AMA apibendrinimas: „Alysa Xu & DASH“ – pradėkite prekybą „Dash Swap“ – II dalis

Po tiesioginės „paklausk manęs“ (AMA) sesijos 1-osios dalies su mūsų socialinės atsakomybės organizacija Alysa Xu ir „Dash“ generaliniu direktoriumi Fernando mes surengėme 2 dalį savo OKEx telegramoje, kurioje dalyvavo 10 695 nariai (). Per 2,5 valandos trukmės tiesioginį pokalbį jie paaiškino, kas yra „Dash“, kaip prekiauti „Dash Perpetual Swap“ „OKEx“, prekybos „Dash“ naudą „OKEx“, jų ateities planus ir dar daugiau.!

Patikrinkite žemiau pateiktą Q&Kai mes jums pasiruošėme, į visus klausimus Alysa atsakė pokalbyje.

Contents

1 dalis. Įvadas į brūkšnį

Fernando, pradėkime nuo pagrindų – gal galėtumėte papasakoti, kas yra „Dash“ kriptovaliuta? Kokią problemą tai išsprendžia?

Fernando: Aišku! Brūkšnys yra skaitmeninė valiuta, orientuota į mokėjimo naudojimo atvejį.

„Dash“ suteikia savo vartotojams laisvę pervesti savo pinigus bet kur, bet kam, vos už cento dalį. Kadangi operacijos atliekamos akimirksniu, tai yra viena iš vienintelių kriptovaliutų, tinkama naudoti parduotuvės kasoje ar kitoms operacijoms, susijusioms su laiku..

„Dash“ taip pat yra nepaprastai saugus, nes pašalino 51% atakų, kai pristatėme „ChainLocks“ vadinamą technologiją. Be to, funkcijos, įskaitant momentinius sandorius, mikrokompetencijas, nepatikimą saugumą ir valdymą, leidžia „Dash“ teikti iki šiol saugiausią ir tinkamiausią „blockchain“.

„Dash“ išsprendžia daugelį problemų, susijusių su senomis mokėjimo sistemomis.

Pavyzdžiui, Venesueloje „Dash“ yra plačiai naudojamas. Nors bolivaro hiperinfliacija, be abejo, yra lemiamas veiksnys, yra daugybė kitų problemų, susijusių su vietiniais mokėjimo būdais.

Doleriai pradeda tapti įprastu reiškiniu, tačiau pokyčių trūkumas ir mažesnės sąskaitos sukelia didelę trintį mažiems sandoriams. Tarptautinės vertės judėjimas taip pat yra didelis iššūkis dėl tradicinių perlaidų dėl oficialių valiutų kursų ir juodosios rinkos skirtumų.

Mokėjimo sistemos ir elektros tinklai dažnai yra nepatikimi. Turėdami didelę ir vis didesnę prekybininkų, priimančių „Dash“, bazę, vartotojai gali išspręsti daugelį šių problemų.

Jie gali gauti perlaidas „Dash“, išleisti pas vietinius prekybininkus ir tai veikia net tada, kai tradicinė mokėjimo infrastruktūra to nedaro.

„Dash“ taip pat pašalina grąžinimus, nukreiptus į sukčiavimą nukreiptose pramonės šakose, lėtą operacijų greitį ir didelius mokesčius už perlaidas, be kitų. Mes visada ieškome naujų „Dash“ naudojimo atvejų ir išleidus „Dash Platform“, sprendimai, kuriuos galime išspręsti, masiškai išsiplėtė.

Kalbant apie prekybą, ką „Dash“ pagrindinė grupė dirba naudinga prekybininkams?

Fernando: Brūkšnys yra ir visada bus mokėjimo forma. Mūsų strategijos ir technologijos visada buvo orientuotos į mokėjimų problemų sprendimą įvairiose pramonės šakose. Tačiau mainai ir jų vartotojai, sudaryti iš daugybės prekybininkų, yra vertinga ekosistemos dalis.

Todėl mums buvo svarbu sukurti strategiją, orientuotą į mainus, kad:

– Prieiga prie „Dash“ yra lengva (t. Y. „Fiat“ poros strateginėse šalyse, kuriose „Dash“ auga bendruomenė)

– „Dash“ kainos stabilumas, siekiant užtikrinti veiklos tvarumą ir „Dash“ naudojimą.

– Vartotojo išlaikymas – nerealu manyti, kad kiekvienas kriptografijos vartotojas nori naudoti kriptovaliutą tik mokėjimams. Visi tyrimai rodo, kad didžioji dalis kriptovaliutų sandorių vyksta per institucinius sandorius. Prekiautojai naudojasi daugybe paslaugų siekdami savo pelno tikslų, todėl tikslinga užtikrinti, kad šios paslaugos būtų prieinamos, kad prekybininkai palaikytų sandorius „Dash“.

Todėl „Dash Core Group“ verslo plėtros komanda sukūrė tvirtą strategiją, kad pasiektų visus šiuos tikslus. Mūsų ilgalaikė partnerystė su „OKEx“ yra pagrindinė to dalis.

Laikui bėgant, kai vis daugiau biržų prideda paslaugų (pvz., Išvestinių finansinių priemonių) ir funkcijų (pvz., „InstantSend“), „Dash“ greitis ir saugumas leis prekybininkams naudoti „Dash“ visiems savo prekybos poreikiams didžiausiose ir geriausios reputacijos biržose..

Be to, mes dirbame su ne biržos stotimis, kad vartotojams būtų suteikta galimybė individualiai ir instituciškai suteikti puikią patogią patirtį dirbant su dideliu kiekiu Dash.

Mes sparčiai vertiname išvestines finansines priemones, nes pramonė juda, todėl dirbame su savo partneriais, kad pridėtume šias paslaugas.

