AMA apibendrinimas: „Alysa Xu & DASH“ – pradėkite prekybą „Dash Swap“ – I dalis

Balandžio 29 d. Mūsų CSO „Alysa Xu“ prisijungė prie tiesioginio klausimo-ko-ko (AMA) seanso, kurį vedė DASH, gerai įsitvirtinusi kripto prekybos bendruomenė, ir atsakė į klausimus savo „Telegram“ kanale, kuriame dalyvavo daugiau kaip 3400 narių (http://t.me/dash_chat). Per 90 minučių pokalbį „Alysa“ pristatė „OKEx“ sutartis ir išvestinių finansinių priemonių prekybą bei prekybos kriptografinių išvestinių priemonių privalumus..

Įdomu, ką išvestiniai produktai gali išvesti už neatidėliotinos prekybos srities? Kodėl turėtumėte prekiauti kriptografiniais dariniais „OKEx“? Patikrinkite žemiau pateiktą Q&Kai mes pasiruošėme jums, į visus klausimus Alysa atsakė pokalbyje.

Contents

1 dalis. Sutarčių ir išvestinių finansinių priemonių įvadas

Alysa, pradėkime nuo pagrindų – kas yra sutartis?

Alysa: Pradedantiesiems kriptografiją mes dažniausiai prekiaujame „spot’ais“, tačiau turėtume suvokti, kas vyksta ir išvestinių finansinių priemonių rinkose. Ateities sandoriai, amžini apsikeitimo sandoriai, pasirinkimo sandoriai … Na, grįžkite prie sutarčių.

Sutartis yra skaitmeninės valiutos išvestinis produktas. Vartotojai gali uždirbti pajamų už kainos kilimą ar kritimą, nusipirkdami ilgą sutartį arba parduodami trumpą sutartį. Ilgalaikis pirkimas reiškia, kad investuotojai tikisi, kad ateityje rinka kils ir nusipirks tam tikrą kiekį ilgalaikio skaitmeninio turto sutarčių.

Kaip pavyzdį paimkite DASH sutarties sandorį. Jei DASH kaina yra 60 USD, mes perkame sutartį, kurios vertė 1 DASH. Jei DASH kaina pakyla iki 70 JAV dolerių, mes galime gauti 10 JAV dolerių pelną pardavę DASH sutartį. Pardavimas trumpuoju reiškia investuotojus, kurie tikisi, kad rinka ateityje kris, ir parduos tam tikrą kiekį skaitmeninio turto trumpųjų sutarčių. Atsižvelgiant į pavyzdį DASH sutarties sandorį, kai DASH kaina yra 60 USD, mes parduodame sutartį, kurios vertė 1 DASH. Jei DASH kaina nukris iki 50 JAV dolerių, mes galime gauti 10 USD pelną, nusipirkę 1 DASH vertės sutartį.

Investavimas į neatidėliotinus sandorius reiškia, kad pelno galima gauti tik tada, kai neatidėliotina kaina pakyla. Tačiau pelną galima gauti sudarant sandorius, neatsižvelgiant į kainos kilimą ir kritimą, perkant ilgą ar trumpą laiką.

Omaras, kaip „Dash“ atstovas, kaip jūs vertinate išvestinių finansinių priemonių kilimą kriptovaliutų rinkoje?

Omaras: Trumpas atsakymas yra tai, kad mes tikime, kad tam tikru momentu tai nutiks pramonei. Įtraukę institucinę prekybą, matėme tikimybę, kad daugelis senose rinkose esančių produktų bus pristatyti į kriptovaliutų pramonę. Tai yra geras dalykas, nes tai padėjo standartizuoti ir subrandinti mūsų besikuriančią pramonę.

Be to, šios sutartys pritraukė daugiau institucinių prekybininkų, todėl apskritai susidomėjo kriptovaliuta. Dar svarbiau tai, kad išvestinių finansinių priemonių įvedimas buvo neišvengiamas dėl kripto rinkos nepastovumo. Aš labiausiai įsivaizduoju, jei ne visi šios AMA vartotojai gali susieti, kaip greitai vienos pozicijos gali keistis vieną akimirką į kitą.

