Ripple (XRP) ceļvedis: Live XRP / USD cena un 2020. gada monētu perspektīva

Contents

Live XRP cena: reāllaika Ripple Coin USD maiņas kursa vērtība

Ripple ir viens no lielākajiem uzņēmumiem kriptogrāfijas ekosistēmā, viņu XRP monēta ir žetons, kuru jums patīk ienīst.

Ripple, kuru vada Ripple Labs (sākotnēji Opencoin), ir platforma un valūta. Tas sastāv no norēķinu protokola bez ķēdes, kas izstrādāts kā ikdienas zemu komisijas naudas apmaiņas tīkls, izmantojot uzņēmuma patentēto tehnoloģiju – Ripple protokola konsensa algoritmu (RPCA). Ripple maksājumu protokols cer tikt pieņemts un integrēts pašreizējās bankās, lai atvieglotu ātrus starptautiskos darījumus visā pasaulē, nodrošinot bezriska pārrobežu naudas pārvedumu pakalpojumu, kas palīdzētu sūtīt naudu visā pasaulē..

Sākot no dibinātājiem Krisa Larsena un Džida Makkaleba līdz pašreizējam izpilddirektoram Bredam Garlinghauzam, šis uzņēmuma Ripple un XRP kriptovalūtas pārskats būs dziļa niršana par to, kā tiek izmantota kārotā XRP monēta (kas šobrīd ir 3. vietā kopējā tirgus ierobežojumā), lai pārstāvētu un pārsūtīt vērtību Ripple tīklā.

Tā kā Ripple (XRP) lietotāju bāze turpina pieaugt ar lecinošām cenu prognozēm, pārskatīsim “citu kriptogrāfiju”.

Kas ir Ripple un kā darbojas XRP

Ripple vs Stellar, xrp vs xlm, kas ir labāk, Ripple (XRP) Vs Stellar (XLM), ripple xrp vs stellar xlm

Visvienkāršākajā nozīmē Ripple var uzskatīt par reāllaika bruto norēķinu sistēmu, kas kopā ar saistīto kriptovalūtu ‘XRP’ ir veidota tā, lai padarītu monetāros darījumus vienkāršākus un bez problēmām lietotājiem. Projekts tika uzsākts 2012. gadā kā līdzeklis, lai pasaules finanšu kopienai nodrošinātu visaptverošu maksājumu apstrādes un naudas pārvedumu ekosistēmu, ko varētu izmantot vairākas dažādas struktūras, piemēram:

 • 300 finanšu / banku iestādes (40 valstīs un 6 kontinentos)
 • Jaunuzņēmumi
 • Uzņēmumu īpašnieki
 • Patērētāji

Saskaņā ar projekta dokumentu Ripple cenšas aizstāt globālo maksājumu infrastruktūru, kas pašlaik tiek izmantota visā pasaulē, ar sistēmu, kas ir ne tikai “decentralizēta”, bet arī balstīta uz atvērtu avotu un viegli pieejama cilvēkiem neatkarīgi no viņu finansiālā stāvokļa. Papildus tam, izmantojot savu vietējo marķieru izveides sistēmu, platforma ļauj tās lietotājiem pašiem izstrādāt savas kriptogrāfijas un fiat valūtas. Šo funkciju rezultātā Ripple ir pieņēmuši vairāki dažādi banku apģērbi, kā arī finanšu organizācijas, pateicoties RippleNet izaugsmei, lai tā būtu tūlītēja, uzticama un lēta..

Turpinot Ripple un XRP laikmetu, RippleNet priekšrocības, kas piemīt ātrumam, noteiktībai, likviditātes pārvaldībai un pārredzamībai, gan uzņēmumam, gan kriptogrāfijas monētai ir unikālā pozīcijā, ņemot vērā tūkstošiem kriptogrāfisko kasešu tirgū šodien.

Pārskatot Ripple’s Origins: kurš, ko un kad

pulsēt sūtīt un saņemt xrp

Pirms mēs varam sākt iesākt tādu iespaidīgu Ripple partnerattiecību kā American Express, MoneyGram, Santander, PNC, SBI Remit un BeeTech vai acknolwedge, ko XRP tirgo vairāk nekā 100 tirgos un biržās, atgriezīsimies sākumā un atklāsim dažas organiskās izcelsmes uzņēmuma un marķiera.

Kā zināms dažiem mūsu pastāvīgajiem lasītājiem, darbs pie Ripple projekta sākās 2004. gadā, kad izstrādātāji Jed McCaleb, Arthur Britto un David Schwartz iedvesmojās no decentralizētas maksājumu sistēmas RipplePay.com, kuru izstrādāja Kanādas tīmekļa izstrādātājs. nosauca Raienu Fugeru. Tomēr McCaleb ideja bija izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai padarītu iepriekšminēto sistēmu pārredzamāku, kā arī novērstu daudzas ar Bitcoin ekosistēmu saistītās neefektivitātes (piemēram, pārmērīgu enerģijas patēriņu, sliktu tx ātrumu un centralizāciju) – (kas vēlāk pārvērtīsies par Zvaigžņu lūmenu (XLM)).

Šajā sakarā tajā ir arī pieminēts, ka atšķirībā no Bitcoin, visi uz XRP balstītie darījumi tiek pārbaudīti, izmantojot kopienas balsojumu par kopienu, nevis lietotājiem, kuriem ir jāpaļaujas uz kalnračiem, lai darījumus apgaismotu.

2012. gadā Ripple galvenā izstrādātāju komanda uzņēma Krisu Larsenu, kurš pēc tam lūdza Fugger sniegt savai komandai nepieciešamo atļauju turpināt darbu vietnē RipplePay.com un pārveidot platformu par pilnvērtīgu kriptonauda un monetāro sistēmu. Šie notikumi palīdzēja radīt OpenCoin – organizāciju, kuru vēlāk pārkristīs par Ripple Labs.

Ap šo laiku Larsens un viņa arī sāka veltīt daudz laika, lai izveidotu to, ko mēs tagad pazīstam kā Ripple Transaction Protocol (Ripple Transaction Protocol – Ripple Transaction Protocol – Ripple Transaction Protocol – Ripple Transaction Protocol – Ripple Transaction Protocol – Ripple Transaction Protocol) – sistēmu, kas ļauj lietotājiem atvieglot tūlītēju pārsūtīšanu neatkarīgi no viņu fiziskās atrašanās vietas. Lai būtu mazliet konkrētāks, protokols ir saderīgs ar vairākām digitālajām valūtām, kā arī citiem aktīvu nesējiem. Komanda ieprogrammēja RTP pamatstruktūru tā, ka tā paļāvās tikai uz centrālo virsgrāmatu, kuru darījumu pārbaudes nolūkos nepārtraukti administrēs vairāki dažādi serveri.

Turklāt, lai palīdzētu ātrāk apstrādāt atsevišķus darījumus, Ripple komanda izstrādāja kriptonauda sauc XRP, kas tika izstrādāta, lai palīdzētu lietotājiem pārvietot savus līdzekļus ļoti racionalizētā veidā. Ja ar to nepietiek, Ripple arī saistīja Bitcoin ar savu dzimto stāvokli, tādējādi ļaujot kriptogrāfijas entuziastiem izmantot platformu, lai nosūtītu maksājumus tieši uz jebkuru izvēlēto BTC maku..

Tas viss būtībā veidotos šodienas RippleNet, kas ir Ripple globālais maksājumu tīkls. Lūk, kā tas darbojas:

2013. gada pirmajā pusē Ripple Labs paziņoja par savas platformas atsauces servera un klienta izlaišanu kā atvērtā pirmkoda programmatūru, tādējādi ļaujot neatkarīgiem izstrādātājiem dot ieguldījumu Ripple nodrošinātajā turpmākajā progresā. Ne tikai tas, ka līdz 2014. gada sākumam Ripple galvenā izstrādātāju komanda jau bija sākusi koncentrēties uz banku nozari, lai mēģinātu aizstāt esošās, novecojušās sistēmas, kuras daudzas bankas joprojām izmanto līdz šai dienai, lai atvieglotu savu darbību. ikdienas darījumi. Šajā sakarā tikai dažus mēnešus vēlāk Minhenē bāzētā Fidor Bank kļuva par pirmo galveno finanšu vienību, kas pieņēma Ripple Transaction Protocol (RTP) protokolu. Drīz pēc šīm ziņām sekoja vārds, ka arī Ņūdžersijā bāzētā Cross River Bank un Kanzasā bāzētā CBW Bank ir sekojusi šim piemēram.

Līdz 2014. gada beigām Ripple, kurš vēlas kļūt par pasaules uzticamāko globālo maksājumu tīklu, ir paziņojis par vairākām ievērojamām partnerattiecībām ar tādiem lieliem spēlētājiem kā Western Union, Austrālijas Sadraudzības banka, Kanādas Karaliskā banka un Earthport globāls maksājumu pakalpojums, kas ir saistīts ar tādiem uzņēmumiem kā Bank of America un HSBC. Tomēr nākamajā gadā Finanšu noziegumu apkarošanas tīkls (FinCEN) uzņēmumam Ripple Labs tika uzlikts naudas sods 700 000 ASV dolāru apmērā, jo tika izdarīti noteikti pārkāpumi, kas saistīti ar Bankas slepenības likumu. Soda rezultātā cilvēki pie Ripple ātri turpināja pievienot vairākus AML uzraudzības moduļus savam protokolam, lai tas pilnībā atbilstu spēkā esošajiem ASV finanšu likumiem.

Pēdējo 2-3 gadu laikā Ripple Labs ir pieaudzis diezgan strauji, un organizācijas biroji tagad atrodas vairākās dažādās valstīs, piemēram, Austrālijā, Lielbritānijā un Luksemburgā.

