AMA apibendrinimas: „OKEx“ generalinis direktorius Jay Hao & Whalepool

Balandžio 14 d. Mūsų generalinis direktorius Jay Hao prisijungė prie tiesioginės „paklausk manęs“ (AMA) sesijos, kurią organizavo gerai įsitvirtinusi kriptografinės prekybos bendruomenė „Whalepool“, ir atsakė į klausimus savo „Telegram“ kanale, kuriame dalyvavo daugiau nei 14 000 narių (https://t.me/whalepoolbtc). Per 90 minučių pokalbį Jay gilinosi į „OKEx“ produktus ir rizikos sistemą, apimančią įvairiausius mūsų siūlomus prekybos įrankius ir priemones, kurias taikėme, kad apsaugotume prekybininkus nuo ekstremalių rinkos svyravimų..

Įdomu, kuo „OKEx“ išsiskiria iš kriptografinių rinkų ir kaip išlaikyti nulinių grąžinimų rekordą per visą kovo mėnesį įvykusią rinkos katastrofą? Patikrinkite žemiau pateiktą Q&Kai mes pasiruošėme jums, į visus klausimus Jay atsakė pokalbyje.

Contents

Sveiki, @OKExJay, galbūt galite grupei pristatyti savo kilmę ir laiką „OKEx“.

Žinoma, aš prisijungiau prie „OKEx“ daugiau nei dvejus metus, o dabar man ypač patinka atvira „blockchain“ kompanijų kultūra. „OKEx“ kompanijoje mes labai greitai išaugome į įmonę, kurioje dirba daugiau nei 1 000 darbuotojų, tačiau vis tiek esame nepaprastai struktūriški ir mūsų vadovų komanda nori būti kuo prieinamesnė.

Dabar aš taip pat esu vyriausiasis klientų palaikymo pareigūnas, atsakingas už klientų užklausų, susijusių su mūsų produktais, tvarkymą. Taigi, sekite mane „Twitter“ @ jayhao8.

1 dalis: „OKEx“ gaminiai

Ar galėtumėte šiek tiek papasakoti, kokius produktus siūlote leisti žmonėms, neturintiems šifravimo, įsigyti kripto?

Tarp mūsų produktų, Pirkite kriptografiją ir C2C rinkos yra tie, kurie tinka vartotojams, kurie yra nauji kriptografijos rinkose ir nori patekti į laivą.

Kad vartotojai galėtų tiesiogiai ir lengvai įsigyti kriptografiją su „fiat“ valiutomis per „Buy Crypto“, „OKEx“ bendradarbiauja su septyniais „fiat gateway“ partneriais ir siūlo šešių rūšių kriptovaliutas (t. Y. „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“, „Ripple“, „Bitcoin Cash“)., & Pririšti). Šias kriptografijas galite įsigyti su daugiau nei 30 „fiat“ valiutų naudodami kreditines korteles. Sužinokite daugiau čia: https://www.okex.com/buy-crypto/usd

Taip pat galite įsigyti kriptografiją su „fiat“ valiutomis mūsų C2C rinkose, kur vartotojai gali tarpusavyje prekiauti „fiat“ valiuta ir kriptografija..

Ar „OKEx“ palaiko „fiat“ prekybą valiuta, ar tik žetonų prekybą?

Mes palaikome „fiat“ valiutų indėlių aptarnavimą per įvairius neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybos vartus. Vis dėlto mes nepalaikome „fiat-crypto“ ar „crypto-fiat“ porų. Tiems, kurie domisi prekyba „fiat“ poromis, jie gali kreiptis į „OKCoin“, vieną iš mūsų strateginių partnerių – https://www.okcoin.com/

„OKEx“ turi skolinimo produktą, kurį gali atlikti bet kurią kriptografiją turintys vartotojai "terminuotieji indėliai" arba "kaupiamosios sąskaitos". Ar galite papasakoti daugiau apie šio produkto pasiūlą ir iš kur gaunama palūkanų norma?

Mūsų „C2C“ paskolos paslauga (šiuo metu galima tik naudojant naujausią „APP“ versiją) teikia vartotojams paskolų paslaugą tarp asmenų, kad būtų galima patenkinti įvairius vartotojų paskolos ir investicijų poreikius. Ši infografika trumpai supras, kaip ji veikia:

Vaizdas

Taigi, iš kur grįžta? Geras klausimas 🙂

C2C paskolos grąžinimas investuotojams yra skolininkų mokamos palūkanos. Skolininkai gali imti paskolą kitoms investicijoms, kad gautų papildomą pelną ir sumokėtų už paskolos palūkanas.