Išvestinių finansinių priemonių ir daugelio išvestinių finansinių priemonių rūšių (apsikeitimo sandoriai, pasirinkimo sandoriai, ateities sandoriai, amžinieji laikotarpiai ir kt.) Pranašumus galima sumažinti siekiant nepastovumo rizikos. Kadangi kriptovaliutų pramonė didžiąja dalimi juda ta pačia kryptimi kaip ir „Bitcoin“, apsidrausti investicijoms yra sunku naudoti kitas kriptovaliutas..

Pavyzdžiui, senose rinkose nenaudodami išvestinių finansinių priemonių galite investuoti į ciklinį ar alternatyvų turtą, kuris sumažėja arba išlaiko savo vertę, kai rinka kyla, ir atvirkščiai. Kriptovaliutoje to galimybė nebuvo lengvai prieinama, o „Altcoins“ kainų rinkos pokyčiai paprastai didėja ta pačia kryptimi kaip ir „Bitcoin“. Įstaigos su susidomėjimu stebėjo kriptovaliutų rinką, kaip ir jų klientai, tačiau kainų svyravimams esant tokiems dideliems, kokie yra mūsų pramonėje, įstaigoms reikėjo rizikos sušvelninti ir valdomų prekybos kainų, kad būtų maksimaliai padidinta grąža.

Pastarasis klausimas buvo išspręstas per ne biržos stalus, tačiau rizikos mažinimo komponentas buvo prieinamas tik įstaigoms, į kriptovaliutų industriją įvedančioms išvestines finansines priemones. Nauda individualiam vartotojui yra ta, kad dabar jie taip pat gali pasinaudoti šiais rizikos mažinimo metodais. Manome, kad išvestinės finansinės priemonės bus svarbus kriptovaliutų prekybos ekosistemos komponentas, ir sveikiname „OKEx“, kad ji ėmėsi žingsnių pristatydama šias paslaugas savo vartotojams..

Taigi sakykite, kad esu tik pagrindinis prekybininkas kriptografija. Kuo išvestiniai produktai gali išvesti mus iš neatidėliotinos prekybos srities?

Alysa: Pirma, svertas. Sandoriuose pagal sutartis vartotojai gali padidinti savo pajamas koreguodami svertą. Štai pavyzdys, padėsiantis geriau suprasti finansinį svertą: kai DASH kaina yra 50 USD, vartotojas A gauna 10 DASH vertės sutartį su 50 USD marža ir x10 svertą. jei DASH kaina pakils 10% (nuo 50 iki 55 USD), šios sutarties pelnas bus 10 * 50 * 10% = 50 USD. Taigi vartotojas A uždirba 50 USD iš x10 sverto, kai DASH kaina pakyla 10%. Reikėtų pažymėti, kad kai pajamos padidėja dvigubai su svertu, rizika taip pat padidėja dvigubai. Taigi prašau racionaliai naudoti svertą.

Antra, apsidraudimas. Vartotojai, turintys skaitmeninį turtą, gali naudoti ateities sandorius apsidraudimui, ypač kai rinka mažėja. Apsidraudimas reiškia rizikos, susijusios su sutarties tikslinės kriptovaliutos kainos svyravimais, kad būtų išvengta rizikos, kurią sukelia svyravimai per šį laikotarpį. Tai reiškia, kad klientas nustato atvirkštinę sutarties poziciją, taigi pats kriptovaliutos generuojamas pelnas ir nuostolis yra priešingi pelnui ir nuostoliams, kuriuos generuoja sutartis, kai svyruoja kainos, ir bendrą kriptovaliutos pelną ir nuostolį, ir sutartis lieka ta pati.

Vėl įtraukite į scenarijų. Darant prielaidą, kad dabartinė DASH kaina yra 50 USD, vartotojas A turi 10 DASH ir tikisi, kad būsima DASH kaina kris, todėl norėdamas išvengti nuostolių, kuriuos sukelia DASH nuosmukis, vartotojas A parduoda sutartį, kurios vertė 10 DASH; Tarkime, kad po 1 mėnesio tikroji DASH kaina nukris iki 40 USD, tada sutarties pajamos bus 2,5 DASH, lygiavertės 100 USD. Pradinis DASH praras 100 USD, o vartotojas A uždirbs. Iš anksto nustatę atvirkštinę sutarties poziciją, galite užblokuoti savo galutines USD pajamas.

Omaras, ar yra kokių nors priežasčių, dėl kurių galite siūlyti prekiauti kriptografiniais dariniais?