Šeit ir apkopots visu Ripple Labs investoru tēls no 2013. līdz 2016. gadam:

ripple-labs-investori

Galvenie punkti, kurus vērts paturēt prātā

Runājot par Ripple ekosistēmu, vietējie darījumi notiek tikai tad, kad lietotāji atvieglo kriptogrāfiski parakstītus darījumus, izmantojot XRP vai unikālu fiat valūtu pēc viņu izvēles. Šajā sakarā jāuzsver, ka visi XRP digitālo aktīvu darījumi tiek uzraudzīti, izmantojot Ripple iekšējo virsgrāmatu sistēmu XRP Ledger.

XRP ir atvērta pirmkoda decentralizēts digitālais aktīvs, kas veidots maksājumiem ~ oficiālā Ripple.com vietne

Kopš Ripple pārrobežu tx ietvara izmantoja vairākas bankas visā pasaulē, arvien vairāk cilvēku ir sākuši ar kripto iespējotas tehnoloģijas skatīties atvērtāk.

Sakarā ar to, ka Ripple arvien vairāk tiek pieņemts plašā virknē galveno finanšu jomu, liels skaits investoru un tirgotāju tagad sāk uzticēties platformai. Un, kamēr mēs esam par ievērojamām tēmām, kas interesē Ripple ekosistēmu, turēsim šo paziņojumu tur, jo tas ir viens no lielākajiem makro runāšanas punktiem par Ripple vs XRP debatēm, kuras mēs pārskatīsim tālāk.

ripple-xrp-centralization-Brad-garlinghouse-quote

Ripple un ieguve

Atšķirībā no citām populārām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, Ethereum un Monero, XRP nevar iegūt. Tas ir tāpēc, ka, lai gan BTC un citi līdzīgi digitālie aktīvi izmanto kalnračus, lai apstrādātu savus vietējos darījumus, ar Ripple saistītos pārsūtījumus atvieglo visas sistēmas lietotāju vienprātības sistēmas izmantošana (kas būtībā padara kalnrūpniecības jēdzienu bezjēdzīgu)..

Turklāt jāuzsver arī tas, ka Ripple galvenā dizaina komanda tās darbības sākumā izveidoja tikai 100 000 000 000 XRP – skaitlis, kas kopš tā laika nav svārstījies, neskatoties uz nepārtrauktajām sabiedrības sūdzībām par to pašu. Turklāt tajā ir pieminēts, ka, izlaižot XRP, daudzi cilvēki kritizēja valūtas sadali, dibinātājiem saglabājot 20 procentus no visiem XRP žetoniem.

Visbeidzot, tā kriptogrāfijas entuziastu “nulles kalnrūpniecības potenciāla” dēļ digitālā valūta ir pārāk centralizēta. Ne tikai tas, bet arī iepriekš minētais fakts dažos veidos ir ierobežojis projekta kopējo izmantošanu un izaugsmi.

Kas atšķir XRP no citām Premier kriptovalūtām?

Atšķirībā no Bitcoin, Ripple nodrošina pilnvērtīga monetārā ekosistēma, kuru var izmantot dažādiem mērķiem. Līdzīgi, salīdzinot ar Ethereum (platforma, kas galvenokārt paredzēta skaitļošanas vajadzībām), Ripple nodarbojas tikai ar finanšu funkcijām, piemēram, naudas pārvedumiem, pārrobežu taksofoniem utt. Tas ir pats iemesls, kāpēc Ethereum, EOS, Bitcoin nav pieņemti bankās iestādes – tā kā tām nav pamata infrastruktūras, kas nepieciešama apjomīgu naudas pārvedumu apstrādei.

Kas ir Ripple Transaction Protocol un kas to kontrolē?

Ripple Transaction Protocol (RTP) ir digitāls ietvars, ar kura starpniecību notiek visi Ripple monetārie procesi. Tas ir krasā pretstatā citām kriptovalūtām, kas izmanto blokķēdes konsensa algoritmu, lai atvieglotu / apstrādātu savus darījumus.

Kamēr mēs runājam par šo tēmu, mūsu lasītājiem būtu noderīgi arī saprast, ka visiem Ripple ekosistēmas ietvaros notiekošajiem darījumiem ir nepieciešama noteikta iepriekšēja uzticēšanās, lai turpinātu. Tas nozīmē, ka, ja divi lietotāji jau nav nodibinājuši uzticības attiecības, attiecīgais tx paliks nepietiekams, līdz tiks izveidots lineārs ceļš, kurā iesaistītas visas asociētās puses. Iepriekš minētais jēdziens ir aizgūts no islāma banku principiem, kur visa naudas apmaiņa notiek, izmantojot savstarpējas uzticēšanās attiecības, nevis uzliek otrai personai procentu likmi..

Tagad, runājot par to, kas kontrolē Ripple, ātri apskatot projekta galveno infrastruktūru, mēs varam redzēt, ka projekts ir daudz centralizētāks, salīdzinot ar daudzām citām kriptovalūtām. Tas ir tāpēc, ka Ripple Labs joprojām saglabā vadošo lomu XRP izstrādē. Ne tikai tas, ka organizācijai pieder arī liela daļa visu XRP, kas šobrīd ir apgrozībā.

XRP: padziļināts Ripple kriptonauda monētu izskats

Visvienkāršākajā nozīmē XRP var uzskatīt par kriptonauda, ​​kas darbina Ripple ekosistēmu. Šajā ziņā perfekts analoģisks salīdzinājums būtu Ether un Ethereum platformas salīdzinājums.

Runājot par XRP vērtību, valūtas cenu nosaka vienkārši tas, cik daudziem cilvēkiem (jebkurā brīdī) aktīvs šķiet noderīgs. Turklāt, pateicoties lieliskajai Ripple kā finanšu pakalpojumu platformas lietderībai, vairākas izveidotas bankas ir sākušas izmantot tehnoloģiju, lai uzlabotu to kopējo TX efektivitāti. Tas ir palīdzējis stimulēt XRP cenu un piešķīris tai tirgus spēku, ko šobrīd bauda ļoti maz citu digitālo valūtu.

Kā minēts iepriekš, pirms Ripple pirmās palaišanas projekta galvenā izstrādātāju komanda izveidoja 100 000 000 000 XRP, kas bija domāti visiem ar darījumiem saistītiem mērķiem. Tāpat, atšķirībā no citām kriptovalūtām, XRP ir nenovēršams, taču tā kopējo apgrozības piedāvājumu var palielināt – tomēr drīzumā nav plānots darīt kaut ko tādu.

No iegādes viedokļa mēs varam redzēt, ka tāpat kā lielāko daļu citu kriptovalūtu tirgū šodien, arī XRP var iegādāties no vairākām dažādām biržām un tirdzniecības platformām, nospiežot pogu. Tāpat arī XRP glabāšana ir diezgan vienkārša, un to var izdarīt, izmantojot vairākus dažādus seifa risinājumus.

Kādas priekšrocības piedāvā Ripple?

Galvenā pieņemšana: Ripple pašlaik atbalsta vesela virkne galveno finanšu iestāžu un maksājumu pakalpojumu sniedzēju, tostarp HSBC, Western Union, CBA un Kanādas Karaliskā banka. Tas padara Ripple unikālu vispārpieņemto pozīciju, kas pašlaik patīk dažām citām digitālajām valūtām.

Normatīvā zaļā gaisma un daudzpusība: Jau no paša sākuma Ripple ir piešķīrusi lielu nozīmi, izveidojot savu pamatsistēmu atbilstoši dažādu finanšu aģentūru normatīvajām prasībām visā pasaulē. Lai labāk izprastu scenāriju, mēs varam redzēt, ka Ripple var izmantot, lai ģenerētu pielāgotus marķierus, savukārt XRP var tirgot ar daudzām digitālām precēm, piemēram, regulāru lidotāju jūdzēm, mobilo tālruņu minūtēm utt..

Zemas TX izmaksas: Salīdzinot ar daudziem saistītajiem kriptogrāfijas piedāvājumiem, Ripple piemīt daudzas nišas priekšrocības (piemēram, zemas darījumu maksas, maksājumu brīvība un globāla pieejamība), kas padara to unikālu. Ne tikai tas, bet XRP ir arī viens no ātrākajiem digitālajiem aktīviem tirgū šodien (tas ir arī iemesls, kāpēc valūtu ir pieņēmušas tik daudzas banku iestādes.)

XRP monētu negatīvās puses

Galīgais piegāde: Viens no lielākajiem Ripple jautājumiem ir tā ierobežotais piedāvājums, kas pašlaik ir ierobežots ar 100 000 000 000 atzīmi. Neskatoties uz projekta galveno atbalstītāju kopienu, kas atkārtoti aicina palielināt valūtas piedāvājumu, Ripple dev komanda ir atkal un atkal atteikusies izveidot vairāk XRP – kaut kas ir radījis zināmas deflācijas / piegādes problēmas projektā.

Centralizācija: Kā minēts iepriekš, milzīgi 20% no XRP kopējā piedāvājuma pieder Ripple dibinātājiem. Papildus tam Ripple nav iespējams iegūt – aspekts, kas tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem galvenā aktīva trūkumiem.

Iepriekšējās nepatikšanas: Iepriekš uzņēmums Ripple Labs ir saskāries ar tiesiskām darbībām no tādām pārvaldes iestādēm kā FINCEN. Piemēram, jānorāda, ka 2015. gadā valdības aģentūra Ripple Labs piesprieda milzīgu naudas sodu 700 000 ASV dolāru apmērā par Bankas slepenības likuma pārkāpšanu. Līdzīgi arī Ripple tika iesūdzēts pagājušajā gadā par iespējamu krāpšanu saistībā ar ICO shēmu.

Pārredzamības trūkums: Galvenā Ripple problēma ir tā, ka XRP darījumus sistēma var iesaldēt. Piemērs tam ir tas, ka pāris gadus atpakaļ līdzdibinātājs Džeds Makkalebs mēģināja likvidēt savas XRP līdzdalības 1 miljona ASV dolāru vērtībā – darbību, kuru apturēja trešās puses uzņēmums. Šī epizode ne tikai atstāja sliktu iespaidu uz globālo kriptogrāfijas kopienu (attiecībā uz XRP kopējo lietderību), bet arī izraisīja daudzu cilvēku apgalvojumus, ka ideja par darījuma apturēšanu, ko veic trešās puses uzņēmums, ir pretrunā ar pašu pamatu tam, kāds ir blockchain tech un šifrēšanas statuss.

