Pasaulio keitimas: nauja „DeFi Consensus“ karta – „OKExDeFi“ apskritasis stalas

„OKEx“ nuolat žvalgomės į ateitį – ir manome, kad tai reiškia decentralizuotą finansavimą. 

Norėdami paskleisti žinią, mūsų generalinis direktorius Jay Hao rengia naują virtualų #OKExDeFi apvalaus stalo pokalbių ciklą su įvairių pramonės šakų lyderiais, kad aptartų jų „DeFi“ pažangą, įžvalgas ir ateities planus..

Šiame apvaliajame stende Jay apklausia „WaykiChain“ įkūrėją ir generalinį direktorių Gordoną Gao. Gao yra atsakingas už „WaykiChain“ verslo modelio kūrimą ir strateginius sprendimus.

Čia pateikiami pagrindiniai apskritojo stalo akcentai.

Jay Hao: WGRT, vienas iš naujausių „OKEx Jumpstart“ IEO projektų, yra „WaykiChain“ decentralizuoto įkaito skolinimo platformos valdymas ir nuosavybės ženklas. Visi mano, kad tai yra svarbi decentralizuotos ekonominės sistemos dalis, todėl būtų puiku apie tai sužinoti išsamiau. Ar galite trumpai pristatyti jo vaidmenį visoje „WaykiChain“ ekosistemoje?

Gordonas Gao: WGRT turi keturias raides. Jie reiškia „WaykiChain“ valdymo teises ir lobius. 

Kaip rodo pavadinimas, WGRT turėtojai turi stebėti visą įkeisto skolinimo sistemą ir jie turi pareigą valdyti sistemą. Jie turi teisę pateikti pasiūlymą ar balsuoti dėl kai kurių sistemos parametrų pakeitimo, pvz., Palūkanų normos, likvidavimo normos ir kt., Ir jie dalijasi visos sistemos pranašumais. Jie yra kaip akcininkai. Taigi visos sistemos gautos palūkanos ir dalis baudų bus panaudota WGRT perdirbimui antrinėje rinkoje. Tai reiškia, kad WGRT turėtojai pasidalins pelnu, kurį atnešė ekosistemos klestėjimas. Tai yra WGRT vaidmuo.

Jay Hao: Kaip vienas iš pirmųjų „DeFi“ projektų Kinijoje, ar pastebėjote skirtumų tarp „DeFi“ rėmėjų Kinijoje ir kituose regionuose?

Gordonas Gao: Taip, yra keletas skirtumų. 

Kai kuriuose kituose regionuose, ypač Europoje ir Jungtinėse Valstijose, jie labiau domisi pelną gaunančiais produktais, nes jų šalyse taupomųjų sąskaitų palūkanų norma yra beveik lygi nuliui ar net neigiama. Kinijoje žmonės domisi „DeFi“ teikiamomis investavimo galimybėmis, nes Kinija turi labai griežtą užsienio valiutos ir užsienio turto politiką – taigi, žmonės turi ribotas galimybes investuoti į pasaulinį turtą. Štai kodėl aš tuo tikiu "sintetinis turtas" ateinančiais mėnesiais bus populiarus žodis „DeFi“ pasaulyje Kinijoje.

Jay Hao: Ką jūs tikitės, kad centralizuoti žaidėjai, pavyzdžiui, „OKEx“, padarys „DeFi“ erdvę?

Gordonas Gao: Manau, kad mainai, pavyzdžiui, „OKEx“, gali padėti „DeFi“, tiesa? 

Visų pirma, manau, kad „OKEx“ gali nutraukti centralizuotą tiltą, kad sujungtų skirtingas viešąsias blokines grandines, veikdamas kaip kryžminis grandinės tiltas. Nes „OKEx“ turi labai gerą patikimumą. Taigi, mes pasitikime „OKEx“, nes tai nepadarys nieko blogo. Tai buvo prekės ženklas daugelį metų, tiesa? Ir jis valdo daug vartotojų turto. Žmonės gali patikėti, kad šis tiltas veiks kaip skirtingų grandžių tiltas tarp skirtingų viešųjų blokų. Manau, kad tai gali padaryti „OKEx“.

Be to, „OKEx“ gali pritraukti daugiau vartotojų į decentralizuotą pasaulį. Manau, kad „OKEx“ produktai yra patogūs naudoti, ypač kai kuriems naujiems šifravimo vartotojams. Galbūt pirmasis jų žingsnis į prekybą kriptografija yra „OKEx“, centralizuotoje biržoje. Tada „OKEx“ gali būti įvairių „DeFi“ produktų sąsaja ir padėti decentralizuotam pasauliui pritraukti daugiau vartotojų.

Tai yra kelios mano mintys.

Jay Hao: Pasiūlykite vieną žodį „DeFi“ ateičiai apibūdinti – ir kodėl?

Gordonas Gao: Manau, kad „Defi“ laukia šviesi ateitis. Vartočiau žodį "ryškus" nes „DeFi“ yra naujas verslo modelis, tiesa? Jei įvertintume verslo modelį, iš tikrųjų galime nagrinėti tris dalykus. Turime tris klausimus. Pirmasis – ar tai verslo modelis, galintis sukurti vertę visuomenei. Antras klausimas – ar šis verslo modelis gali pagerinti efektyvumą. Trečias klausimas – ar šis verslo modelis gali sumažinti išlaidas. Užduokite žmonėms šiuos tris klausimus, kai pažvelgsite į pramonę. 

„DeFi“ tai yra finansai. Finansai patys nesukuria jokios vertės visuomenei, todėl atsakymas į pirmuosius klausimus yra neigiamas.

Pažvelkime į antrąjį klausimą – ar tai gali pagerinti efektyvumą. Taip tiksliai. Tradicinių finansų srityje mes nuo to kenčiame. Atsiskaitymai ir likvidavimas vyksta labai lėtai, jei atliekate tarpvalstybinius pervedimus. Mums reikia dviejų ar trijų dienų! „DeFi“ pasaulyje, kai atliekate prekybą ar sandorius, tai labai greitai. Operaciją ir atsiskaitymą atlikote per kelias sekundes. Taigi, tai gali pagerinti finansinės veiklos efektyvumą.

Trečiasis yra tas, kad naudodamiesi „DeFi“ galite sumažinti išlaidas. Pamirškite apie degalų mokestį „Ethereum“ ir apsilankykite „WaykiChain“. Sandorio kaina yra labai maža, ir žmonėms nereikia daug tarpininkų, kad įvykdytų sandorį. Jie nori sumokėti tik sandorio ir dujų mokestį, ir viskas bus padaryta. Tai yra „DeFi“ pareiga. Žvelgiant į „DeFi“, tai gali sumažinti išlaidas ir pagerinti efektyvumą.

Taigi, jei norėčiau apibūdinti „DeFi“ ateitį vienu žodžiu, manau, kad jis būtų „šviesus“.

Šis interviu buvo redaguotas ir sutrumpintas, kad būtų aiškiau.

Prisijunkite prie mūsų kanalų, kad sužinotumėte daugiau apie blokų grandinę, kriptovaliutą & „DeFi“:

Jay Hao, „OKEx“ generalinis direktorius 

„OKEx“ pareigūnas

Kreditas mūsų #OKExDeFi apvalaus stalo svečiui:

Gordonas Gao, įkūrėjas ir generalinis direktorius @WaykiChain

https://twitter.com/gordongao11

https://www.linkedin.com/in/gordonhanggao/

WaykiChain

https://twitter.com/wayki_chain

https://www.linkedin.com/company/waykichain

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me