Kas ir Komodo (KMD)? Viss, kas jums jāzina

Ikdienas kriptovalūtu skaita pieaugums ir radījis vairāk nekā 1500 monētu un žetonu, kas mums šodien ir tirgū. Lai gan ir grūti pateikt, kurš projekts izdosies un cik lielā mērā. Daži projekti ir piesaistījuši investoru uzmanību, pamatojoties uz dažādiem kritērijiem. Daži altkoīni ir guvuši lieliskus panākumus, pamatojoties uz to, ka viņu aiz muguras esošā izstrādes komanda kādreiz ir bijusi iesaistīta citos veiksmīgos projektos, un daži tikai to drošības funkciju dēļ. Bet lai kāds būtu iemesls, Komodo ir kriptonauda, ​​kas, pamatojoties uz tās drošības elementiem, ir izrādījusies lielisks projekts. Jūs visu uzzināsiet par Komodo platformu, un tas ir vietējais marķieris, KMD, maki, kur nopirkt KMD, komanda aiz projekta, miets, un viss pa vidu.

Kas ir Komodo?

Komodo ir otrās paaudzes Bitcoin blokķēdes pēcnācējs. Tā ir Zcash dakša, kas bija Bitcoin dakša.

Komodo ir kriptovalūtas projekts, kas ir vērsts uz anonimitātes nodrošināšanu caur nulles zināšanu pierādījumi (zkSNARK) un drošību caur Aizkavēta darba pierādīšana (dPoW) protokols, kas izmanto Bitcoin blockchain hash-power funkcijas. Platforma arī ļauj tiem, kuri vēlas sākt savu blokķēdes platformu, to viegli īstenot. Komodo blokķēdi veido 5 galvenie komponenti, kas integrēti platformā, kas padara to par labāko izvēli.

AGAMA

Vairāku seifu kriptovalūtām. Maks šobrīd ir izstrādes stadijā, taču piedāvā daudz unikālu iespēju. Agama maks ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt vairākas kriptovalūtas, ļaujot lietotājiem pārslēgties starp drošības režīmiem, kurus tā ievieš. Ir plānots integrēt tādus rīkus kā DEX (decentralizēta šķidrās kriptovalūtas maiņa) un PAX (piesaistīto aktīvu apmaiņa) fiat valūtām. Monētu apmaiņa īstenos atomu mijmaiņas darījumus.

BARTERDEX

Decentralizēta apmaiņa Komodo platformā, kas ievieš atomu mijmaiņas darījumus SPV (Simplified Payment Verification) un vietējiem / standarta klientiem. Tiek teikts, ka tā ir labākā kriptovalūtas platforma, kas ļauj decentralizēti apmainīt altkīnus un digitālās valūtas.

JUMBLR

Tas izmanto Komodo anonīmās zkSNARK funkcijas, lai sniegtu efektīvāku pakalpojumu nekā citi centralizētie vienaudži, un tas neprasa, lai lietotāji uzticētos jebkuram starpniekam ar savām monētām. Tas ir iebūvēts Komodo, un tam nav nepieciešams centralizēts serveris, lai panāktu Jumblr secību.

DARBINIEKI

Šie marķieri tiek izmantoti kā kriptonauda, ​​kā arī datu glabāšanai blokķēdē. Assetchains atšķiras no starpniekserveru marķieru sistēmas, ko izmanto citas platformas, Assetchains ir neatkarīgas bloķēšanas ķēdes savās tiesībās.

ČIPI

Šī ir Komodo projekta iekšējā sastāvdaļa. Tiek uzskatīts, ka mikroshēmas ir vienīgā monēta, ar kuru tiks ieviests Segvits un Zibens tīkls (LN)..

Komodo ekosistēmas īpašības un priekšrocības

Drošība

Komodo drošība tiek panākta ar protokolu dPoW (delayed Proof-of-Work) un notariāli apstiprinātiem mezgliem. Komodo gadījumā katrs darījums saņem tādu pašu drošības līmeni. Papildu drošības slānis tiek sasniegts, izmantojot Notariāli apstiprinātus mezglus, kurus izvēlas Komodo žetonu turētāji. Šis mezgls nodrošina, ka Komodo piestiprinātā ķēde paliek neskarta, kā arī palīdz samazināt ieguves grūtības Komodo platformā.

Atomu mijmaiņas darījumi

Komodo ļauj pārskaitīt līdzekļus starp seifiem un kriptovalūtām viegli un bez jebkāda drošības riska.

Piesaistītie aktīvi

Platforma ļauj izstrādātājiem piesaistīt savus tirdzniecības aktīvus, lai tos stabilizētu līdzās tādām valūtām kā dolāri. Aktīvu piesaistīšana stabilām valūtām samazina šī aktīva svārstīgumu un cenu.

Vairāki maki

Komodo platforma saviem lietotājiem un izstrādātājiem piedāvā dažādus seifus. Šos seifus var lejupielādēt katrā pieejamajā operētājsistēmā. Papildus darbvirsmas makiem Komodo nodrošina arī bezsaistē šifrētu papīra maku, kas ir saderīgs ar aparatūras un programmatūras seifiem.