Trumpai tariant, mes integruojame savo ypatybes ir bendradarbiaujame su geriausios reputacijos įmonėmis visoje ekosistemoje, kad užtikrintume, jog norimas paslaugas vartotojai galės naudotis, kai jiems jų reikia. Verslo požiūriu, mūsų mokėjimų partneriai pasikliauja šiomis paslaugomis, atsižvelgdami į „fiat“ ir „Dash“ poreikius.

Fernando, kaip „Dash“ vertina išvestinių finansinių priemonių kilimą kriptovaliutų rinkoje?

Fernando: Trumpas atsakymas yra tas, kad mes tikime, kad tam tikru momentu tai nutiks pramonei. Įtraukus institucinę prekybą, mes matėme tikimybę, kad daugelis senose rinkose esančių produktų bus pristatyti į kriptovaliutų pramonę. Tai yra geras dalykas, nes jis padėjo standartizuoti ir subrandinti mūsų besikuriančią pramonę.

Be to, šios sutartys pritraukė daugiau institucinių prekybininkų, todėl apskritai susidomėjo kriptovaliuta.

Dar svarbiau tai, kad išvestinių finansinių priemonių įvedimas buvo neišvengiamas dėl kripto rinkos nepastovumo. Aš labiausiai įsivaizduoju, jei ne visi šios AMA vartotojai gali susieti, kaip greitai žmogaus pozicijos gali keistis vieną akimirką į kitą.

Išvestinių finansinių priemonių ir daugelio išvestinių finansinių priemonių rūšių (apsikeitimo sandoriai, pasirinkimo sandoriai, ateities sandoriai, amžinieji ir nepertraukiamieji ir kt.) Pranašumai gali būti susieti su nepastovumo rizikos apsauga. Kadangi kriptovaliutų pramonė didžiąja dalimi juda ta pačia kryptimi kaip ir „Bitcoin“, apsidrausti investicijoms yra sunku naudoti kitas kriptovaliutas..

Pavyzdžiui, senose rinkose nenaudodami išvestinių finansinių priemonių galite investuoti į anticiklinį ar alternatyvų turtą, kuris sumažėja arba išlaiko savo vertę, kai rinka kyla, ir atvirkščiai.

Kriptovaliutoje šios galimybės nebuvo lengvai prieinamos, o tiek pelnui, tiek nuostoliams daugiausia įtakos turėjo neatidėliotinos rinkos jėgos. Įstaigos su susidomėjimu stebėjo kriptovaliutų rinką, kaip ir jų klientai, tačiau, kai kainų nepastovumas yra toks didelis, koks yra mūsų pramonėje, įstaigoms reikėjo rizikos sušvelninti ir valdomų prekybos kainų, kad būtų maksimaliai padidinta grąža..

Pastarasis klausimas buvo išspręstas per ne biržos stalus, tačiau rizikos mažinimo komponentas buvo prieinamas tik įstaigoms, kurios į kriptovaliutų pramonę įtraukė išvestines finansines priemones..

Nauda individualiam vartotojui yra ta, kad dabar jie taip pat gali pasinaudoti šiais rizikos mažinimo metodais. Manome, kad išvestinės finansinės priemonės bus svarbus kriptovaliutų prekybos ekosistemos komponentas, ir sveikiname „OKEx“, kad ji ėmėsi žingsnių pristatydama šias paslaugas savo vartotojams..

2 dalis. Dash Perpetual Swap Trading OKEx

Alysa – kiek Dash išvestinių produktų tipų OKEx yra išvardyti DABAR ir kokius privalumus jie turi?

Alysa: Tai bus ilgas atsakymas, ir aš stengsiuosi, kad jis būtų trumpas!

„OKEx“ palaiko 2 DASH išvestinių produktų tipus: monetomis apipavidalintą DASH apsikeitimo sandorį ir USDT maržos DASH apsikeitimo sandorį.

Monetos (atvirkštinės) ateities ir apsikeitimo sandoriai yra apmokami pagrindine kriptovaliuta, tai yra atidarymo ir atsiskaitymo valiuta yra tam tikra valiuta. Pavyzdžiui, investuotojai nori atlikti BTC sutarties sandorius ir atidaryti pozicijas su BTC kaip maržą, galutinis pelno ir nuostolio atsiskaitymas taip pat vyks BTC; jei investuotojai nori sudaryti DASH sutarties sandorius ir atidaryti pozicijas su DASH kaip marža, galutinis pelno ir nuostolio atsiskaitymas taip pat bus DASH.

Futurinių ir apsikeitimo sandorių su monetomis privalumai: Monetos garantuoti ateities sandoriai / apsikeitimo sandoriai yra tinkami vartotojams, kuriems apsidraudimo tikslais reikia ilgą laiką laikyti tam tikrą valiutą, ir jie gali mėgautis pelnu iš kainų kilimo ir laikymo. ilgos monetų garantuotų sutarčių pozicijos

Kita vertus, USDT maržos sutartis vadinama išankstine sutartimi. USD maržos sutarties marža ir atsiskaitymas yra USDT, tai yra: naudojant USDT kaip maržą pozicijai atidaryti, pajamos taip pat bus USDT. USDT maržos vertė yra stabili ir tai gali sumažinti vartotojo pozicijos maržos mažėjimo riziką krentančioje rinkoje; galite atlikti kelių valiutų kontraktų sandorius tiesiog laikydami USDT, o tai taip pat sumažina pozicijų keitimo prekybos kainą; USDT maržos sutartį lengva pakeisti ir apskaičiuoti pelną ir nuostolius, kurie tinka pradedantiesiems. Jei esate naujas vartotojas, niekada neturėjęs sutarties operacijų, rekomenduojama pradėti nuo USDT maržos sudarytos sutarties.

Šis pavyzdys parodys skirtumą tarp dviejų sutarčių pajamų, kai rinka kyla aukštyn ir žemyn. Supratę, kaip jie veikia, galite pasirinkti tinkamą sutarties tipą skirtingose ​​rinkose.

