Top 10 uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu

Bitcoin ir lielākā un tikai vispazīstamākā digitālā valūta. Faktiski tā pārņem kontroli pār pašreizējo kriptovalūtu tirgu. Jūs nekļūdīsities, sakot, ka ātrāk kriptonauda pārņems finanšu darījumus visā pasaulē. Uzdotie jautājumi tomēr ir divi; “kurš pieņem Bitcoins?Vai vienkārši “kur var izmantot bitkoīnus?Šis raksts ir saraksts ar top 10 uzņēmumiem, kas pieņem Bitcoin. Uzziniet, kur varat tērēt savus dārgos Bitcoins un ko jūs varat iegūt ar tiem.

Uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin

Daudzu no mums vidū ir nepareizs priekšstats, ka mēs Bitcoin uzskatām par preci, neskatoties uz to, ka tā ir valūta. Galvenais iemesls tam ir tas, ka nav daudz zināšanu par dažādiem uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu.

uzņēmumi, kas pieņem bitcoin

Atbilde uz šo jēdzienu ir nepareiza, jo daudzi uzņēmumi pieņem kriptonauda kā savu likumīgo līdzekļu veidu.

Tāpēc, ja jūs esat viens no tiem, kas uzdod jautājumu “kurš vai kur” par bitcoin, tad esmu diezgan pārliecināts, ka šo ziņu meklējāt.

Zemāk ir galvenie uzņēmumi visā pasaulē, kas pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu:

1. Overstock.com

Pārsniegums ir mazumtirgotāju veikals un viens no lielajiem tiešsaistes uzņēmumiem, kas kopš 2014. gada janvāra pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu. Klientiem ir atļauts izmantot bitkoīnus, lai iegādātos dažādus priekšmetus no mājas izstrādājumiem, apģērba, zīdaiņu priekšmetiem, mēbelēm un daudziem citiem..

Uzņēmums arī pārdod lielus biļešu priekšmetus par zemākām cenām, pateicoties pārkrājumiem. Laika gaitā Overstock ir attīstījies un šobrīd, kā arī līdzās Bitcoin, tas pieņem citas galvenās valūtas, tostarp Litecoin, Moreno, Bitcoin cash un Ethereum.

Lai izmantotu valūtu pārpalikumā, vienkārši izvēlieties sev vispiemērotāko kriptogrāfiju, lai pabeigtu pirkumu. Pēc tam sistēma jūsu valūtu pārvērš bitkoinos, kas pabeidz pirkumu.

2. EGifter

EGifter ir viena no pasaulē slavenākajām dāvanu karšu vietnes mobilajām lietotnēm, kas ļauj lietotājiem iegādāties dāvanu kartes dažādās vietās, piemēram, Sephora, Amazon, Kohl un Home Depot.

Pēc tam EGifter strādā kopā ar Coinbase kā Bitcoin partneri. Vislabāk šeit ir tas, ka lietotāji var izmantot bitkoīnus, lai iegādātos dāvanu kartes tām vietām, kuras tieši nepieņem bitkoīnus.

3. Newegg

Šīs ir labas ziņas sīkrīku ķēmu ļaudīm! Newegg ir viens no visplašāk izplatītajiem sīkrīku mazumtirgotājiem visā pasaulē, kas pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu.

Newegg strādā ar Bitpay kā maksājumu apstrādes partneri digitālajai valūtai. Lai kaut ko iegādātos no Newegg, izmantojot Bitcoin, jums vienkārši jāizvēlas Bitcoin zem maksājumu metodēm un jāveic tālāk norādītās darbības. Vietne pieņem bitcoin pirkumiem, piemēram, priekšpasūtīšanas abonēšanas pasūtījumiem, zvanu pasūtījumiem un tirgus priekšmetiem.