Omaras: Leiskite man pasakyti šį atsakymą sakydamas, kad tai nėra prekybos patarimai, tačiau priežastis, kodėl reikėtų naudoti išvestines finansines priemones, galima apibendrinti 3 žodžiais – nepastovumas, apsidraudimas ir spekuliacija..

Nepastovumas – kaip jūs visi žinote, kriptovaliutų kainos gali būti labai nepastovios. Išvestinės finansinės priemonės padeda prekybininkams apsisaugoti nuo kainų svyravimų. Pavyzdžiui, jei manote, kad „Dash“ kaina padidės, prekybininkas gali naudoti ateities sandorį, kad užrakintų kainą tam tikrą laiką. Kaip ir norėtumėte užfiksuoti mėnesinę interneto paslaugos kainą kitiems metams, kad išvengtumėte rizikos, kad interneto paslaugų teikėjas netikėtai padidins tarifus, jūs čia darote tą patį su kriptografijos ir ateities sandoriais.

Apsidraudimas – trumpai tariant, rizikos mažinimo strategijos tipas investuotojas priešindamasis veiksmais sumažina vieną riziką. Pavyzdžiui, jei asmuo laikosi „10 Dash“, tikėdamasis padidinti kainą, jis gali pasirinkti trumpą poziciją, kad vieno pelnas sumažėtų, palyginti su kito nuostoliais. Trumpas iš esmės reiškia, kad jūs statote, kad rinka sumažės. Čia investuotojas parduotų trumpą kontraktą dabartine rinkos kaina, taigi, kai to turto kaina mažėja, jis gauna pelną iš „Dash“ kainos skirtumo tais dviem atskirais laiko momentais..

Paėmus tą patį pavyzdį, trečioji priežastis būtų spekuliacija. Spekuliacijai taip pat galima panaudoti trumpalaikius, amžinus, apsikeitimo ir ateities sandorius. Atsižvelgiant į pirmiau pateiktą pavyzdį, jei investuotojas tik sutrumpino „Dash“ ir neturėjo tų pirmiau minėtų 10 „Dash“, tai jie spėja, kad rinka sumažės, o pardavus skolų iš to bus galima gauti pelno. Kažkas, ko daugumai neįmanoma atlikti neatidėliotinų priemonių rinkoje. Trumpai tariant, šios išvestinės finansinės priemonės atsižvelgia į laiką, kuris yra lemiamas veiksnys daugelio prekybininkų strategijose.

2 dalis: Kodėl ir kaip prekiauti kriptografiniais dariniais „OKEx“

Kodėl prekiautojai pirmenybę teikia „OKEx“ nei kitoms skaitmeninio turto biržoms, kad prekiautų išvestinėmis finansinėmis priemonėmis?

Alysa: Atsakymas trumpas – „OKEx“ yra fantastiška

„OKEx“ yra pasaulyje pirmaujanti kriptovaliutų birža, teikianti pažangias ir patikimas finansines paslaugas prekybininkams visame pasaulyje, paremta „blockchain“ technologija.

Mūsų biržos vartotojai gali prekiauti nesijaudindami dėl vagystės. Be to, prekybos procese mes turime aukščiausio lygio rizikos kontrolės priemones, tokias kaip ekstremalių rinkos sąlygų gynimas ženklo kaina, nulinio vartotojų paskirstymo su pakopinėmis maržomis ir aukšto našumo uždarymo mechanizmu pasiekimas ir likvidavimo rizikos išvengimas pakankamas rizikos rezervas.

Mes turime įvairių sutarčių tipų – išskyrus įvairias sutartis su skirtinga marža, turime ateities ir nuolatines sutartis, kurių galiojimo laikas yra kitoks. Ateities sandoriai gali būti vykdomi kas savaitę, kas savaitę, kas ketvirtį ir kas ketvirtį, o amžinųjų sutarčių galiojimo laikas nesibaigia..

Mes turime įvairių užsakymų tipų – kelis išplėstinius užsakymų tipus, kad vartotojai galėtų patogiau prekiauti. Vartotojai gali pateikti pelno ir sustabdymo nuostolius, kad galėtų kontroliuoti riziką ir fiksuoti pelną.

Mes turime įvairias prekybos valiutas – be 9 pagrindinių valiutų (BTC, ETH, EOS, ETC, LTC, BCH, TRX, XPP, BSV), neseniai pradėjome sutartis su kai kuriomis kitomis populiariomis valiutomis, tokiomis kaip LINK, DASH, NEO , ir netrukus bus paleista beveik 20 rūšių valiutų.

