Kas ir Nucleus Vision (NCASH)? Viss, kas jums jāzina

Kodola redze, zināms kā nCash tika uzsākta 2014. gadā Kodola redze platforma ir atvieglot iepirkšanos, izmantojot klienta ierakstus, lai pieņemtu precīzus lēmumus par produktu preferencēm, izmantojot lietisko internetu (IoT), neizmantojot WiFi vai Bluetooth.

Šo tehnoloģiju Indijā pašlaik izmanto desmit mazumtirdzniecības veikali, un to atbalsta arī attiecīgie kriptovalūtu un preču mazumtirdzniecības nozares uzņēmumi..

Tims Drapers, kurš ir viens no agrākajiem Kodola redze kā arī iesaistīties tādos uzņēmumos kā Skype un Hotmail, ar Nucleus Vision projektu viņš atkal plāno revolucionizēt tehnoloģiju nozari.

Kas ir īpašs kodolvīzijā?

Ikdienā tiek palaistas daudz un daudzas tehnoloģijas, un daudz grūtāk nekā jebkad agrāk ir pateikt, kurā būtu jāiegulda. Neskatoties uz to, katra lieliskā projekta laikā vienmēr ir problēma.

Priekš Kodola redze, tam ir tendence pilnībā mainīt veidu, kā tirgotāji mijiedarbojas ar klientiem / klientiem fiziskajos veikalos, izmantojot Lietu internets tehnoloģija.

Platforma arī ievieš daudz ātrāku un ātrāku finanšu darījumu veikšanas veidu, lai mūsdienīga mazumtirdzniecības pieredze nCash marķieris.

Kā tas strādā

Procesu izskaidro piecos vienkāršos soļos:

 • ION sensora ierīce ir uzstādīta mazumtirgotāja kontaktligzdā.
 • Klienti tiek identificēti caur sensoru 200 metru attālumā no kontaktligzdas, kurā ierīce ir uzstādīta.
 • Drošs orbītas slānis aizsargā datu pārsūtīšanu starp ION sensoru un klienta ierīci.
 • Pēc apstiprināšanas reāllaika informācija par klientu tiek kopīgota ar kontaktligzdu.
 • Klienti saņem ieteikumus un atlaides kā paziņojumus.

Ar Nucleus Vision platforma, veikala īpašnieki var izveidot tā saukto ION savos veikalos. Šī ir ierīce, kas ir diezgan unikāla. Tas spēj uztvert personu identitāti, izmantojot unikālus tālruņa signālus, kad viņi tuvojas, 200 metru attālumā no ierīces, bez Bluetooth, wifi vai sejas atpazīšanas.

Kad klienti iepērkas, dati par viņu iepirkšanās pieredzi tiek sniegti un reģistrēti globālajā ekosistēmā, ko sauc par NEURON. ION ierīču apkopotie dati tiek apkopoti, un platformā tos var pārdot trešām personām īpašiem mērķiem. Attiecībā uz privātumu katrs klients izvēlas, vai dalīties ar savu informāciju vai nē, kuru viņš turpina veikt norēķinu procesā – ja vēlas, viņi var palikt anonīmi. Šīs platformas priekšrocība klientiem ir tā, ka viņi tiek apbalvoti nCash žetonos par dalīšanos iepirkšanās pieredzē. Kad klients atrodas 200 metru attālumā no veikala, lietotāji tiek atvienoti, jo ierīce ģeogrāfiski neseko cilvēkiem.

Atšķirībā no daudziem citiem bloku ķēdes izgudrojumiem mazumtirdzniecības produktu nozarei, Kodola redze Projektam jau ir funkcionāls produkts, un šobrīd tas jau tiek izmantots 10 mazumtirdzniecības veikalos. Komanda vēlas reklamēt un cer, ka 250 viņu ierīces tiks izvietotas vairākos veikalos, līdz otrā ceturkšņa beigām apkopojot informāciju no vairāk nekā 250 000 pircējiem. Līdz gada beigām mērķis ir, lai visā pasaulē mazumtirdzniecības veikalos būtu 5000 aktīvu ION ierīču.

Kā ierīce mijiedarbojas ar klientiem

 • Veikala ION sensora ierīce atpazīst klientus iepriekš iestatītajā diapazonā.
 • Sensors piešķir klienta ID kodola ekosistēmai.
 • Ir izsūtīts teksts; tas varētu būt arī paziņojums viedtālruņu lietotājiem ar piedāvājumu nCash viņu datu apstiprināšanai.
 • Pēc apstiprināšanas klientiem tiek ieskaitīti iepriekš iestatīti marķieri viņu nCash kontā. Savukārt nCash var pārsūtīt uz jebkuru ar ERC20 saderīgu maku.
 • Nucleus Vision droši pārsūta klientu iepirkšanās personiskos un iepirkšanās datus uz blokķēdi.
 • Pēc tam platforma izmanto pārsūtītos datus, lai identificētu saistītos notikumus nākotnē.
 • Ja mazumtirdzniecības vietā nav iepriekšēja klienta pieraksta, veikala īpašnieki var pieprasīt vairāk datu par tīklu, dodot mazumtirgotājiem privilēģiju skatīt iepriekš veiktus pirkumus citos veikalos.
 • Visbeidzot, veikalu īpašniekiem ir iespēja klientiem piedāvāt nCash atkārtotiem apmeklējumiem viņu veikalā.

