[TIESIOGINIAI ATNAUJINIMAI] „OKEx“ patvirtina, kad visos naudotojo lėšos yra saugios, neišimamos platformos operacijos veikia kaip įprasta

ATNAUJINTI: Lapkričio 19 d., 12:00 val., UTC

„OKEx“ paskelbė, kad atnaujinsime grąžinimus 2020 m. Lapkričio 27 d. Arba anksčiau.

Prieš atnaujindami lėšų atsiėmimą, mūsų komanda atlieka griežtus saugumo patikrinimus, siekdama atnaujinti įprastą karštų piniginių sistemos veikimą ir užtikrinti mūsų vartotojų lėšų saugumą. Visą pranešimą skaitykite čia.

ATNAUJINTI: Lapkričio 17 d. 14:30 UTC

Savaitinis reportažas

Šiandien mes paskelbėme savaitinę ataskaitą apie „OKEx“ prekybos veiklą. „OKEx“ šifruotų išvestinių finansinių priemonių (ateities sandorių, nuolatinių apsikeitimo sandorių ir pasirinkimo sandorių) prekybos apimtis siekė 64,63 mlrd. USD – 60% savaitinis padidėjimas..

Mes taip pat pranešėme, kad šią savaitę buvo 211 BTC srautas. „OKEx“ BTC piniginės likutis šiuo metu siekia 219 704 BTC. Kaip teigiama ataskaitoje, šią savaitę iš „OKEx“ nebuvo nutekėta jokio grandinės kriptografinio turto, nes išėmimai vis dar sustabdyti. Vartotojų lėšos lieka saugiai užtikrintos.

BCH šakės atnaujinimas

Šiandien paskelbėme, kad platforma planuoja atnaujinti BCHUSD ir BCHUSDT savaitinių ir kas savaitę rengiamų ateities sutarčių prekybą lapkričio 18 d., 9.00 val. UTC. Norėdami gauti daugiau informacijos apie sutarties pakopų koregavimus, patikrinkite pranešimą..

ATNAUJINTI: Lapkričio 16 d., 15:00 UTC

Kietų šakių atnaujinimas BCH prekybininkams

„Bitcoin Cash“ (BCH) tinklas baigė savo kietąjį šakotį vakar, lapkričio 15 d. Šiuo metu yra dvi šakotos grandinės: „Bitcoin Cash ABC“ (BCH ABC) ir „Bitcoin Cash Node“ (BCHN).

Remdamiesi prekybos kainomis pagrindinėse platformose, galime pastebėti, kad dabartinė BCHN kaina yra žymiai didesnė nei BCH ABC. Vadovaujantis mūsų anksčiau paskelbtomis gairėmis, tai reiškia, kad mes priėmėme BCHN kaip naują BCHN. BCH ABC žetonai bus nukreipti į vartotojų finansavimo sąskaitas santykiu 1: 1.

Išsamesnės informacijos ieškokite visame pranešime.

Atsiėmimai

Pašalinimas iš „OKEx“ vis dar laikinai sustabdytas. Visos naudotojų lėšos lieka saugios ir nepaveikiamos. Mes nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus vartotojams ir stengiamės atnaujinti visos platformos funkcionalumą. Toliau tikrinkite šį straipsnį arba mūsų oficialius socialinius kanalus, jei norite sužinoti daugiau.

ATNAUJINTI: Lapkričio 14 d. 15:30 UTC

Kietų šakių atnaujinimai BCH prekybininkams

Planuojama, kad „Bitcoin Cash“ (BCH) šakutė vyks rytoj, Lapkričio 15 d., Apie vidurdienį, UTC.

Visų „OKEx“ BCH prekybininkų prašome jūsų prašyti šakių laikotarpiu nedarykite jokių BCH pervedimų siekiant išvengti turto praradimo. Daugiau informacijos apie tai, ko galima tikėtis šakės metu ir po jos, rasite čia.

BCHUSD ir BCHUSDT ateities sandoriai ir amžini apsikeitimo sandoriai, šiandien mes paskelbėme išsamią informaciją apie rizikos kontrolės koregavimus, kurie vyks aplink BCH kietąją šakę. Išsamią informaciją rasite pranešime.