4. Microsoft

2014. gada decembra beigās Microsoft kļuva par vienu no uzņēmumiem, kas pieņem bitcoīnu kā vienu no pieņemtajiem maksājuma veidiem. Jūs varat noguldīt līdzekļus, izmantojot bitcoin, a Microsoft konts, kuru var izmantot tikai filmu, spēļu un lietotņu iegādei Xbox veikalos un Windows – nekas no Microsoft tiešsaistes veikala.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi Microsoft Bitcoin noguldījumi nav atmaksājami.

5. Expedia

Expedia.com apvienoja spēkus ar Coinbase, lai kriptogrāfijas maksājuma veidu pievienotu pasaules lielākajai tiešsaistes ceļojumu rezervēšanas aģentūrai. Rezultātā lietotāji kopš 2014. gada jūnija izmanto viesnīcu rezervēšanai bitkoīnus.

Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka bitcoin maksājums šobrīd tiek pieņemts tikai par viesnīcu rezervējumiem – tomēr uzņēmuma mērķis ir paplašināt to citiem maksājumiem, piemēram, aktivitātēm, lidojumiem un daudziem citiem.

6. PayPal

PayPal, kā jūs, iespējams, zināt, nodrošina drošu tiešsaistes platformu e-komercijas darījumiem. PayPal pieņem Bitcoin kā vienu no tā maksājuma veidiem un darbojas ar maksājumu apstrādātājiem, piemēram, Coinbase, GoCoin un BitPay for BTC..

Viņu nesenā sadarbība ar Braintree ļāva miljoniem lietotāju pirkt, pārdot un pārskaitīt savus līdzekļus, izmantojot bitcoin. E-komercijas maksājumu gigants nākotnē plāno pievienot arī Ethereum un citas kriptovalūtas.

7. Shopify

Caur Shopify, jūs varat vienkārši izveidot personīgo tiešsaistes veikalu daudz vairāk, kā jūs varētu, izmantojot citas platformas, piemēram, Etsy un eBay.

2013. gada sākumā Shopify izstājās kā viens no populārākajiem uzņēmumiem, kas pieņēma Bitcoin. Tāpat kā Paypal kriptogrāfijas plāni, arī nākotnē tie var atļaut arī citas valūtas.

8. Jaunavas galaktika

Jaunava Galaktika ir komerciāls lidojuma uzņēmums, kas pieder Sers Ričards Brensons – uzņēmējs, kurš ir galvenais smadzenes vairākiem uzņēmumiem, piemēram, Virgin Airline un Virgin Mobile – visi uzņēmumi, kas pieņem bitcoin.

Virgin Galactic pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu, tāpēc jūs varat iegādāties savu biļeti uz kosmosa ceļojumiem, izmantojot Bitcoin.

9. Trauku

Trauku tīkls ir interneta pakalpojumu un satelīttelevīzijas pakalpojumu sniedzējs, kurš pirmo bitcoīna maksājumu veica 2014. gada augustā.

Trauku tīkls ir viens no lielākajiem labi pazīstamajiem uzņēmumiem, kas ir pieņēmuši Bitcoin, un ir arī pirmais abonēšanas pakalpojumu sniedzējs, kas pieņem Bitcoin.

Klientu iespējas veikt maksājumus ir vienkārši vietnē mydish.com par vienreizēju maksājumu vai tiešsaistē, izmantojot debetkarti, kredītkarti vai bankas kontu..

10. Vikipēdija

Vikipēdija, kā mēs visi zinām, ir tiešsaistes atvērtā koda enciklopēdija. Bet tas, ko lielākā daļa cilvēku nezina, ir arī tas, ka kā maksājuma veidu tiek pieņemts arī Bitcoin – pateicoties viņu partnerībai ar CoinJolt.

Noslēgumā ir acīmredzams, ka daudzi labākie uzņēmumi visā pasaulē pieņem šīs izmaiņas – izmantojot maksāšanas metodi bitcoīnu, un daudzi citi gatavojas iekļaut šo metodi. Agrāk vai vēlāk katram tiešsaistes uzņēmumam kā maksāšanas līdzeklis būs bitcoin, kas to zina?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me