Kas ir Bitcoin Private – viss, kas jums jāzina

Ir skaidrs, ka kodols Bitcoin protokols trūkst privātuma un anonimitātes. Lai gan valdībai patīk atsaukties uz Bitcoin kā anonīmu, tas ir tālu no tā. Lietotājiem zināmā mērā ir slēpta identitāte Bitcoin. Dažādi izstrādātāji ir izteikuši priekšlikumus aizņemties elementus no Monero protokola, lai nākotnē iegūtu pilnīgi nesekojamu platformu. Kamēr tas nenotiks, droši vien būs vairāk dakšu, kas piedāvās vairāk uzlabojumu attiecībā uz drošību un anonīmi.

Kas ir Bitcoin Private?

Bitcoin Private (BTCP), uz privātumu vērsts bitcoin, tas ir dakša ZClassic (ZCL), apvienojot ZCL neizlietoto darījumu izlaidi (UXTO) ar Bitcoin (BTC).

Bitcoin Private atdalīts no Bitcoin uz 2018. gada 28. februāris. ZClassic un Bitcoin īpašnieki saņem Bitcoin Private par monētām, kas glabājas pirms momentuzņēmuma. Tie, kuriem ir privilēģija pieprasīt Bitcoin privātas monētas, ir tie, kas ir turējuši ZClassic a ZClassic maks.

Bitcoin Private ir paredzēts kalpot kā peer-to-peer digitālās valūtas formā, kurā nav iesaistīta trešā puse. Darījumus apraida un pārbauda mezgli, pirms tie tiek nodoti kalnračiem apstiprināšanai. Bitcoin Private ir nozīmīgāks bloka lielums salīdzinājumā ar Bitcoin; tas neapšaubāmi interesē lietotājus visā pasaulē, jo tas nozīmē mazāku darījumu apstiprināšanas laiku.

Par dakšiņu

Uz 28. februāris, tika uzņemts gan ZClassic, gan Bitcoin blokķēdes momentuzņēmums, un katras kriptovalūtas īpašnieki ir tiesīgi saņemt Bitcoin Private (BTCP) kriptovalūtas. Izplatīšana notiek ar attiecību 1: 1, kas nozīmē, ka ZCL un BTC īpašnieki saņems 1 BTCP par katriem 1 turētajiem ZCL vai BTC marķieriem. BTCP galvenais tīkls palaists apmēram divas dienas pēc momentuzņēmuma uzņemšanas. Apvienojot BTC un ZCL cirkulējošo piegādi, kopā tiktu izveidots 21 miljons monētu.

Pēc paziņojuma Bitcoin Private dakša tuvojoties 2017. gada beigām, dažu nedēļu laikā tas izraisīja ZCL monētu cenas pieaugumu no aptuveni USD 4 līdz USD 90.

Kā darbojas Bitcoin Private?

The Bitcoin Private protokolam ir īsāks bloķēšanas laiks, kas ir mazāks par 3 minūtēm, un daudz plašāks 2 MB bloka lielums nekā Bitcoin kodola blokam. Tā darba algoritma pierādījums ir izturīgs pret ASIC, taču GPU ir piemērots kalnrūpniecībai.

Kopumā viena no Bitcoin Private priekšrocībām salīdzinājumā ar visām citām versijām / dakšām ir tās privātums. Tā ir tā pati tehnoloģija, ko izmanto ZClassic, zk-snarks (nulles zināšanu snarks). Maksājumi, kas publicēti par šādām tehnoloģijām, caurskatāmības nolūkos tiek izlaisti caur publisko bloku ķēdi, taču informācija par katru darījumu, kurā ietilpst saņēmējs, darījuma sūtītājs, paliek paslēpta un nav izsekojama.

Tāpat kā citas kriptovalūtas, arī Bitcoin Private decentralizētais raksturs nodrošina vēl vienu priekšrocību, piemēram, Bitcoin. Darījumi tīklā ir peer-to-peer (sūtītājs saņēmējam), bez nepieciešamības iekļaut starpniekus. Tīkla mezgli pārbauda darījumus savā blokķēdē, izmantojot kriptogrāfiju, un tie tiek ierakstīti publiskajā virsgrāmatā. Savukārt nedaudz lielāks bloka izmērs ļauj ātrāk nodrošināt lielāku drošību un anonimitāti nekā dažādas Bitcoin versijas.