Scenarijus su trumpu pardavimu:

Darant prielaidą, kad 1USDT yra verta USD1, kai DASH kaina yra USD50:

Monetų marža (atvirkštinė sutartis): Jūs parduodate trumpą kontraktą, kurio vertė 10 DASH su 1 DASH ir 10 kartų svertą, darant prielaidą, kad uždarysite, kai DASH kaina nukris 10% (DASH vertė nukris nuo 50 USD iki 45 USD), tada jūsų pajamos bus 1,1 DASH, o sąskaitos likutis bus 95 USDT.

USDT sutartis su išankstine sutartimi (išankstinė sutartis): Jūs parduodate trumpalaikę 10 DASH vertės sutartį su 50 USDT ir x10 svertais, darant prielaidą, kad uždarysite po to, kai DASH kaina nukris 10% (DASH vertė nukris nuo 50 USD iki 45 USD), tada jūsų pajamos bus 50 USDT, o jūsų sąskaitos likutis – 100 USDT.

Trumpai tariant, trumpa sutartis, sudaryta tiek su USDT, tiek su „Coin“ marža, gali uždirbti pelno, kai sumažėja BTC kaina, tačiau dėl „Coin-margin“ sutarties sumažėjusios fiat maržos, galutinės „Coin-margin“ pajamos yra mažesnės nei USDT maržos sutartis. Pelno sumažėjimas yra susijęs su DASH kainos sumažėjimu.

Scenarijus su ilgu pirkimu:

Darant prielaidą, kad 1 USDT yra vertas USD1, kai DASH kaina yra 50 USD:

Monetų marža (atvirkštinė sutartis): Jūs perkate ilgą 10 DASH vertės sutartį su 1 DASH ir 10 kartų svertą, darant prielaidą, kad uždarysite po DASH kainos pakilimo 10% (DASH vertė padidės nuo 50 USD iki 55 USD), tada jūsų pajamos padidės bus 0,91 DASH, o sąskaitos likutis bus 105 USDT.

USDT sutartis su išankstine sutartimi (išankstinė sutartis): Jūs perkate ilgą 10 DASH vertės sutartį su 50 USDT ir 10 kartų svertą, darant prielaidą, kad uždarysite, kai DASH kaina pakils 10% (DASH vertė padidės nuo 50 USD iki 55 USD), tada jūsų pajamos bus 50 USDT, o jūsų sąskaitos likutis bus 100 USDT.

Apibendrinant: ilga sutartis, sudaryta tiek su USDT, tiek su monetomis, gali būti uždirbta pelno, kai pakyla BTC kaina, tačiau dėl padidėjusios „Fiat“ maržos sutarties su „monetomis“ maržos galutinės pajamos yra didesnės nei su USDT maržos sutartimi. Uždarbio padidėjimas yra susijęs su DASH kainos padidėjimu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų akademijoje ir sužinokite daugiau – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

Tarkime, jei esu tik įprastas prekybininkas kriptografija, kuo išvestiniai produktai gali mus išvesti už neatidėliotinos prekybos srities ribų?

Alysa: Pirma, svertas.

Sandoriuose pagal sutartis vartotojai gali padidinti savo pajamas koreguodami svertą. Štai pavyzdys, padėsiantis geriau suprasti finansinį svertą: kai DASH kaina yra 50 USD, vartotojas A gauna 10 DASH vertės sutartį su 50 USD marža ir 10 kartų didesniu svertu. Jei DASH kaina pakils 10% (nuo 50 iki 55 USD), šios sutarties pelnas bus 10 * 50 * 10% = 50 USD. Taigi vartotojas A uždirba 50 USD už 10 kartų didesnį svertą, kai DASH kaina pakyla 10%. Reikėtų pažymėti, kad kai pajamos padidėja dvigubai su svertu, rizika taip pat padidėja dvigubai. Taigi prašau racionaliai naudoti svertą.

Antra, apsidraudimas.

Vartotojai, turintys skaitmeninį turtą, gali naudoti ateities sandorius apsidraudimui, ypač kai rinka mažėja. Apsidraudimas reiškia rizikos, susijusios su sutarties tikslinės kriptovaliutos kainos svyravimais, kad būtų išvengta rizikos, kurią sukelia svyravimai per šį laikotarpį. Tai yra, klientas nustato atvirkštinę sutarties poziciją, taigi pačios kriptovaliutos generuojamas pelnas ir nuostoliai yra priešingi pelnui ir nuostoliams, kuriuos generuoja sutartis, kai svyruoja kainos, ir bendram kriptovaliutos pelnui ir nuostoliams o sutartis lieka ta pati.

Vėl įtraukite į scenarijų. Darant prielaidą, kad dabartinė DASH kaina yra 50 USD, vartotojas A turi 10 DASH ir tikisi, kad būsima DASH kaina kris. Taigi, norėdamas išvengti nuostolių, atsiradusių dėl DASH nuosmukio, vartotojas A parduoda 10 DASH vertės sutartį; Tarkime, kad po 1 mėnesio tikroji DASH kaina nukris iki 40 USD, tada sutarties pajamos bus 2,5 DASH, lygiavertės 100 USD. Pradinis DASH praras 100 USD, o vartotojas A uždirbs. Iš anksto nustatę atvirkštinę sutarties poziciją, galite užblokuoti savo galutines USD pajamas.

Kaip pradėti naudotis „Dash“? Ar galiu užsiregistruoti per „OKEx“?

Alysa: Galite nustatyti per „OKEx“, atlikti KYC procesą ir užsiregistruoti, kad tiesiogiai įsigytumėte „Dash“ „OKEx“.

Norėdami pradėti naudoti „Dash“, atsisiųskite „Dash Wallet“ iš „Apple“ arba „GooglePlay“, tada, kai įsigysite „Dash“ per „OKEx“, eikite į Dash.org/where-to-spend/ norėdami rasti prekybininką šalia savęs, norėdami įsigyti prekių ir paslaugų naudodami „Dash“.

Fernando: Mes taip pat kuriame savo tinklalapyje institucinį puslapį, kuriame bus teikiami vieno langelio principai visoms įstaigai reikalingoms paslaugoms.

