Top 10 prognozes par Bitcoin cenu nkotn

Pēc Bitcoin gandrīz sasniedza savu rekordcenu 2017. gada pēdējās nedēļās, daudzi ir spekulējuši, vai līdzīgs pieaugums atkal notiks. Lai gan daži uzskata, ka Bitcoin pārāk ātri neredzēs izaugsmi, vairāki kriptogrāfijas investori un analītiķi prognozē, ka BTC cena šogad pieaugs.

  1. Kay Van-Petersen: BTC būs 100 000 USD līdz 2018. gada decembrim

Kay Van-Petersen, analītiķis vietnē Saxo Bank, uzskata, ka Bitcoin 2018. gadā varētu sasniegt 100 000 ASV dolāru, piebilstot, ka arī citas konkurējošās monētas varētu to pārspēt.

Van-Petersens 2016. gada decembrī prognozēja, ka Bitcoin 2017. gadā sasniegs 2000 ASV dolāru atzīmi. Viņa prognozes laikā Bitcoin tirgojās zem 900 USD. Maijā Bitcoin cena pārsniedza 2000 USD, tāpat kā Saxo Bank analītiķis pareģoja.

“Pirmkārt, jūs varētu apgalvot, ka mums ir bijusi pareiza korekcija Bitcoin, tas ir bijis 50% atpakaļ vienā brīdī, kas ir veselīgi. Bet mēs joprojām neesam redzējuši pilnīgu nākotnes līgumu ietekmi, ”sacīja Van-Pētersens.

Bitcoin nākotnes tirdzniecības līgumus pagājušajā gadā uzsāka CME un CBOE. Uzsākšana tika uzskatīta par taktiku, lai piesaistītu vairāk institucionālo investoru kriptovalūtu tirgum un tam pievienotu zināmu likumību. Van-Petersens uzskata, ka laika gaitā iesaistīsies vairāk institūciju, raksturojot to kā lēnu un stabilu procesu.

Lai Bitcoin sasniegtu 100 000 USD, tam būtu nepieciešams pieaugums par vairāk nekā 635 procentiem no tā pašreizējās cenas 13 601,43 USD. Jāatzīmē arī tas, ka Van-Petersens iepriekš ir paziņojis, ka 100 000 ASV dolāru sliekšņa sasniegšana var aizņemt pat desmit gadus.

Pat ja Bitcoin kopš gada sākuma ir tirgojies uz sāniem, Van-Petersens paziņoja, ka Bitcoin mēdz tirgoties noteiktā līmenī, kam parasti seko “pārrēķināšanās”.

“Es nebūtu pārsteigts, ja tas ir kaut kas, ko mēs redzam. Tas ir sava veida pamatu veidošana, tad tas tiks novērtēts mazliet augstāk. “

  1. Jeet Sighn – BTC 2018. gadā sasniegs vismaz 50 000 USD

Jeet Singh, kriptovalūtu portfeļa pārvaldnieks pēdējos sešus gadus, apgalvo, ka digitālo valūtu svārstīšanās starp 70 un 80 procentiem no sākotnējās ierakstu cenas ir ļoti izplatīta.

Kad viņš uzstājās pasaules ekonomikas forumā Davosā, viņš salīdzināja digitālās valūtas, piemēram, Bitcoin un Ripple, ar agrīnajiem tehnoloģiju gigantiem, piemēram, Microsoft.

“Ja paskatās uz Microsoft vai Apple, kad viņi nonāca publiskajā tirgū, viņu akcijas bija ļoti svārstīgas, jo tirgus nebija nobriedis, ”viņš paskaidroja.

M. Singhs paskaidroja, ka tirgus nepastāvība varētu attiekties uz jaunākiem kriptovalūtu tirgotājiem, taču vecāki investori nedalās savās raizēs, jo ir pieraduši pie šīm kopīgajām svārstībām.

Viņš arī paziņoja, ka, viņaprāt, kriptonauda nākamajos mēnešos un gados darījumos tiks izmantota biežāk.