Kā darbojas ripulis?

Tā kā Ripple plašā popularitāte turpina pieaugt, arvien vairāk institūciju sāk izmantot XRP kā starpnieku savās fiat valūtas maiņās. Tas ir tāpēc, ka veselu virkni dažādu finanšu aktīvu nevar apmainīt tieši apmaiņā pret otru. Tā vietā tie ir jātirgo, izmantojot ASV dolāru, kas kalpo kā starpnieku mijmaiņas darījumu veicinātājs. Šajā ziņā Ripple pilda to pašu funkciju, bet par apstrādes izmaksām, kas ir ievērojami zemākas nekā USD balstīta tx.

Turklāt, kā minēts iepriekšējā sadaļā, Ripple tagad izmanto arī daudzas starptautiskas bankas, lai paātrinātu pārrobežu darījumus. Lai sīkāk izstrādātu šo jautājumu, mēs varam redzēt, ka Ripple pašlaik lepojas ar TPS ātrumu četras sekundes vienā darījumā. Šis skaitlis ir ne tikai daudz lielāks, salīdzinot ar citām līdzīgām digitālajām valūtām, bet arī daudz ātrāks, salīdzinot ar dažādu tradicionālo banku sistēmu tx ietilpību.

Visbeidzot, Ripple ekosistēma ir veidota tā, lai lietotāji varētu izstrādāt paši savus pielāgotos marķierus, kurus atbalsta XRP.

Drošība: vai XRP izmantošana ir patiešām droša?

Tieši pie durvīm ir skaidri jāpasaka, ka jebkura naudas sistēma, kas paļaujas uz datoru vai citu digitālo platformu, nekad nevar būt simtprocentīgi droša. Tomēr attiecībā uz Ripple mēs varam redzēt, ka tehnoloģija izmanto vairākus protokolus, kas padara to ārkārtīgi drošu – tik daudz, ka daudzas bankas ir nolēmušas atteikties no savu natve tx sistēmu izmantošanas par labu Ripple blockchain tx platformai.

Turklāt jau no paša sākuma globālajai kriptogrāfijas kopienai ir bijis pilnīgi skaidrs, ka Ripple galvenokārt ir paredzēts darbam mūsdienu finanšu likumu robežās – kas būtībā nozīmē, ka platforma atbilst tiem pašiem noteikumiem, ko tradicionālās bankas un maksājumu pakalpojumu sniedzēji jāievēro.

Visbeidzot, pēdējo 4-5 gadu laikā vairāki digitālās valūtas entuziasti ir pamudinājuši Ripple par pārāk centralizētu. Tas ir radījis daudzas bažas, ka projekts faktiski varētu būt tikai vēl viena sarežģīta ponzi shēma vai krāpšana. Tomēr, tā kā Ripple jau no pirmās dienas ir ievērojis dažādus galvenos finanšu noteikumus, šis stāstījums nav spējis savākt nekādu patiesu impulsu.

Ripple vs Bitcoin

Jautājums, kas daudziem topošajiem kriptogrāfijas investoriem un tehnoloģiju entuziastiem, šķiet, bieži vien ir tāds: “Ja Ripple ir tik daudz progresīvāks nekā BTC, kā gan tā izmantošana joprojām ir diezgan ierobežota, salīdzinot ar galveno kriptocoin?” Vienkārša atbilde ir tāda, ka Bitcoin un XRP pilda divas pilnīgi atšķirīgas funkcijas. Piemēram, BTC ir domāts kā SOV, ko var izmantot arī finanšu darījumiem. Tomēr Ripple ir vairāk konsolidēta finanšu pakalpojumu platforma, kas padara ātrāku, vienkāršāku un drošāku tx lietotājiem. Ņemot to vērā, Bitcoin vienkāršība padara to pievilcīgāku daudziem investoriem salīdzinājumā ar citiem galvenajiem digitālajiem aktīviem, piemēram, ETH, EOS, ADA un XRP.

No pieņemšanas viedokļa Ripple saskaras ar diezgan lielu cīņu, jo daudzi pārdevēji joprojām izvēlas izmantot BTC, pateicoties tā reputācijai tirgū un vispārējai lietošanas ērtībai.

Pašreizējā situācijā tirgotāju skaits, kuri izmanto BTC, ievērojami pārsniedz tos, kas izmanto XRP.

Kā XRP ir kā ieguldījumu līdzeklis?

Kaut arī daudzi cilvēki turpina uzkrāt BTC un ETH, jo, viņuprāt, šo aktīvu vērtība turpinās vairoties, virzoties nākotnē, pēdējos gados lielu impulsu iegūst arī jautājums, vai XRP var izmantot līdzīgiem mērķiem.

Kaut arī XRP negarantē peļņu, fakts, ka tā mātes platforma (Ripple) kļūst arvien populārāka daudzu galveno finanšu iestāžu vidū, valūtu padara unikālu rentabilitātes stāvoklī, nekā citas kriptogrāfijas monētas pašlaik neizbauda.

Turklāt, pateicoties vispārējam Ripple tīkla daudzpusībai, arvien vairāk uzņēmumu atrod jaunus veidus, kā izmantot tehnoloģiju. Tas ir virzījis XRP pasaulē visvairāk tirgoto kriptovalūtu sfērā.

Pašreizējās Ripple uzņēmuma partnerības

Šajā sadaļā mēs apskatīsim visu to finanšu iestāžu detalizētu sarakstu, kuras pašlaik ir RippleNET daļa – daudzveidīga ekosistēma, kurā ietilpst centrālās / privātās bankas, naudas pārvedumu firmas, brokeru un maksājumu pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto vienu vai vairākus no Ripple’s naudas pārvedumu sistēmas (ti, xRapid, xCurrent un xVia). Šīs platformas ir pārbaudītas diezgan pamatīgi, un daudzi neatkarīgi pētnieki ir atklājuši, ka tās ir uzskatāmi labākas par SWIFT protokolu:

 • Darījumu laiki
 • Apstrādes maksa
 • Nenoteiktība darījuma izpildē

Tiem mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, kas ir SWIFT, to var uzskatīt par ziņojumapmaiņas tīklu, kuru pašlaik izmanto plašs banku / finanšu iestāžu klāsts, lai nosūtītu un saņemtu informāciju (kā arī naudu) no viens otru.

Turklāt tajā ir pieminēts, ka visas entītijas, kas pašlaik ir RippleNET sastāvdaļa, var izmantot tīklu, lai atvieglotu to starptautisko darbību. darījumus ļoti racionalizētā veidā.

Attiecībā uz dažām bankām, kuras šobrīd izmanto Ripple dažādos pārrobežu pakalpojumus, ir tādi jau izveidoti spēlētāji kā Standard Chartered, RBC, SBI, Axis un RakBank. Turklāt vairāki korporatīvie giganti (piemēram, Accenture, Deloitte, Santander, UBS, UniCredit) arī izmanto Ripple sistēmu, lai iekšējie darījumi būtu vienmērīgāki un bez problēmām..

Tālāk ir sniegts detalizēts visu to banku saraksts, kuras ir parakstījušas partnerību / līgumu ar Ripple:

i) Ziemeļamerika un Kanāda:

 • Amerikāņu ekspresis
 • Standarta fraktēts
 • Amerikas Banka Merila Linča
 • PNC finanšu pakalpojumi
 • Cuallix
 • Catalyst Corporate Federal Credit Union
 • Zvaigznes viena krājaizdevu sabiedrība
 • CBW banka
 • Šķērsojiet upes krastu
 • Kanādas Karaliskā banka
 • DH korporācija
 • Kanādas Imperiālā tirdzniecības banka
 • Scotiabank
 • Monreālas banka
 • ATB finanšu
 • TD Bank Canada
 • Saldo

ii) Apvienotā Karaliste, Spānija, Francija, Vācija un citas mazākas Eiropas valstis:

 • Starpbanka
 • Euro Exim banka
 • Anglijas Banka (Centrālā banka)
 • HSBC
 • Barclays
 • Vitesse
 • Skotijas Karaliskā banka
 • Kredīts Agricole
 • Natixis
 • Banco Santander
 • BBVA
 • Banca Intesa Sanpaolo
 • UniCredit
 • Reise banka
 • Fidora banka
 • Rabobank
 • Erste Group AG
 • UBS
 • Credit Suisse
 • Nordea
 • Skandinaviska Enskilda Banken AB
 • Akbanka

iii) Tuvie Austrumi – Izraēla, Kuveita, Libāna, Saūda Arābija,

 • Banka Leumi Le-Israel
 • Kuveitas Valsts banka
 • Kuveitas finanšu nams
 • Banka Dhofar
 • Saūda Arābijas monetārā pārvalde (centrālā banka)
 • Pirmā Abū Dabī banka
 • RakBank
 • Al Rajhi banka

iv) Āzija – Singapūra, Taizeme, Vjetnama, Indija, Indonēzija, Japāna un S.Koreja

 • DBS grupa
 • OCBC banka
 • Apvienotā aizjūras banka
 • Singapūras birža
 • Krungsri
 • Taizemes banka (centrālā banka)
 • Indonēzijas Banka (Centrālā banka)
 • Siāmas komercbanka
 • Cargills banka
 • Kotakas Mahindras banka
 • IndusInd Banka
 • Axis Bank
 • Jā, banka
 • Faysal banka
 • Šanhajas Huarui banka
 • Woori banka
 • SBI Holdings
 • Mitsubishi UFJ finanšu grupa
 • Fukui banka
 • Zvaigžņu banka
 • Aomori banka
 • Ashikaga banka
 • Awa banka
 • AEON banka
 • Senshu Ikeda banka
 • Iyo banka
 • Oita banka
 • Orix banka
 • Gumma banka
 • Keiyo banka
 • San-In Godo banka
 • Sikoku banka
 • 77 Banka
 • Shimizu banka
 • Juroku banka
 • Shinkin Centrālā banka
 • Shinsei banka
 • Hačijuni banka
 • Jokohamas banka
 • SBI Sumishin Net Bank

v) Austrālija un Jaunzēlande

 • ANZ
 • Westpac
 • Austrālijas Sadraudzības banka
 • Macquarie grupa
 • Nacionālā Austrālijas banka