3 dalis. Brūkšnio kaip sudėtingo skaitmeninio turto supratimas

Fernando, gal galėtumėte papasakoti daugiau apie „Dash“ techninius akcentus ir plėtrą? Pavyzdžiui, ką dar „Dash“ dirba už platformos ir prekybos ribų?

Fernando: Žinoma!

Be to, kad sutelkėme dėmesį į biržas ir prekybininkus, mes turime šalis, kurios patiria hiperinfliaciją, ir perlaidas, kaip pagrindines strategines mūsų sritis. Matome ir matėme spartų naudojimo ir įsisavinimo augimą.

Dėl hiperinfliacijos šalių Venesueloje dirbame nenuilstamai. Bendradarbiaudamas su mūsų komandomis vietoje, Ernesto Contreras, kuris taip pat dirba „Dash Core Group“ ir yra gimtoji Venesuelos gyventojas, dirbo puikų darbą šalyje..

Mes bendradarbiaujame mokėjimų erdvėse, didelėse mažmeninės prekybos parduotuvėse, prekybos centruose, mobiliuosiuose telefonuose, restoranuose, vaistinėse … Dėl visų jų „Dash“ yra naudinga kaip mokėjimo forma..

Norėdami patekti į „Dash“ į žmonių rankas, mes dirbome su komandomis rengdami edukacinius renginius, rengdami akcijas, skatinančias naudoti „Dash“ mokėjimams, ir su darbo užmokesčio teikėjais sumokėti venesueliečiams dalį / visą savo atlyginimą „Dash“, kad tai būtų lengva naudoti „Dash“ prekėms ir paslaugoms pirkti.

Mes stengiamės, kad „Dash“ būtų alternatyvi nacionalinei valiutai. Jis pasižymi didesniu stabilumu, saugumu (vartotojas neneša krepšių su grynaisiais pinigais pirkdamas) ir yra patogesnis.

Tuo pačiu principu visi žinome, kad kriptovaliutos akivaizdus naudojimo atvejis yra perlaidos ir tarpvalstybiniai mokėjimai.

Venesueliečiams keliantis į užsienį, siekiant geresnių ekonominių galimybių, pinigų grąžinimas savo artimiesiems tapo sudėtingas ir brangus dėl daugelio priežasčių. Todėl sutelkėme dėmesį į pervedimo į Venesuelą ir iš jos kanalų kūrimą, kad patenkintume šį poreikį.

Be to, mes kuriame „Dash“ perlaidų kanalus, kuriuose tradiciškai yra didelės išlaidos senoms perlaidoms, tokioms kaip į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje, JAV ir Meksikoje ir daugelyje kitų..

Šios strategijos, žinoma, yra hipotezės, kurias mes tikriname, ir, kaip tai darėme anksčiau, priklausomai nuo naujų žinių, mes pakoreguosime esamą strategiją arba pridėsime papildomą dėmesį. Tačiau mes stengiamės sutelkti dėmesį į išmatuojamus tikslus ir turime tvirtą procesų ir metrikos rinkinį, kuris padėtų nustatyti, ar mes sėkmingai įgyvendiname bet kurią strategiją.

Girdėjau, kad ant Dash kamino yra kuriami projektai ir DAO organizacijos. Kas jie tokie?

Fernando: Mes turime daugybę projektų visame pasaulyje, paremtus „Dash“ per DAO (decentralizuotą autonominę organizaciją) arba kurie integravo „Dash“ kaip mokėjimo formą. Susijęs su pirmuoju, „Dash DAO“ finansuoja daugybę iniciatyvų, skirtų „Dash“ ekosistemai auginti. Visą komandų, kurios šiuo metu siekia finansavimo, sąrašą galite rasti dashnexus.org.

Viena didžiausių mūsų komandų ir pastangų yra Lotynų Amerikoje. Brazilijoje „Dash Brazil“ kuria švietimo programas ir užmezga partnerystę su pagrindinėmis šio regiono įmonėmis. Tai apima mainus ir naudojimo atvejus, pavyzdžiui, komunalinių sąskaitų apmokėjimą. Venesueloje turime keletą komandų, siekiančių auginti „Dash“.

Viena iš jų, „Dash Help“, yra organizacija, mokanti vartotojus, kaip įsigyti ir naudoti „Dash“. Kitas, „Dash Mall“, paverčia vietinius prekybos centrus „Dash“ ekosistemomis, leisdamas automobilių stovėjimo aikštelėms ir kitiems prekybininkams priimti „Dash“.

Tai žymiai pagerino automobilių stovėjimo vietų efektyvumą šiuose prekybos centruose, palyginti su sistema, kuriai reikėjo naudoti korteles ar grynuosius pinigus. „Dash Text“, kita Venesuelos komanda, sukūrė technologiją, leidžiančią vartotojams siųsti ir gauti „Dash“ per SMS įgalintą telefoną (ne išmanųjį telefoną), kad būtų galima visiškai panaudoti „Dash“ mokėjimams. Mūsų komanda „Dash Core Group“ remiasi šiomis iniciatyvomis kurdama partnerystę ir integraciją į regioną. Europoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, JAV / Kanadoje ir į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje galite pastebėti, kad daugelis „Dash“ trūkumų pašalinami per mūsų bendruomenės DAO organizacijas ir „Dash Core Group“ komandą.

Daugelis įmonių daugelyje naudojimo atvejų, pramonės šakų ir regionų naudoja „Dash“ kaip mokėjimo formą. Jei norite peržiūrėti netoliese esančias įmones, kurios priima „Dash head“, atlikite toliau nurodytus veiksmus. Dash.org/where-to-spend/. Norėdami pradėti naudoti „Dash“, atsisiųskite „Dash Wallet“ iš „Apple“ arba „Google Play“ parduotuvės. Nuorodų į abi pinigines galite rasti dash.org/downloads arba parduotuvėse galite ieškoti brūkšninės piniginės.

