Kas ir Bitmex: viss, kas jums jāzina

Šajā rakstā mēs paskaidrosim, kas ir BitMex apmaiņa, kā tā darbojas un kādi ir platformas izmantošanas riski un ieguvumi. Papildus tam mēs arī izskaidrosim, kā darbojas nākotnes līgumi, kā atvērt šos nākotnes līgumus platformā, kāda ir sviras tirdzniecība un kādi ir šo tirdzniecības rīku riski un ieguvumi.

Kas ir Bitmex?

Bitmex ir kriptovalūtas birža, kas tika uzsākta 2014. gadā, un tā piedāvā dažādus finanšu produktus. Starp šiem produktiem mēs atrodam kriptovalūtas rezerves tirdzniecību Bitcoin, Ethereum un Litecoin līdz 100x Bitcoin gadījumā. Papildus tam birža piedāvā kriptovalūtas atvasinājumus un citus finanšu produktus profesionāliem investoriem.

kas ir bitmex

Tā nav platforma iesācējiem, jo ​​tā piedāvā uzlabotas tirdzniecības iespējas un pakalpojumus. Piemēram, maržinālo tirdzniecību vajadzētu uztvert ļoti nopietni, jo kriptovalūtu tirgus ir ļoti nepastāvīgs un cenu prognozes dažreiz ir grūti izdarāmas.

Bitmex piedāvā Bitcoin un citus kriptovalūtas nākotnes līgumus un sviras tirdzniecību. Sapratīsim, kādi ir šie pakalpojumi un kā tie ietekmē investorus.

Kas ir nākotnes līgums?

Tie ir atvasinātie produkti, kas ir līgums, lai nākotnē pirktu vai pārdotu konkrētu aktīvu par iepriekš noteiktu cenu noteiktā laikā. Bitmex piedāvā skaidras naudas norēķinu nākotnes līgumus par vairākiem piedāvātajiem produktiem.

Nākotnes līgumos ir iesaistīti dažādi mehānismi, kas lietotājam pirms ieguldīšanas ir jāzina pareizi. Ir svarīgi zināt, cik vērts ir viens līgums, nākotnes līguma pozīcijas marķējums, starpības līmeņi, kas nosaka, ar kādu sviru var tirgoties un kurā brīdī notiek likvidācija, kā un kad beidzas vai norēķinās nākotnes līgums, un prēmija vai atlaide, ar kuru tirgojas nākotnes līgumi, salīdzinot ar pamata spot cenu.

Kā sākt nākotnes līgumu?

Lai sāktu nākotnes līgumu, ir jāpiesakās. Lai pārbaudītu platformu, nav nepieciešama īpaša dokumentācija. Kad lietotājs dzied platformā, viņš var veikt pirmo iemaksu, kas būtu pieejama tikai dažu stundu laikā. Kad tā ir apstrādāta, persona var sākt tirgoties ar dažādiem piedāvātajiem līgumiem.

Platforma katram produktam piedāvā dažādus plānus. Dažiem no tiem ir ikdienas un nedēļas līgumi. Kad investors ir izlēmis, kuru līgumu izvēlēties, viņam tas vienkārši jāizveido.

Galvenais nākotnes līgumu nolūks ir pārvaldīt riska pakāpi. Piemēram, ja uzņēmums maksā saviem darbiniekiem Bitcoin, tad tas var vēlēties noslēgt līgumu ar stabilu Bitcoin cenu, nevis spekulēt ar tā nākotnes cenu.

Kas ir sviras tirdzniecība?

Sviras tirdzniecība ļauj ieguldītājiem iegūt lielāku naudas daudzumu, lai ieguldītu konkrētā aktīvā. Piemēram, brokeris vai birža var ieguldītājam dot 2, 10, 50 un pat 100 reižu lielāku naudas summu, kāda ieguldītājam ir. Tādā veidā, ja ieguldītājs ir diezgan pārliecināts par to, kā pārvietosies noteikts aktīvs, viņš var pieprasīt šo naudas summu un izdarīt likmi.

Gadījumā, ja Bitmex, tas piedāvā simtkārtīgu sviras efektu dažiem saviem produktiem. Tas nozīmē, ka investors var nopirkt 100 reizes vairāk līgumu nekā tas, par ko viņš ir spējīgs maksāt. Bet daudzi eksperti šo tirdzniecības metodi sauc par “divvirzienu zobenu”, un mēs paskaidrosim, kāpēc.

Bitmex lietošanas riski un ieguvumi

Galvenais ieguvums no nākotnes līgumu tirdzniecības ar kriptovalūtām ir tas, ka tas piedāvā iespēju piesaistīt līdzekļus. Investori var tirgoties ar lielākām naudas summām un gūt lielāku peļņu nekā ar tā sākuma kapitālu. Bet, kā mēs jau iepriekš minējām, pastāv vairāki riski, kas mums jāņem vērā.

Šis rīks iesācējiem nav tik vienkārši lietojams kā parastā tirdzniecība. Ir svarīgi, lai būtu pieredze nākotnes līgumu piesaistīšanā un izmantošanā. Ieguldītājam jābūt pietiekami pieredzējušam, lai izvairītos no sava kapitāla pārsniegšanas un īsa un vidēja riska ieguldījumu izveidošanas ar sviras palīdzību.

Ja nepieredzējis investors iegulda svarīgu naudas summu un nolemj darboties ar sviras palīdzību, tad viņam ir lielas iespējas zaudēt visu savu kapitālu un samaksāt lielas maksas apmaiņai par aizņemto naudu. Bitmex piedāvā dažādas maksas atkarībā no aktīva. Piemēram, Bitcoin 100x sviras veidotāja maksa ir –0,0250 procenti, ņēmēja maksa 0,0750 procenti un norēķinu maksa 0,05 procenti.

Secinājums par to, kas ir Bitmex

Bitfinex ir augsta droša kriptovalūtas apmaiņa. Tam ir svarīgi drošības slāņi, kas padara to par ļoti sarežģītu apmaiņu. No šodienas Bitmex nekad nav uzlauzts. Daudzas citas svarīgas kriptovalūtas apmaiņas jau iepriekš tika uzlauztas vairākas reizes. Piemēram, MtGox ir visslavenākais gadījums. Tā bija lielākā kriptogrāfijas valūtas maiņas brīdī un kad tā tika uzlauzta, Bitcoin cena cieta no avārijas un ilga stagnācijas perioda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me