Tagad, kad esam uzskaitījuši lielāko daļu banku, kuras pašlaik izmanto RippleNET, apskatīsim dažus no galvenajiem maksājumu / naudas pārskaitījumu nodrošinātājiem, kuri arī savas esošās sistēmas ir pārnesti uz vienu no Ripple pārrobežu maksājumu platformām. Daži no galvenajiem nosaukumiem ietver:

 • American Express FX starptautiskie maksājumi
 • InstaRem
 • SendFriend
 • Beetech
 • Viamericas
 • Transpaygo
 • UniPAY
 • MoneyGram
 • Zip Remit
 • Itau Unibanco
 • Rietumu savienība
 • AAE birža
 • TransferGo
 • SBI pilnvaras
 • FlashFX
 • Zemes osta
 • Mercury FX
 • Kembridžas globālie maksājumi
 • Finastra
 • Deiviss + Hendersons (D + H)
 • Finablr
 • LianLian Pay
 • IDT
 • GoLance
 • AirWallex
 • Dokālais
 • TAS grupa

Ripple: Īsa XRP monētas laika skala

Ripple vs Stellar, xrp vs xlm, kas ir labāk, Ripple (XRP) Vs Stellar (XLM), ripple xrp vs stellar xlm2011. gads – izcelsme

Lai gan nav daudz zināms par to, kā Arthur Britto, Jed McCaleb un David Schwartz sanāca kopā, ir labi dokumentēts fakts, ka iepriekš minētie indivīdi satikās kaut kad 2011. gada pavasarī. Gada laikā šis mazais grupa turpina darbu pie XRP pamatgrāmatas pamata izstrādes.

2012 (augusts) – Larsens pievienojas ekipāžai

2012. gada augusta laikā McCalen, Britto un Schwartz pievienojas slavens izstrādātājs un blokķēdes entuziasts ar Chris Larsen vārdu, kurš iepriekš bija strādājis vairākos veiksmīgos fintech projektos, piemēram, E-Loan un Prosper.

2012 (oktobris) – Fugger dod atļauju

Pāris mēnešus pēc tam, kad Larsens pievienojas uzņēmumam Ripple (tobrīd ar šo vārdu vēl nav zināms), komanda vēršas pie Ryan Fugger – oriģinālās RipplePay vietnes radītāja jau 2004. gadā -, lai turpinātu izstrādātāju darbu pie viņa idejas. Fugger piekrīt atbalstīt jauno projektu un tādējādi veicina jauna uzņēmuma ar nosaukumu OpenCoin izveidi.

2013. gads (februāris) – sākas akcijas

2013. gada februāra otrajā pusē OpenCoin sāk sevi reklamēt vietnē Bitcointalk.org (populārā kriptogrāfijas tīmekļa portālā). Veicināšanas kampaņa turpinās dažus mēnešus, un darījuma nosacījumi ir diezgan vienkārši – visi jaunie reģistrētāji saņem 1000 XRP.

2013. gads (marts – maijs) – finansējums un izaugsme

2013. gada pirmajā pusē Ripple turpina radīt viļņus visā pasaulē. Tas ir tāpēc, ka 2-3 mēnešu laikā uzņēmums spēj piesaistīt ievērojamu naudas summu no vairākiem izveidotajiem eņģeļu investoriem, piemēram:

 • Pantera galvaspilsēta
 • Andreessens Horovics
 • Lightspeed Venture partneri
 • FF Angel LLC
 • Vast Ventures
 • Bitcoin iespēju fonds
 • IDG Capital Partners
 • Google

Turklāt jāuzsver arī tas, ka Ripple agrīnās darbības finansēšanas periodā Ripple Labs būtībā piešķīra noteiktu daļu uzņēmuma īpašumtiesību dažādiem investoriem, kuri izrādīja uzticību projektam.

2013 (Q3) – OpenCoin oficiāli maina nosaukumu

Money 2020 Expo 2013 ietvaros OpenCoin pārstāvji paziņo, ka viņu firma oficiāli maina savu nosaukumu no OpenCoin uz Ripple Labs. Pārskatot šis solis, tas izrādās pārsteidzošs PR lēmums, jo termins Ripple tagad ir kļuvis par kriptogrāfijas nozares sinonīmu.

2013 (novembris) – paziņots par jaunu sadarbību

Novembra pēdējā nedēļā Ripple Labs nolemj sadarboties ar Georgia Tech’s Computing for Good (C4G) iniciatīvu.

2014. gads (janvāris-marts) – XRP ikdienas tx apjoms turpina pieaugt

2014. gada pirmajā pusē XRP darījumu caurlaide turpina pieaugt, un daudzas biržas ziņoja, ka valūtas ikdienas tx apjoms ir aptuveni USD 40 miljoni.

2014. gads (oktobris-novembris) – popularitātes pieaugums turpinās

Pateicoties Ripple pārsteidzošajām tehniskajām iespējām, platforma turpina kļūt arvien populārāka visā pasaulē. Ne tikai to, ka daudzi izstrādātāji sāk pievērst uzmanību projektam un popularizēt tā potenciālu pasaules finanšu sektorā. Līdzīgi novembra otrajā pusē Ripple sāk savu tehnoloģiju izplatīt dažādās banku iestādēs un naudas pārvedumu sniedzējos.

2015. gads (marts) – sākas strīds

Pēkšņa notikumu pavērsiena dēļ Ripple Labs ierobežo Džidu Makkalebu (vienu no Ripple līdzdibinātājiem) pārdot savas personīgās XRP daļas. Kopumā tiek ziņots, ka Džeds mēģināja nenoskaidrotai personai izkraut 100 miljonus XRP par ievērojamu summu 1 miljons ASV dolāru.

Lai pārtrauktu izpārdošanu, Bitstamp izvēlas iesaldēt USD žetonus Jed maciņā.

2015 (aprīlis) – paplašināšanās turpinās

Pateicoties Ripple arvien pieaugošajai popularitātei, projekts turpina paplašināt savu darbību un izveidot jaunus birojus vietās visā pasaulē. Aprīlī Ripple Labs atver jaunu pētījumu centru Sidnejā, Austrālijā, lai palielinātu R līmeni&D centieni lielā mērā.

2015. gads (septembris) – XRPChat pieaugums un XRPTalk kritums

Viena mēneša laikā XRPTalk – neatkarīga platforma, kas nodrošināja Ripple entuziastiem iespēju sapulcēties un apspriest / apspriest ar XRP saistītās ziņas (bez Bitcointalk.org pārņemtās negatīvisma) – tiek izslēgta. Projekts ir indivīda ideja, kuru dēvē par Hurukanu. Mēneša beigās forums vairs nav tiešsaistē, un jauns projekts ar nosaukumu XRPChat sāk piesaistīt globālo kriptogrāfijas kopienu. Diezgan līdzīgs savam priekšgājējam, XRPChat arī nodrošina lietotājiem forumu, lai apspriestu plašu ar Ripple, XRP un Interledger Protocol saistīto jautājumu loku..

2016 (janvāris) – pārņem Garlinghouse

Janvāra otrajā nedēļā Ripple oficiāli iepazīstina Bredu Garlinghauzu par savu jauno izpilddirektoru. Garlinghauzs iepriekš bija Hightail izpilddirektors un priekšsēdētājs, kā arī iepriekš bija ieņēmis augsta ranga amatus vairākos citos uzņēmumos, piemēram, AOL (Consumer Applications prezidents) un Yahoo (vecākais viceprezidents)..

2016. gads (februāris) – Makkaleba tiesas prāva tiek nokārtota

Pēc mēnešiem ilgas tiesas prombūtnes Jeds Makkalebs un Ripple Labs beidzot panāca vienošanos, kurā Džeds piekrīt daudziem tālākpārdošanas nosacījumiem, kas saistīti ar viņa personīgajām XRP akcijām.

2016. gads (marts-jūlijs) – paplašināšanās turpinās

Ripple ietekme pasaules mērogā turpina pieaugt, jo uzņēmums atver virkni Eiropas biroju tādās premjerministra pilsētās kā Londona (marts) un Luksemburga (jūnijs). Pēc šī perioda ir arī ievērojams XRP ikdienas tirdzniecības apjoma pieaugums.

2016 (septembris) – Ripple virzienā turpina plūst jauni investori

Līdz septembra beigām Ripple tehnoloģiskie piedāvājumi turpina piesaistīt arvien vairāk augsta līmeņa investoru. Daži lieli vārdi ir Standard Charter, Accenture, SCB Digital Ventures, SBI Holdings, Santander Innoventures, CME Group un Seagate Technologies.

2016. gads (novembris) – Tiffany Hayden liek manīt savu klātbūtni

Kaut kad novembra vidū Tiffany Hayden, XRP izpilddirektors, ievērojams plašsaziņas līdzeklis ir nosaukts par vienu no ietekmīgākajiem līderiem bloku ķēdes nozarē. Tas palīdz palielināt uzņēmuma tirgus profilu un vēl vairāk palielināt patērētāju interesi par Ripple / XRP.

2017. gads (marts-aprīlis) – pievienotas jaunas funkcijas

Laikā no marta līdz aprīlim Ripple izstrādes komanda paziņo par divu jaunu funkciju pievienošanu esošajai finanšu ekosistēmai, proti, Darījuma depozīts un Maksājumu kanāli. Šīs funkcijas palīdz palielināt Ripple Consensus Ledger (RCL) vispārējo veiktspēju un mērogojamību. Ne tikai tas, ka tie arī ļauj uzņēmumiem daudz vieglāk pieņemt RCL, kā arī Interledger Protocol (ILP).