Pereikime prie masternodų. Kokie jie yra ir kokį vaidmenį jie atlieka „Dash“ tinkle?

Fernando: „Masternodes“ yra galingi serveriai, palaikomi „Dash“ laikomais užstatais, ir yra skirti teikti pažangias paslaugas ir valdymą „blockchain“. Masternodai yra kritinė „Dash“ tinklo dalis nuo tada, kai „Dash“ išrado masternodų koncepciją netrukus po projekto pradžios 2014 m..

„Masternodes“ talpina visas blokų grandinės kopijas ir teikia unikalų antrą paslaugų lygmenį tinklui, palengvindamas išplėstines funkcijas, tokias kaip „InstantSend“, „ChainLocks“ ir vartotojo vardai „blockchain“. Šiuo metu „Masternodes“ turi būti užtikrinta 1 000 brūkšnių užstatu, o mainais už paslaugas, kurias jie teikia tinklui, jie gauna reguliarius mokėjimus iš tinklo.

Kaip „Dash“ DAO tinklo dalis 2015 m. Buvo įdiegta balsavimo sistema, leidžianti tinklui balsuoti dėl strateginių iniciatyvų ir dotacijų iniciatyvoms, kurias teikia asmenys ir įmonės..

„Masternode“ operatoriai kas mėnesį balsuoja iki 10% bendros premijos toms iniciatyvoms finansuoti.

Ar galėtumėte papasakoti daugiau apie „Dash“ balsavimo sistemą? Taip pat kas yra iždas ir kaip jis veikia?

Fernando: Aš jau šiek tiek paaiškinau ankstesnio klausimo pabaigoje. Eikime giliau.

Pasakykite, kad turite puikių idėjų apie naudojimo atvejus, veiklą, technologijas ir kt., Kurios galiausiai bus naudingos „Dash“ tinklui. Tačiau norint sumanyti idėją, jums reikia X USD sumos. Tada turėtumėte sudaryti pasiūlymą (iš tikrųjų verslo pasiūlymą) su suma, kurios jums prireiks, kad tai paverstumėte realybe, su keletu gairių / rezultatų, kuriuos pažadate bendruomenei, kuriuos pateiksite tam tikru metu ar kurdami.

Tada tas pasiūlymas pateikiamas Dashcentral.org arba app.Dashnexus.org 5 Dash kaina. Šis 5 brūkšnys yra skirtas užtikrinti, kad prieš pateikdamas vartotojas apgalvotų planą ir idėją (jei pasiūlymas bus patvirtintas, vartotojas gali atsiimti 5 brūkšnius, išleistus pasiūlymui paskelbti).

Tada „Masternode“ savininkai balsuoja dėl jūsų pasiūlymo. Jei grynasis balsų skaičius (taip atėmus ne balsus) pasiekia 10% arba daugiau, jūsų pasiūlymas bus patvirtintas ir gausite prašomas lėšas.

Ši balsavimo sistema buvo didelis mūsų augimo šaltinis, leidžiantis finansuoti komandas daug kur, be to, ji padėjo mums priimti svarbius sprendimus, kai ją naudojame apklausdami masternodų savininkus. Didžiausias pavyzdys buvo tada, kai „Dash“ balsavo 2017 m. Pabaigoje atnaujinus bloką iki 2 MB nuo 1 MB. Šis sprendimas buvo priimtas per 24 valandas. Didesnę 2–3 metų dalį Bitcoin praleido diskutuodamas, kaip padidinti savo blokų dydį, ir jis atsidūrė šakėse.

Minėtos balsavimo sistemos finansavimas gaunamas iš bendro atlygio. Dauguma kriptovaliutų yra sukurtos 100% blokinio atlygio paskirstymui kalnakasiams. Dashas pasirinko kitokį požiūrį. „Blokuoti“ atlygiai skirstomi trimis būdais: 45% – kalnakasiams, 45% – „masternode“ savininkams ir 10% – iždui, kuris moka už mano ką tik aprašytas iniciatyvas. Iždas finansuoja įmonę, kurioje dirbu, „Dash Core Group“, taip pat bendruomenines organizacijas visame pasaulyje. Mes visi konkuruojame kaip lygūs dėl lėšų, o masternodų savininkai sprendžia dėl turimų lėšų paskirstymo.

Neseniai daug girdėjome apie „InstantSend“ ir „ChainLocks“, ką galite apie juos pasidalinti?

Fernando: Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad pramonė yra daug skolinga Bitcoin.

Brūkšnys, kaip žinome, jis egzistuoja tik dėl Bitcoin (Dash yra Bitcoin šakutė, o tai reiškia, kad mes naudojome jų kodą kaip savo pagrindą). Tačiau, sutelkdami dėmesį į mokėjimus, radome daug būdų, kaip galime suteikti draugiškesnę vartotojo patirtį ir sustiprintą saugumą, todėl „Dash“ geriau atsiskaityti nei „Bitcoin“..

Brūkšnys su „InstantSend“ leidžia atlikti beveik momentines operacijas, įskaitant atsiskaitymus, kainuojančiomis truputį JAV cento. Ši operacijos sparta įvyksta grandinėje per pagrindinio mazgo tinklą, kurie patvirtina operaciją prieš bloką užminuojant.

Jūs gaunate greitį ir patogumą, kad sandoris buvo patvirtintas „blockchain“.

Pats „Bitcoin“ operacijų greitis yra daug lėtesnis, nors šis greitis gali gana skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. „Bitcoin“ operacijų išlaidos taip pat yra daug didesnės nei „Dash“, todėl tai yra blogesnis sprendimas atliekant mikrokreditus.

Daugelis tvirtins, kad „Žaibo tinklas“ išsprendžia daugelį tų problemų. Tačiau gali tai padaryti neelegantiškai. Tam reikia atidaryti kanalus su centralizuotais mazgais, o operacijos vyksta ne grandinėje, skirtingai nei brūkšnyje.