Dabar galite pažadėti BTC skolintis USDT. Mes vis dar planuojame integruoti kitus žetonus į savo C2C paskolos paslaugą, o išleidimo laikas bus atskleistas ateityje.

Ir kodėl mūsų C2C paskolos paslauga išsiskiria iš kitų panašių produktų?

 1. – Mūsų likvidavimo linija yra 90%, o kitų – 83%. Sunkiau yra likviduoti iš mūsų pusės ir taip garantuoti skolininko lėšas;

 2. – Mes leidžiame vartotojams pritaikyti paskolos normą atsižvelgiant į rinkos situaciją – kiti nustato aukštą paskolos palūkanų normą, todėl skolininkams reikia mokėti didesnes palūkanas;

 3. – Mūsų pradelstos baudos palūkanos yra santykinai mažesnės. Už pavėluotą paskolos gavėjo grąžinimą dėl specialių priežasčių yra numatytos baudos, tačiau tai jiems kainavo per daug. Investuotojai vis tiek galės surinkti principą, įskaitant baudos palūkanas, kaip garantuoja „OKEx“.
 4. – Akcijos laikotarpiu mes neimame jokio aptarnavimo mokesčio (Taip, šiuo metu vis dar yra akcijos laikotarpis)

  – Mūsų C2C paskolos paslauga naudinga tiek skolininkams, tiek investuotojams.

Yra maržos prekyba vis dar populiarus prekybininkams, kai jie turi galimybę prekiauti didesnio svertinio ateities sandoriais, apsikeitimo sandoriais, pasirinkimo sandoriais?

Taip, sakyčiau, kad tai skirtingi produktai, sukurti skirtingiems poreikiams.

Prekyba maržomis, nepaisant sverto pobūdžio panašumų, turi naudos ir užstato naudojimas. Iš esmės galite įkeisti BTC ir altcoin USDT arba atvirkščiai, kad padidintumėte „OKEx“ perkamąją galią.

Žinoma, „OKEx“ maržos prekybos produktas yra populiarus sandorių vykdymo požiūriu:

 • – Svertas yra mažesnis, todėl jo riziką galima lengviau kontroliuoti
 • – Maržos prekybininkams nereikia prisiimti likvidavimo ar susigrąžinimo rizikos
 • – Yra daugiau skaitmeninio turto rūšių, palaikančių maržinę prekybą
 • – Nėra pristatymo, galiojimo pabaigos datos ir finansavimo mokesčių, bet su palūkanomis, kad išlaidos būtų lengviau valdomos

Kalbant apie kitus naudojimo būdus:

 1. – Pasiskolintas skaitmeninis turtas (viršijantis reikalaujamą maržos koeficientą) taip pat gali būti perkeltas į kitus „OKEx“ prekybos leidimus naudoti
 2. – Apsidraudimas neatidėliotinų sandorių / ateities / pasirinkimo sandorių rinkoje

Daugelis prekybininkų tikriausiai žino „OKEx“ tradicinius „Futures“ produktus. Bet praėjusiais metais jūs pridėjote „Perpetual Swap“ ir neseniai „Options“ (BTC). Ar galėtumėte papasakoti šiek tiek daugiau apie šiuos produktus?

Na, pirmiausia šiek tiek pateiksiu trumpą išvestinių produktų įvadą.

„OKEx“ ateities sandoriai yra vienas iš pirmųjų produktų, pristatytų mūsų platformoje, ir tapo didžiausia rinka visose kriptografinių išvestinių finansinių priemonių rinkose..

Šiuo metu siūlome 9 pagrindinių skaitmeninio turto savaitės, dviejų savaičių, ketvirčio ir ketvirčio ateities sandorius, kad patenkintume įvairius prekybos poreikius, pvz., Apsidraudimą, arbitražus ir kt..

Kalbant apie amžinąjį apsikeitimo sandorį, jis pradėtas teikti 2018 m. Pabaigoje. Vėliau prekybos apimtis ir likvidumas sparčiai didėjo. Ir dabar, be abejo, tai yra populiariausia išvestinė priemonė, naudojama prekybai skaitmeniniu turtu, ypač tarp mažmeninių vartotojų.

Skirtingai nei ateities sandoriai, amžinojo apsikeitimo sandoris turi finansavimo mechanizmą, kuris įtvirtina amžinojo apsikeitimo sandorio kainą į neatidėliotiną rinkos kainą. Nesant galiojimo pabaigos datos ir didelio sverto iki 100 kartų, amžinas apsikeitimas yra geras pasirinkimas tendencijų prekybininkams. Be to, finansavimo mechanizmas suteikia puikią arbitražo galimybę.

