Alysa Xu: kelios mintys apie kriptografinę ekosistemą

Pagrindiniai išsinešimai

1. Bitcoinas yra silpnas.

2. Ethereum yra nepakankamai įvertintas.

3. Motiejaus efektas taikomas kriptografiniams mainams.

。。。

2020 metai yra netikrumo ir nepastovumo metai. COVID-19 epidemija vis dar sklando balandį Europoje ir Jungtinėse Valstijose, o mes ir toliau stebime istorinius momentus, tokius kaip neigiama naftos kaina ir QE begalybė..

Vis dėlto „blockchain“ pramonė pasiekė reikšmingų proveržių, įskaitant Kiniją, kuri paskelbė apie savo naują nacionalinę skaitmeninę valiutą DCEP, paspartino kriptografijos priėmimą ir pradėjo daugiau viešųjų tinklų ir kt..

Šiandien noriu pasidalinti su jumis savo mintimis apie „Bitcoin“, „Ethereum“ ir mainais apie ekosistemos plėtrą.

„Bitcoin“ suskaidymas

„Tai, kas tavęs nežudo, daro tave stipresnį" yra puiki Bitcoin iliustracija. Nepaisant savo įkūrėjo tapatybės, ji vis dar tebėra paslaptis ir nukentėjo nuo Mt. „Gox Hack“, pasauliniai reglamentai, staigūs nuosmukiai, sunkios šakės ir kt., „Bitcoin“ vis dar yra kriptografijos karalius, apie kurį visi svajoja patekti į rankas.

  • Bitcoin hashrate pasiekė 110EH / s su milijonais aktyvių adresų, todėl kiekvieną dieną sudarė sandorius, kurių vertė milijardai JAV dolerių;

Šaltinis: https://www.oklink.com/btc Šaltinis: https://coinmetrics.io/ Šaltinis: https://coinmetrics.io/

  • Dabar Bitcoin yra legalus ir neribojamas daugiau nei 50% pasaulio šalių;

Šaltinis: http://coin.dance/poli

  • Tradiciniai rinkos investuotojai pradėjo prekiauti „Bitcoin“. Nuo šiandien „Grayscale“ jau įsigijo ~ 311 000 BTC, tai sudaro 1,7% visos BTC apyvartos. Daugelis technologijų gigantų taip pat svarsto galimybę investuoti į ateities Bitcoin, pavyzdžiui, „Renaissance Technologies“ medalių fondus.

Šaltinis: https://grayscale.co/

Bitcoin yra tai, ką Nassimas Talebas vadino „antifragile“, kad jis šviečia nepastovumo ir svyravimų metu. Unikali Bitcoin savybė verčia ekonominį nuosmukį vystytis į kažką geresnio ir stipresnio.

Artėjant trečiajai pusei, daugeliui žmonių rūpi, ar dėl įvykio BTC kaina pakils ir ar jie turėtų investuoti į BTC. Pažvelkime į perpus mažesnę istoriją: per pirmąjį pusmetį 2012 m. Lapkričio 28 d. Bitcoin prekiavo tik 12,3 USD; Praėjus 4 metams per antrąjį pusmetį, 2016 m. Liepos 9 d. Jis padidėjo iki 650,6 USD, nepaisant to, kad prieš perpus nukrito nuo ankstesnio aukščio. Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu jau yra išgauta daugiau nei 87% BTC.

Taigi, ką tai reiškia? Kalbant apie rinkos nuotaikas, rinka beveik suvirškino lūkesčius prieš perpus, todėl galėtume pastebėti ne itin didelį kainų svyravimą beveik perpus, bet sandoriai į šoną.

Pasibaigus perpus, BTC paklausa ir pasiūla pereis prie naujo stabilizatoriaus, o pasaulinis likvidumas palaipsniui mažės, o tai paveiks rinką ir paskatins BTC kainą kilti, paprastai maždaug per 6 mėnesius po perpus, jei kalbėsite apie ankstesnių duomenų perpus.

Kai pasaulis iš naujo apibrėžia saugaus prieglobsčio apsidraudimą, kylančios kriptografijos programos juda antplūdžiu. „Bitcoin“ gimė po paskutinės ekonominės krizės ir per pastaruosius 10 metų sukūrė stabilų ekologinį pagrindą su tikra investicijų verte ir taikymo scenarijais. Tai taip pat suteikia turtingesnių išvestinių finansinių priemonių pasirinkimo galimybių prekybininkams ir toliau pritrauks kapitalą į kriptografijos rinką. Siūlau atidžiai stebėti rinką kitą 2020 m. Pusmetį, nes bus dar daugiau puikių dalykų.

Nuvertintas Ethereum & Jo indėlis į „DeFi“ plėtrą

„Ethereum“ laikomas didžiuoju broliu po „Bitcoin“. Žvelgdamas į grandinės duomenis, ekosistemos plėtrą ir bendruomenę, manau, kad rinka rimtai neįvertina ETH vertės.