Tai turi įtakos mainams daugelyje rinkų, kurios privalo pranešti apie sandorius su privatumo elementais. „Bitcoin“ taip pat naudojamas kaip standartas daugeliui reguliuotojų, tačiau „Lightning Network“ tiesiogiai prieštarauja reguliatorių priimtam „Bitcoin“ priežastims.

„Dash“ taip pat daug dėmesio skiria tam, kad jį būtų lengva naudoti visiems, o tai tikrai nėra. Nors per trečiųjų šalių platformas LN tobulėja, vidutiniam naujam vartotojui ją vis dar labai sunku šifruoti.

Tiek „Dash“, tiek „Bitcoin“ yra saugūs, tačiau jie to pasiekia skirtingais būdais. „Bitcoin“ yra saugus, atsižvelgiant į jo dydį (būtų nepaprastai brangu padaryti 51% ataką BTC tinkle). „Dash“ saugumą teikia naujoviškas technologinių funkcijų leidimas „ChainLocks“.

Kaip rodo pavadinimas, ši funkcija užrakina grandinę naudodama pagrindinius kodus, užkertant kelią grandinės pertvarkymams, o tai gali atsitikti, kai kas nors valdo 51% kalnakasių ir dėl to gali būti atšaukti sandoriai. Tai atsitiko kai kuriuose „Proof of Work“ blokiniuose blokuose, kurie neturi „ChainLocks“ arba nėra tokie dideli kaip „Bitcoin“. Žymiausi tokio tipo išpuolių atvejai įvyko prieš „Bitcoin Cash“ arba „Ethereum Classic“.

„ChainLocks“ ir „InstantSend“ taip pat gali būti integruoti kartu, kad būtų galima atlikti 0 patvirtinimų ir 51% atakų įrodančių operacijų. Tiesą sakant, tai vis tiek vyksta tinkle, todėl integruojant funkcijas, tai reiškia, kad jie integruoja galimybę aptikti šias operacijas ir sutrumpinti „Dash“ patvirtinimo laiką iki 0.

4 dalis. Ateities planai & Skatinimas

Ei, Fernando, kokie yra „Dash“ ateities planai? Ar mes turime įdomių dalykų, kuriais galime pasidalinti?

Fernando: Mūsų įdomiausias būsimas technologijų pristatymas yra „Dash“ platforma.

„Dash Platform“ pridės prie tinklo daug naujų galimybių. Tai leis kūrėjams lengvai kurti „Dash“ programas, kurios naudos „Dash“ kaip mokėjimo metodą, tuo pačiu suteikiant vartotojo patirtį, kurios vartotojai tikėjosi iš tradicinių mokėjimų programų..

„Dash Platform“ paverčia tinklą decentralizuota, bendru sutarimu paremta duomenų baze kaip paslauga. Trūkstamą duomenų sluoksnį pateikiame decentralizuoto žiniatinklio vizijoje..

Kūrėjams mūsų produktas yra analogiškas decentralizuotai „Firebase“ „Cloud Firestore“ versijai. Registruodamiesi duomenų sutartimi platformoje, vartotojai gali pasinaudoti „Dash“ sutarimu, kuris vykdomas prieš jūsų duomenų būseną, kai vartotojai pateikia ir gauna informaciją iš tinklo. Vienas iš pirmųjų platformos naudojimo atvejų yra mūsų decentralizuota vardų paslauga, teikianti žmonėms suprantamus vartotojo vardus, kurie pakeis kriptografinių adresų keitimo poreikį mokėjimams atlikti..

„Dash“ platforma yra labai svarbi svarbiausiems mūsų piniginių atnaujinimams, kurie leis susisiekti, mokėti pagal vartotojo vardą ir apskritai naudotis vartotoju, lygiaverčiu bet kuriai svarbiai mokėjimų programai. Visa tai bus padaryta neaukojant jokio saugumo ir privatumo, dėl kurio decentralizuoti tinklai yra tokie vertingi.

O kaip tu, Alysa? Papasakokite daugiau apie būsimą „OKEx“ planą.

Alysa: Kaip ir paskutinė AMA, mano komandos draugas ir pažadas suteikti vartotojams kuo labiau orientuotą į vartotoją skaitmeninį turtą ir sukurti geriausią kripto ekosistemą

Tačiau dabar norėčiau skirti šiek tiek laiko mūsų reklamai – speciali premija „Dash“ prekybininkams: nuo balandžio 29 d. Iki gegužės 6 d. Prekiautojai gali dalytis iki 20 000 USD, prekiaudami „Dash“ sutartimis. Pirmiausia pirmas tarnavo. Patikrinkite daugiau informacijos mūsų svetainėje arba programose mobiliesiems.

Vaizdas

5 dalis: Q&A

Čia iš @ Wak33letal, skirtas Fernando: Ar galite paaiškinti dinamikos brūkšnio ekosistemoje dinamiką ir tai, kokį poveikį operacijos laikui ir greičiui daro „Momentinio siuntimo“ funkcija?

Fernando: Man patinka šis klausimas, nes žmonės dažnai tai maišo. „Dash“ neturi akcijų tradicine šio termino prasme. „Dash“ yra pagrindinio mazgo sluoksnis, kaip jau minėjau aukščiau.

Masternodai gauna atlyginimą už tam tikrų tinklo užduočių atlikimą. Kadangi jie taip pat turi įrodyti, kad turi „1000 Dash“, tai gali šiek tiek atrodyti kaip statymas. Nepaisant to, yra paslaugų, kurios siūlo „Dash“ "kuoliuotis".

Tai, ką jie daro, yra surinkti daugelio vartotojų lėšas, kad būtų pasiektas 1000 brūkšnių reikalavimas, nustatyti pagrindinį kodą ir paskui paskirstyti tuos mokėjimus tarp jų. Taigi jis atrodo panašus į kuolą, bet taip nėra. Stakeriai dažniausiai kuria blokus, tačiau „Dash“ tą užduotį atlieka kalnakasiai, o masternodai atlieka kitus dalykus.

