Kas ir DragonChain (DRGN) – viss, kas jums jāzina

Vai esat kādreiz domājis, kā izskatītos Disneja kriptovalūta? Nē? Es arī neesmu līdz brīdim, kad uzzināju par Dragonchain, ICO platformu ar foršu nosaukumu, kura pēdējo mēnešu laikā ir pieaugusi par vairāk nekā 600%.

Kas ir Dragonchain?

Izveidojusi komanda, kuru pilnībā kontrolē Disnejs, un pirms piešķiršanas bezpeļņas Dragonchain Foundation, Dragonchain (DRGN) izmanto Dragons kriptonauda, ​​lai darbotos inkubatorā, tirgū, blokķēdē un biznesa platformā. Sākotnēji Dragonchain izveidoja Disneja vadīta komanda.

Kā tika izplatīts Dragonchain?

DRGN pirmo reizi izplatīja ICO, kas darbojās laikā no 2017. gada oktobra līdz novembrim. ICO gadījumā Dragonchain nebija ierobežojumu attiecībā uz iemaksām, kas nozīmē, ka ieguldītājiem tika piešķirts žetonu skaits, kas bija vienāds ar viņu daļu no kopējā ieguldījuma.

Neskatoties uz to, ka nav sasniedzis savu finansējuma mērķi, Dragonchain tomēr nolēma turpināt projektu. ICO izplatīja 55% Dragons, bet pārējie tika sadalīti šādi:

 • 20% Dragonchain fondam
 • 10% rezervē
 • 10% Dagonchain fondam
 • 5% Dragonfund.
 • Jāatzīmē, ka DRGN vērtība ir palielinājusies par 600%.

Kas ir Dragonchain inkubators?

“Dragonchain Crowd Scaled Incubator” palīdz mazākiem projektiem paātrināt to izaugsmi, izmantojot esošo infrastruktūru. Tas ir nedaudz ironiski, ņemot vērā to, ka Dragonchain sāka tāpat, izmantojot Ethereum blokķēdi, tāpat kā Monako un OmiseGo. Dragonchain platformu var izmantot ICO vadīšanai, tas nozīmē, ka tie spēj darboties pat pirms funkciju pilnīgas izstrādes.

Dragonchain lietotājiem tiks dota agrīna piekļuve projektiem, kas izmanto Dragonchain platformu, daži lietotāji arī varēs piekļūt atlaidēm atkarībā no viņu “miegs”. Šis rādītājs tiek aprēķināts, reizinot lietotājam piederošo monētu daudzumu un laiku, kādā viņi tās glabā.

Slumber rādītājs netiek aprēķināts, ja pūķi tiek turēti biržā, tikai tie, kas atrodas makā, kuram jums pieder privātās atslēgas. Ja veicat darījumu, jūsu miegs rezultāts tiks atiestatīts, radot stimulu monētu glabāšanai, samazinot to piedāvājumu tirgū.

Slumber Score aprēķināšana

Dragonchain oficiālajā vietnē ir pieejams kalkulators, kurā varat ievadīt savu ERC20 adresi. Kad tas būs izdarīts, tā aprēķinās jūsu miega rezultātu. Ja vēlaties uzzināt matemātiku aiz rezultāta, skatiet zemāk esošo formulu.

Dragonchain citas funkcijas

Dragonchain tirgus ļauj Dragon žetonus apmainīt pret viedajiem līgumiem un pakalpojumiem, piemēram, programmatūras izstrādi, vervēšanu, juridisko un mārketinga.

Privātums

Attiecībā uz šiem viedajiem līgumiem Dragonchain plāno piedāvāt augstu privātuma līmeni. Šie “viedie līgumi” aktivizējas, kad tiek izpildīts nosacījums, un tiek glabāti blokķēdē, padarot tos pilnīgi decentralizētus. Bet šie līgumi satur sensitīvu informāciju, ieskaitot klientu ierakstus, tāpēc Dragonchain mērķis ir saglabāt informāciju privātu, vienlaikus padarot to pieejamu un izmantojamu.

Kodēšanas elastība

Lai gan Dragonchain ir kodēts Python, elastīgums ir iebūvēts tirgū. Ļaujot viedos līgumus rakstīt C #, Python, Java un Node. Šis vairāku valodu atbalsts ir svarīgs kriptovalūtām, nodrošinot elastību uzņēmumiem, kuri lieto dažādas valodas nekā kriptonauda..

