Lielākās kriptogrāfijas konferences

Tā kā 2018. gads ir beidzies, daudzi kriptogrāfijas entuziasti, kuriem nav izdevies rezervēt šī gada pēdējos pasākumus, jau meklē to, kas 2019. gadā ir pieejams. Vai tas būs kriptogrāfijas un blokķēdes izrāviena gads? Šeit ir dažas galvenās 2019. gada kriptogrāfijas konferences, kuras gaidīsim.

1. Pasaules Blockchain samits Indijā

Notikuma datums: 30.01.2019

Atrašanās vieta: Indija

Indija ir atkārtoti izrādījusi interesi par tehnoloģijām un inovācijām, un tas ietver arī blokķēdes ieviešanu.

World Blockchain Summit India atvērs savas durvis, lai uzņemtu vairāk nekā 1000 dalībnieku. Diskusijas būs par blokķēdes ieviešanas sekām un izmantošanas gadījumiem valstī un globālajās nozarēs, piemēram, lauksaimniecībā, finansēs un enerģētikā. Blockchain Indijai joprojām ir kaut kas jauns, taču tam ir pazīmes, kā attīstīties pārtikušā tehnoloģiju vidē.

Pasākumā uzstāsies tādi runātāji kā Miko Matsumura, Evercoin dibinātājs vai Wesam Lootah, Smart Dubai Government Establishment izpilddirektors.

Pasaules Blockchain samits Indijā

Avots: india.worldblockchainsummit.com

2. Kripto finanšu konference

Pasākuma datums: 2019. gada 16. janvāris – 2019. gada 18. janvāris

Atrašanās vieta: Sanktmorica, Šveice

Kripto finanšu konference ir 3 dienu konference, kurā tiks gaidīti tikai ekskluzīvi viesi un investori, lai runātu par ieguldījumu veikšanu kriptonauda un blokķēdes nozarē. Gan privātie, gan institucionālie investori piedalās tēmās, kas vērstas uz izglītību, finansēm un sadarbības iespējām.

3. Ziemeļamerikas Bitcoin konference

Pasākuma datums: 16.01.2019 – 18.01.2019

Atrašanās vieta: Maiami, FL ASV

Keynote, globāls profesionāļu tīkls, kas veltīts pasaules klases pasākumu organizēšanai, kas koncentrējas uz blokķēdes tēmām, rīkos šī gada gaidītāko konferenci The Ziemeļamerikas Bitcoin konference.

Viņu iepriekšējā gada konferences bija ļoti veiksmīgas, un viņi bija atbildīgi par vadošo nozares vārdu un izstrādātāju piesaisti, vienlaikus palīdzot uzsākt dažus populārus jaunizveidotus uzņēmumus..

Pasākumā gaidīs 4500 viesus un uzstāsies šādi runātāji: David Chaum, Digital Cash izgudrotājs un Dr. Patrick Byrne, Overstock.com un t0 dibinātājs.

4. EmTech Asia

Pasākuma datums: 22.01.2019 – 23.01.2019

Atrašanās vieta: Singapūra

6. Izdevums  EmTech līdzorganizēs pasaulē atzītā tehnoloģiju publikācija MIT Technology Review. Konference notiks Singapūrā, un tā koncentrēsies uz visjaunākajām tehnoloģijām, kas veido mūsu pasauli. EmTech Asia uzņems dažus no ietekmīgākajiem tehnoloģiju vadītājiem, zinātniekiem un izstrādātājiem.

Pasākuma galveno runātāju vidū būs Magone Kruma-vadītājs – Dolby Laboratories zinātnieks, Kriss Urmsons – Aurora Innovation līdzdibinātājs un izpilddirektors, Noberto Andrade – Facebook privātuma un sabiedriskās politikas vadītājs, Junya Yamamoto – Infinity Blockchain Labs izpilddirektore. daudzi citi.emtechasia

Avots: eventnook.com

5. AraCon

Notikuma datums: 2019. gada 29. janvāris – 2019. gada 30. janvāris

Atrašanās vieta: Vācija

The Aragonas konference ir pasākums, kas veltīts Aragonas kopienas locekļiem un tiem, kas atbalsta decentralizētā tīmekļa izaugsmi un attīstību. Būtiski Web 3.0 komponenti, piemēram, decentralizēta pārvaldība un DAO, būs galvenās uzmanības centrā esošās tēmas, kas tiek rūpīgi izpētītas, lai sniegtu dziļāku ieskatu.

Pasākumā uzstāsies šādi runātāji: Luis Cuende – ARAGON ONE izpilddirektors un Griff Green – GIVETH līdzdibinātājs & ARAGONA DAC.

6. Bitcoin konferences virzīšana

Pasākuma datums: 02.02.2019 – 02.08.2019

Atrašanās vieta: Londona

Bitcoin virzība ir nesen izveidots pasākums, kurā piedalīsies kriptogrāfijas telpas vadītāji, kā arī visu līmeņu izstrādātāji, kas pulcēsies, lai izglītotos un izpētītu jaunākos sasniegumus pasaules pirmās kriptovalūtas tehnoloģijā..

Daži no zināmajiem runātājiem ir Džeimsons Loops un Džeremijs Velčs.

7. CoinAdvice konference

Notikuma datums: 2019/04/04 – 2019/06/03

Atrašanās vieta: Pattaja, Taizeme

CoinAdvice ir viens no lielākajiem konferenču un pasākumu organizatoriem nozarē, kas piedāvā tikai profesionālas biznesa konferences, kas koncentrējas uz tādām tēmām kā blokķēdes un ar kriptovalūtu saistītas lietas. Plānots, ka konference ilgs trīs dienas, un šajā laikā viņi koncentrējas uz topošajiem zīmoliem un produktiem, kas izmanto šo graujošo tehnoloģiju. Tā kā pasākumā piedalīsies tikai ietekmētāji, izpilddirektori, izgudrotāji un dibinātāji, konference kalpos arī kā platforma augsta līmeņa tīkliem.

