Kas ir Enjina monēta (ENJ)? Viss, kas jums jāzina

Enjina monēta mērķis ir kļūt par viedo kriptovalūtu spēlētājiem. Iepriekš ir bijuši vairāki mēģinājumi, kas vērsti uz spēļu nozari, kas lielākoties ir bijusi neveiksmīga. The Enjin projekts tāpēc ir izrādījies vērtīgs ieguldījums Minecraft platforma. Tomēr Enjin ir vairāk nekā tikai Enjin Coin. Tas ir uz blokķēdes balstīts risinājums, kas palīdz atrisināt daudzus ilgtermiņa jautājumus, kas saistīti ar digitālajām / virtuālajām precēm.

Kas ir Enjina monēta?

Kā minēts iepriekš, koncepcija nav pilnīgi jauna; tas ir paredzēts, lai kalpotu kā populāra kriptovalūta starp vairākām spēļu platformām, kas to īsteno, nodrošinot virtuālo preču un digitālo aktīvu pārnesamību, kā arī pārvietojamību starp spēļu platformām.

Atšķirībā no konkurentiem, Enjin Coin ir milzīgs sabiedrības atbalsts, kas viņiem palīdzēja iegūt tirgus ieviešanu. Enjin zīmols ir arī ļoti labi pazīstams zīmols spēļu izstrādātāju un spēlētāju vidū visā pasaulē, kurš vada platformu caur Enjin.

Enjin monēta ir žetons, kas veidots uz Ethereum Blockchain. To var raksturot kā digitālu monētu, kuru var izmantot dažādās vietnēs un tiešsaistes spēļu platformās. To var arī viegli pārveidot par citiem digitāliem objektiem, piemēram, spēļu priekšmetiem vai spēles zeltu.

Izmantojot Enjin monētu, ir tik daudz priekšrocību, īpaši tiem, kas vada Minecraft serveri. Papildus servera palaišanas izmaksu samazināšanai Enjin plāno novērst krāpšanu, samazināt maksas un samazināt laiku, kas tiek tērēts cīņai ar atmaksāšanu..

Priekšrocības attiecas ne tikai uz tiem, kas vada serverus; tas izplatās arī uz spēlētājiem. Spēlējot iecienītās spēles, jūs saņemsiet atalgojumu ar reālās pasaules naudu. Jūsu spēles laikā uzkrāto zeltu / atlīdzību var pārveidot par Enjin Coins un izmantot citām spēlēm, kas to atbalsta.

Enjin monētu lietošanas gadījums

Lai arī Enjin monēta būs tilts starp dažādām spēļu platformām, tās izmantošanas gadījums ir ierobežots. Monētas popularitāte ir atkarīga no tā, kad lielākie izstrādātāji nolemj ieviest šo kriptovalūtu savā platformā. Izstrādātāju pusē tā integrēšana ļaus īstiem priekšmetiem piederēt, ēkas kvalitātes vērtībai un daudz ko citu.

Enjina maks

Šis ir Bitcoin, Ethereum, Litecoin un ERC20 žetonu maks, kas paredzēts ātrai, drošai un vienkāršai monētu pārvaldībai. The Enjin maku ir Enjin ekosistēmas galvenā daļa.

Miljoniem spēlētāju visā pasaulē var izmantot seifu, lai uzglabātu savus virtuālos priekšmetus, Enjin monētas un pielāgotus marķierus. Tā kā spēlētāju aktīvi varētu būt simtiem vai tūkstošiem dolāru, komandai bija jāpārliecinās, ka Enjin Smart Wallet ir tik drošs, cik vien iespējams.

Atšķirībā no citiem makiem, Enjin viedais maks ir pirkstu nospiedumu opcija atbalstītajām ierīcēm. Lietotāji var atbloķēt seifus ar pirkstu galiem, nevis parolēm.

Kur nopirkt ENJ žetonus?

Neatkarīgi no Enjina monēta (ENJ) žetoni, kas ir spēļu ekosistēmas kriptonauda, ​​tiek tirgoti arī biržās pret citām kriptovalūtām, piemēram, BTC, ETH, BNT, QASH, un USDT.

ENJ žetonus tirgo šādās biržās:

Jums ir jāpieder kādam kriptovalūtu daudzumam, kas iepriekš minēts, lai tirgotos ar ENJ žetoniem jebkurā no uzskaitītajām biržām. Kad jums ir jūsu ENJ žetoni, pēc tam varat to nosūtīt uz savu Enjin maku.

Citi trešo personu kriptovalūtu maki, kas atbalsta ENJ žetonus

Papildus ENJ žetonu glabāšanai Enjin Wallet, kas ir labākais risinājums, varat tos arī pārsūtīt uz MyEtherWallet. Lai jūsu ENJ žetoni tiktu parādīti, ritiniet uz leju līdz “Žetonu atlikumi”, Pēc tam noklikšķiniet uz“Pievienojiet pielāgoto marķieri”Poga. Jums būs jāievada Žetona adrese, Žetona simbols, un Decimāldaļas ENJ marķiera parametri parādītajā dialoglodziņā.

Coinomi arī atbalsta ENJ un cits ERC20 žetoni. Sekojiet šīs darbības, un jums vajadzētu pievienot savus ENJ žetonus līdzīgā veidā.

Enjina monētu komanda un padomdevēji

Komanda ir pierādījusi ekspertus, kuriem ir padziļinātas zināšanas par kriptovalūtas, programmatūras izstrāde, kā arī mārketings un bizness. Viņi arī ir minējuši kā vienu no saviem biznesa konsultantiem Entonijs Diiorio, kurš ir Ethereum līdzdibinātājs.

Ceļa karte

Enjin komandai ir daudz piedurknes. Visaizraujošākā attīstība turpmākajam ceļam ir partnerība ar Efinity. Efinity tīkls ir Enjin, tāpat kā Lightning Network ir Bitcoin. Enjin platforma spēs paplašināties, lai pielāgotos miljoniem lietotāju, kā arī piedāvāt lielu ātrumu ar gandrīz nulles darījumu izmaksām. Šajā gadījumā Efinity var uzskatīt par ietvaru izstrādātājiem, lai veidotu decentralizētas spēles.

EnjinX Blockchain explorer ir arī daļa no plāna. Tas būs tīmekļa pētnieks, kas apstrādās vairākus blokķēdes. Tas arī nākotnē ļaus pārlūkot ENJ spēļu aktīvus.

Secinājums

Enjin Coin ir paredzēts izjaukt spēļu pasauli. Izmantojot šo izgudrojumu, spēles nebūs tikai izklaide, bet gan darbība, kas gūst dažus blakus ienākumus. Tas arī ļaus spēļu izstrādātājiem būt radošākiem un izpētīt jaunu robežu spēlēšanā, izmantojot blokķēdi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me