Virie tirgus: pilnībā funkcionējošs brīvais tirgus

Blockchain tehnoloģija paver jaunus lietojuma gadījumus visā pasaulē, un pēdējos gados ir izveidoti daudzi decentralizēti projekti.

Virie projekts ir viens no tiem, un tas ir izveidojis pirmo brīvo tirgu tīrā veidā.

Virie tirgus

Tirgus galvenais mērķis ir ļaut lietotājiem kaut ko mainīt pret visu bez dārgām maksām, kavēšanās vai spiesta izmantot kriptogrāfijas biržas, lai veiktu blokķēdes darījumus. Viriet Market interfeisā kā maksājumu var izmantot Fiat valūtas vai pat preces un pakalpojumus.

Virie ļauj lietotājiem pirkt un pārdot, izmantojot drošu maksājumu sistēmu, kas nodrošina pilnīgu anonimitāti, jo lietotājiem nav jāsniedz sava privātā informācija, lai piedalītos darījumā.

Virie tirgū iebūvētā Darījuma sistēma ir veidota tā, lai negodīgi lietotāji faktiski zaudētu naudu, ja mēģinātu krāpties. Katrai pusei ir jāiemaksā ķīla un tā jāatgūst tikai tad, kad darījums ir veiksmīgi pabeigts.

Vienkāršāk sakot, šīs platformas mērķis ir beidzot nodrošināt pirmo šāda veida decentralizēto brīvo tirgu, kas ir patiesi vienaudžu un neaizsargāts pret uzlaušanu vai izkrāpšanu.

Ir vērts pieminēt, ka Virie nav maksājumu sistēma ar Market. Tas ir tirgus (Distributed Exchange Network) ar ļoti lietotājam draudzīgu maksājumu sistēmu. Virie unikalitāte šeit ir tā, ka tas ir tirgus izmantošanas instruments, nevis otrādi.

Privātums

Privātums mūsdienās ir ļoti svarīga tēma kriptovalūtu tirgū. Ne tikai kriptogrāfijas entuziasti rūpējas par savu privātumu, bet arī tradicionālie interneta lietotāji ir noraizējušies par to, kā tiek apstrādāti viņu dati.

Virie izmanto kriptogrāfiju, lai nodrošinātu nesekojamus darījumus. Izmantojot šo metodi, praktiski nav iespējams pierādīt, ka darījums tika nosūtīts uz noteiktu adresi.

Tajā pašā laikā darījumus nevar saistīt ar konkrētu lietotāju, jo daudzi uzņēmumi tagad var darīt ar tādām publiskām blokķēdēm kā Bitcoin (BTC) vai Ethereum (ETH).

Tādējādi Virie nodrošina reālu privātumu lietotājiem, kuri vēlas tirgoties drošā un decentralizētā tirgū, kurā galvenie atribūti ir brīvība, decentralizācija un privātums..

Darījumiem Virie tirgū nav nepieciešams ID vai cita privāta informācija. Lietotāji var vienkārši lejupielādēt un instalēt lietojumprogrammu un sākt pirkt vai pārdot. Var izveidot neierobežotu kontu skaitu.

Kā darbojas Virie?

Virie izmanto savu Proof-of-Stake ieviešanu, kas ļauj lietotājiem raktuves, izmantojot viņu monētas. PoS ir viens no populārākajiem vienprātības algoritmiem tirgū, un tas pašlaik darbojas ar dažādiem blokķēdes tīkliem, tostarp Binance Coin (BNB), Stellar (XLM), Cosmos (ATOM) un NEO..

Izmantojot PoS, Virie var konkurēt ar bankām un citām finanšu institūcijām. Turklāt PoS ir energoefektīvs vienprātības algoritms, salīdzinot ar darba pierādīšanu (PoW), kas nodrošina tādas kriptovalūtas kā Bitcoin vai Litecoin (LTC), kuru darbībai nepieciešams liels enerģijas daudzums..

Lai nodrošinātu efektīvu un revolucionāru blokķēdes risinājumu, Virie izmanto gan PoS, gan PoW protokolus. Šis hibrīdprotokols pasargā tīklu no hakeriem un ļaunprātīgām personām, kā arī padara to ļoti ātru un lietotājam draudzīgu, lai piesaistītu lielāku lietotāju skaitu.

Kam var izmantot Virie?

