Populārākās kriptovalūtas ar lielu izaugsmes potenciālu 2018. gadā – II daļa

Šis ir saraksta turpinājuma raksts:   

  • Populārākās kriptovalūtas ar lielu izaugsmes potenciālu 2018. gadā – I daļa ”

Mūsdienās tirgū ir daudz Altcoins, taču ir jāzina, ka dažiem no tiem ir maz iespēju gūt panākumus kriptonauda pasaulē. Tomēr spēja ieguldīt pareizajos ir tas, uz ko jums vienmēr jātiecas. Kriptogrāfijas monēta, kuru jūs ieguldāt, var būt rītdienas nākamā “lielā lieta” tirgū, piemēram, Bitcoin, Ethereum un Litecoin.

Neskatoties uz to, šajā rakstā mēs vēlētos detalizēti aplūkot piecas kriptovalūtas (lai arī pagaidām tās nav tik slavenas) tirgū, kurai ir izaugsmes potenciāls 2018. gadā.!

EOS

EOS ir blokķēdes marķieris, kas tiek īpaši izstrādāts, lai kļūtu par visefektīvāko struktūru kriptonauda pasaulē. Šī kriptogrāfijas monēta būtībā ir līdzīga Ethereum, taču tās mērķis ir būt labāka tās un DAPP versija, lai varētu apstrādāt aptuveni 60 000 darījumu sekundē.

Jautājums ar Bitcoin un dažām citām ievērojamām kriptovalūtām bija tāds, ka darījumi bija lēni un neļāva uzlabot DAPP, DAOS un arī citas kriptogrāfijas valūtas funkcijas; tāpēc EOS tika izveidots.

Ir jāzina, ka EOS var likt jums sasniegt lielāku darījumu ātrumu, un jūs varat jebkurā laikā veikt jebkuru darījumu, nesaskaroties ar aizsērēšanu.

Izmantojot EOS, var palīdzēt izveidot DAPP. Turklāt ar EOS var tikt izveidota labāka ekonomika, kurā par jebkuru darījumu nav jāmaksā. Citiem vārdiem sakot, jo kriptogrāfijas monētas, piemēram, Ethereum, iekasē maksu katru reizi, kad veicat darījumu. Bet EOS DAPP neiekasēs maksu par jebkuru jūsu veiktu darījumu.

Līdz ar to šī kriptogrāfijas monēta tika ražota, lai uzlabotu kriptonauda nākotni.

NEO

NEO ir nākamās paaudzes kriptogrāfijas monēta, kas izveidota, lai strukturētu pieejamu decentralizētu lietojumprogrammu tīklu. Viena svarīga iezīme NEO ir tas, ka tā marķieris nav dalāms un tas ražo GAS marķierus, kurus var izmantot, lai samaksātu par darījumu maksu, ko ģenerē tīkla lietojumprogrammas.

Turklāt šī kriptovalūta aktīvu digitalizēšanai izmanto blokķēdes tehnoloģiju un digitālo identitāti, izmantojot efektīvus kontaktus. Var droši teikt, ka NEO ir digitāla valūta, kas ir vērsta uz labāka nākotnes radījuma radīšanu, izmantojot digitālo identitāti.

Pēc tam ar digitālās identitātes funkciju NEO plāno pārliecināties, vai digitālās identitātes funkcija sasniedz PKI standartu (publiskās atslēgas infrastruktūra) X.509. Tas nozīmē, ka visiem, kas izmanto šo blokķēdi, tiks nodrošināta anonimitāte, taču tai jābūt saskaņā ar starptautisko digitālās identitātes standartu. Neskatoties uz to, ar NEO jūs varat iegūt labākos blokķēdes risinājumus.

DASH

Noteikti trūkumi ievērojamās digitālajās valūtās, piemēram, Bitcoin, ir izraisījuši citu līdzīgu kriptogrāfisko monētu pieaugumu DASH.

Dash ir paredzēts, lai kopējais krājumu apjoms būtu aptuveni astoņpadsmit miljoni monētu. Pašlaik piegādes apjoms ir pieaudzis līdz 7,4 miljoniem, un ir sagaidāms, ka tas sasniegs savu pagrieziena punktu līdz 2300.

Tomēr šī raksta tapšanas brīdī katras DASH vienības cena ir aptuveni 352 USD. Papildus tam šīs kriptovalūtas tirgus kapitalizācija ir aptuveni 2,8 miljardi ASV dolāru.

Dash atbalsta P2P decentralizēto elektronisko naudu, un tā ir viena kriptogrāfijas monēta ar gaišu nākotni.

VEN

VEN ir kriptogrāfijas monēta, kuru kontrolē HubCulture tīkls. Šī kriptonauda tagad ir plaši pieņemta, pateicoties tam, ka tā ir ērta.

Patiešām, šī kriptogrāfijas monēta ir digitāls aktīvs, ko skatīties 2018. gadā, un tas ir tāpēc, ka tā ir vērsta uz viedajiem līgumiem un koncentrējas arī uz ICO un DAPP.

Vēl viens nopietns iemesls, kāpēc jums jāuzmanās no šīs monētas, ir tas, ka šodien tā tiek veidota ar lielām finanšu kompānijām pasaulē. The partnerība ar lielākajām finanšu kompānijām palielinās šīs kriptovalūtas vērtības pieaugumu.

Arī VEN ir labā saskaņā ar Ķīnas valdību. Mēs visi zinām par karu, ko Ķīnas valdība ir risinājusi ar kriptovalūtām, taču VEN ir kriptogrāfijas monēta, kurai nav problēmu ar Ķīnu, un tā tur tiek plaši pieņemta.

DCR

kas ir noraidīts

DCR (Decred Coin) ir vēl viena anonīma kriptovalūta ar hibrīdu vienprātības sistēmu. Šis digitālais aktīvs vairāk līdzinās Bitcoin, bet ar stabilu kopienas ieguldījuma plānu, lai uzturētu finanšu attīstību.

DCR izmanto kalnrūpniecības sistēmu, lai pārliecinātos, ka nevienam nav iespējas pilnībā kontrolēt darījumus bez kopienas piekrišanas.

Papildus tam DCR ļauj lietotājiem arī piedalīties plānos, neizmantojot dārgu kalnrūpniecības aparatūru.

Faktiski DCR tika izveidots, lai līdzsvarotu dalībnieku un pārvaldes iestāžu vajadzības. Pat ja DCR šodien ir “iesācējs” tirgū; tomēr tā pieauguma temps ir pārsteidzošs. Neskatoties uz to, šai kriptogrāfijas monētai ir potenciāls, kas tai nepieciešams, lai augtu, jo tā jau ir piesaistījusi daudzus investorus – pareizi?

Pārbaudiet mūsu iepriekšējo rakstu ‘Kriptovalūtas ar lielāko izaugsmes potenciālu 2018. gadā – I daļa’.

Ja jums tas patika, iespējams, šeit vēlaties pārbaudīt nākamo sadaļu “Populārākās kriptovalūtas ar lielu izaugsmes potenciālu 2018. gadā”. Turklāt lielāko daļu minēto kriptovalūtu var atrast vietnē Binance apmaiņa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me