SIO atcelšana

The Nucleus Vision komanda atcēla sākotnējo monētu piedāvājumu nCash kā plānots iepriekš. Tas bija saistīts ar Ethereum žetoni tajā laikā. Lai būtu caurspīdīgi, viņi atsauca ICO un samazinājās līdz kopienas locekļiem.

Lai gan tas bija godīgs lēmums, to, iespējams, bija viegli pieņemt. Nucleus Vision jau bija piesaistījis vairāk nekā 40 miljonus ASV dolāru no agrīnajiem investoriem, tas bija pirms publiskās iepriekšējas pārdošanas.

Kur un kā nopirkt nCash žetonus

nCash tikko tika iekļauts biržās un kopš tā iekļaušanas ir veicies diezgan labi.

Raksta tapšanas brīdī nCash var iegādāties tikai divās kriptovalūtas apmaiņas platformās; Binance un IDEX.

Vienīgie pieejamie līdzekļi, lai iegūtu kādu nCash marķieri, neskatoties uz to, ka apmeklējat veikalus, kas jau izmanto tehnoloģiju, vai arī tos iegūstat nCash marķieris pēc gaisa piliens ir apmainīties ar dažiem bitkoini, ēteri, vai binance žetonus (Binance apmaiņas platformā) par to.

Ir vairākas platformas, kas ļautu iegādāties nCash monētas. Viens no tiem ir Huobi Global, izmantojot divus dažādus tirdzniecības pārus, ieskaitot NCASH / BTC un NCASH / ETH. Šie divi tirdzniecības pāri veido vairāk nekā 54% no šī digitālā aktīva kopējā tirdzniecības apjoma. 

Binance ir arī trīs dažādi nCash tirdzniecības pāri, tostarp NCASH / ETH, NCASH / BTC un NCASH / BNB. Šie trīs tirdzniecības pāri veido 23% no šīs kriptovalūtas kopējā tirdzniecības apjoma. Binance, Huobi Global un MXC veido gandrīz 99% no šīs digitālās valūtas kopējā tirdzniecības apjoma, neskatoties uz to, ka tirgū ir vairāk nekā 20 tirdzniecības pāri un to atbalsta dažādas biržas. 

Binance ir viena no kriptovalūtu tirgotāju atzītākajām kriptovalūtu platformām. Kopumā Binance ir liela likviditāte ne tikai attiecībā uz galvenajām tirgū tirgotajām virtuālajām valūtām, bet arī uz altcoiniem. Neskatoties uz to, nCash pārstāv 0,01% no kopējā Binance tirdzniecības apjoma. 

Lai iegādātos nCash, izmantojot Binance, lietotājiem būs jānosūta ETH, BTC vai BNB uz Binance caur citu biržu. Tas ir kaut kā neērti daudziem lietotājiem, jo ​​tas prasa, lai personām būtu reģistrēti konti citās platformās. Tomēr kriptovalūtas birža Binance ir ieviesusi jaunu sistēmu, kas lietotājiem ļauj pirkt vai pārdot digitālos aktīvus, izmantojot kredītkarti. Lai gan nav iekļautas visas virtuālās valūtas, lietotāji var vienkārši iegādāties BTC, ETH vai BNB un apmainīt tos pret nCash, tiklīdz līdzekļi tiek ieskaitīti viņu kontos. 

Kā jau minēts iepriekš, jo lielāka likviditāte ir apmaiņas platformā, jo labāk tiek galā ar altkoīniem. Pēc nCash iegādes labākais, kas jādara, ir uzglabāt šos līdzekļus ārpus kriptonauda biržas. 

Ja vēlaties uzzināt, kā tirgot dažus ēterus uz nCash, izlasiet mūsu soli pa solim sniegto instrukciju par nCash iegādi Binance Exchange.

NCash marķieris un tā saderīgie maki

NCASH ir ERC-20 marķieris kas kalpo kā oficiālais marķieris Nucleus Vision’s blokķēdes kā stimuls klientiem un arī līdzeklis vērtīgas informācijas iegādei par ekosistēmu.

Būdams ERC-20 marķieris, NCASH ir saderīgs ar visiem ar ERC-20 marķieriem saderīgiem seifiem.

Ja jums ir papildu nauda, ​​tad izmantojiet aparatūras makus, piemēram, Trezors vai Virsgrāmata būtu labāks variants.

Kriptovalūtas apmaiņa lietotājiem vienmēr ir ļāvusi glabāt savus digitālos aktīvus. Lai gan tas ir kaut kas pozitīvs tiem, kas izmanto parasto darījumu veikšanu tirgū, nav droši turēt kriptovalūtas biržās. Kāpēc? Divu galveno iemeslu dēļ. 