“Šobrīd nav tik daudz pārdevēju, kas pieņem kriptovalūtas, taču melnajā tirgū ir milzīga ieviešana,” viņš apgalvoja.

Adopcija sākās galvenokārt valstīs ar nestabilu ekonomiku un valūtām, bet tas attieksies arī uz citām nozarēm un valstīm, viņš paziņoja. Viņš arī atzīmēja, ka kafijas un tabakas audzētāju vidū, šķiet, ir liels adopcijas līmenis.

“Dažādās valstīs Bitcoin tiek kvalificēts atšķirīgi,” viņš teica. Tā ir prece ASV, valūta Šveicē, “bet man tas ir vairāk nekā valūta.”

Singh prognozēja, ka “Bitcoin varētu noteikti redzēt $ 50,000 2018. gadā”, lai gan “mēs, iespējams, pārdzīvosim ciešanu perioda svārstības”.

  1. Dan Morehead – 20 000 USD līdz 2018. gada decembrim

Dan Morehead, uzņēmuma vadītājs Pantera galvaspilsēta, kriptovalūtas riska ieguldījumu fonds 1 miljarda dolāru vērtībā ir pieņēmis, ka kriptogrāfijas tirgus nākamajos desmit gados varētu sasniegt “40 triljonus dolāru”..

 “Tas ir aizraujošs tirgus … 400 miljardu dolāru tirgus, kas nevienam nepieder … mēs nekad iepriekš to neesam redzējuši … nozare kopumā varētu viegli sasniegt 4 triljonus USD, 40 triljoni USD noteikti ir iespējami … Tā ir desmit gadu prognoze, tā nenotiek notikt pa nakti. ”

Morehead atzīmēja, ka CBOE un CME kriptogrāfijas nākotnes darījumu uzskaitījums no pagājušā gada varētu būt viens no veidiem, kā “attīstīties tirgū, iespējams, nepietiek ar kriptogrāfisko aktīvu ieguldījumiem”. Neskatoties uz to, viņš lēsa, ka aizvien pieaugošā Volstrītas interese par kripto tirdzniecību radīs “dinamisku kripto-aizņēmumu tirgu divpadsmit mēnešu laikā”.

Morehead norādīja, ka kopš pirmā 2018. gada avārijas tirgus tagad ir atgriezies par 25 procentiem, un prognozēja, ka tā cena kārtējā gada laikā sasniegs jaunu rekordu.

“Bitcoin ir samazinājies zem 200 dienu slīdošā vidējā līmeņa, un tas ir svarīgi, jo valūta sešus gadus ir pieaugusi par 170 procentiem gadā … kopš tā augstākā līmeņa tā ir samazinājusies par 65 procentiem, un, ja katrā no tām jūs ieliekat 100 dolārus no četrām reizēm, kad tas skāra 200 dienu slīdošo vidējo rādītāju, jums būtu 285 procentu atdeve … tas šobrīd ir kliedzošs pirkums. ”

Nesen parādoties podcast Unchained, Pantera kapitāla dibinātājs paskaidroja, kā Bitcoin galu galā varētu sasniegt 42 000 USD līdz kārtējā gada beigām. Tas atbilst citām citu analītiķu un ekspertu prognozēm. Viņš arī minēja, ka digitālā valūta galu galā sasniegtu 356 000 USD vai vismaz tai ir iespējas to darīt. 

Viņam Bitcoin gatavojas sasniegt šo cenu līmeni pašreizējās tendences dēļ, kuru digitālā valūta šobrīd seko tirgū. Visbeidzot, Bitcoin tīklā ir daudz svarīgu tehnoloģisko attīstību, kas palīdzēs cenai arī turpmāk augt. 

Vēl viens svarīgs notikums, kas palīdzētu Bitcoin sasniegt jaunus augstumus, ir biržā tirgots fonds (ETF). Morehead uzskata, ka ETF varētu paiet ilgāks laiks, pirms to apstiprina. Ja tas tiks apstiprināts, tas būs ļoti bullish attiecībā uz Bitcoin.