„InstantSend“ yra vienas iš dalykų, kuriuos daro masternodai. Pasirenkama 50 masternodų ir patikrinama operacijos pagrįstumas, kai tik ji išsiunčiama. Kai 60% jų sutinka, kalnakasiai negali išgauti nieko, kas tam prieštarautų. Taigi per kiek daugiau nei sekundę sandoris yra visiškai galutinis. Tai nebūtų įmanoma be masternodų ir tai yra labai svarbu norint gauti gerą mokėjimo patirtį.

Alysa, @ Samet68756998 norėjo sužinoti, "Kaip naujausias COVID-19 paveikė jūsų projektą? Kaip išgyvensi, tarkime, jei šis COVID-19 tęsis metus ilgiau?"

Alysa: Kadangi mūsų klientų, biuro ir darbo mastai visada yra globalūs, nuotolinis darbas ilgą laiką buvo įprastas daugumai mūsų kolegų. „Zoom“ skambučiams, „Telegram“ ar „WeChat“ ryšiams, „Google“ diskas ar „OneDrive“ failams … taip įprasta tokiai pasaulinei komandai, kaip mes, ir mes neprarandame savo profesionalumo ir pasaulinės klasės skaitmeninių išteklių mainų nuoseklumo ir efektyvumo..

Žinoma, COVID-19 padarė mus daug labiau užsiėmę nei prieš kelis mėnesius – daugiau žmonių dabar perka „Bitcoin“ ir „cryptos“. Matote, kad šiandien Bitcoin kaina vėl viršijo 9000 USD 🙂

Kitas klausimas Fernandui „Kodėl„ Dash “nusprendė pasirinkti„ OKEX “kaip pagrindinį partnerį atliekant nuolatinius apsikeitimo sandorius? Kokia jos nauda ir ar ji ilgainiui padidins DASH monetų vertę? “ iš @ nillerfect310

Fernando: Išvestinės finansinės priemonės yra sudėtingos ir susijusios su tam tikra rizika, todėl jomis norite prekiauti tik labai gerbiamose, saugiose ir saugiose biržose.

Išvestinės finansinės priemonės yra sudėtingos ir su jomis siejama tam tikra rizika (kaip paaiškino Alysa aukščiau), todėl jomis norite prekiauti tik labai gerai gerbiamose, saugiose ir aukštas technines galimybes turinčiose biržose..

Neabejotina, kad „OKEx“ yra viena iš geriausių biržų pasaulyje ir turi visus tuos dalykus, todėl mes tikrai džiaugiamės dirbdami kartu. Kaip paaiškinta pirmiau, išvestinės finansinės priemonės yra naudingos projektui, nes padidina prekybininkų galimybes ir galiausiai padidina likvidumą, o tai naudinga visiems. Taigi ilguoju laikotarpiu tai suteiks „Dash“ vertę be jokių abejonių.

Alysa dabar tavo eilė! "Vienas ryškiausių trūkumų yra tas, kad vartotojai negali tiesiogiai įnešti lėšų į pinigus. Norėdami naudoti „OKEx“, turite nusipirkti bitkoinų kitoje biržoje ir tada pervesti savo lėšas. Kodėl, jei „Dash“ nori būti greito prekybos žetonu, ar tai nepadaro susitarimai su kita platforma?" iš @DiegoanAntonio

Alysa: Tarp mūsų produktų „Buy Crypto“ ir „C2C“ rinkos yra tos, kurios tinka vartotojams, kurie yra nauji kriptografijos rinkose ir nori patekti į laivą.

Kad vartotojai galėtų tiesiogiai ir lengvai įsigyti kriptografiją su „fiat“ valiutomis per „Buy Crypto“, „OKEx“ bendradarbiauja su 7 „fiat gateway“ partneriais ir siūlo 8 kriptovaliutų tipus (t. Y. „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“, „Ripple“, „Bitcoin Cash“, „Tether“, EOS ir TRON). Šias kriptografijas galite įsigyti naudodami daugiau nei 30 ir daugiau „fiat“ valiutų naudodami kreditines korteles. Sužinokite daugiau čia: https://www.okex.com/buy-crypto/usd

Taip pat galite įsigyti kriptografiją su „fiat“ valiutomis mūsų C2C rinkose, kur vartotojai gali tarpusavyje prekiauti „fiat“ valiuta ir kriptografija..

Paskutinis klausimas iš „Twitter“ @ Trung34566, Fernando. Dauguma investuotojų orientuojasi tik į simbolinę kainą per trumpą laiką, o ne į tikrąją projekto vertę. Ar DASH gali man pasakyti, kokia nauda investuotojams, turintiems DASH ilgainiui?

Fernando: Mes tikime, kad tikrąją vertę teikia naudingumas.

Yra daugybė tokerių su centralizuotomis schemomis, kurie orientuoti į turto kainą ir į nieką kitą, tačiau „Dash“ yra orientuotas į naudojimą. Jei prieigos raktas yra naudingas daugeliui vartotojų, jis išlaikys vertę, nesvarbu.

Be to, „Dash“ turi ilgą pristatymo istoriją. Mes gyvuojame daugiau nei šešerius metus ir komanda nuolat veržiasi į priekį. Tai nėra naujas blizgus projektas, žadantis, kad jie nežino, ar gali „fullfil“. Neišnyksime krizės metu, kaip tai daro kiti, mes jau išgyvenome keletą iš jų ir nuolat kuriame naujoves.

@ MIVQ_3:

Ei, @fernandogutierrez Dash bendruomenė yra viena iš seniausių BTC šakių, kaip lengva naujam bendruomenės nariui valdyti masternodą? Kokie yra reikalavimai?

Fernando: Reikia turėti 1000 brūkšnių. Priežastis yra ta, kad masternodai atlieka svarbiausias tinklo užduotis ir mes nenorime leisti daugeliui jų nustatyti ir veikti piktybiškai.