Apmēram tajā pašā laikā Ripple izlaida emuāra ziņojumu, kurā paziņoja par savu lēmumu parakstīt partnerattiecības ar kopumā 10 jaunām bankām. Daži lieli vārdi šajā sakarā ir:

 • BBVA Spānijā
 • MUFG Japānā
 • Akbanka Turcijā
 • SEB Zviedrijā
 • Axis Bank un Yes Bank Indijā

2017 (maijs-jūlijs) – Kraken iekļauti XRP tirdzniecības pāri

Maija laikā Kraken – viena no tajā laikā populārākajām kriptovalūtu apmaiņas platformām pasaulē – paziņo par savu lēmumu pievienot kopumā četrus dažādus XRP tirdzniecības pārus (RP / EUR, XRP / JPY, XRP / USD un XRP / CAD). uz tā vietējo TX interfeisu.

2017 (septembris) – R3 ierosināja tiesvedību pret Ripple

Dažas dienas līdz septembrim uzņēmuma blockchain tehnoloģiju uzņēmums R3 LLC iesūdz Ripple saistībā ar konkrētu juridisku vienošanos, kurā uzņēmums bija piekritis pārdot līdz 5 miljardiem XRP par noteiktu cenu. Savukārt Ripple pretstatā R3 apgalvo, ka uzņēmums ir atteicies no vairākiem līgumiskiem solījumiem, un tiesas process bija triks, lai iekasētu naudu XRP, palielinot monetāros panākumus. Galu galā Delaveras tiesnesis pieņem lēmumu, kas atbalsta Ripple stāsta versiju.

2018. gads – klāt

2018. gada janvāra pirmās nedēļas laikā XRP cena sasniedza visu laiku augstāko līmeni – viena žetona tirdzniecība bija milzīga 3 ASV dolāru apmērā. Tomēr nākamajos mēnešos aktīvs pakāpeniski samazinās, valūtai gadu noslēdzot ar drūmu cenu 0,37 USD. Līdzīgi tiek pieminēts, ka XRP sniegums visā 2019. gadā joprojām ir diezgan vilšanās. Piemēram, pēdējo 9 mēnešu laikā digitālais aktīvs ir turpinājis slīdēt – tā vērtība iepriekšminētajā periodā samazinājās vēl par 15%.

Visbeidzot, tajā ir pieminēts, ka 2018. gada vidū pret Ripple tiek ierosināta tiesas prāva, kurā prasītājs apgalvo, ka firma ir izplatījusi krāpniecības izmantošanu, kas ļāva tai “piesaistīt simtiem miljonu dolāru, nereģistrēti pārdodot tā XRP žetonus. ” Lieta joprojām atrodas tiesā, un cerams, ka tā drīz tiks atrasta.

Tālāk pāriesim pie mūsu pēdējiem diviem galvenajiem pulsācijas pārskata punktiem, aplūkojot kļūdainos viedokļus starp Ripple vs XRP atšķirībām, to, ka tas ir uzņēmums un monēta, un visbeidzot daudzsološās prognozes un aizraujošās cerības, kas nāk no Ripple par XRP.

Ripple (Uzņēmums), XRP (Monēta) un viņu attiecības

Ripple un XRP parasti ir radījuši pārpratumus visā kriptonauda kopienā. Vai mēs varam tos savstarpēji izmantot? Vai XRP ir tas pats, kas Ripple? Vai XRP ir drošība? Tie ir jēdzieni, kas tomēr rada zināmas šaubas kriptogrāfijas investoriem un lietotājiem. Neskatoties uz to, nesen Thomas Silkjaer Forbes publicētajā rakstā viņš sniedz skaidru atbildi uz 14 izplatītākajiem pārpratumiem par Ripple un XRP.

Lai izvērstu iepriekš aprakstīto, pārskatīsim atšķirības starp Ripple un XRP un mēģināsim noskaidrot ap XRP armijas kopienu izplatītos kļūdainos uzskatus..

Ripple ir uzņēmums, kura mērķis ir uzlabot pārrobežu darījumus ar izstrādātiem produktiem un pakalpojumiem. Kopumā bankām un finanšu iestādēm ir ļoti dārgi pakalpojumi naudas nosūtīšanai uz ārzemēm, jo ​​globālā naudas pārvedumu nozare starptautiskiem pārrobežu maksājumiem ir uz ziemeļiem no 1 triljona ASV dolāru gadā. Tie ir ne tikai dārgi lietotājiem, bet arī neefektīvi, jo to norēķināšanās prasa ilgu laiku.

Visizplatītākās kļūdas par XRP un Ripple

Ripple ir izstrādājis divus galvenos pārrobežu produktus: xCurrent un arī xRapid (kas tagad ir Likviditāte pēc pieprasījuma (ODL). Līdz šim vispiemērotākais produkts ir bijis xCurrent, kopš xRapid tika palaists 2018. gada beigās. XCurrent ir norēķinu sistēma, kas ļauj dalībniekiem sūtīt ziņojumus, notīrīt un nokārtot darījumus.

Šī produkta sniegtie pakalpojumi ir tik efektīvi, ka tie konkurē ar pašreizējiem tirgus līdera SWIFT piedāvātajiem risinājumiem. SWIFT sistēma ļauj uzņēmumiem un firmām nokārtot maksājumus dažu dienu laikā.

Ja norēķinu veikšana, izmantojot xCurrent, ir ātra un lētāka, kāpēc izmantot digitālo aktīvu XRP? Risinājums, kas autors raksts paredz, ka visu var veikt ātrāk un lētāk.

Izmantojot xCurrent soluton, ja bankām ir nostro / vostro vienošanās, Ripple dažu sekunžu laikā var mainīt abu kontu atlikumus. Sakarā ar to, ka xCurrent tiek veidots, izmantojot Interledger protokolu, ir iespējams reāllaikā izmantot FX likmes.

Par to Ripple Insights paskaidro:

“Šo (nostro / vostro) kontu turēšanas izmaksas un sarežģītība visā pasaulē ir viens iemesls, kāpēc tikai nedaudzas bankas var apstrādāt globālos darījumus. Nostro kontu uzturēšanas slogs visā pasaulē vairumam organizāciju vienkārši nav ilgtspējīgs. ”

Izmantojot xRapid, ir iespējams novērst nepieciešamību izmantot šos kontus. xRapid nodrošina likviditāti pēc pieprasījuma, ļaujot iestādēm iegādāties XRP Fiat, veikt darījumu un vēlreiz pārdot XRP par fiat. To var apstrādāt tikai dažās sekundēs.

Tādējādi pirmais Silkjaer viedoklis ir tāds, ka XRP nav vajadzīgs darījumu apstrādei, bet uzņēmumi to var izmantot, ja viņi vēlas vēl vairāk samazināt izmaksas.

Otrais pārpratums, par kuru viņš runā, ir saistīts ar XRP svārstībām un to, kā tas varētu ietekmēt bankas. XRP ir nepārprotami nepastāvīgs. Šādi darbojas virtuālās valūtas. Tās var svārstīties tikai dažu stundu laikā. Tas nozīmē, ka bankas ilgstoši ir pakļautas šīm valūtas kursa svārstībām.

Neskatoties uz to, nav nepieciešams, lai iestādes turētu XRP kriptovalūtu. Tajā pašā laikā produkts xRapid darbojas ļoti ātri. Iestādes iegādājas aktīvu, veic pārskaitījumu un pārdod XRP dažu sekunžu laikā. Var paiet tikai 4 sekundes, lai tīkls to apstiprinātu. Tas ir daudz mazāk nekā 10 minūtes, kas nepieciešamas, lai nokārtotu Bitcoin (BTC).

Parasti apstrāde ar fiat valūtām ilgstoši ir saistīta ar svārstīgumu. Eiro tikai 7. minūtē tikai dažu minūšu laikā samazinājās par gandrīz 1.2% pret ASV dolāru. Tikai gada laikā eiro samazinājās par 10%, salīdzinot ar ASV dolāru.

Kopumā pusēm, kas izmanto XRP, nav nepieciešams turēt digitālo valūtu. Viņiem ir jārīkojas tikai dažas sekundes. Tā vietā, lietojot fiat valūtas nostro / vostro kontos, ilgāku laika periodu svārstību likmēm varētu būt lielāka ietekme uz iestādi.

Stablecoins arī varētu būt nozīmīga loma, palīdzot uzņēmumiem apstrādāt pārrobežu darījumus. Tā kā tie ir saistīti ar fiat valūtu un to vērtība salīdzinājumā ar XRP svārstās ļoti maz, dažās situācijās tie varētu būt laba izvēle.

Tomēr apstrāde ar stablecēm nav tas pats, kas vērtības pārvietošana pāri robežām. Bitcoin, Litecoin (LTC) vai XRP nav solījumu par vērtību. Tie ir vērtīgi aktīvi paši par sevi. Tikmēr stablecoins ir tikai vērtības solījums nākotnē.

Stablecoins var viegli pārvietot un nodrošināt stabilitāti, bet to vērtība galu galā ir atkarīga no aiz tiem esošajiem līdzekļiem. Tādējādi stablecoin ir tikpat svārstīga kā valūta, kurai tas ir piesaistīts, un to emitē trešā puse, kurai ir nepieciešamais fiat, lai tos visus atbalstītu.

Izmantojot citas virtuālās valūtas XRP, kas atrodas decentralizētā bloku ķēdes tīklā, uzņēmumiem nav jāuzticas citām institūcijām. Viss tīkls darbojas pats par sevi, un, ja darījums tiks apstrādāts, tas pienāks un vērtība būtu pārvietota.

Vēl viena Silkjaer diskusija ir saistīta ar digitālajām valūtām, ko emitējušas centrālās bankas. Vai viņi varētu sacensties ar XRP? Skaidrs, ka viņi to spēj. Tas pats, kas ar stablecoins. Finanšu uzņēmumiem un uzņēmumiem būtu jāuzticas centralizētai iestādei, kas ir tā pati iestāde, kas izveidoja fiat valūtu, kas atbalsta centrālās bankas digitālo valūtu (CBDC).

Lai saprastu, vai CBDC ir labāk piemērota finanšu uzņēmumiem, ir svarīgi ņemt vērā konkrēta koridora likviditāti un to, vai šim konkrētajam darījumam tas ir labāks fiat nekā XRP.

