Naujojo lygio bendruomenės: nauja decentralizuoto autonominio valdymo era

„OKEx“ nuolat žvalgomės į ateitį – ir manome, kad tai reiškia decentralizuotą finansavimą.

Norėdami paskleisti žinią, mūsų generalinis direktorius Jay Hao rengia naują virtualų „OKExDeFi“ apskritojo stalo pokalbių ciklą su įvairių pramonės šakų lyderiais, kad aptartų jų „DeFi“ pažangą, įžvalgas ir ateities planus..

Šiame apvaliajame stende Jay apklausia Luisą Cuende, „Aragon“ įkūrėją ir generalinį direktorių. 

Čia pateikiami pagrindiniai apskritojo stalo akcentai.

Jay: Aš girdėjau apie įdomų decentralizuotą autonominės organizacijos produktą tiesiogiai Ethereum mainnet – Aragono teisme. Panašu, kad Aragono teismas veikia kaip priemonė lengviau koordinuoti ir spręsti ginčus DAO. Ar galėtumėte papasakoti daugiau apie Aragono teismą ir jo svarbą?

Luisas Cuende: Taigi, iš esmės DAO yra protingos sutartys. Jie puikūs, bet labai statiški. Dienos pabaigoje jie yra kompiuterių kodai – ir kompiuteriai nežino visko, kas vyksta žmogaus smegenyse. Protingomis sutartimis galima nustatyti, ar jūsų balansas yra didesnis nei mažesnis už tam tikrą skaičių, tačiau jie negali pasakyti, ar laikotės žmogaus teisių, pvz., Laisvės, privatumo ar bet ko kito.. 

Taigi, šiandien trūksta DAO elemento, kuris yra subjektyvus elementas, egzistuojantis pasaulio teisinėse sistemose, kurį vykdo teismai – taigi, mes sukūrėme šį decentralizuotą teismą. Turėdami šį decentralizuotą teismą, DAO gali sukurti savo „konstituciją“ ir, jei kas nors jos nesilaiko, kažkas gali pradėti ginčą ir kreiptis į teismą arba nubausti šalį, kuri to nesilaiko. Tai leidžia daugybę dalykų, nes tūkstančiai gali patekti į naują subjektyvumo pasaulį. 

Tai labai panašu į realaus pasaulio teismą. Skirtumas tas, kad Aragono teisme prisiekusieji yra anonimiški ir jiems suteikiama ekonominė paskata naudojant kažką panašaus į akcijų įrodymą. Taigi, ta prasme jis yra kitoks, tačiau iš tikrųjų procesas yra labai panašus. 

Kitas skirtumas yra tas, kad bylos, kurios šiuo metu yra Aragono teisme, labai skiriasi nuo tų, kurias nagrinėjate tradiciniame pasaulyje. Pavyzdžiui, mes ieškome tokių paprastų dalykų kaip turinio moderavimas. Mes nagrinėjame tokius dalykus: ar šis finansavimo pasiūlymas atitinka šį nedidelį dokumentą, apie kurį dotacijos galėtų gauti pinigų iš šios DAO? Nėra taip, kad galite paduoti į teismą farmacijos įmonę ar panašiai. 

Kitas svarbus dalykas yra tai, kad Aragono teisme tai yra visiškai ribota atsakomybė.

Džei Hao: Ko jūs tikitės, kad tokie centralizuoti žaidėjai, kaip „OKEx“, gali padaryti daugiau, kad palengvintų „DeFi“ erdvę?

Luisas Cuende: Turiu pasiūlymą – tai yra pradėti DAO ir suteikti OKB savininkams valdyti tai, kas, jūsų nuomone, yra vertinga. Manau, kad „DeFi“ galia yra bendruomenė, todėl nekantriai laukiu pirmojo centralizuoto mainų, kuris pradės DAO ir kažkokią derliaus auginimo programą su kai kuriais ženklais. Manau, kad tai bus neįtikėtina. 

Jay Hao: Kai kurie ankstyvieji žaidėjai kriptografinėje erdvėje, kaip ir mes, vis dar labai aiškiai prisimena DAO ataką 2016 m. Įsilaužimas privertė mus susimąstyti apie decentralizuotų autonominių organizacijų plėtrą. Ko galima išmokti iš šio įvykio, kuris galėtų padėti kurti DAO ateitį?

Luisas Cuende: Akivaizdu, kad kai priėmėme sprendimus 2016 m., Praėjo keli mėnesiai po DAO įsilaužimo. Taigi, į vieną dalyką norėjome rimtai žiūrėti – tai saugumas. 

Taigi, šiandien „DeFi“ galite pamatyti, kad protokoluose turto valdymas per šimtą milijonų dolerių per valandą be auditų. Mes atliktume daug kodo auditų, saugumo auditų, foninių saugumo auditų ir labai lėtai plėtotume savo turto valdymą. Jei šiandien pamatysite Aragoną, po dvejų metų „Mainnet“ valdomas turtas pastaruoju metu labai išaugo. Tai panašu, kad galbūt prieš metus buvo 4 mln. USD, o šiandien – 150 mln. 

Jei pažvelgsite į žetonus, saugomus Aragone, valdomą Aragono ar DAO, mes žiūrime į milijardus dolerių. Šiais mėnesiais DAO parabolinis augimas išaugo, tačiau čia reikėjo metų. Taigi, manau, kad daugybė auditų ir mūsų dėmesys saugumui tikrai pasiteisino.

Jay Hao: Vienas paskutinis klausimas, labai lengvas – pasiūlykite vieną žodį „DeFi“ ateičiai apibūdinti. Ir kodėl?

Luisas Cuende: Stresas, nes jūs turite būti 24/7. Jei atostogauji vienai savaitei ir grįžai, viskas pasikeitė.

Prisijunkite prie mūsų kanalų, kad sužinotumėte daugiau apie blokų grandinę, kriptovaliutą & „DeFi“:

Jay Hao, „OKEx“ generalinis direktorius 

„OKEx“ pareigūnas

Kreditas mūsų „OKExDeFi“ apvalaus stalo svečiui:

Luis Cuende, įkūrėjas & Generalinis direktorius @Aragon

https://twitter.com/licuende

https://www.linkedin.com/in/luisivancuende/

Aragonas

https://twitter.com/AragonProject

https://www.linkedin.com/company/aragonproject/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me