Atsiėmimai

Pašalinimas iš „OKEx“ vis dar laikinai sustabdytas. Visos naudotojų lėšos lieka saugios ir nepaveikiamos. Mes nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus vartotojams ir stengiamės atnaujinti visos platformos funkcionalumą. Toliau tikrinkite šį straipsnį arba mūsų oficialius socialinius kanalus, jei norite sužinoti daugiau.

ATNAUJINTI: Lapkričio 12 d., 8:00 val. UTC

Atsiėmimai

Pašalinimas iš „OKEx“ vis dar laikinai sustabdytas. Visos naudotojų lėšos lieka saugios ir nepaveikiamos. Mes nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus vartotojams ir stengiamės atnaujinti visos platformos funkcionalumą. Prašome toliau tikrinti šį straipsnį arba mūsų oficialius socialinius kanalus, kad sužinotumėte apie situaciją.

„OKEx“ rinkos mikrostruktūros ataskaita – 2020 m. Spalis

Duomenys apie prekybos veiklą „OKEx“ spalio mėnesį yra. Praėjusio mėnesio pabaigoje „OKEx“ turėjo didžiausią bendrą atvirą BTC ateities palūkanų normą visose biržose – 1,1 mlrd. USD. Ji taip pat turėjo didžiausią ETH ateities sandorių OI – 240 milijonų dolerių.

Be to, nepaisant žetonų kainų sumažėjimo decentralizuoto finansų pasaulyje, „DeFi“ žetonų prekybos apimtis išliko stabili – sumažėjo tik 2% per mėnesį.

Norėdami gauti daugiau įžvalgų iš mūsų spalio mikrostruktūros ataskaitos, galite perskaityti visą santrauką čia.

ATNAUJINTI: Lapkričio 9 d. 13:00 val. UTC

Atsiėmimai

Skaitmeninio turto pašalinimas iš „OKEx“ vis dar laikinai sustabdytas. Visos naudotojų lėšos lieka saugios ir nepaveikiamos. Mes ir toliau laiku informuosime vartotojus apie padėtį.

Produktų atnaujinimai

Šiandien mes paskelbėme mėnesinę spalio mėnesio ataskaitą „OKEx“ platformos prieigos rakte „OKB“. OKB vidutinė rinkos kapitalizacija spalį siekė 1,47 mlrd. USD, o bendra mėnesio prekybos apimtis siekė 2,48 mlrd. USD. Perskaitykite visą ataskaitą, kad sužinotumėte daugiau.

ATNAUJINTI: Lapkričio 6 d. 14.00 val. UTC

Galime patvirtinti, kad su OKEx susijusi šalis, kaip numatyta įstatymuose, atliekant tyrimą aktyviai bendradarbiauja su viešojo saugumo biuru. Teiginiai, kad suinteresuotas asmuo yra sulaikytas nusikalstamai, buvo paneigti.

Mes ieškojome teisinės paramos ir patarimų ir per šį procesą užmezgėme ryšius su suinteresuota šalimi.

Deja, šiuo metu „OKEx“ negali atskleisti papildomos informacijos, nes tyrimo turinys yra konfidencialus.

Atsiprašome už įprastų funkcijų sutrikimą, kurį tai sukėlė, ir nedelsdami atnaujinsime savo vartotojus nauja informacija apie pašalinimų būseną.

Visos „OKEx“ platformos naudotojų lėšos lieka saugios ir nepaveiktos. Nuo spalio 16 d. Sustabdžius lėšų pašalinimą, „OKEx“ jokios formos turto neišleido. Tuo pačiu metu mes galime užtikrinti savo vartotojams, kad 100% jų lėšų galima atsiimti po to, kai grąžinimai bus atnaujinti OKEx.

ATNAUJINTI: Lapkričio 4 d. 14:00 UTC

Atsiėmimai

„OKEx“ pašalinimas vis dar laikinai sustabdytas. Vartotojų lėšų saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas, o visos vartotojų lėšos lieka saugios ir nepaveiktos. Mes stengiamės atnaujinti visos platformos funkcionalumą. Patikrinkite šį straipsnį, jei norite sužinoti daugiau.

Produktų atnaujinimai

„OKEx“ sukurta viešoji „blockchain“ infrastruktūra „OKExChain“ paskelbė spalio mėnesio pažangos ataskaitą. „OKExChain“ testnet buvo atnaujintas į v0.12.3, kuris visų pirma optimizavo automatizuotą rinkos formuotojo „Swap“ modulį, siekdamas paveikti grandinės likvidumą. Daugiau apie įvykius skaitykite čia.

