Mėnesio apžvalga – 2019 m. Gruodžio mėn

Nors gruodis atkreipė dėmesį į įvairius dalykus, susijusius su skaitmeniniais vertybiniais popieriais, išskirtinis yra naujausias SEC pasiūlymas. Reguliavimo institucija pripažino poreikį iš naujo apibrėžti / modernizuoti akredituoto investuotojo apibrėžimą ir užsibrėžė tai padaryti. Be šių galimų pokyčių, pastebėjome, kad šiame sektoriuje vis aktyviau dalyvauja Japonijos įmonės.

Šiame „The Digital“ leidinyje apžvelgiami visi šie įvykiai, be to, pabrėžiami keli pagrindiniai straipsniai, kuriuos pateikė vertybiniai popieriai.io per pastarąjį mėnesį.

Perkėlimo agentai

Vienas iš įvairių pavadinimų, būtinų skaitmeninių vertybinių popierių sektoriui veikti, yra pervedimo agentas. Nesvarbu, ar jie veikia kaip tarpininkai, išduoda sertifikatus, ar tvarko pamestus sertifikatus, jų vaidmuo yra svarbus. Gruodį kelios įmonės siekė šio pavadinimo.

„TokenSoft“ dukterinė įmonė, DTAC LLC, siekia „prisijungti prie partijos“ kaip pervedimo agentas

„Vertalo“ gauna SEC efektyvumo laišką

Kapitalo pritraukimas

Tęsdami žygį į priekį, „Ripple“ gruodžio mėnesį paskelbė, kad pasiekė 10 mlrd. USD vertės įvertinimą. Tai padaryti pavyko per sėkmingą 200 mln. USD C seriją, kuriai vadovavo „Tetragon“, „SBI Holdings“ ir „Route 66 Ventures“..

Šis pranešimas pasirodė tuo metu, kai „Ripple“ vis dar aktyviai kovojo su teisėtomis kovomis dėl tariamo neteisėto vertybinių popierių pardavimo. Akivaizdu, kad šis įvykis nesuvaržė kitų įsitikinimų įmonėje, kaip matyti iš jų minėto vertinimo.

„Ripple“ pasiekia 10 milijardų dolerių vertės įvertinimą po 200 milijonų JAV dolerių C serijos

Japonijos plėtra 

Lapkričio mėn. Japonijos aktyvumas padidėjo, o gruodžio mėn. Ypatingai mūsų akį patraukė tiek pagrindinės investicijos, tiek įsigijimai, kurių pagrindinė vieta yra Japonija.

„Huobi Japan“ saugo 4,6 mln. USD iš Tokai Tokijo

„Securitize“ stiprina ryšius su Japonija įsigyjant pirmuosius pirkimus

Naujienose

Pasaulinė perspektyva

Gruodžio pabaigoje pažymėjome ne tik metų pabaigą, bet ir dešimtmetį, manėme, kad tai puikus laikas įvertinti pramonės nuotaikas. Šie straipsniai yra trumpa serija, kurioje mes pateikėme klausimyną viso pasaulio įmonių vadovams.

Remiantis šiomis įžvalgomis, akivaizdu, kad nors ir yra, ką reikia nuveikti, teigiamai vertinama tiek 2, tiek 5 metų perspektyva – nepaisant vietos.

„InvestaX“ generalinis direktorius Julianas Kwanas ir vienas iš šios serijos dalyvių apibendrino savo ateities lūkesčius sektoriui.

„Per dvejus metus daugelis institucijų išduos savo pirmąjį skaitmeninį saugumą, po 5 metų nebebus naujos popieriniu būdu įsteigtos bendrovės, o kiekvienas saugumo pasiūlymas bus skaitmeninis, nes protingos vyriausybės perkelia įmonės steigimą ir valdymą į paskirstytas knygas, pašalindamos reikia bet kokio popieriaus “.

Azija – „InvestaX“

Afrika – MERJ

Europa – „Fintelum“

Šiaurės Amerika – Vertalo

Jungtinė Karalystė – Smartlands

Interviu

Derekas Schlossas, „Security Token Academy“ strategijos direktorius

Po neseniai atlikto Dereko indėlio į mūsų „Minties lyderių“ seriją manėme, kad protinga sužinoti daugiau apie save ir apie „Security Token Academy“. Ši diskusija taip ir daro, be to, kad paliečiamos įvairių sutelktinio finansavimo formų subtilybės. Skaityti daugiau

Oliveris Siah, „Fraxtor Capital“ generalinis direktorius

Šiame išskirtiniame interviu sužinome ne tik apie „Fraxtor“ ir nekilnojamąjį turtą, bet ir apie patį Oliverį. Nuo veikimo kaip patyrusio Singapūro karinių oro pajėgų pareigūno iki investicijų į nekilnojamąjį turtą Oliveris turėjo unikalų ir įvairų išsilavinimą, kuris tikrai padės „Fraxtor“ sėkmei. Skaityti daugiau

Christian Platzer, „Black Manta Capital“ vadovaujantis partneris

Šis interviu nušviečia visa tai nuo „Black Manta“ vardo racionalumo iki jų santykių su įvairiais Europos subjektais. Peržiūrėkite, kad sužinotumėte šiek tiek daugiau apie šią jauną įmonę. Skaityti daugiau

Švietimas

Pagal tikrinimą: kaip išlaikyti deramą patikrinimą kaip „Blockchain“ projektą

Paskutiniame mūsų „Minties lyderių“ serijos įraše pakartotinis bendradarbis Gene Deyev išsamiai aprašo, ką reiškia kruopštus darbas. Atsižvelgiant į teisinius, techninius ir verslo aspektus, procesas gali būti išsamesnis, nei daugelis supranta. Skaitykite čia

Žiniatinklyje

SEC siūlo atnaujinti akredituoto investuotojo apibrėžimą, kad būtų lengviau naudotis investicijomis – vertybinių popierių ir biržos komisija

Nuolat tobulinant naujos kartos technologijas, daugelis ragino atnaujinti pasenusius pramonės apibrėžimus; atnaujinimas, geriau atspindintis dabartines rinkas ir jų dalyvius.

Šis raginimas buvo išgirstas, nes SEC paskelbė pateiktą pasiūlymą, kuris labai pakeistų tai, ką mes laikome akredituotu investuotoju. Tai darydami, skaitmeniniai vertybiniai popieriai gali greitai pamatyti, kad naujas investuotojų skaičius pateks į sektorių.  Skaityti daugiau

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me