gadu pēc STO pabeigšanas, tāpēc turētāji pēc tam var pārdot savus žetonus neakreditētiem investoriem. tZERO arī plāno reģistrēt vērtspapīrus, lai nodrošinātu sekundāru tirdzniecību stabilākās tirdzniecības vidēs, piemēram, vietējā (ASV) biržā, kuru tā veido sadarbībā ar BOX Digital Markets, kā arī starptautiskās vērtspapīru biržās..

tZERO tika dibināts 2014. gadā ar mērķi izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai revolucionizētu Volstrītu, lai finanšu procesus varētu mazāk uztvert tradicionālās institucionālās tirgus struktūras un ļaunprātība un finansiālā nestabilitāte, par kuru dažkārt ir zināms. tZERO ir portfeļa uzņēmums Medici Ventures, Overstock.com blockchain meitasuzņēmums. Lai iegūtu papildinformāciju par tZERO, lūdzu, apmeklējiet: tZERO.com.

Mediju kontakti:

tZERO

Aleksandra Sotiropulosa, + 1-212-754-5615

[email protected]

Overstock.com

Sabiedrisko attiecību pārpalikums, + 1-801-947-3564

[email protected]

Par tZERO

tZERO Group, Inc. (“tZERO”) ir Overstock.com meitasuzņēmums, kas pieder vairākumam un kas koncentrējas uz finanšu tehnoloģiju (FinTech) izstrādi un komercializāciju, kuru pamatā ir kriptogrāfiski nodrošinātas, decentralizētas grāmatas – plašāk pazīstamas kā blokķēdes tehnoloģijas. Kopš savas darbības sākuma tZERO ir pirmatnējs centienos panākt lielāku efektivitāti un pārredzamību kapitāla tirgos, integrējot blokķēdes tehnoloģiju.

Par Overstock.com

Overstock.com, Inc.Parastās akcijas (NASDAQ:OSTK) / A sērijas priekšroka (Medici Ventures tZERO platforma: OSTKP) / B sērija vēlamā (OTCQX:OSTBP) ir tiešsaistes mazumtirgotājs, kas atrodas Soltleiksitijā, Jūtā un pārdod plašu produktu klāstu par zemām cenām, tostarp mēbelesdekorupaklājigultas veļa, un mājas uzlabošana. Papildus mājas precēm Overstock.com piedāvā dažādus produktus, tostarp rotaslietas, elektroniku, apģērbu un daudz ko citu, kā arī tirgu, kas klientiem nodrošina piekļuvi simtiem tūkstošu trešo pušu pārdevēju izstrādājumiem. Papildu veikalos ietilpst Pet Adoptions un Worldstock.com, kas veltīti amatnieku izstrādājumu ražošanai no visas pasaules. Forbes 2014. gadā ierindoja Overstock visuzticamāko uzņēmumu top 100 sarakstā. Overstock savā vietnē regulāri ievieto informāciju par uzņēmumu un citiem saistītiem jautājumiem saistībā ar attiecībām ar ieguldītājiem., http://www.overstock.com.

O, Overstock.com, O.com, Club O, Main Street Revolution un Worldstock ir Overstock.com, Inc. reģistrētas preču zīmes. O.biz un Space Shift ir arī Overstock.com, Inc. preču zīmes. Citas pakalpojumu zīmes, preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi, uz kuriem šeit var atsaukties, ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.

Šajā paziņojumā presei ir iekļauti noteikti nākotnes paziņojumi 1933. gada Vērtspapīru likuma 27.A panta un 1934. gada Vērtspapīru biržas likuma 21.E panta nozīmē. Šādi nākotnes paziņojumi ietver visus paziņojumus, izņemot vēsturisko faktu paziņojumus. Papildu informāciju par faktoriem, kas varētu būtiski ietekmēt rezultātus, un šeit ietverto nākotnes paziņojumu precizitāti var atrast uzņēmuma 10-Q veidlapā par ceturksni, kas beidzās 2018. gada 30. jūnijā, kas SEC tika iesniegta 2018. gada 9. augustā. un visas turpmākās iesniegšanas SEC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me