  1. Artūrs Hejs – BTC sasniegs 50 000 USD līdz 2018. gada beigām

Arthur Hayes, uzņēmuma līdzdibinātājs un izpilddirektors BitMEX, paziņoja, ka viņš uzskata, ka Bitcoin vērtība 2018. gada beigās sasniegs 50 000 USD.

Hejs ir arī bijušais Citigroup un Deutsche Bank pašu kapitāla darbinieks. Viņš minēja, ka iemesls BitMex bāzes darbību izveidei Honkongā ir tāpēc, ka, viņaprāt, Āzijas tirgi ir daudz pieņemamāki attiecībā uz kriptovalūtu tirdzniecību. Viņš arī domā, ka digitālo aktīvu tirdzniecība ir vairāk “izveidojusies” nozare Ziemeļāzijā.

“Āzija dominē kriptogrāfijās, jo tās ir ļoti pieradušas tirgot digitālos aktīvus. Dienvidkoreja jau divas desmitgades tirgo digitālās preces, kas saistītas ar spēlēm. Pārejot uz digitālo valūtu, kas balstīta tikai uz naudu, viņi to saprot kulturāli, tāpēc ātri iekāpj, ”atzīmēja BitMEX izpilddirektors.

Kad intervijā lūdza sniegt Bitcoin cenu prognozi, Hejs sacīja, ka tās potenciāls var sasniegt 50 000 USD līdz gada beigām. Attiecībā uz viņa prognozes nopietnību Hejs komentēja, ka:

“Mans darbs ir prognozēt. Vai viņiem ir taisnība vai nepareiza, man tas nav svarīgi. ”

  1. Toms Lī – BTC sasniegs 25 000 USD

Tomass Lī, kompānijas dibinātājs Fundstrat, daudzos gadījumos ir paziņojis, ka, viņaprāt, Bitcoin atkopsies. Tvītu sērijā viņš norādīja, ka Bitcoin atkopšanas diagrammai vienmēr ir bijusi V forma, un ir ļoti iespējams, ka cena atkal pieaugs. Viņš prognozē, ka Bitcoin šogad sasniegs maksimumu – 25 000 USD.

Viņš uzskata, ka lielākais faktors, kas veicinās šo izaugsmi, būs institucionālo investoru aizvien lielāka iesaistīšanās kriptogrāfijas tirgos.

“Es domāju, ka institucionālie investori ir ieguvuši lielu interesi, un viņi vēl nav īsti ienākuši kriptogrāfijā, jo joprojām pastāv zināma regulējuma nenoteiktība. Bet šāda veida galīgā piešķiršana kriptogrāfijai kā aktīvu klasei būs spēcīgs iemesls, kāpēc bitkoini pulcējas. “

Turklāt Fundstrat vēsturiskie dati arī apstiprina viņa entuziasma prognozi:

“Vēsturiski desmit dienas ietver visu Bitcoin cenas veiktspēju jebkurā gada laikā,” viņš teica. “Ja jūs tikko paņēmāt šīs desmit dienas, Bitcoin ir samazinājies par 25 procentiem gadā. Tik cik nožēlojami, kā jūtas turot Bitcoin pie 8 000 USD, pāreja no 8 000 USD uz 25 000 USD notiks dažu dienu laikā. ”

Līdz šim Lī prognozes ir bijušas diezgan precīzas, ieskaitot nodokļu pārdošanas spiedienu, kas lielā mērā 2018. gada pirmajā ceturksnī ietekmēja Bitcoin cenu.

Protams, ir daudzas citas prognozes par Bitcoin cenu, šīs piecas labākās ir tikai aisberga virsotne. Vārds padomu gan; nepamatojiet lēmumus par tirdzniecību tikai ar prognozēm.

The Binance Izpilddirektoram bija jāpiemin arī daži punkti attiecībā uz Bitcoin cenu, vairāk par to varat atrast šeit.

Čivināt, Lee rakstīja ka Trampa tvīti attiecībā uz Bitcoin un Svariem ir vērojami kriptonauda tirgū. Viņš paskaidroja, ka kriptonauda patiešām seko ne vairāk kā 1% pasaules, kas nozīmē, ka 99% par to nerūpējas. 