„OKEx“ parinktys buvo paleista vėliau šių metų sausio mėnesį (šiuo metu yra BTC / USD pasirinkimo rinkų, jų dar bus). Nors prekyba kriptografija yra gana nauja, pasirinkimo sandoriai yra populiari išvestinė priemonė tradicinėje rinkoje. „OKEx“ pasirinkimų įvedimas būtų puikus papildymas visai platformos prekybos infrastruktūrai.

Be esamų neatidėliotinų sandorių, maržų prekybos, ateities sandorių ir amžinųjų apsikeitimo sandorių rinkų, pasirinkimo galimybės leidžia OKEx vartotojams vienu metu paįvairinti savo prekybos ir apsidraudimo strategijas..

Tiems, kurie nori sužinoti daugiau, yra „Options101“: https://medium.com/okex-blog/okex-options-101-68b6da96a7ac

Ar galite papasakoti, kodėl siūlote tiek linijinį USDT (panašų į „Binance“), tiek ir „Monetų maržą“ (panašesnį į „Huobi“)?

Skirtumas tarp šių dviejų tipų sutarčių yra esminis.

USDT garantiniai ateities sandoriai yra linijinė sutartis, o monetų garantuoti – atvirkštiniai. Didžiausias skirtumas tarp jų yra maržos turtas ir sutarties nominali vertė.

USDT maržinti ateities sandoriai leidžia deponuoti USDT kaip maržą prekybai bet kuriomis sutartimis. Tarkime, jei norite prekiauti BTC, ETH ir EOS sutartimis, turėtumėte įnešti tik dalį USDT. Jums nebereikės prekiauti savo turtu į BTC, ETH ir EOS, kad atidarytumėte poziciją.

Be to, nominali vertė yra ~ 1 USD, tai reiškia, kad pozicijos atidarymo slenkstis yra žemesnis. Vartotojams yra daug lengviau apskaičiuoti savo pelną, naudodami USDT kaip maržą. Vis dėlto tai skirta patenkinti skirtingus mūsų vartotojų poreikius.

„Future“ yra vis daugiau konkurentų, tokių kaip „Binance“, FTX, „Bybit“, „HuobiDM“ – kaip „OKEx“ planuoja išlikti konkurencinga tiek daug naujų produktų ir žaidėjų rinkoje?

Taip, aš tai irgi žinau. Mes ir toliau plėsime rinkos gylį ir savo produktų asortimentą, pavyzdžiui, pasiūlysime daugiau pagrindinio turto ir galiojimo terminų ir pan. Na, leiskite man suskirstyti savo mintis į keletą punktų:

Manau, kad kiekviena birža turi savo poziciją rinkoje. „OKEx“ prekybininkams siūlome plačiausią prekybos produktų asortimentą, pvz., Neatidėliotiną prekybą, ateities sandorius, C2C, akcijų paketus ir kt. Tai yra vienas iš būdų, kaip likti prieš konkurentus..

Jau nekalbant apie mūsų rizikos valdymo sistemą. Matote, mes siūlėme ateities sandorius nuo pat „OKEx“ paleidimo. Ir jūs žinote, kad šifravimo rinka per dvejus metus buvo laukinė. Mes nuolat mokomės iš šios nenuspėjamos rinkos ir tobuliname rizikos valdymo sistemą, kad vartotojams galėtume pateikti patikimą prekybos platformą.

Mes taip pat siūlome skirtingus „algo“ užsakymus, kad vartotojai galėtų patogiau prekiauti. Jie netgi gali naudoti išvestinių finansinių priemonių rinkos duomenis, kad gautų įžvalgų apie savo sandorius. Sakyčiau, mes siūlome gana daug naudingų įrankių savo vartotojams. Tai nėra kažkas, ko galite turėti kitose platformose.

Ir, žinoma, mūsų likvidumas, nereikia nė sakyti, kad esame viena iš geriausių biržų. Geras likvidumas apsaugo mūsų vartotojus nuo ekstremalių rinkų.

Ar galite trumpai pasakyti, kaip „OKEx“ sistema yra stabili ir patikima prekybininkams net ir nestabiliais laikais?

Aišku! Mes daug nuveikėme.

Būdami pramonės lyderiais, savo prekybos sistemoms nustatėme itin aukštus standartus. Be to, kad atnaujinome savo prekybos sistemą 2018 m. Rugpjūčio mėn., Įdiegėme naujos kartos „Lightning 2.0“ sistemą, kuri po kelių naujovinimų yra geriausia pasaulyje..