Mes turime įvairius produktų įrankius – įvairius prekybos įrankius, kurie padeda vartotojams operacijas atlikti greičiau ir patogiau

Sutarties skaičiuoklė: vartotojai gali naudoti skaičiuoklę, kad greitai apskaičiuotų pelną, uždarymo kainą ir likvidavimo kainą pagal savo pozicijas be sudėtingų skaičiavimo operacijų.

Daugialypiai sandorių duomenys: Dešimt pagrindinių rinkos duomenų gali padėti prekybininkams išsamiai išanalizuoti rinkos situaciją ir atitinkamai pakoreguoti savo prekybos planus..

Mes turime didžiausią prekybos apimtį, kainų skirtumus ir produktų našumą – „OKEx“ pelnė vartotojų, turinčių puikių produktų, turinčių pirmaujančią sutartinių prekybos apimtį, pripažinimą, sudarantį daugiau nei 30% visos rinkos prekybos apimties. Vidutinis „OKEx“ ateities ar amžinojo apsikeitimo sandorių skirtumas yra daug mažesnis nei kitų biržų

Ir mes pasitikime 🙂

Taigi, kaip pradėti prekybą „Dash“ vietoje ar išvestinėmis finansinėmis priemonėmis? Ar galiu užsiregistruoti per „OKEx“?

Omaras: Galite nustatyti per „OKEx“, atlikti KYC procesą ir užsiregistruoti, kad tiesiogiai įsigytumėte „Dash“ „OKEx“. Norėdami pradėti naudoti „Dash“, atsisiųskite „Dash Wallet“ iš „Apple“ ar „GooglePlay“, tada, kai įsigysite „Dash“ per „OKEx“, eikite į Dash.org/where-to-spend/ ir raskite šalia esantį prekybininką, kad galėtumėte įsigyti prekių ir paslaugų su Brūkšnys.

Savo svetainėje taip pat kuriame institucinį puslapį, kuriame bus teikiami vieno langelio principai visoms įstaigai reikalingoms paslaugoms.

Kiek tipų turi „OKEx“ sutartis? Kokius privalumus jie turi?

Alysa: „OKEx“ palaiko 2 tipų sutartis: monetų garantuotus ateities sandorius / apsikeitimo sandorius ir USDT maržos ateities sandorius / apsikeitimo sandorius.

Monetos (atvirkštinės) ateities ir apsikeitimo sandoriai yra apmokami pagrindine kriptovaliuta, tai yra atidarymo ir atsiskaitymo valiuta yra tam tikra valiuta. Pavyzdžiui: investuotojai nori atlikti BTC sutarties sandorius ir atidaryti pozicijas su BTC kaip maržą, galutinis pelnas ir nuostolis taip pat bus BTC; jei investuotojai nori sudaryti DASH sutarties sandorius ir atidaryti pozicijas su DASH kaip marža, galutinis pelno ir nuostolio atsiskaitymas taip pat bus DASH.

Ateities ir apsikeitimo sandorių su monetomis privalumai: Ateities ir apsikeitimo sandoriai su monetomis yra tinkami vartotojams, kuriems apsidraudimo tikslais reikia ilgai laikyti tam tikrą valiutą, ir jie gali mėgautis pelnu iš kainų kilimo ir užimantis ilgas monetų garantuotų sutarčių pozicijas

Kita vertus, USDT maržos sutartis vadinama išankstine sutartimi. USD maržos sutarties marža ir atsiskaitymas yra USDT, tai yra: naudojant USDT kaip maržą pozicijai atidaryti, pajamos taip pat bus USDT. USDT maržos vertė yra stabili ir tai gali sumažinti riziką, kad vartotojo pozicijos marža sumažės kritimo rinkoje; galite atlikti kelių valiutų kontraktų sandorius tiesiog laikydami USDT, o tai taip pat sumažina pozicijų keitimo prekybos kainą; USDT maržos sutartį lengva pakeisti ir apskaičiuoti pelną ir nuostolius, kurie tinka pradedantiesiems. Jei esate naujas vartotojas, niekada neturėjęs sutarties operacijų, rekomenduojama pradėti nuo USDT maržos sudarytos sutarties