Kad ASV prezidents Donalds Tramps komentē Bitcoin, viņš par to informē pārējos 99%. Ja tirgū ienāk tikai neliela daļa no šiem indivīdiem, kuri nekad iepriekš nav dzirdējuši par Bitcoin, Bitcoin var būt pat divas reizes lielāks par tirgus lielumu. 

Kopumā tas ir pozitīvs.

– pasaulē ir ne vairāk kā 1%, kas patiešām seko kriptogrāfijai (vairāk kā 0,1%), tāpēc 99% būtībā neinteresē

– DJT, paziņojot, ka viņš nav ventilators, pārējos par 99% vairāk apzinās.

– ja 1% no tiem kļūst pozitīvi, tikai divreiz lielāks tirgus lielums. https://t.co/dz9QY3mjWP

– Tomass Lī (@fundstrat) 2019. gada 13. jūlijs

Tajā pašā laikā Tomass Lī uzskata, ka procentu likmju samazināšana Amerikas Savienotajās Valstīs varētu arī palīdzēt Bitcoin augšanai. Arī Eiropas Centrālās bankas (ECB) prezidents Mario Dragi paziņoja, ka nākamajos mēnešos viņi turpinās stimulēt ekonomiku pēc dažādu rādītāju negatīviem datiem. Tas ir pievērsis daudzu analītiķu uzmanību, kuri uzskata, ka tam varētu būt pozitīva ietekme uz Bitcoin pirms tā samazināšanās uz pusi 2020. gadā. 

6 – Maiks Novogratcs – Bitcoin varētu pieaugt līdz 40 000 USD

Atzītais ieguldītājs, bijušais riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks un Bitcoin (BTC) atbalstītājs Maikls Novograts uzskata, ka Bitcoin sasniegs un pat pārspēs savu iepriekšējo visu laiku augstāko līmeni, kas reģistrēts 2017. gadā..

Nesenās sarunas laikā ar Bloomberg Novogratz teica, ka viņš joprojām ir ļoti bullish par kriptogrāfijas tirgus un digitālo valūtu nākotni. Viņš minēja, ka līdz 2020. gadam Bitcoin varētu pieaugt līdz 40 000 USD un ka šogad Bitcoin varētu tirgot gandrīz 20 000 USD. 

Novogratz par to komentēja:

“Es nedomāju, ka nākamajās divās nedēļās Bitcoin būs sasniedzis 20 000 USD. Es arī negaidu, ka tas notiks ceturtās ceturtdaļas vidū vai beigās. Mēs redzēsim sava veida konsolidācijas periodu. ”

Viens no galvenajiem šī cenu pieauguma iemesliem ir digitālās valūtas Svari oficiālā ieviešana tirgū, kuru pašlaik izstrādā Facebook. Papildus tam ir arī daudzas citas finanšu kompānijas, kas ir gatavas ieguldīt kriptonauda tirgū. Divos no tiem ietilpst Starpkontinentālā birža (ICE) un Fidelity Investments.

7. Džons Makafijs – Bitcoin pieaugs līdz 1 000 000 USD

Džons Makafijs, iespējams, ir viens no vispretrunīgākajiem skaitļiem kriptonauda telpā. Ar vairāku miljonu dolāru atdevi viņš tirgū ir reklamējis sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO), žetonus, virtuālās valūtas un dažādus uzņēmumus.. 

Džons Makafijs ir slavens arī ar prognozēm, ka Bitcoin pirms 2021. gada sasniegs 1 miljonu dolāru. Viņš teica, ka tas notika vēl 2017. gadā, kad Bitcoin strauji pieauga un sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 20 000 ASV dolāru.. 