Raksta autors debatē par ļoti pretrunīgu tēmu. Vai XRP ir īsta kriptonauda? Ir personas, kas apgalvo, ka XRP nav kriptonauda. Bet ir svarīgi saprast, kas ir digitālās valūtas. Silkjaer sniedz lasītājam trīs dažādas definīcijas no Oksfordas vārdnīcas, no Merriam-Webster un no Wikipedia.

Viņš trīs definīcijas apkopo ar faktu, ka tām ir nepieciešamas šifrēšanas metodes, lai pārbaudītu darījumus, decentralizēta sistēma un nav centrālas izdevējas vai regulējošas iestādes. Kā uzskata raksta autors, tie attiecas uz XRP.

Viņš skaidro, ka nepareizs priekšstats par šo jautājumu ir saistīts ar faktu, ka XRP neizmanto Proof-of-Work (PoW) vai Proof-of-Stake (PoS) kā vienprātības algoritmu. XRP izmanto vienprātības mehānismu, un dalībniekiem nav atlīdzības par dalību šajā tīklā.

Vai XRP ir decentralizēta? Šī ir vēl viena strīdīga tēma, kuru kriptogrāfijas tirgus mēdz novērtēt un apspriest. PoW un PoS paļaujas uz jaukšanas aprēķinu, lai pārbaudītu darījumus un iegūtu atlīdzību kalnračiem un interesentiem.

Ripple pamatā ir konsenss, kas atšķiras no PoW un PoS. Vienprātība novērš dubultu tēriņu risku tīklā, ko PoS un PoW galu galā varētu piedzīvot 51% uzbrukuma gadījumā. Turklāt Ripple ir dažādi validatori, kas darbojas visā pasaulē, un Ripple Labs veido tikai 4 procentus no kopējā validatoru skaita tīklā.

Turklāt konsensa mehānisms padara dakšas viegli iespējamas. Ir vairāki iesaistītie mezgli, kas katram uzticas atšķirīgam skaitam validatoru. Kā skaidro Silkjaers, konsensa pirmajā daļā tiek panākta vienošanās, kuri darījumi tiek iekļauti gaidāmajā virsgrāmatā. Konsensa otrā daļa ir validācija.

Validatori darījumus apstiprina neatkarīgi. Tā rezultātā tiek identificēts virsgrāmatas hash. Pēc tam hash tiek izmantots, lai salīdzinātu rezultātus starp validētājiem, un pēc vienprātības sasniegšanas tiks izmantota virsgrāmatas “uzvarošā” versija.

Viens no kopienas nepareizajiem uzskatiem par XRP ir saistīts ar maksām, kas viņiem jāmaksā par darījuma veikšanu. Šajā gadījumā XRP virsgrāmatas izmantošana ietver maksu. Lielākas maksas ļautu validatoriem ātrāk apstrādāt darījumus.

Tomēr lietotāju samaksātā maksa netiek atgriezta centrālajai iestādei, bet gan tiek sadedzināta, padarot XRP par deflācijas valūtu. Veidojot kontu XRP virsgrāmatā, ir nepieciešama neliela “rezerve”. Maksa un rezerves tika izveidotas, lai izvairītos no surogātpasta un ļaunprātīgiem uzbrukumiem. Šobrīd bāzes rezerve ir 20 XRP.

Vēl viena strīdīga tēma ir saistīta ar to, kurš izveidoja XRP. Raksta autors min, ka 2004. gadā izstrādātājs vārdā Ryan Fugger izstrādāja maksājumu protokolu un decentralizētu platformu ar nosaukumu Ripplepay.

Vēlāk 2011. gadā Arthur Britto, Jed McCaleb un David Schwartz sāka strādāt pie XRP virsgrāmatas, lai novērstu 51% uzbrukuma risku, ko Bitcoin galu galā varētu piedzīvot.

2012. gadā komandai pievienojās Kriss Larsens, un Fuggers nolēma dibināt jaunu uzņēmumu, kas pazīstams kā OpenCoin. Līdz 2013. gadam viņi savāca 9 miljonus ASV dolāru, un viņi izveidoja uzņēmumu Ripple Labs, padarot pirmkodu publisku.

Uzņēmuma dibinātāji nolēma ziedot XRP uzņēmumam (tajā laikā OpenCoin), un viņi arī paturēja dažus līdzekļus sev.

Par Ripple XRP izdošanu viņš komentēja:

“Vai Ripple izdotais XRP labākajā gadījumā ir neskaidrs. XRP virsgrāmata tika izstrādāta pirms uzņēmuma izveidošanas, taču uzņēmuma dibinātāji bija arī cilvēki, kas izstrādāja virsgrāmatu. ”

Ir daži cilvēki, kuri uzskata, ka Ripple var izdrukāt vairāk XRP. Tomēr pašreizējo metožu, kā tas varētu notikt, nav. Vairāk XRP nav iespējams izveidot. Tā kā tīkls ir “decentralizēts”, kā iepriekš paskaidroja Silkjaer, lai izveidotu vairāk XRP, visam tīklam ir jāapstiprina nozīmīgas koda izmaiņas.

Ripple kontrolē aptuveni 60% no kopējā XRP piedāvājuma, un tas darbojas kā daļa no tā ieņēmumu modeļa. Tomēr uzņēmums nevar piekļūt lielam XRP apjomam. Šie līdzekļi ir bloķēti darījumos, un uzņēmums katru mēnesi var atbrīvot tikai 1 miljardu. Mērķis ir izvairīties no tirgus plūdiem un citām papildu problēmām. Tādējādi viņi pārdod XRP monētas ārpusbiržas vai institucionālajiem investoriem.

Ripple pārdod XRP, lai uzturētu savu biznesu, taču, tiklīdz līdzekļi beigsies, viņiem nebūs ienākumu no XRP kriptovalūtas. Neskatoties uz to, tā kā Ripple programmatūra ir “iespējams” balstīta uz abonēšanu (kurā ir detalizēta informācija par jauno RippleNet Home izlaidumu), klienti, kas iekļausies, nodrošinās nepārtrauktu ieņēmumu plūsmu.

Ir daudzas citas lietas, kurām lietotāji nepareizi tic par Ripple. Tomēr XRP ir izrādījusies noderīga daudziem uzņēmumiem visā pasaulē un privātpersonām, kas vēlas pārrobežu darījumus apstrādāt vienkāršā veidā. Viens no uzņēmumiem, kas ievieš Ripple tehnoloģiju, ir uzņēmums BeeTech Global, kas atrodas Brazīlijā un ļauj klientiem ātri un lēti apstrādāt maksājumus visā pasaulē..

Kā pasaule izskatās kā Ripple 2020. gadā: XRP cerības?

Kaut arī tas ir sadalījis kriptogrāfijas kopienas locekļus kopš tā parādīšanās uz skatuves, Ripple ir palicis nostiprinājies kā spēcīgs finanšu iestāžu maksājumu risinājums, vienlaikus esot viens no top 5 kriptonauda uz skatuves ar XRP. Tas ir īpaši iespaidīgi, ņemot vērā to, ka tā bija viena no kriptovalūtām, kas nesa garo lāču tendenci, kas iemiesoja 2018. gadu..

Pat paturot prātā šīs neveiksmes, investori lielu uzsvaru liek uz Ripple kā galveno sāncenšu konkurentu kriptogrāfiskajā telpā, taču pat ar šīm lielajām cerībām nākotne joprojām ir sarežģīta lieta, ko prognozēt, jo ir daudz no faktoriem, kas mums kā tirgotājiem jāņem vērā.

Daži no jautājumiem, kas jāuzdod, ir tas, kas tieši virzīs Ripple izaugsmi šī gada laikā? Un vai XRP vispār ir iespējams pārsniegt 10 USD atzīmi, nemaz nerunājot par 5 USD vai 1 USD cenu starpību šajā gadā?

Labākais pirmais solis, runājot par šiem jautājumiem, ir ieskatīties tehniskajos un finanšu elementos.

Vai Ripple joprojām ir spēcīgs spēks?

Ripple koncepcijas galvenais mērķis ir nodrošināt efektīvāku un ātrāku sistēmu naudas pārvedumu un pārrobežu maksājumu pabeigšanai tādā veidā, kas izrādās daudz ātrāks nekā institucionālā sistēma “Nostro Accounts”..

Ripple un tā produktiem, piemēram, xRapid, pārrobežu maksājumi tiek veikti, izmantojot XRP marķierus, no kuriem lielākā daļa pieder pašam izstrādātājam. Šie marķieri tiek izmantoti kā darījumu vide starptautiskā mērogā, lietotājiem konvertējot fiat valūtu šajā kriptogrāfijā, lai ātri apmainītos ar ārzemēm.

Cik ātri tas notiek salīdzinājumā ar pašreizējo starptautisko darījumu sistēmu? Pašas Ripple finanšu sistēmai nepieciešamas aptuveni četras sekundes.

Paturot to prātā, kāpēc tieši Ripple izrādās tik tehniski attīstīts, salīdzinot ar citiem tirgū esošajiem kriptogrāfijas aktīviem? Tas galvenokārt ir saistīts ar faktu, ka komisijas maksa par Ripple biržām ir daudz zemāka nekā tās konkurentiem, it īpaši, ja to veic ar lielāko banku iestāžu starpniecību (0,00001 USD).

Tieši šī atribūta dēļ tas izrādās daudz spējīgāks un laika gaitā veiksmīgāks vilces iegūšanā, it īpaši tāpēc, ka mērogojamība un sastrēgumu ietekme uz Ethereum, kā arī lēns darījumu ātrums kavē Bitcoin.

Apakšējā līnija – bankām patīk ātri, bankām patīk lēti, tāpēc ar Ripple un xRapid viņiem izdodas iegūt gan risinājumu laikietilpīgam, gan dārgam vecam pārrobežu maksājumu risinājumu risinājumam.