Šis pavyzdys parodys skirtumą tarp dviejų sutarčių pajamų, kai rinka kyla aukštyn ir žemyn. Supratę, kaip jie veikia, galite pasirinkti tinkamą sutarties tipą skirtingose ​​rinkose

Trumpo pardavimo scenarijus:

Darant prielaidą, kad 1 USD yra verta 1 USD, kai DASH kaina yra 50 USD:

Monetų marža (atvirkštinė sutartis): Jūs parduodate trumpą 10 DASH vertės sutartį su 1 DASH ir x10 svertu, darant prielaidą, kad uždarysite po DASH kainos kritimo 10% (DASH vertė nukris nuo 50 USD iki 45 USD), tada jūsų pajamos bus 1,1 DASH, o sąskaitos likutis bus 95 USDT

USDT sutartis su išankstine sutartimi (išankstinė sutartis): Jūs parduodate trumpalaikę 10 DASH vertės sutartį su 50 USDT ir x10 svertais, darant prielaidą, kad uždarysite po to, kai DASH kaina nukris 10% (DASH vertė nukris nuo 50 USD iki 45 USD), tada jūsų pajamos bus 50 USDT, o jūsų sąskaitos likutis bus 100 USDT

Trumpai tariant, trumpa sutartis, sudaryta tiek su USDT marža, tiek su monetomis, gali būti uždirbta pelno kritus BTC kainai, tačiau dėl fiat maržos sumažėjimo monetų maržose galutinės pajamos su monetomis yra mažesnės nei sutartis su USDT. Pelno sumažėjimas yra susijęs su DASH kainos sumažėjimu

Scenarijus su ilgu pirkimu:

Darant prielaidą, kad 1USDT yra verta 1 USD, kai DASH kaina yra 50 USD:

Monetų marža (atvirkštinė sutartis): Jūs perkate ilgą 10 DASH vertės sutartį su 1 DASH ir x10 svertais, darant prielaidą, kad uždarysite po DASH kainos pakilimo 10% (DASH vertė padidės nuo 50 USD iki 55 USD), tada jūsų pajamos padidės bus 0,91 DASH, o sąskaitos likutis bus 105 USDT.

USDT sutartis su išankstine sutartimi (išankstinė sutartis): Jūs perkate ilgą 10 DASH vertės sutartį su 50 USDT ir x10 svertais, darant prielaidą, kad uždarysite po DASH kainos pakilimo 10% (DASH vertė padidės nuo 50 USD iki 55 USD), tada jūsų pajamos bus 50 USDT, o jūsų sąskaitos likutis bus 100 USDT.

Apibendrinant: ilga sutartis, sudaryta tiek su USDT, tiek su monetomis, gali būti uždirbta pelno, kai pakyla BTC kaina, tačiau dėl padidėjusio „Fiat“ skirtumo „Coin-margin“ galutinės pajamos yra didesnės nei sutartis su USDT. Uždarbio padidėjimas yra susijęs su DASH kainos padidėjimu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų akademijoje ir sužinokite daugiau – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

3 dalis: „OKEx“ ateitis & DASH

Kokie yra „Dash“ ateities planai? Ar turime kokių nors įdomių dalykų, kuriais galime pasidalinti?

Omaras: Mūsų įdomiausias būsimas technologijų pristatymas yra „Dash“ platforma. „Dash“ platforma pridės daugybę naujų galimybių tinkle, kurios leis kūrėjams lengvai kurti „Dash“ skirtas programas, kurios naudos „Dash“ kaip mokėjimo metodą, tuo pačiu suteikiant vartotojo patirtį, kurios vartotojai tikėjosi iš tradicinių mokėjimų programų..

Naudodamiesi tokiais pasiūlymais kaip mūsų decentralizuota API (DAPI), decentralizuoto pavadinimo paslauga (DPNS) ir nauji SDK, kūrėjai galės lengvai sukurti programas, kurios naudos „Dash“ kaip mokėjimo metodą, kartu teikdamos vartotojo patirtį, kurios vartotojai tikėjosi iš tradicinių mokėjimų programos.

Iš tikrųjų mūsų darbas „Dash Platform“ paverčia tinklą decentralizuota, bendru sutarimu paremta duomenų baze kaip paslauga. Pateikiame trūkstamą duomenų sluoksnį decentralizuoto interneto vizijoje. Mūsų produktas yra analogiškas decentralizuotai „Firebase“ „Cloud Firestore“ versijai. Registruodamiesi duomenų sutartimi (t. Y. Duomenų bazės schema) platformoje, vartotojai gali pasinaudoti brūkšnio sutarimu, kuris bus vykdomas prieš jūsų duomenų būseną, kai vartotojai pateikia ir gauna informaciją iš tinklo.