Tačiau tie „1000 Dash“ visada lieka jūsų piniginėje, todėl nėra jokios rizikos. Kai įrodysite tinklui, kad turite 1000 brūkšnių, nustatote serverį, kuris turi būti prisijungę 24×7, kad jis galėtų dirbti atlikdamas tai, ką turi padaryti. Tada tinklas reguliariai moka. Serverio nustatymas nėra nereikšmingas, turite mokėti atlikti kai kuriuos techninius dalykus. Yra daugybė vadovų, tačiau jei norite, galite samdyti kitus, kad prižiūrėtų jūsų serverį. Jie mainais už tai imasi dalį jūsų atlygio. Taigi kiekvienas gali susikurti masternodą, jei nori ir turi pakankamai brūkšnio.

@DeTuAnhButDepTrai:

Kokia nauda po „Dash Swap Trading“? Ir to pasekmės?

Alysa: Mielas klausimas.

Būtina sąlyga buvo finansinis svertas. Kalbant apie sandorius, vartotojai gali padidinti savo pajamas koreguodami svertą. Kai pajamos padidėja dvigubai per svertą, rizika taip pat padvigubėja. Prašau tuo kruopščiai pasinaudoti!

Apsidraudimas yra mano mėgstamiausias! Kriptos turintys vartotojai gali naudoti ateities sandorius, kad apsidraudtų, ypač kai rinka mažėja. Joje kalbama apie tikslinės sutarties kriptovaliutos kainos svyravimų apsidraudimą siekiant išvengti rizikos, kurią sukelia svyravimai per šį laikotarpį. Tai yra, klientas nustato atvirkštinę sutarties poziciją, taigi pačios kriptovaliutos generuojamas pelnas ir nuostoliai yra priešingi pelnui ir nuostoliams, kuriuos generuoja sutartis, kai svyruoja kainos, ir bendram kriptovaliutos pelnui ir nuostoliams o sutartis lieka ta pati.

@bountycatcher:

Yra daugybė kriptovaliutų, teikiamų mokėjimo paslaugoms. Taigi, kuo „Dash“ yra išskirtinis ir kitoks?

Fernando: Brūkšnys yra toks greitas ir saugus, kaip gaunasi, o mokesčiai yra beveik nulis. Mes taip pat esame labai lengvai naudojami ir dar lengviau. Be to, mes aktyviai dirbame dėl įvaikinimo. Daugelis kitų kuria dalykus, bet jei neišeisite į šią sritį, nekalbėsite su vartotojais ir prekybininkais ir prisitaikysite prie to, ko jiems reikia, nieko nepasieksite.

@CryptoZaratustra:

Viena iš patraukliausių naujų DASHPAY funkcijų yra galimybė gauti ir siųsti DASH su vartotojo vardu, ar galite šiek tiek paaiškinti, kaip tai veikia?

Fernando: Aš sutinku! dabar jo nėra „mainnet“, bet netrukus jis bus baigtas (kai testas yra viešas, jei norite gilintis, patikrinkite dash.org/developers).

Kaip tai veikia, vartotojai gali užregistruoti vardą blokų grandinėje. Tai padarę, jie gali jį atiduoti kontaktams ir jiems tereikia įvesti jį į piniginę, kad sumokėtų. Nereikia kopijuoti / įklijuoti ilgų adresų. Ji yra visiškai decentralizuota ir fone naudoja adresus, todėl išsaugomas privatumas.

@Maksyrn:

Kodėl „OK Dex“ prekyba „Dash“ yra geresnė nei kita prekyba?

Alysa: Pirma, prekyba mūsų platformoje yra labai saugi. Mes turime tobulą rizikos valdymo sistemą, pvz., Pažymėtų kainų ir nuolydžio maržos taisyklių kūrimą, kurie yra geri, siekiant apsaugoti vartotojus nuo nenormalių rinkos svyravimų.

Antra, mūsų prekybos sistemos atitikimo greitis yra geriausias pramonėje, suteikiantis jums didžiausią prekybos patirtį.

Galiausiai, kai prekiaujate „Dash“ su mumis, galite mėgautis 0% už laukiančius užsakymus ir iki 0,035% komisinių nuolaidą.

@zaferce:

Kaip sekti „Evonet“ išteklius? Kaip stebėti atmintį, diską, IO, procesorių ir kitą šaltinių metriką, kad sistema būtų gyva ir stabili, ir kaip nustatyti visas problemas?

Fernando: Man tai per daug techniška, bet aš rekomenduočiau apsilankyti dash.org/developers. Čia turite daug informacijos ir net nuorodą į „Discord“ serverį, kuriame aptariama „Evonet“.

@ MIVQ_3:

Ką manote apie viešąją grandinę su privatumo funkcijomis? Daugelis viešųjų tinklų svarsto galimybę įtraukti privatumo funkcijas, pvz., Pridėti žinių neturinčius įrodymus, „Dash“ sukurs šioje srityje?

Fernando: Brūkšnys jau turi patobulintą privatumą, bet mes jį padarome neprivalomu. Jis vadinamas „PrivateSend“ ir yra pagrįstas „CoinJoin“. Jį galima įsigyti darbalaukio piniginėje. Manome, kad privatumas yra apsauga paprastam vartotojui, todėl manome, kad jį lengva gauti. Tačiau skaidrumas taip pat labai svarbus kitais naudojimo atvejais. Štai kodėl mes padarome jį neprivalomu.

Daugiau AMA ateiti

Bet kurią temą, kurią norite aptarti, praneškite mums!

Kiekvieną kartą, kai baigiame AMA, jaučiamės labai nustebinti ir sužavėti, kaip noriai mūsų bendruomenės nori daugiau sužinoti apie mus. Kaip minėta anksčiau, bus tęsiama daugiau AMA sesijų. Jei turite kokių nors puikių idėjų tema, kurią galime aptarti, nedvejodami praneškite mums savo socialinės žiniasklaidos kanaluose. Iki kito karto, laimingos prekybos!

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me