Visinteresantākie 5 sekojošie gaisa pilieni – viss, kas jums jāzina, lai piedalītos

Kriptovalūtas lidmašīna ir tad, kad blokķēdes platforma izplata bezmaksas kriptovalūtas monētas vai platformas žetonus savai kopienai, pamatojoties uz noteiktiem kritērijiem..

Lai piedalītos šajās kriptovalūtas lidmašīnās, bieži tiek prasīts, lai jūs glabātu veselu vai daļu faktiskā marķiera vai žetonu blokķēdē, kuru platforma vada paredzētajā makā.

Airdrop dāvanas parasti notiek šādā veidā; noteiktā laikā, kas tiks paziņots, projekts veiks momentuzņēmumu par blokķēdes stāvokli, kurā tiks parādīti konti un to atlikumi tajā laikā. Pēc tam žetonu turētājiem tiek piešķirts noteikts daudzums monētu / žetonu, kā paziņots. Šie gaisa pilieni tiek izplatīti pāris blokķēdēs, bet Ethereum un Ethereum bloku ķēdes projekti ir pazīstami ar lidmašīnu pilienu saņemšanu.

Šeit ir gaisa pilieni, no kuriem jāuzmanās nākamajos 2018. gada mēnešos.

Callisto Airdrop

Callisto projekts ir blokķēdes tehnoloģija, kas darbojas Ethereum Classic protokols. Tas ievieš aukstu staking, kas atalgo CLO žetonu īpašniekus tā blokķēdē.

Kad drīz tiks uzsākts Callisto projekts, Ethereum Classic atlikumi 5500000. blokā saņems tādu pašu daudzumu CLO žetonu par katru turēto Ethereum Classic (ETC) monētu. Nozīme, ka Ethereum Classic īpašnieki saņem 1 Callisto (CLO) marķieri par katru ETC marķieri, kas ir viņu kontos.

Mums nav informācijas par to, kad šī lidmašīna notiks, bet jūs varat kontrolēt progresu, izmantojot Ethereum Classic Block Explorer lai uzzinātu, kad blokķēdes augstums sasniedz 5500000. Saskaņā ar dažiem aprēķiniem bloks būs mans 2018. gada 5. martā.

Viļņi Airdrop

The Viļņu platforma ir atvērtā koda blokķēdes platforma, kuru izstrādājusi un pārvalda Waves Platform AG. Platforma ļauj lietotājiem palaist savus pielāgotos kriptovalūtas marķierus.

Waves platformai ir arī paziņoja ka Waves Community Token (WCT) īpašnieku maka adresēs būs neliela vieta. Šis gaisa piliens ir paredzēts 2018. gada 22. februārī.

Lai saņemtu lidmašīnu, WCT īpašniekiem ir jāievēro šīs vadlīnijas:

  • Jums ir jāveido viļņu maks ar burtiem B, C un H. Tas var būt jebkurā secībā.
  • Pēc maka izveides jums tur jāpārsūta iegādātās Waves Token zīmes.
  • BCH (Bitcoin Cash) monētu izplatīšana notiks, ņemot vērā to WCT turējumus.
  • Ja atsevišķās adresēs ir burti B, C un H, šādā secībā šādas adreses saņems dubultu izmaksu. Der arī vecās adreses ar minētajiem burtiem pareizajā secībā.

Monētu autore Airdrop

Monētu autore ir decentralizēts ārštata darbinieku darba tirgus, kas veidots uz Ethereum tīkls. Tas ļauj ārštata darbiniekiem reklamēt savas prasmes klientiem visā pasaulē, kā arī ļauj klientiem satikt kādu, kurš var efektīvi un par labu cenu sniegt vēlamos pakalpojumus.

Coinlancer ir uzaicinājis jaunus un esošus marķieru īpašniekus piedalīties lidlaukā, kas sākas no 2018. gada 24. janvāra līdz 30. aprīlim..

Dalībnieki, kuri iegādājas Coinlancer žetonus līdz 21. februārim un tur tos līdz 30. aprīlim, ir tiesīgi pretendēt uz Coinlancer Airdrop 1 bonusu. Tie, kuri jau ir īpašnieki, var arī brīvi iegādāties vairāk un turēt noteiktā laika periodā, lai pieprasītu arī prēmiju.

Žetonu izplatīšana sāksies 2018. gada 1. maijā un ilgs līdz 2018. gada 15. maijam. Kopā 3 miljoni Monētu veidotāju žetoni (CL) tiks sadalīti starp tiem, kas var pretendēt uz lidmašīnu, jo viņi saņem daļu no žetonu skaita, kas viņiem bija kampaņas periodā.

EOS Airdrop

EOS ir blokķēdes platforma, kas ļauj izstrādāt decentralizētas lietojumprogrammas (DAPPS), kas pēc savas funkcijas ir līdzīgas Ethereum. Tas nodrošina pakalpojumu un funkciju kopumu, ko izmanto decentralizētās lietotnes.

Everipēdija, no otras puses, ir pirmā decentralizētā enciklopēdijas platforma EOS blokķēdē. Viņi EOS īpašniekiem ir paziņojuši par savu žetonu nākotnes lidmašīnu.

Konkrēta informācija par lidmašīnu nav sniegta, taču ir labi zināt, ka EOS lidmašīna drīz nonāk pie tās īpašniekiem. Pēc CoinMarketCal, Airdrop notiks 28. februārī vai pat pirms tam.

Ontoloģija Airdrop

Ontoloģija (ONT) ir blokķēdes un sadalīts virsgrāmatu tīkls, kas apvieno identitātes pārbaudi, datu apmaiņu, datu sadarbību, procedūru protokolus, kopienas, atestāciju un citus nozares specifiskos moduļus.

Viņi ir paziņojuši, ka NEO žetonu īpašniekiem tiks izplatīta 20 miljoni ONT žetonu. Lidlauka momentuzņēmums tiks uzņemts 2018. gada 1. martā, lai uzzinātu, kurš ir kvalificēts šai lidmašīnai.

Katram NEO turot, 0,2 ONT marķieris tiktu novirzīts uz norādītajiem seifiem. 0,1 ONT ir pieejams uzreiz, un pārējais 0,1 ONT tiks izlaists vēlāk.

Tagad jums ir vajadzīgā informācija par dažiem gaidāmajiem bezmaksas žetoniem, kurus varat turēt ilgu laiku vai izpārdot par reālu naudu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me