Komodo galvenais mērķis ir decentralizēt žetonu un monētu emisiju, apmaiņu un izplatīšanu. Komodo nodrošina arī platformu decentralizētām lietojumprogrammām un korporatīvajiem blokķēdes risinājumiem, un tas ir sasniedzis savu mērķi, ieviešot neuzticamu ekosistēmu kriptogrāfiskajā pasaulē.

Komodo platforma izmanto Komodo atvērtā koda kriptovalūtu, lai veiktu caurspīdīgus, privātus, anonīmus un aizstājamus darījumus. Pēc tam tie tiek padarīti droši, izmantojot Bitcoin blockchain protokolu.

Dzimtā žetons, KMD

The KMD (Komodo) ir Komodo blockchain platformas vietējais marķieris. Tas ļauj anonīmus darījumus un turējumus ekosistēmā.

Kopumā būs pieejami 200 miljoni monētu. Kopumā domāja 100 miljoni un 90 miljoni tika sadalīti plkst ICO. Pārējie 10 miljoni tika atlicināti Komodo platformas turpmākai attīstībai.

Komodo saderīgie maki

Kriptovalūtas maki ir programmatūras programmas, kas glabā publiskās atslēgas, kā arī mijiedarbojas ar dažādām blokķēdēm, lai ļautu lietotājiem sūtīt un saņemt kriptonauda sekot līdzi to bilancei. Dažādām digitālajām valūtām ir savi saderīgi maki, un dažos makos ir vairākas kriptogrāfijas valūtas. Šeit ir ar Komodo saderīgi maki.

Virsgrāmata Nano

Šis ir aparatūras maks vairākām kriptovalūtām, bet atbalsta Komodo (KMD) žetonus. Aparatūras maki ir droši monētu / žetonu glabāšanai kā privātas atslēgas, kas ģenerētas šifrētas un saglabātas ierīcē.

Agamas maks

Šis ir oficiālais maks, kuru Komodo komanda izstrādājusi KMD žetoniem. Darbvirsmas makā ir iebūvēta apmaiņa, un tas atbalsta arī citas kriptogrāfijas monētas. Šis seifs tiek izmantots KMD žetonu ievietošanai un peļņas gūšanai katru gadu. Tas ir pieejams operētājsistēmām Windows, Mac un Linux.

Komodo papīra maks

Izmantojot Komodo papīra maku, jūs varat izdrukāt savu KMD adresi un privātās atslēgas. Programmatūra, kas ģenerē privātās atslēgas, ir uz klientu balstītas programmas, kas nozīmē, ka izstrādātājiem nav ne jausmas, kuras privātās atslēgas un kas drukā. Papīra maki ir zināmā mērā droši, ja vien jūs to turat nepieejamā vietā, jo papīra zaudēšana nozīmē kriptonaudas zaudēšanu. Ja jums ir ērti izmantot papīra maku, varat noklikšķiniet šeit lai iegūtu tādu sev.

Kur nopirkt KMD kriptonauda?

KMD ir iekļauts dažās biržās; Binance, Bittrex, Upbit, Vebitcoin, Kriptopija, BarterDEX, HitBTC, Kriptoksa, CoinExchange, un ShapeShift. Labākais veids, kā iegādāties KMD, ir apmainīt pret to citas kriptovalūtas.

Komoda projekta aiz komandas

Komodo izstrādāja programmētāju komanda, kuras vadībā bija kāds ar pseidonīmu jl777. Viņš ir galvenais Komodo projekta izstrādātājs un bija iesaistīts arī Zcash protokola izstrādē. Citus galvenos projekta dalībniekus var redzēt zemāk:

KMD žetonu iegūšana ieguvumiem

Turot Komodo (KMD) savā makā, jūs katru gadu saņemat 5%. Labākā daļa ir tā, ka, lai saņemtu atlīdzību, jums nav jādodas tiešsaistē vai jādara kaut kas cits. Viss, kas jums nepieciešams, ir vismaz reizi pa laikam izmantot savu kontu.

Šī atlīdzības iezīme ir tas, ko īsteno bloku ķēdes pierādījums, tomēr Komodo ir darba pierādīšanas blokķēdes platforma. Izmantojot Komodo, atlikumi virs 10 KMD ir kvalificēti, lai saņemtu atlīdzības, un jūs redzēsiet, ka jūsu atlikums palielināsies katrā blokā.

Ieteicamais maks Komodo (KMD) žetonu ievietošanai ir Agama maks. Noklikšķiniet šeit lai to lejupielādētu, ja vēl neesat to izdarījis.

Komodo nākotne

Gan platformai, gan tokenam ir daudzsološa nākotne īpašniekiem un investoriem. Kriptogrāfijas valūtas entuziasti to arvien pieņem, un tas laika gaitā ir nepārtraukti virzījis savu vērtību.

Tomēr nav skaidrs, kas notiktu nākotnē, taču pastāv iespēja, ka Komodo drīz pakāpsies rangu tabulā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me