„Ethereum“ pirmasis sukūrė pažangias sutartis, taip pat žetonus, „DApps“ ir „DeFi“. Jie yra grandinės taikymo pradininkai. Remiantis „Dune Analytics“ duomenimis, išmaniųjų sutarčių skaičius „Ethereum“ 2020 m. Kovo mėn. Pasiekė 1 971 632, padidėjo 75% per mėnesį ir pasiekė rekordinį rekordą – 1 500 000 – dar 2018 m. Lapkričio mėn. Vidutinis išmaniųjų sutarčių skaičius viešoji grandinė buvo 670 000, 2019 m.

„Ethereum“ sutelkė išteklius ir „DeFi“ programų kūrimui. Teoriškai „DeFi“ gali realizuoti kiekvieną funkciją, kurią tradicinis finansas gali pasiūlyti „blockchain“, o neseniai mes jau matėme, kaip įmonės išleidžia savo „DeFi“ prekybai, skolinimui, išvestinėms finansinėms priemonėms ir mokėjimo tikslams..

Šaltinis: https://www.theblockcrypto.com/

2019 m. „DeFi“ plėtėsi visu greičiu ir metų pabaigoje padvigubino savo augimą iki 870 mln. USD. Jis toliau spindėjo 2020 m., O metų pradžioje sulaužė 1,2 mlrd. USD. Remiantis „Messari“ paskelbtais tyrimų duomenimis, Ethereum stablecoin rinkos vertė užfiksavo 95,38% augimą iki USD 6,25B ir užėmė 80% dienos prekybos vertės.

Vis dėlto „DeFi“ rinka mažėjo nuo įsilaužimo skandalų ir pasaulinės likvidumo krizės kovo mėnesį. Šiuo metu ji susiduria su dviem problemomis:

1. Įsilaužėlių atakos: Nesvarbu, ar tai būtų „Uniswap“, ar „Lendf.Me“, stiprinti jų kodą kovojant su įsilaužėliais yra nepaprastai svarbu.

2. Sistemos sauga: Panašiai kaip tradicinei finansų rinkai, „DeFi“ versluose taip pat susipina skirtingos institucijos, o tai gali sukelti grandininę reakciją, jei viena iš jų yra užpulta. Todėl „DeFi“ ekosistema turėtų sukurti rizikos valdymo mechanizmą.

„DeFi“ yra kaip „Bitcoin“, jie abu susiduria su daugybe krizių ir iššūkių ankstyvoje kūrimo stadijoje, kol dar nebuvo plačiai pritaikyti. Be grandinės turto, „DeFi“ turi sugalvoti būdus, kaip fizinį turtą pakrauti grandinėje, kad ateityje būtų galima realizuoti didesnes įvaikinimo vertes..

Kripto mainų plėtra

Praėjo 10 metų nuo pirmosios kriptografijos gimimo, o kripto mainų skaičius diena po dienos didėjo intensyviomis varžybomis. Manau, kad mainai vyksta šiomis kryptimis:

1. Rinkai ir toliau vadovaus kelios geriausios biržos, o 2 ir 3 pakopų biržos varžysis dėl išlikimo;

2. Geriausi mainai sukurs stipresnę ir geresnę ekosistemą, kad būtų integruotos visapusiškos paslaugos jų vartotojams;

3. Centralizuoti mainai vis dar yra norma, o DEX žaidžia pasivyti, kad papildytų vienas kito vystymąsi;

4. Žvelgiant iš pasaulinės rinkos perspektyvos, svarbiausios biržos bus apibrėžtos iš naujo, kai atsiras nauja rinka, pavyzdžiui, Indonezijos ir Rusijos rinkose, kur vietinės biržos užima beveik 50% rinkos..

„OKEx“ esame pasiryžę geriau aptarnauti esamus vartotojus, taip pat plėstis į naujas rinkas ir aptarnauti naujus klientus. Mes norime būti labiau globalizuoti ir galiausiai sukurti „vieno langelio“ šifravimo rinką vartotojams.

Mes suprantame įvairius vartotojų poreikius, susijusius su kriptografine prekyba ir turto valdymu, todėl norime sukurti visapusišką ekosistemą ir platformą, kad vartotojai galėtų naršyti rinkoje naudodami patobulintus, novatoriškus produktus. Tuo pačiu metu mes ir toliau plėsime savo veiklą visame pasaulyje, kad tenkintume naujų vartotojų poreikius, įskaitant produktų lokalizavimą, kad atitiktų skirtingus jų prekybos įpročius ir poreikius, kad galėtų konkuruoti su vietos rinkos konkurentais..

Kurkime pasaulį be sienų kartu.

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me