„NEO“ ir „Algorand“ (ALGO) turėtojams „OKEx“ šiandien pradėjome mėnesinį premijų paskirstymą. Daugiau informacijos apie tai, kaip išpirkti premijas, rasite čia.

ATNAUJINTI: Spalio 30 d., 12:30 val. UTC

Atsiėmimai

Pašalinimas iš „OKEx“ vis dar laikinai sustabdytas. Visos kitos platformos operacijos, nesusijusios su pašalinimais, veikia ir veikia. Vartotojų lėšų saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas, o visos vartotojų lėšos lieka saugios ir nepaveiktos. Mes stengiamės atnaujinti visos platformos funkcionalumą. Patikrinkite šį straipsnį, jei norite sužinoti daugiau.

Kiti atnaujinimai

Mes pristatėme sistemą, kad mūsų lojalūs klientai būtų apdovanoti mažesniais prekybos mokesčiais. Perskaitykite išsamų pranešimą, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai, kaip gauti mažesnius mokesčius iki 30 dienų po to, kai grąžinami mokėjimai atnaujinami „OKEx“, taip pat kitas privilegijas.

ATNAUJINTI: Spalio 29 d., 17:30 UTC

Atsiėmimai

Pašalinimas iš „OKEx“ vis dar laikinai sustabdytas. Vartotojų lėšų saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas, o visos vartotojų lėšos lieka saugios ir nepaveiktos. Mes sunkiai dirbame, kad kuo greičiau atnaujintume pinigų pašalinimą. Patikrinkite šį straipsnį, jei norite sužinoti daugiau.

Kiti produktų atnaujinimai

C2C paskolos vartotojams: OKEx nusprendė padidinti BCH kaip įkaito sustabdymo datą nuo Lapkričio 8 d., 3:00 val. UTC į Spalio 29 d. 9.00 val. UTC. Atkreipkite dėmesį, kad vartotojai, kurie skolinasi USDT su įkeitimu, turi grąžinti paskolas anksčiau Lapkričio 14 d., 3:00 val, būtent tada bus pradėtas privalomas grąžinimas.

ATNAUJINTI: Spalio 28 d., 13:00 UTC

Atsiėmimai

Pašalinimas iš „OKEx“ vis dar laikinai sustabdytas. Vartotojų lėšų saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas, o visos vartotojų lėšos lieka saugios ir nepaveiktos. Mes sunkiai dirbame, kad kuo greičiau atnaujintume pinigų pašalinimą. Patikrinkite šį straipsnį, jei norite sužinoti daugiau.

Kiti produktų atnaujinimai

Šiandien „OKEx“ paskelbė remsiantis planuojamą „Bitcoin Cash“ (BCH) tinklo šakotį lapkričio 15 d. Šiuo metu yra du konkuruojantys „šakių“ pasiūlymai – „Bitcoin Cash ABC“ (BCH ABC) ir „Bitcoin Cash Node“ (BCHN). Jei kietoji šakutė bus sėkminga, vartotojai, laikantys BCH „OKEx“ prieš šakę, gaus du naujus turtus: „BCH ABC“ ir „BCHN“..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie planuojamą kietą šakę ir kaip tai paveiks prekybą „OKEx“, spustelėkite čia.

ATNAUJINTI: Spalio 27 d., 13:00 UTC

„OKEx“ pašalinimas vis dar laikinai sustabdytas. Vartotojų lėšų saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas, o visos vartotojų lėšos lieka saugios ir nepaveiktos. Mes stengiamės, kad platforma vėl veiktų visiškai. Patikrinkite šį straipsnį, jei norite sužinoti daugiau.

ATNAUJINTI: Spalio 26 d. 11:30 UTC

„WebSocket“ sistemos atnaujinimas yra suplanuota rytoj, spalio 27 d., 8:30 val. UTC (veikia API prekybininkus ir kitas šalis, naudojančias „OKEx“ API).

„OKEx“ pašalinimas vis dar pristabdytas. Vartotojų lėšų saugumas yra pagrindinis mūsų prioritetas. Visos naudotojų lėšos lieka saugios ir nepaveikiamos. Mes darome viską, kad platforma vėl veiktų visiškai.