Paredzams, ka pasākumā piedalīsies 10 000 cilvēku, kuri ir ieinteresēti popularizēt un dot ieguldījumu izpratnes kustībā, kā arī palielināt viņu zināšanas par blokķēdi.

Pasākumā jūs varat satikt tādus runātājus kā Alexi Lane – Everex izpilddirektors un Steve Good – kriptovalūtas eksperts, un daudzus citus.

8. Parīzes Blockchain nedēļa

Pasākuma datums: 04/15 / 2019- 19.04.2019

Atrašanās vieta: Parīze

Paredzams, ka apmeklēs vairāk nekā 3000 dalībnieku, Parīzes Blockchain nedēļa būs viens no ievērojamākajiem ar kriptovalūtu saistītajiem notikumiem, kas koncentrējas uz notikumiem Eiropas kontinentā. Daži no visspēcīgākajiem blokķēdes uzņēmumiem vienas nedēļas garumā rīkos dažādus pasākumus vienā no Eiropas greznākajām galvaspilsētām.

Pilsētā notiks viss, sākot no tikšanās, galvenajiem sarunām un semināriem, līdz hakatoniem un vakariņām. Vissīkākie jautājumi no blokķēdes un kriptogrāfijas telpas tiks izpētīti ļoti detalizēti, un dalībnieki varēs veidot biznesa attiecības un noturīgas saites.

Pasākuma runātāji būs Nicolas Kerijs, Blockchain.info izpilddirektors un Arthur Breitman – līdzdibinātājs & Tezos CTO.

LetKnow.News

Avots: letknow.news

9. Maljorkas blokķēdes dienas

Notikuma datums: 2019. gada 22. martā – 2019. gada 24. novembrī

Atrašanās vieta: Maljorka, Spānija

Maljorkas blokķēdes dienas trīs dienas padziļināti apskatīs dažādus kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju aspektus; tas sastāvēs no dažādiem veltītiem pasākumiem un ballītēm.

Viņu izstāde notiks vienā no skaistākajām salām pasaulē, kurā piedalīsies slaveni runātāji un jaunizveidotie uzņēmumi no visas pasaules un no dažādām nozares nišām..

Delegātiem būs arī iespēja pusdienot kopā ar visiem runātājiem vai pievienoties viņiem, lai iedzertos pēc ballītes.

Pasākuma runātāji: Trevis Skweres – Cryptonaut Pte izpilddirektors. SIA, Gideons Galašs – no viesnīcas Blockchain, Andrii Zamovskis – Ambisafe dibinātājs, Jonatans Česters – no Bitwage, Rauls Milhado – Elitium izpilddirektors, Ārons Koenigs – no Bitfilm, Stīvs Muellers – no Bitcore, Valentīns Preobraženskis – LATOKEN Exchange izpilddirektors vai Ēriks Benz – no Cryptopay.

10. B10 konference

Pasākuma datums: 16.04.2019 – 17.04.2019

Atrašanās vieta: Parīze, Francija

No visiem pasākumiem, kas notiks Parīzes Blockchain nedēļā, B10 ir tā visizcilākā. Pasākums uzņems vairāk nekā 3000 delegātu. Sešdesmit runātāji dalīsies ieskatos par jautājumiem, kas attiecas uz normatīvajiem aktiem un politiku Eiropas Savienībā, par stabilajiem indeksiem, drošības žetoniem, decentralizēto apmaiņu, pārvaldību, savietojamību.

Konferencē uzstāsies šādi runātāji: Pascal Gauthier – virsgrāmatu prezidents, Arthur Breitman – līdzdibinātājs & Tezos CTO.

11. Sinhronizēt 2019. gadu

Pasākuma datums: 17.04.2019

Atrašanās vieta: Ņujorka, NY, ASV

Sinhronizēt 2019. gadu dos iespēju delegātiem iemācīties uzlabot novērtēšanas un ieviešanas metodes attiecībā uz izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju izmantošanu viņu biznesā un to, kā palielināt sava biznesa saderību ar esošo tirgu..

Būs arī diskusijas par to, kādas prasības ir nepieciešamas, lai tehnoloģija uzplauktu biznesā, kādi ir bijušie šķēršļi, lomas un pārvaldība, mērogojamības un privātuma jautājumi, savietojamība, izvietošana, kā arī tās pielietojums citās tehnoloģiju tendencēs, piemēram, mākoņos un mašīnmācīšanās.

Svarīgākie runātāji, kas piedalīsies pasākumā, ir: Blythe Masters – Digital Asset izpilddirektors, David Treat – Accenture rīkotājdirektors, Lucien Foster – BNY Mellon digitālās partnerības vadītājs, Ron Resnick – Enterprise Ethereum Alliance izpilddirektors, Ganesh Ganesan – Peernova izpilddirektors Džastins Čepmens – Northern Trust globālais vadītājs.sinhronizēt 2019. gadu

Avots: coindelite.com

Noslēguma vārdi

Šis ir bijis mūsu saraksts, kurā iekļautas dažas no aizraujošākajām kriptogrāfijas konferencēm, kuras nākamajā gadā nedrīkst palaist garām. Kā jūs jau pamanījāt, 2019. gads būs tikpat aizņemts ar konferencēm tāpat kā 2018. gads.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me