Vienas iš pirmųjų platformos naudojimo atvejų yra mūsų decentralizuota vardų paslauga, teikianti žmonėms suprantamus vartotojo vardus, kurie pakeis poreikį keistis kriptografiniais adresais mokėjimams atlikti. Be to, „Dash Platform“ yra labai svarbi atliekant svarbiausius piniginių atnaujinimus – vadinamuosius „DashPay“ – kurie leis palaikyti ryšius, mokėti pagal vartotojo vardą ir apskritai naudotis vartotojo patirtimi, prilygstančia bet kuriai svarbiai mokėjimų programai. Visa tai bus padaryta neaukojant jokio saugumo ir privatumo, dėl kurio decentralizuoti tinklai yra tokie vertingi.

Kaip tu, Alysa ir OKEx?

Alysa: Žinoma, mes su komandos draugu sieksime sukurti kuo labiau į vartotoją orientuotą ir profesionaliausią skaitmeninio turto mainą, taip pat sukurti geriausią kripto ekosistemą

Bet čia aš norėčiau praleisti šiek tiek laiko, norėdamas vietoj mūsų reklamuoti! Speciali premija ateinantiems „Dash“ prekybininkams: nuo balandžio 29 d. Iki gegužės 6 d. Prekiautojai, prekiaudami „Dash“ sutartimis, gali pasidalinti iki 20 000 USDT.

Pirmas, pirmas! Patikrinkite daugiau informacijos mūsų svetainėje arba programose mobiliesiems.

4 dalis: Q&A

Čia iš @ cryptococuk01: Į daugelį mainų buvo įsilaužta, nors jų saugumas ir aukštas. Ar turite mechanizmą, užkertantį kelią tokioms atakoms? Ar kompensuosite vartotojams, jei įvyktų tokia ataka?

Alysa: Na tai labai geras klausimas! Negaliu praleisti daug laiko čia, jūs, vyrukai, galite skaityti mūsų straipsnius mūsų akademijoje! Bet lemme suteikia jums mažą paslaptį, kurią galite rasti tik AMA čia:

Vartotojai ir saugumas yra antras dalykas, nesvarbu, ar tai būtų lėšų, prekybos, duomenų ir privatumo saugumas.

Mes priimame daugialypę šaltą piniginę, kad turtas būtų padalintas iki maždaug 500 BTC vienai piniginei, kad mes nešiotumėmės nė vienos šaltos piniginės su didžiuliu turto kiekiu, o rizika būtų paskirstyta ir geriau valdoma..

@DustyLoooza klausia: APSAUGOS požiūriu: brūkšnys gali pasigirti 51% ATKIRTIES IMUNITETU, kaip tai įmanoma? Parodykite procesą, kaip brūkšnys gauna šią saugos funkciją?

Omaras: „Dash“ turi funkciją, vadinamą „ChainLocks“, kuri padeda sušvelninti 51% atakų į „Dash“ blokų grandinę riziką. Tokias atakas gali įvykdyti piktavalis kalnakasis arba kalnakasių grupė, valdanti daugiau nei 50% tinklo skaičiavimo galios.

„ChainLocks“ skatina kalnakasius nedelsiant paskelbti apdorotus blokus ir taip sumažinti slaptosios kasybos pranašumus ir didinti sutarimo atakos sunkumus..

„Dash“ tinkle naudojama kvorumo sistema, naudojanti ilgalaikio gyvenimo pagrindinius kvorumus (LLMQ). Čia blokai patvirtinami, kai 60% ar daugiau LLMQ, kurį sudaro atsitiktinai parinkti keli šimtai masternodų (MNO), patvirtina pirmąjį bloką aktyvioje grandinėje

Pirmasis užblokuotas yra užrakintas „ChainLock“ parašu, kuris apsaugo nuo grandinės pertvarkymo (t. Y. Tampa neįmanomas).

@RoginJohn Kokio tipo dariniai yra prieinami „OKEx“ dabar?