Dažas no priekšrocībām, ar kurām Ripple izdodas lepoties, ir:

 • Ātru darījumu sistēma, kas aizņem apmēram 4 sekundes.
 • Daudz izturīgāks ar tīkla dīkstāves jautājumiem, kā arī pretestību kiberuzbrukumu priekšā.
 • Pārsteidzoši zemas darījumu maksas, it īpaši salīdzinājumā ar tās partneriem.
 • Ripple ļauj apmainīt jebkura veida fiat valūtu vai reālās pasaules aktīvus (tādas preces kā nafta un / vai zelts) ar vienādu komisijas maksu diapazonu.
 • Pakārtoto blokķēdi kontrolē un pārvalda Ripple Labs, kas piešķir XRP un Ripple lielāku leģitimitāti iestāžu acīs, ieskaitot lielākās starptautiskās bankas, piemēram, Union Credit, UBS, Santander un daudzas citas..

Ripple stāvoklis – tā cenu prognoze 2020. gadam tehniskā izteiksmē

Ir plašs vietņu un apmaiņu klāsts, kurā var lepoties ar analītiķiem un kriptogrāfiskām personībām, kas piedāvā kaut kādas prognozes, kad runa ir par Ripple pasauli. Šiem cilvēkiem un prognozēm viņi balstās uz prognozēšanas diagrammu tehnisko analīzi, XRP cenu veiktspēju laika gaitā un pamatā esošajām tendencēm, kas var dziļi ietekmēt tirgu.

Tātad, ņemot vērā visus šos iespējamos rādītājus, vai ir vispārēja vienprātība?

Viena lieta, par kuru viņi, šķiet, nonāk pie tā paša secinājuma, ir tāda, ka XRP vērtība tuvākajā nākotnē nepieaugs virs USD 1 atzīmes. Kā piemēru var minēt Wallet Investor prognozi, kas 2019. gadā apgalvo, ka XRP sasniegs griestus .05 USD, bet nepaaugstināsies augstāk.

Salīdzinājumam DigitalCoin uzskata, ka XRP augstais cenu punkts līdz 2019. gada pēdējam ceturksnim sasniegs 0,62 USD. Lai gan tas ir kaut kas tāds. ir vienojušās vairākas finanšu prognozes un analītiķi, tur ir tīmekļa vietnes, kas. sniedz daudz optimistiskāku skatu uz XRP. Piemēri tam ir Express.co.uk un FXStreet, kuri abi uzskata, ka XRP 2019. gada laikā sasniegs augstākos 3–5 USD punktus.

Tātad, ja kriptogrāfijas telpā ieguldītāji sniedz plašu prognožu klāstu, kam lietotājiem vajadzētu domāt par šo situāciju? Un kāpēc tieši pastāv šāda atšķirība starp subjektīvām un objektīvākām prognozēm?

Praktiska šo prognožu izmantošana bieži parāda, ka stratēģijas pamatošana ar kādu no tām no visas sirds neizdodas. Tā rezultātā lietotājiem jānodrošina, ka viņi metaforiski investē, vadoties no analītikas, kā arī personīgajām zināšanām un pieredzes..

Tātad, ko eksperti saka par lietu?

Viena no lietām, kas 2018. gada laikā patiešām palielināja spekulantu un investoru ambīcijas, bija jaunās xRapid sistēmas ieviešana (kas tagad tiek pārdēvēta par ODL vai On-Demand Likviditāti). Tas bija tik labi saņemts un parasti bija paredzams, ka investori godīgi ticēja, ka XRP ar tā izlaišanu var pieaugt līdz 500 USD.

Lai gan tika cerēts uz šo izlaušanos, lielais sasniegums XRP un tā atbalstītājiem nekad nepiepildījās – XRP, tāpat kā daudzi citi, tika pārbaudīta uz vērtību balstīta dramatiskā lāču lejupslīdes dēļ, kas pilnībā aptvēra kriptogrāfijas tirgu..

Neatkarīgi no lejupslīdes, Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs vienā no savām intervijām skaidri parādīja savu optimismu attiecībā uz xRapid:

“Esmu publiski paziņojis, ka līdz šī gada beigām esmu pārliecināts, ka lielākās bankas šajā kalendārajā gadā xRapid izmantos kā likviditātes instrumentu. Līdz nākamā gada [2019] beigām es noteikti ceru, ka mēs to redzēsim desmitiem lielumā. ”

Tur ir vairāki eksperti, kuri noteikti piekrīt šiem uzskatiem, uzskatot, ka Ripple ir kāds nopietns potenciāls. Viņi nāk ar šādiem atzinumiem:

Eksperts Viņu Take
Pinnacle Brilliance sistēmas: Romāns Guelfi-Gibbs “Ripple ir vairāk iespēju veikt lēcienu 2019. gadā. Tā kā tirgus īsteno vairāk projektu, kuru pamatā ir Ripple, tas pārspēs Ethereum. 2018. gadā Ripple bija pārāk agri valdīt, tagad ir īstais laiks. ”
Šidans Gurans (globālās blokķēdes tehnoloģijas): “Ripple, visticamāk, nepārspēja Bitcoin un Ethereum trīs iemeslu dēļ. Pirmkārt, ir tā zemais tirgus ierobežojums. Otrkārt, Ripple nav piemērots ikdienas pirkumiem. Treškārt, Ripple netiek iegādāts par fiat naudu – tam nepieciešami ETH vai BTC. Tādējādi pieprasījums pēc ETH un BTC tikai turpinās pieaugt. ”
Džons Pols Makkafrijs (Longailendas Universitāte): “Lai gan nav nevienas fiat apmaiņas pret Ripple, tas drīz var mainīties.”
Samsons Viljamss (SeedUps): “Ripple ir banku produkts, un mēs būsim liecinieki tā triecienam pēc 2018. gada lejupslīdes.”

Lai gan viņi optimistiski vērtē Ripple potenciālu, katrs no viņiem uzskata, ka ķēde spēj patiesi pārņemt tirgu ar vētru. Bet katrs no šiem ekspertiem nepietiek, lai sniegtu precīzu prognozi, kad runa ir par cenu.

Kas virzīs Ripple izaugsmi 2020. gadā?

Kas ir tas, kas patiešām demonstrē tādus panākumus, kādi Ripple ir piedzīvojuši kopš tā sākuma? Labākā atbilde uz to ir fakts, ka to demonstrēšanai darbojas to biržu skaits, kuras uzstāj uz tās iekļaušanu sarakstā.

Tikai nesen Ripple tika apsūdzēts par apmaksu Coinbase tirgū, Ripple Labs pārstāvji kategoriski noliedzot šo faktu. 2018. gads XRP bija pietiekami aizņemts, jo tam izdevās pakāpties uz priekšu par 200 procentiem, lielā mērā pateicoties abu radītāju kolektīvajiem centieniem platformā, kā arī tās īpašajai kopienai.

Tātad, kad 2019. gads tuvojas beigām un 2020. gads aiz stūra, kāda ir varbūtība, ka šeit notiks šis straujš pieaugums? Kas tieši šajā laikā palīdzēs palielināt Ripple cenu?

 • Salīdzinot ar kādu no gadiem, kas ir bijuši pirms kriptonauda pasaules, 2019. gads ir gatava kļūt par patiesi ūdens masas pieņemšanas gadu. Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs apgalvoja, ka šis masveida pieņemšanas vilnis nodrošinās apstākļus dziļai kriptogrāfijas aktīvu tirgus augšupejai, un to biržu skaits, kuras pašlaik rīko XRP, laika gaitā varētu pieaugt. Piemēram, BitTrue bija viens no jaunākas kriptogrāfijas biržas, kas kopš tā laika ir pievienojušas Ripple savam tirgum. Kopā ar Bitrue Kraken kopš tā laika ir paziņojis par XRP un Bitcoin Cash (BCH) tirdzniecības pāri. Ar jauniem tirdzniecības pāriem ir dažas labas ziņas par tās ekosistēmu kopumā.
 • Banku un finanšu institūciju interese pieaug. Un tieši šī interese kalpo kā spēcīgs virzītājspēks Ripple un tā turpmākajiem panākumiem. Japānā ir arvien vairāk banku, kuras ir ieinteresētas sadarboties ar Ripple nākotnē, un uzmanība, ko tā saņem, pateicoties xRapid efektivitātei, turpinās pieaugt. Šī sniega pikas procentu likme, iespējams, palielinās XRP vērtību.
 • Līdz ar šo pieaugošo interesi Ripple iegūst daudz lielāku uzticību. Saskaņā ar vairākām aptaujām, kas veiktas 2018. gada beigās, parādīts, ka tirgotājiem ir maz šaubu par to, ka XRP 2019. gada laikā var sniegt ieguldītājiem lielu atdevi. Pat ar tirgus ierobežojumu, kas ir daudz mazāks nekā tā ietekmīgākais. tādi konkurenti kā Bitcoin un Ethereum, Ripple, visticamāk, un ir labākā situācijā, lai sniegtu iespaidīgu atdevi šogad, galvenokārt tā reālā lietojuma gadījuma, kā arī pieaugošās popularitātes dēļ, pamatojoties uz šo reālās pasaules lietojumprogrammām.
 • Ir daudz lielāks partnerību skaits, kas atrodas Ripple ap stūri. Un šī interese sadarboties ar Ripple rodas ne tikai no starptautiskām bankām un finanšu institūcijām. R3 un tā Corda tīkls plāno sadarboties ar Ripple un savam tīklam izmantot XRP. Kopumā tas palielina Ripple nodrošināto partnerību kopējo skaitu vairāk nekā 280. Un starp tiem ir arī centrālo banku skaits, kuras var iekļaut šajā sarakstā. SBI Holdings, kas arī cenšas sadarboties ar Ripple, jo nākamajos piecos gados tā ir iecerējusi patiesi revolucionizēt Japānas finanšu pasauli, Ripple plānojot būt par galveno pamatakmeni šajā jomā..

RippleNet kalšana – PNG banka ielec blokķēdē un ripple

PNC banka ir ierindota starp desmit lielākajām banku pasaules valstīm ASV un oficiāli pievienojusies RippleNet. Tā rezultātā bankas klienti varēs izmantot reāllaika starptautiskos maksājumus, pateicoties Ripple patentētajai sistēmai.