Mažas vėlavimas ir didelis pralaidumas yra raktai, užtikrinantys, kad vartotojai galėtų normaliai prekiauti piko metu, pavyzdžiui, esant dideliam nepastovumui. Tai taip pat paslaptis, kodėl įveikėme 3.12 gedimą – daugiausia dėl mūsų sistemos atnaujinimo.

Mūsų naujoji sistema dabar gali patogiai atlikti ne mažiau kaip 100 000 užsakymų per sekundę. Mūsų finansų rinkų direktorius Lennix taip pat nagrinėjo šią temą toliau – https://medium.com/okex-blog/on-okex-lightning-2-0-674d47196721.

2 dalis. Rizikos valdymas

Kiek siūlote ateities / apsikeitimo sandorių / pasirinkimo sandorių svertą ir kaip užkirsti kelią banginių manipuliacijoms rinkoje?

Verta perskaityti mūsų rizikos valdymo sistemą ištiso straipsnio. Bet paprasčiau tariant, aš paaiškinsiu daugiau variantų, kurie gali būti naujiena daugeliui prekybininkų.

Mūsų rizikos valdymo sistemą, skirtą „OKEx“ pasirinkimo sandorių rinkai, daugiausia sudaro markės kaina, kainos limitas, pasirinkimo maržos ir draudimo fondas.

Ženklo kaina atspindi teisingą ir objektyvią rinkos turto kainą. Norėdami nustatyti tikrosios pasirinkimo sandorio kainos kainą, mes atsižvelgiame į visas rinkos kainas ir naudojame ją apskaičiuodami sąskaitos maržas ir valdydami platformos riziką, kad sumažintume likvidavimo riziką, atsirandančią dėl manipuliavimo rinka..

Kainos riba nustatyta siekiant apriboti užsakymo kainų diapazoną, atsižvelgiant į turto ženklinę kainą. Jis skirtas apsaugoti investuotojus ir užkirsti kelią manipuliacijoms rinka.

Pasirinkimo sandorių pirkėjai yra saistomi maksimalios siūlomos kainos ribos, o pardavėjai – minimalios prašomos kainos ribos. Opcionų marža yra užtikrinti, kad prekybininkai galėtų normaliai vykdyti sandorius, ty pirkti, parduoti, laikyti ir vykdyti pasirinkimo sandorius pasibaigus galiojimo laikui.

Yra užsakymo marža, pozicijos marža ir priežiūros marža. Paskutiniai du yra garantuoti, kad pardavėjai turėtų pakankamai lėšų vykdyti sandorius.

Draudimo fondas yra apsauginis tinklas, kuris pašalina grąžinimų riziką dėl didelio masto likvidavimo esant dideliam rinkos nepastovumui..

Jei norite suprasti mūsų rizikos valdymo sistemos informaciją, nedvejodami naršykite mūsų vartotojo vadovą čia: https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-us/sections/360007491391-OKEx-Coin-Margined-Options-User-Agreement-Guide

Ateities sandoriams ir apsikeitimo sandoriams siūlote maksimalų 100 kartų didesnį svertą BTC ir maždaug 50 kartų didesnį už altcoinus?

Taip, pagrindinės prekybos poros yra iki 100x, o altcoinai svyruoja nuo 20x iki 50x.

Kaip „OKEx“ skatina likvidumą rinkose? Ar „OKEx“ turi vidaus rinkos formuotojus, kad užtikrintų nuoseklų likvidumą? Ką žmonės gali padaryti, jei yra suinteresuoti užtikrinti likvidumą „OKEx“?

Mūsų rinkos mikrostruktūra yra gerai apibrėžta, kad paskatintų prekybininkus teikti realų likvidumą, tuo pačiu išlaikant mažus mūsų mokesčius, kad prekybininkai galėtų atidaryti poziciją. Mes turime skirtingas rinkos formavimo programas, skirtas skirtingiems rinkos formuotojams, naudojant įvairias priemones.

Todėl, skirtingai nei mūsų bendraamžiai, „OKEx“ neturi vidaus rinkos formuotojų ir nėra pavojaus, kad vidaus rinkos formuotojai imsis klientų srautų, netinkamai panaudos klientų atsargas norėdami pasukti priešinga kryptimi, nei likvidavimo medžioklė..

Mūsų pajamos yra iš mokesčių, o ne iš prekybos pnl. Mes neturime vidinio rekvizitų prekybos stalo. Vis dėlto turime labai skaidrią rinkos žymėjimo programą, taikomą likvidumo teikėjams. Nedvejodami siųskite el. Laišką [apsaugotas el. paštu] tolimesnei diskusijai.