Alysa: Mes turime amžinąjį apsikeitimo sandorį, ateities sandorius ir pasirinkimo sandorius (ateities / apsikeitimo sandoriai su monetomis ir USDT maržos ateities sandoriai / apsikeitimo sandoriai). Be mažų valiutų sutarčių, tokių kaip „DASH“, „NEO“, „Link“ ir „XTZ“, kurios jau yra pradėtos, netrukus taip pat bus sudaryta daugiau mažų valiutų sutarčių, tokių kaip ZEC ir ADA. Sekite naujienas!

@Simonwong Būdamas prekybos sutartimis pradininkas, turiu tam tikrų rūpesčių dėl prekybos savo lėšomis. Ar „OKEx“ galėtų pateikti bandomąjį tinklą pradedantiesiems, kad jie galėtų prekiauti sutartimis?

Alysa: „Testnet“ … puiki idėja 🙂 Suprantame, kad pradedantiesiems rūpi prekyba savo lėšomis ir galimi nuostoliai, kuriuos sukelia nepakankama jų patirtis.

Taigi „OKEx“ paleido testnetą, kad palengvintų pradedančiųjų rūpesčius. „OKEx“ suteiks jums pakankamai testavimo lėšų, kad palengvintumėte visą prekybos procesą, nesijaudindami dėl nuostolių.

@RoginJohn Kokie DASH privalumai verslui?

Omaras: Yra daug pranašumų, jei „Dash“ priimi kaip mokėjimo formą (darau prielaidą, kad būtent tai ir buvo užduotas klausimas). Tai taip pat yra keletas pagrindinių taškų, išskiriančių iš kitų kriptovaliutų. Pirmasis yra greitis ir maži „Dash“ operacijų mokesčiai į bet kurią pasaulio vietą. „Dash“ operacijos naudojant „InstantSend“ yra neatidėliotinos (įskaitant atsiskaitymus), kurių kaina yra JAV cento dalis. Kaip minėta anksčiau AMA, „Dash“ yra vienintelis 51% atakos įrodymas kriptovaliuta pagal mūsų technologiją, todėl sandoriai yra labai saugūs. Be to, „Dash“ visame pasaulyje stebi daugybė bendruomenės organizacijų ir narių visame pasaulyje, norėdami naudoti „Dash“ mokėjimams. Tai reiškia daugiau potencialių klientų savo verslui. Mes tikrai tikime savo partneriais ir visada stengiamės kartu pasiekti augimą įvairiais būdais, įskaitant tokius AMA. Verslas taip pat gali surinkti lėšų įmonėms ir iniciatyvoms, kurios galiausiai bus naudingos „Dash“ tinklui per pasiūlymų sistemą. Dalis mūsų DAO tinklo. Per tą patį DAO tinklą jie gali būti tokie aktyvūs ar neaktyvūs, kokie norėtųsi, o tai reiškia įtraukti savo būsimą klientų bazę. Nuo pandemijos verslas taip pat siekia judėti internetu, o „Dash“ puikiai tinka internetiniams, pasauliniams ir net mikrokreditų mokėjimams, atsižvelgiant į mažus operacijų mokesčius. Galiausiai, kai pagrindinė komanda išleidžia daugiau technologijų, yra daugiau galimybių išplėsti verslo paslaugas ir padidinti efektyvumą.

@ Ahmad10112 Koks yra būdas išgelbėti save nuo 51% atakos

Omaras: Naudokite brūkšnį;)

@ Kitty081089 Koks yra „#Dash“ naudojimo pranašumas, palyginti su kitais?

Omaras: „Dash“ galite siųsti ir gauti bet kurioje pasaulio vietoje iškart ir saugiai naudodami „Dash“ už JAV cento dalį. Be to, galite dalyvauti mūsų DAO ir prisijungti prie bendruomenės ir netgi gauti finansavimą projekto pradžiai.

Daugiau AMA ateiti

Bet kurią temą, kurią norite aptarti, praneškite mums!

Kiekvieną kartą, kai baigiame AMA, jaučiamės labai nustebinti ir sužavėti, kaip noriai mūsų bendruomenės nori daugiau sužinoti apie mus. Kaip minėta anksčiau, ir toliau bus daugiau AMA sesijų. Jei turite kokių nors puikių idėjų tema, kurią galime aptarti, nedvejodami praneškite mums savo socialinės žiniasklaidos kanaluose. Iki kito karto, laimingos prekybos!

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me