ATNAUJINTI: Spalio 23 d. 14:00 UTC

Šiuo metu lėšų pašalinimas iš „OKEx“ vis dar pristabdytas. Visi „OKEx“ produktai veikia ir veikia, išskyrus tuos, kurie tiesiogiai susiję su išėmimais, t. Y. „Parduokite„ Crypto fiat “vartus ir„ DeFi “žetonų derlingumą„ OKEx Earn “, kurie taip pat buvo laikinai sustabdyti spalio 16 d..

Dirbame visą parą, kad grįžtume prie įprasto darbo. Vartotojų lėšos lieka saugios ir nepaveikiamos. Norėtume nuoširdžiai padėkoti „OKEx“ bendruomenei už nepaklūstančią kantrybę. Patikrinkite čia atnaujinimus.

ATNAUJINTI: Spalio 22 d. 15:15 UTC

Visos „OKEx“ funkcijos veikia ir veikia, išskyrus tas, kurios susijusios su pašalinimu. Vartotojo lėšos yra saugios. Mes nuoširdžiai vertiname jūsų kantrybę ir sunkiai dirbame, kad atnaujintumėte pinigų pašalinimą. Patikrinkite šį straipsnį, ar bus naujinimų ateityje.

ATNAUJINTI: 2020 m. Spalio 21 d., 2:00 val., UTC

P2P prekybos atnaujinimas ir kriptografijos pirkimas

„OKEx P2P“ platforma atnaujins prekybą spalio 21 d., 12.00 val. UTC, CNY, INR ir VND „fiat“ poroms, o „Buy Crypto fiat“ vartai taip pat bus vėl suaktyvinti..

Atkreipkite dėmesį, kad kriptovaliutos išėmimas vis dar laikinai sustabdytas. Siekdami užtikrinti savo saugumą, venkite prekybos be depozito, nes dėl to gali kilti aferų ir (arba) ginčų be jokios apsaugos. Kaip visada, prekiaudami, praktikuokite tinkamą rizikos valdymą ir laikykitės mūsų oficialių komunikacijos kanalų, kad gautumėte naujausius naujinius.

Dėkojame už tolesnę kantrybę ir palaikymą.

Šiandien, spalio 16 d., 3:00 val. UTC, „OKEx“ laikinai sustabdė skaitmeninio turto išėmimą. * Norėtume patikinti vartotojus, kad OKEx lėšų saugumui tai nepakenkė. Be to, visos kitos „OKEx“ operacijos, kurios nėra susijusios su pašalinimais, veikia paprastai.

Dėl pretenzijos „Twitter“ šiandien, kad lėšos iš „OKEx“ buvo atsiimtos konkurentų biržai, „OKEx“ piniginės komanda patvirtino, kad minėtų sandorių kilmės piniginės adresai nepriklauso „OKEx“.

Taip pat vyriausiasis „blockchain“ analitikos firmos „Chainalysis“ vyriausiasis ekonomistas patvirtino šiandien tviteryje, kad nagrinėjami sandoriai buvo "neteisingai pažymėta" ir iš tikrųjų nebuvo iš „OKEx“.

Mes nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus savo vartotojams, kuriuos galėjo sukelti sustabdymas. Laikysime naudotojų, kai tik turėsime daugiau informacijos – žr „OKEx“ oficialus „Twitter“ naujausius naujinimus. Žinoma, atnaujinsime skaitmeninio turto grąžinimą, kai tik nustatysime, kad visi saugos reikalavimai yra įvykdyti.

Mes vertiname ir vertiname jūsų nuolatinį palaikymą ir pasitikėjimą ir toliau teiksime aukščiausios klasės produktus, paslaugas ir techninę pagalbą savo klientams.

* Pagal 8.1 Paslaugos pakeitimą ir paslaugų teikimo sąlygų nutraukimą, „OKEx“ gali pakeisti Paslaugą ir (arba) taip pat gali bet kada nutraukti, sustabdyti ar nutraukti paslaugą, iš anksto arba be išankstinio įspėjimo..

Žiniasklaidos kontaktas

Vivienas Choi

El. Paštas: [email protected]

@vivienchoi

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me