Jūs turite kelis draudimo fondus, po vieną kiekvienoje rinkoje, ir šiuo metu jie siekia daugiau nei 75 milijonus USD.

Manome, kad draudimo fondo pakankamumas rodo mainų rizikos kontrolės lygį. Iš tikrųjų, derinant esamą „OKEx“ draudimo fondą ir rizikos valdymo sistemą, įskaitant pakopinio priežiūros maržos normos sistemą, kainos ženklą, kainos limitą ir pan., Mes esame pakankamai stiprūs, kad galėtume atsispirti visiems kraštutinumams, kurie gali atsitikti kriptografinių produktų rinkoje.

Kaip matome, kai kurie ekstremalūs rinkos įvykiai, tokie kaip kovo 12 d. Katastrofa, mūsų nenuvylė. Dar daugiau, mes suvartojome pagrįstą draudimo fondo sumą tik tam, kad apsaugotume savo prekybininkų pelną nuo susigrąžinimo ar savaiminio skolinimosi dėl ekstremalios rinkos.

Apie „Clawback“ ir „Auto-redeverage“ – „OKEx“ šiuo metu naudoja tik „Auto-Deleverage“ (greitas susigrąžinimas), bet ne socializuotus nuostolių grąžinimus, tiesa?

Tiesą sakant, mes vis dar naudojame socializuotų nuostolių grąžinimo mechanizmą, bet labai retai. Gerai patikrintos rizikos valdymo sistemos dėka, 0 nuolatinių apsikeitimo sandorių tarp visų mūsų išvardytų skaitmeninių išteklių įvyko per metus.

Kalbant apie ateities sandorius, per pastaruosius 1,5 metų tarp pagrindinių skaitmeninių išteklių, tokių kaip BTC, EOS ir ETH, nebuvo įvykdyta grąža. Mūsų draudimo fondų fonde buvo surinkta atitinkamai 3070 BTC, 1,6 mln. EOS ir 42 000 ETH. Po to, kai mes įdiegėme rizikos valdymo sprendimus, pvz., Pakopinio priežiūros maržos normos sistemą, žymėjimo kainą ir kainos limitą ir kt., Nebėra kito turto grąžinimo.

Todėl, saugant mūsų patikimos rizikos valdymo sistemos ir 80 milijonų dolerių vertės draudimo fondo, prekybos ateities sandoriais ir apsikeitimo sandoriais „OKEx“ yra palyginti saugu. Kadangi grąžinimai ir ADL yra labai mažai tikėtini (sakyčiau, beveik 0% galimybių), jūsų pelnas yra saugus su jumis.

Kaip OKEx sistema yra susijusi su klientų lėšų saugojimu?

Vartotojai ir saugumas yra antras dalykas, nesvarbu, ar tai būtų lėšų, prekybos, duomenų ir privatumo saugumas. Mes priimame daugiasigę šaltą piniginę, kad turtas būtų padalintas iki maždaug 500 BTC vienai piniginei, kad mes nešiotumėmės nė vienos šaltos piniginės su milžinišku turto kiekiu, o rizika būtų paskirstyta ir geriau valdoma..

Taigi, jokio noro įkurti kažkokį "SAFU" fondas?

Kalbant apie saugos fondą, mes nesukūrėme konkretaus fondo ir jo nereklamavome žiniasklaidai. Tačiau galiu jus patikinti, kad turime daugiau nei pakankamą rezervą bet kokioms netikėtoms situacijoms spręsti.

Turime ilgametę saugumo technologijų patirtį ir patys sukūrėme karštas ir šaltas pinigines bei daugiafunkcines technologijas, kad apsaugotume lėšas. Iki šiol didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad saugiai nėra pažeidimų. Esame įsitikinę, kad ateityje išlaikysime švarų planą.

Daugiau AMA ateiti

Bet kurią temą, kurią norite aptarti, praneškite mums!

Kiekvieną kartą, kai baigiame AMA, jaučiamės labai nustebinti ir sužavėti, kaip noriai mūsų bendruomenės nori daugiau sužinoti apie mus. Kaip minėta anksčiau, bus tęsiama daugiau AMA sesijų. Jei turite kokių nors puikių idėjų tema, kurią galime aptarti, nedvejodami praneškite mums savo socialinės žiniasklaidos kanaluose. Iki kito karto, laimingos prekybos!

Sekite „OKEx“:

 

https://twitter.com/OKEx

 https://www.facebook.com/okexofficial/

 

https://www.linkedin.com/company/okex/

 

https://t.me/OKExOfficial_English

 

https://www.reddit.com/r/OKEx/

 

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me