Virie var izmantot, lai pirktu un pārdotu kaut ko vērtīgu, vienlaikus par samaksu izmantojot praktiski visu, kas ir vērtīgs (fiat, kriptogrāfijas valūtas vai preces un pakalpojumi). Piemēram, ārštata darbinieks, kas atrodas valstī A, var viegli saņemt vēlamo valūtu no sava darba devēja, kas atrodas valstī B.

Tajā pašā laikā privātpersonām ir iespējams iegādāties māju noteiktā jurisdikcijā un saņemt maksājumu 10-20 minūšu laikā.

Lietotāji, kuri nevēlas izmantot tradicionālās norēķinu sistēmas, piemēram, PayPal vai bankas pārskaitījumus, var viegli sākt lietot Virie bez dārgām maksām, ierobežojumiem vai ilgstošas ​​kavēšanās.

Attiecībā uz projekta motivāciju oficiālajā Virie vietnē ir paskaidrots:

“Mēs tiecamies pēc visa, kas jauns un progresīvs, bet visvairāk vērtējam brīvību. Tāpēc mēs eksperimentējam ar tehnoloģiju sintēzi un dodam priekšroku meklēt un strādāt pie visprogresīvākajām jomām, lai atrastu visveiksmīgākās kombinācijas un pielietojumus, ko plānojam darīt nākotnē. ”

Priekšrocības salīdzinājumā ar citām sistēmām

Virie ir patiesi decentralizēta. Šobrīd kriptovalūtu biržas lietotājiem piedāvā kriptogrāfijas risinājumus, taču tās nenodrošina lietotājiem viņu privātās atslēgas. Galu galā naudas līdzekļus apmainās birža, un viņi var tos iesaldēt, ja viņi nolemj to darīt.

Decentralizācija nav ātru kriptovalūtu tīklu stiprā puse. Ātrie tīkli, kas piedāvā zemas maksas, parasti ir ļoti centralizēti, kas ir viena no galvenajām atšķirībām no Virie.

Decentralizācija ir viena no galvenajām šī blokķēdes tīkla iezīmēm. Tas lietotājiem dod iespēju viegli tirgoties brīvā un konkurētspējīgā tirgū.

Virie ir atvērta pirmkoda tīmekļa rīks, kas ļauj lietotājiem apskatīt informāciju par telpā esošajām tirgus vienībām. Tajā pašā laikā ir iespējams sekot blokiem un darījumiem visā Virie blokķēdē.

Darījumu apstrāde prasa no 10 līdz 20 minūtēm, jo ​​tīklā tiek izmantots hibrīds risinājums, kas apvieno gan PoS, gan PoW sistēmas.

Lietotāji var lejupielādēt programmatūru Virie Client, kas pašlaik atrodas testēšanas tīklā, operētājsistēmās Windows, Mac un Linux.

Kā jau minēts iepriekš, Virie piedāvā privātumu, kas aizsargā lietotājus no diktatoriskām valdībām un citām regulatīvajām aģentūrām, kuras vēlas apkopot informāciju no lietotājiem.

Turklāt lietotāji var veikt darījumus jebkurā laikā neatkarīgi no darba laika vai brīvdienām.

Lietotāji varēs rīkoties ar saviem makiem un adresēm ar noteiktu paroli. Var arī dublēt kontus.

Secinājums

Virie ir pilnībā decentralizēts blokķēdes tīkls, kura mērķis ir nodrošināt lietotājiem patiesi brīvu tirgu, lai apmainītos ar precēm un pakalpojumiem.

Tīkls lietotājiem piedāvā arī privātuma funkcijas, lai blokķēdes analīzes rīki nevarētu izsekot savus darījumus vai saistīt savu maku, adreses vai darījumus ar konkrētu lietotāju..

Turklāt Virie ļauj veikt ātrus un lētus darījumus decentralizētā veidā, izmantojot hibrīdsistēmu, kas apvieno gan darba pierādījumus, gan pierādījumus par likmēm..

Jūs varat lejupielādēt Virie klienta programmatūru un uzzināt vairāk par Virie projektu, apmeklējot viņu vietni oficiālā vietne.

Facebook: https://www.facebook.com/The-Virie-Project-106397074114548/?modal=admin_todo_tour Instagram: https://www.instagram.com/thevirieproject/ Twitter: https://twitter.com/thevirieproject

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me