Kas ir Steem – kā emuāru autori var nopelnīt vairāk nekā 100 USD dienā

Kriptovalūtas nekur nenonāk, patiesībā tās ir šeit, lai paliktu un radītu revolucionāru visu apkārtējo, piemēram, sociālo mediju gadījumā; lauks, kurā kriptonauda mēģina iekļūt jau kādu laiku.

Acīmredzot gaidīšana ir beigusies, un iebrukumi sociālajos medijos tagad ir realitāte, izmantojot sociālo tīklu Steemit, platforma, kuras pamatā ir blokķēde, kas papildus saviem lietotājiem nodrošina privātumu, ko vēl neviena cita platforma vēl nav nodrošinājusi, tā viņiem piešķir arī neticamas priekšrocības, tostarp naudu.

Protams, tā kā tā darbojas, izmantojot blokķēdes tehnoloģijas, platforma darbojas decentralizēti – funkcija, ko daudzi lietotāji novērtē.

Bet tas pat nav aisberga virsotne. Atšķirībā no izveidojot savu emuāru, labākā daļa par Steemit ir tā, ka katru reizi, kad kaut ko publicējat tīklā, jūs varat saņemt atlīdzību par to (un skaistu tajā).

Kompensācija, ko tīkls jums piešķir, ir balstīta uz jūsu kopīgotā satura balsīm, tāpēc būtībā, jo vairāk balsu jūs iegūsiet, jo vairāk naudas jūs nopelnīsit.

Protams, tas liek domāt, ka lielāks sekotāju daudzums kaut kādā veidā garantētu lielāku balsu daudzumu un līdz ar to arī nopelnīto naudu. Bet patiesībā tas nedarbojas šādā veidā, un ne visi sekotāji faktiski komentē vai balso par katru publikāciju, tāpēc labākā izeja ir koplietot augstas kvalitātes saturu.

Labākie padomi, kā nopelnīt, izmantojot Steemit tīklu

 • Vienīgā atslēga, lai sazinātos ar saviem sekotājiem un garantētu, ka jūs no viņiem iegūsiet balsis vai komentārus, ir kopīgot vērtīgu saturu, informāciju, kas patiešām var interesēt; tāpēc rūpīgi padomājiet un pārliecinieties, vai jums ir lielisks saturs, ar kuru kopīgot.
 • Pārliecinieties, vai jūsu sekošanas darbība ir precīza, tas nozīmē, ka nesekojat cilvēkiem, kuru saturā jūs neesat mijiedarbojies, tas nozīmē, ka sekotājs nav organisks. Tāpat nesekojiet milzīgam skaitam cilvēku, lai gan tas var palīdzēt arī jums būt daudz sekotāju, ne vienmēr tas darbojas.
 • Pievērsiet atbilstošu uzmanību savai ziņu plūsmai un nekad neaizmirstiet sazināties ar saviem sekotājiem, katra mijiedarbība garantēs jums lieliskas attiecības ar viņiem. Rūpīgi pārdomājiet saturu un kā ar to mijiedarboties; asprātīgi komentēt, balsot un cienīt.
 • Turpiniet mijiedarboties neatkarīgi no tā, kas, jūsuprāt, lasa, ja saglabājat satura publicēšanas biežumu, kā arī kvalitāti, protams, kāds izrādīs interesi.
 • Izmantojiet SteemIt.chat priekšrocības, izmantojot šo platformu, jūs varat mudināt savus sekotājus sadarboties jūsu saturā, mijiedarboties ar viņu ziņām vai pat komentēt kādu citu.

Kādi ir noslēpumi, kā katru dienu nopelnīt 100 dolārus kopā ar Steemitu?