Pirmais iemesls, kāpēc neglabāt kriptovalūtas biržā, ir saistīts ar faktu, ka tās parasti uzlauž un tām uzbrūk ļaunprātīgas puses. Ja uzbrukums būs efektīvs, tas var beigties ar miljoniem dolāru lielu lietotāju digitālo aktīvu zaudēšanu. Tas notika agrāk ar Mt. Gox, Coincheck vai pat Binance, kas zaudēja 7000 BTC pēc uzlaušanas šī gada sākumā. 

Otrs iemesls, kāpēc lietotājiem nevajadzētu uzticēties apmaiņai, ir tas, ka šīm platformām parasti ir jūsu aktīvu glabāšana. Tas nozīmē, ka jūs neesat šo virtuālo valūtu patiesais īpašnieks. Ja jums nepieder jūsu privātās atslēgas, jūs neesat savu digitālo aktīvu patiesais īpašnieks. Patiešām, kriptogrāfijas platforma varētu vienkārši iesaldēt jūsu līdzekļus, un jūs, iespējams, nekad vairs tos neredzēsiet, ja viņi uzskatīs, ka neievērojāt noteikumus un nosacījumus. 

Šie divi iemesli attiecas arī uz nCash. Tas ir, labākais veids, kā uzglabāt nCash, ir kriptovalūtas makā, no kura jums pieder privātās atslēgas, kas apzīmē īpašumtiesības. Viens no labākajiem nCash uzglabāšanas veidiem ir MyEtherWallet, kas ir ar ERC-20 saderīgs maks.. 

Izmantojot MyEtherWallet, jūs turēsit savas privātās atslēgas, un tas ļaus jums pilnībā kontrolēt savus līdzekļus. Turklāt jūsu nCash nebūs pakļauts riskam tikt nozagts no apmaiņas. Lai gan MyEtherWallet nav drošākais seifs tirgū, tas noteikti palīdzēs jums samazināt virtuālo valūtu turēšanas risku. 

Ja vēlaties uzlabot drošību, varat izmantot aparatūras maku, piemēram, Trezor vai Ledger Nano S. Lai gan tie ir apmaksāti kriptovalūtas maki, tie nodrošina vislabāko drošību kriptogrāfijas tirgū. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par šiem diviem maciņiem, varat izlasīt mūsu ceļvedi par Trezor un Ledger Nano S. 

Citas iespējas programmatūras maki kas dod jums pilnīgu kontroli pār jūsu žetoniem MyEtherWallet, MetaMask, Migla, Paritāte, un Uzticēšanās ERC-20 Ethereum maki.

Komanda aiz kodola redzējuma

Kodola redze vada izpilddirektors un dibinātājs, Abhishek Pitti, ir Hārvardas Biznesa skolas absolvents. Ir arī citi svarīgi komandas locekļi, arī viņi Avinašs Pitijs, kurš ir CTO, Braiens Lemsters, vadošais Blockchain izstrādātājs un Brūks Atvuds, radošais direktors.

Viņiem ir arī lieli investori, kas atbalsta projektu, piemēram, Tims Drapers, Daršans Patels, un Šrirams Višvanatans.

To iekļauj arī tehnoloģiju uzņēmumi, kas atbalsta projektu Intel, Alfa tīkli, Radisys, un Vodafone.

Secinājums

Ar Kodola redze IoT balstīta bezkontakta identifikācijas sistēma mazumtirgotājiem ir pilnvarota labāk apkalpot savus klientus un iegūt informāciju par klientu vajadzībām. Kodols pārvar plaisu starp tiešsaistes un bezsaistes mazumtirdzniecības pasauli, vienlaikus izmantojot Ethereums blokķēdes tehnoloģiju.

Tā kā pirmā ierīce, kas tiek ieviesta reālajā pasaules tirgū, un cilvēki aiz tās, ir pārliecināts, ka tā mainīs mazumtirdzniecības nozari un būs modināšanas zvans citiem līdzīgiem projektiem.

Neskatoties uz to, tā kā 2018. gadā bija ļoti spēcīgs kriptovalūtu lāču tirgus, izstrādātājiem un entuziastiem būs ļoti svarīgi turpināt darbu pie projekta un uzturēt to virs ūdens. Situācija noteikti var būt sarežģīta, taču projekti, kas turpina darboties un attīstīt savas idejas, nākotnē galu galā pieaugs. 

Pašlaik šī virtuālā valūta ir tuvu 340. pozīcijai kriptonauda tirgū pēc tirgus ierobežojuma. Ar izstrādātāju komandu, kas zina, kā sniegt pakalpojumus, mērķis būtu pāriet virs 300 un palikt tuvu 200 digitālajiem aktīviem. Kritums zem pašreizējā līmeņa varētu būt katastrofāls šī projekta un kriptonauda nākotnei. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me