McAfee tviterī rakstīja:

“Kad līdz 2020. gada beigām es prognozēju, ka Bitcoin ir 500 000 USD, tas izmantoja modeli, kas 2017. gada beigās paredzēja 5000 USD. BTC ir paātrinājies daudz ātrāk nekā mani modeļa pieņēmumi. Tagad es prognozēju, ka Bitcoin ir USD 1 miljons līdz 2020. gada beigām. Es joprojām ēdīšu savu penīti, ja nepareizi. ”

Kad līdz 2020. gada beigām es prognozēju, ka Bitcoin ir 500 000 USD, tas izmantoja modeli, kas 2017. gada beigās paredzēja 5000 USD. BTC ir paātrinājies daudz ātrāk nekā mani modeļa pieņēmumi. Tagad es prognozēju, ka Bircoin līdz 2020. gada beigām būs 1 miljons ASV dolāru. Ja nepareizi, es joprojām ēdīšu savu penīti. pic.twitter.com/WVx3E71nyD

– Džons Makafijs (@oficialmcafee) 2017. gada 29. novembris

8. Olivers Īzaks – Bitcoin varētu sasniegt 25 000 USD 

Bitcoin cenu analītiķis Olivers Īzaks uzskata, ka digitālā valūta līdz 2019. gada beigām varētu sasniegt 25 000 ASV dolāru. Tas ir saskaņā ar neseno ziņojumu izlaists Neatkarīgā. Viņš uzskata, ka Bitcoin cenu atdzimšanai ir daudz dažādu iemeslu. Pašreizējais tirdzniecības karš, ar kuru saskaras Ķīna un Amerikas Savienotās Valstis, varētu virzīt investorus uz Bitcoin.

9-Time Draper – Bitcoin varētu sasniegt 250 000 USD

Tims Drapers, atzīts investors un Bitcoin atbalstītājs, uzskata, ka nozarē ir svarīga pieņemšanas tendence. Ir vairākas firmas, kas sāk nodarboties ar Bitcoin un kriptovalūtām. Dažas no šīm firmām ir Microsoft, Amazon, Starbucks un Whole Foods. 

Dažos nākamajos gados notiks arī vispārējā pieņemšana, kas palīdzēs Bitcoin sasniegt četrus gadus pēc 2023. gada 250 000 USD. 

Par vispārēju pieņemšanu Drapers paskaidroja:

“Es domāju, ka, dodoties uz Starbucks, lai iegādātos tasi kafijas, un mēģinot maksāt ar dolāriem, viņi par jums pasmiesies, jo jūs neizmantojat bitkoinu vai citu kriptovalūtu […] Tas būs tāpat kā vecajai kundzei, maksājot santīmus. ”

Ja Bitcoin spēj sasniegt šo vērtību, tas nozīmē cenu pieaugumu, kas pārsniedz 2520% no pašreizējām cenām.

10- PlanB – Bitcoin varētu pārsniegt 370 000 USD

PlanB ir atzīts kriptovalūtu analītiķis un investors, kas sniedz informāciju par Bitcoin nākotni un tā cenu tirgū. Pēc viņa teiktā, buļļu tirgi sākt grūtībās nonākušos dibenus, tas nozīmē, kad notiek kapitāla izrakteņu ieguve. 

#bitcoin buļļu tirgi, šķiet, sākas ar grūtībām.

Mēs redzējām grūtības dibenu (kalnraču kapitulācija) 2011. gada decembrī (4,6 USD), 2015. gada maijā (230 USD) un 2018. gada decembrī (3691 USD). Cena turpina pieaugt no šiem apakšas līdz ATH ap 100x .. tas nozīmē nepārtrauktu augšupejošu tendenci līdz $ 370K ATH. pic.twitter.com/xgwp3SeHfb

– PlanB (@ 100 triljoni USD) 2019. gada 26. jūlijs

Viņš pieminēja, ka tirgus ir piedzīvojis grūtības dibenu 2011. gada decembrī, 2015. gada maijā un 2018. gada decembrī. Tajā laikā Bitcoin tika tirgots attiecīgi ap $ 4,6, USD 230 un 3691. PlanB ir arī ierosinājis, ka Bitcoin pārvietojas 100x no zemākās cenas. Tas nozīmē, ka nākamā buļļu tirgus laikā Bitcoin galu galā varētu sasniegt 370 000 USD. No 29. jūlija Bitcoin vajadzētu pieaugt par 3756% no pašreizējā līmeņa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me