 • Augstas kvalitātes satura nodrošināšana: Jūs varat ievietot tik daudz materiālu, cik vēlaties, šajā konkrētajā jautājumā nav neviena noteikuma, tāpēc, izveidojot desmit ziņas dienā, jūs varētu nopelnīt fantastisko summu 100 dolāru un potenciāli 700 dolāru tajā nedēļā. Lielisks padoms, kas varētu palīdzēt cilvēkiem lasīt visus jūsu 10 ierakstus, ir satura sēriju veidošana. Tātad būtībā katra publikācija būtu saistīta ar iepriekšējo, kas garantē, ka, ja jūsu sekotājs izlasīs pirmo un jums izdosies piesaistīt tā uzmanību, šis sekotājs, iespējams, izlasīs arī šādus.
 • Būt pēc iespējas aktīvākam: Jums ir iespēja nopelnīt no $ 50 līdz $ 100 katru dienu, vienīgais, kas jums jāapliecina, ir saglabāt aktivitāti, maksimāli daudz. Mijiedarbojoties, komentējot vai balsojot, jūs varat gūt saprātīgus ienākumus katru nedēļu, tikai paturiet prātā, jo vairāk jūs uzturaties platformā, jo labāk.
 • Izmantojiet prestižu par augstu SteemPower: SteemPower ir skaitlis, ko platforma izmanto, lai noteiktu, cik ietekmīgs jūs esat tīklā, ja jums ir augsts SP, jūsu augšupielādēm ir lielāka vērtība, kas nozīmē, ka jūs palīdzat citiem nopelnīt vairāk, un tas pats attiecas uz jūsu atlīdzībām. Šādi tiek panākts ļoti labvēlīgi, ja jūsu maciņā SP ir lielāks par 500; šis fakts ārkārtīgi sadarbosies ar jūsu ieguvumiem tīklā.
 • Sekotāju skaita palielināšana: Jūsu sekotājiem ir nepārtraukti jāpieaug, un labākais veids, kā to izdarīt, ir ievietot augstas kvalitātes saturu. Kad sekotāji iesaistās jūsu ziņās, viņi, visticamāk, vēlas ar to mijiedarboties, kas ir pamatprincips, lai iegūtu vairāk sekotāju un nopelnītu vairāk naudas.
 • Bauda dalību: Visticamāk, ka jums izdodas piesaistīt sekotājus ar savu saturu, ja jums patiešām patīk tas, ko darāt. Rakstot saturu, kuru jūs patiesi novērtējat, cilvēki sajutīs godīgumu katrā jūsu publikācijā. Sekojiet līdzi jēgpilnajām sarunām un pārbaudiet, vai jūsu ziņu plūsma vienmēr ir saskanīga, to darot, būsiet pareizā ceļā.
 • Aktīvas kurācijas uzturēšana: Aktīvai kurācijai ir izšķiroša nozīme, lai turpinātu nopelnīt labu naudu, tāpēc labāk ieguldiet kvalitatīvu laiku, nosakot, kādas ir augstas kvalitātes satura galvenās īpašības, un, protams, neaizmirstiet iemācīties kurēt, tas ir mijiedarbības kods par Steemit.

Cītīgs darbs – atslēga, lai izveidotu SteemIt (noderīgs rīks)

Nepārprotiet SteemIt, un ieguvumi jums būs pārsteidzoši. Darbs pie platformas var tikt uzskatīts par vienkāršu darbību, taču patiesībā tas prasa daudz kaislību, apņēmības un pastāvības.

Ja izmantojat katru no iepriekš uzskaitītajiem ieteikumiem, iespējams, drīz sasniegsiet 100 dolāru likmi dienā, un, ja jūs sevi pietiekami nospiežat, jūs varat iegūt drošus ienākumus no sociālās platformas.

Vai tas prasa mazliet vai daudz darba, pilnībā atkarīgs no jums, jūsu radīšanas spējas, jūsu mijiedarbības, jūsu laika un centības.

Bet noteikti tas var būt sapņu darbs, kuru jūs pieprasījāt … Ko tad jūs gaidāt? Sākot no šī brīža, veidojiet vissaistošāko saturu, un visa SteemIt kopiena jūs gaida.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me