Ethereum nav šīs elastības, tā vietā, lai pieprasītu, lai projekti un viedie līgumi tiktu rakstīti Solidity. Tomēr šī valoda nav ļoti piemērota iesācējiem, un to parasti neizmanto.

ERC-20

Dragonchain ir ERC-20 marķieris, kas nozīmē, ka tas darbojas uz Ethereum blokķēdes, lai gan tas plāno no tā atdalīties, kaut kad 2018. gadā uzsākot savu platformu. Pūķu glabāšanai ERC-20 marķiera, myEtherWallet un Ledger Nano S abi atbalsta Dragonchain.

Kā iegūt pūķus

Pašlaik pūķus var iegādāties tikai caur KuCoin un EtherDelta. Tā kā Dragonchain pašlaik nav iekļauts nevienā nozīmīgā kriptovalūtas biržā.

Kucoin, Ķīnas biržā ir uzskaitītas vairākas jaunas kriptovalūtas, kas parādīja potenciālu, kā arī vairāk tādu galveno monētu kā Bitcoin, Litecoin, un Ethereum.

Etherdelta ļauj tirgoties no sava Ether maciņa, jo tā ir decentralizēta birža.

Neskatoties uz to, ka Dragonchain galvenā mītne atrodas tieši blakus Bittrex birojam Sietlā, Vašingtonā. Varbūt tas palīdzēs drīzumā iekļaut Dragons, kam vajadzētu palīdzēt palielināt monētas cenu.

Binance, vēl viena nozīmīga birža rīko konkursu “Mēneša monēta”, lūdzot balsojumus no kriptogrāfijas kopienas, lai izlemtu, kuras jaunas monētas jāpievieno biržai. Tā varētu būt iespēja Dragonchain. Ņemot vērā to, ka Dragonchain 2018. gada janvārī šajā konkursā ierindojās trešajā vietā, viņu pārspēja Raiblocks un Experience Points, tāpēc mēs drīz varam redzēt, ka tas drīz uzvarēs “Mēneša monētā”.

Ja tas nedarbojas, Binance ļauj apmaksāt sarakstus savā apmaiņā. Lai gan oficiālu informāciju nevar atrast, tiek spekulēts, ka apmaksāti saraksti var maksāt aptuveni 100 000 USD.

Vai Dragonchain var iegūt?

Nē. Tā kā Dragonchain darbojas ar Ethereum blokķēdi, to nevar iegūt, lai gan viņi domā par “blakusķēžu” pievienošanu, kas nākotnē varētu atļaut iegūt kalnrūpniecību. Kad fiksētais Dragons skaits (433 494 437 DRGN) tiks izlaists tirgū, jaunas monētas netiks izveidotas.

Ir Dragonchain atvērtā koda?

Jā. Dragonchain avota kodu var atrast amatpersonā Dragonchain Github.

Kas padara Dragonchain īpašu?

Dragonchain komanda savā vietnē paši atbildēja uz šo jautājumu, norādot:

 1. Hibrīdsistēma, kas ļauj uzņēmumiem izveidot savu ķēdi
 2. Ierobežota viedo līgumu datu iedarbība
 3. Vairāku valūtu atbalsts vienā ķēdē
 4. Daudzvalodu viedo līgumu interaktivitāte
 5. Bez servera arhitektūra, izmantojot Amazon Web Services (AWS)
 6. Savs inkubators un tirgus

Tā kā viņiem ir kopīgi mērķi un tehnoloģija, būs interesanti redzēt, kā Dragonchain maksā par citām kriptovalūtām, piemēram, Enigma, Ethereum un Cardano. Protams, Dragonchain unikālās funkcijas, piemēram, inkubators un miega punktu sistēma, noteikti palīdz izcelties no citām kriptogrāfijas iespējām.

Dragonchain kopiena

Dragonchain Reddit kopienai pievienojušies 1 181 lietotāji, tas ir diezgan mazs skaitlis salīdzinājumā ar citiem lielākajiem monētu projektiem. Lai gan, tā kā tas ir jauns projekts, nesen sākusi tirdzniecību, to skaits drīz var sākt pieaugt. @dragonchaingang vietnē Twitter ir labākas cenas ar sekotāju skaitu 29 000, tāpēc šeit varētu būt arvien vairāk sekotāju.

Dragonchain nākotne?

Dragonchain izstrādē ir dažas diezgan atdzist iezīmes, tāpēc būtu forši redzēt, kas notiks tālāk. Lai sekotu līdzi tam, kas notiek, sekojiet oficiālajam Dragonchain Twitter kontam šeit un pārbaudiet tā cenu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me