 • Nākot no globālo naudas pārskaitījumu pasaules, Western Union ir īpaši ieinteresēta sadarboties ar Ripple un strādāt kopā ar to. To darot, tas palīdzētu krasi samazināt izmaksas, kas saistītas ar pašreizējo starptautisko maksājumu un naudas pārskaitījumu procesu.
 • Daudzveidīgais un arvien pieaugošais Tuvo Austrumu tirgus ir tas, par kuru Ripple ir īpaši ieinteresēta. Starp šiem reģioniem tā ir vērsta uz. nobriedušie un plaukstošie Dubaijas tirgi, kā arī tuvumā un pārtikušajā Persijas līča krastā. Šajā reģionā ir īpaši drausmīgs pieprasījums pēc starptautiskiem maksājumiem un naudas pārskaitījumiem, un Ripple ir zīmols, kas ir vislabākajā situācijā, lai to nodrošinātu šiem reģioniem. Tam ir īpaša niša tirgū, par kuru rūpējas šīs valstis, lai tās patiešām gūtu labumu.
 • Ar jaunu produktu klāstu, kas tirgū nonāca ar plašu nosaukumu – RippleNet (un jauno RippleNet Home), tas ir ieguvis lielu ieinteresēto personu presi. Tie ietver tādus produktus kā xRapid, xVia, kā arī xCurrent un InterLedger Protocol. Katrs no šiem produktiem ļaus Ripple patiešām izvirzīties ārpus jebkura cita veida produkta, kas tur atrodas.

Noteikti ir liels skaits elementu, kas nodrošinās XRP nepārtrauktu izaugsmi 2019. gada laikā. Paturot prātā visus šos faktorus, jautājums ir par to, kad pretstatā XRP ekonomikas izaugsmes tematam. Kamēr šie plāni un mērķi tiek izpildīti partneru un investoru acīs, Ripple spēs patiešām palielināt impulsu un sākt pērkona augšupeju.

Kopumā Ripple, iespējams, neuzvar pārāk daudz atbalstītāju, ja viņi to spriestu pēc tā, cik decentralizēta tā ir, vai cik lielu anonimitāti tā nodrošina lietotājiem. Tas to līdzsvaro ar arvien pieaugošo institucionālā atbalsta un stabilitātes skaitu, ieskaitot arvien pieaugošo lielo tirgus dalībnieku interesi. Vai tur ir pietiekami daudz virzītājspēka, lai pamatotu tā izaugsmi.

Vai ir novērtējums par to, cik daudz XRP būs vērts līdz 2019. gada beigām?

Līdztekus procentiem, ko Ripple ir radījis institucionālo ieguldītāju un finanšu uzņēmumu starpā, ir notikusi lielāka spekulācija par cenu, kuru Ripple spētu sasniegt līdz 2019. gada beigām..

Ir tādi, kas apgalvo, ka XRP spēs sasniegt 100 ASV dolāru rezervi, pat ja tuvākajā nākotnē 2019. gadā tā pat nepārkāps 500 ASV dolāru atzīmi, taču tas joprojām ir tukšs spekulācija. Un jau ir bijis vairāk nekā pietiekami daudz diskusiju par reālajām izredzēm, kas atrodas tieši aiz reālajām iespējām, kas ļaus palielināt XRP.

Un, lai arī ir visas cerības, ka XRP spēs pacelties pāri saviem pazemīgajiem pirmsākumiem, pat $ 5-10 marķiera pārkāpšana XRP būs grūts varoņdarbs.

Īstermiņa perspektīva

Dažu pēdējo mēnešu laikā mēs esam redzējuši divu krītošu ķīļu izveidi, kas abi ir darbojušies kā sākumpunkts virknei izlaušanos, kas notika neilgi pēc tam. Pirmajam bija nepieciešamas aptuveni 260 dienas, un tas ļāva dramatiski paaugstināties par XRP bāzes vērtību par 192 procentiem; ņemot to no 0,26 līdz 0,86 dolāriem.

Otrais pašlaik turpinās un kopumā līdz šim ir bijis 150 dienas, un mēs varam sagaidīt, ka drīz sāksies izlaušanās. Šobrīd Ripple cena ir virzījusies uz sāniem. Ja XRP sasniegs izlaušanos, mēs varam sagaidīt, ka tā sasniegs 0,57 USD vai pat 0,80 USD.

Kaut arī ir paveikts liels darbs, lai patiesi uzlabotu un uzlabotu XRP un Ripple veiktspēju, mēs nevaram nenovērtēt kriptogrāfijas tirgus ietekmi uz digitālajiem aktīviem kopumā.

Neraugoties uz nepārtrauktajiem uzlabojumiem, Ripple ir saglabājis salīdzinoši statisku tirgus ierobežojumu 12 miljardu ASV dolāru apmērā, un lielāko daļu XRP turēja attiecīgais uzņēmums, pat ja tika pārkāpti tā vērtības augšējie atbalsti, investori nevar to lielā mērā izmantot, kā tas būtu iespējams no citiem kriptotipiem.

Var un spēs Ripple sasniegt 10 USD 2020. gadā?

Tur ir vairāki eksperti, ka Ripple spētu izlauzties cauri pretestības līmenim no .40 līdz .50 $, kas kādu laiku ir noturējuši Ripple cenu stagnācijā. Tas ļautu XRP izjaukt šo iepriekš uz cenu orientēto apli un ļaut tam virzīties līdz USD 1.

Bet, lai gan ir sagaidāms, ka tas notiks, vai tas ir kaut kas tāds, ko mēs varam sagaidīt 2019. gada pirmajos ceturkšņos? Šie paši analītiķi uzskata, ka tas var pārkāpt šos pretestības punktus, bet ne Q1 – ir maz faktoru, kas pamatotu šāda veida apgalvojumus.

Lai gan šī ir tā neveiksmīgā realitāte, kurai būs jāpiekrīt optimistiskiem tipiem. Kad Ripple ekosistēmā būs lielāks institucionālo ieguldījumu pieplūdums, lietas un liktenis var ļoti labi mainīties uz labo pusi. Ja tas notiks, mēs varam sagaidīt, ka XRP pamatā esošā vērtība sasniegs:

 • 2019. gada otrajā ceturksnī aptuveni 1–2 USD
 • 2019. gada 3. ceturksnī aptuveni 3–5 USD
 • 2019. gada 4. ceturksnī aptuveni 5–10 USD (tas ir ideāls scenārijs)

Kas traucē Ripple attīstīties tālāk?

Mēs varam viegli uzskaitīt priekšrocību veidus, kas rodas, lietojot Ripple. Bet, to sakot, tam ir jāstrādā pie atlīdzināšanas, ja runa ir par trūkumiem. Šeit ir dažas lietas, kuras ļoti labi var atbaidīt investorus, kad runa ir par Ripple:

 • Ripple ir valūta, kurā ir daudz centralizācijas. To galvenokārt kontrolē Ripple Labs. Aptuveni 61 procents no XRP esošā apjoma pieder attiecīgajam uzņēmumam. Rezultāts ir tāds, ka tas sabojā potenciālo likviditāti, tirgotājiem bieži vien veltot laiku, lai apsūdzētu Ripple par tirgus maiņu.
 • Šajā brīdī Ripple nevar iegādāties ar fiat valūtu šajā laika posmā. Tirgotāji tā vietā var to apmainīt tikai pret cita veida kriptovalūtu, izmantojot šīs pašas alternatīvās kriptovalūtas.
 • Ripple prasa daudz laika, lai koncentrētos uz institucionālajām finansēm un bankām. Rezultātā to nevar tieši izmantot, lai veiktu pirkumus tiešsaistē individuāli, zaudējot tam lielu elastību. Šis daudzpusības trūkums ir kaut kas, kas nepalīdzēs, ja Ripple plāno konkurēt ar kriptonauda, ​​kas cīnās par iekļūšanu atsevišķu pircēju un pārdevēju rokās..
 • Šajā laika posmā – kriptovalūtu tirgū notiek atdzišanas periods. Līdz ar to dienas, kurās uzņēmumi var savākt milzīgu naudas summu no tikko pamatotām SIO un baltajām grāmatām, ir pazudušas pagātnē. Tā rezultātā mēs redzam daudz lielāku skepsi no tirgus, kas pamodies no neticami izaicinātas bullish tendences. Tirgotāji pieņem apzinātākus lēmumus un vairs nedomā par lielu risku, apsolot lielāku ienesīgumu.

Šajā laika posmā kriptonauda tirgū ir jāveic pamatīgs remonts, lai patiešām izstumtu XRP no tā zemākās vērtības loka, kurā tā pašlaik dzīvo.

Apakšējā līnija ir šī

Ripplers paliks rippling. XRP armija un globālā Ripple kopiena ir viegli viena no lielākajām, kas pārstāv kopēju iemeslu, kā padarīt globālos maksājumus vienkāršus. Sākot ar XRP kriptogrāfisko čivināt pūļa atbalstu līdz uzņēmuma Universitātes Blockchain Research Initiative (UBRI), Ripple apakšējā līnija ir bullish kā jebkad 2020. gadā un pēc tam.

Ja kāda un / vai visas šīs dažādās prognozes par XRP cenu patiešām piepildīsies, tad mēs ļoti labi varam redzēt, ka Ripple pārspēj zemāko pretestības līmeni 0,25 USD un varbūt pat pārspēs iepriekšējo augsto cenu rekordu 3,65 USD. Šķiet, ka šī ir visticamākā situācija, kad Ripple šī gada laikā izdevās pilnībā ieviest pieprasījumu pēc pieprasījuma (xRapid).

Tomēr šodien mēs nekoncentrējāmies uz XRP cenu vai Ripple monētu maiņas kursa vērtību, tā vietā mēs uzzinājām par uzņēmumu Ripple un kriptonauda XRP; un to, ko viņi pārstāv atsevišķi, kolektīvi un kā lielu daļu no bitkoina vadītās digitālo aktīvu un virtuālo valūtu ekosistēmas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me