Kā pieprasīt savu Bitcoin privāto kriptovalūtu

Ņemiet vērā, ka tikai tie, kuriem ir Bitcoin vai ZClassic kriptovalūtas, kas glabājas viņu makos pirms blokķēdes momentuzņēmuma, ir tiesīgas pieprasīt BTCP monētas.

Pieprasot savu BTCP atkarīgs arī no jūsu izmantotā maka. Bitcoin Private komanda iesaka BTC vai ZCL monētas pārvietot uz jaunu adresi, pirms jūs izmantojat privātās atslēgas, lai drošības apsvērumu dēļ pieprasītu marķierus dakšai..

Izmantojot Electrum maku

Jūs varat lejupielādēt, izvelciet un palaidiet izpildāmo Electrum datorā. Pēc tam izveidojiet jaunu maku. Ievadiet seifu un privātās atslēgas, pēc tam noklikšķiniet uz slaucīšanas pogas. Tiks parādīta uzvedne, lai ievadītu privātās atslēgas un pēc tam slaucītu Bitcoin Private monētas uz jauno adresi.

Izmantojot pilnu mezglu makus

Izmantojot pilna mezgla maku, jāatjaunina java. Lejupielādēt, izpakojiet un palaidiet failu BitcoinPrivateDesktopWallet.jar. Sāciet un ļaujiet sinhronizēt blokķēdi. Noklikšķiniet uz “maks”, pēc tam – “importēt vienu privāto atslēgu”. Kad tiek prasīts slaucīt, noklikšķiniet uz “jā” un gaidiet, līdz tiek lejupielādētas bloku ķēdes galvenes.

Maki Bitcoin privāto kriptovalūtu glabāšanai

Bitcoin Private monētām ir pieejami daži maki, un arvien vairāk trešo pušu daudzkriptogrāfijas valūtu seifu pārdevēju papildina BTCP monētu atbalstu..

  • Jums ir iespēja izmantot pilna mezgla darbvirsmas maku, kuru var lejupielādēt visām operētājsistēmas versijām, kas pieejamas vietnē Bitcoin Private GitHub lapa.
  • Ir arī iespēja izmantot Electrum maku. Šis maks ir pieejams arī lejupielādēts vietnē GitHub.
  • Tiem, kuriem tas ir ērti, ir pieejama papīra seifa opcija. The Papīra seifa lapa ar Bitcoin Private komandas palīdzību lietotāji var viegli ģenerēt vienas, vairāku parakstu un lielapjoma maka adreses.
  • Kā paziņoja Coinomi par Bitcoin Private monētas atbalstīšanu viņi kopš tā laika to ir pievienojuši Coinomi monētu sarakstam. Lietotāji, kuriem ir atjauninātas Coinomi lietojumprogrammas versijas savām Android ierīcēm, var saņemt un nosūtīt Bitcoin Private žetonus no saviem mobilajiem tālruņiem.

Kur nopirkt BTCP

Bitcoin Private (BTCP) tika iekļauts Trade Satoshi sarakstā 2017. gada marta sākumā. Papildus tam tirdzniecība notiek arī turpinājumā Nanex, plaši pazīstama apmaiņa NANO kopienā. Bitcoin Private ir arī programma, kas jāiekļauj Binance un HitBTC deklarēts ka viņi uzskaitīs arī BTCP.

Pašlaik notiek apmaiņa ar Bitcoin Private TradeSatoshi par Bitcoin, Litecoin, Tether, Doge un Bitcoin Cash.

Cenu analīze

BTCP sākuma cena bija 65,82 USD. Zemākā līdz šim reģistrētā vērtība bija 60,39 USD, bet augstākā – 85,68 USD – saskaņā ar CoinCodex. Saskaņā ar sabiedrības cerībām cena joprojām ir diezgan zema – kas cer, ka 10 labāko biržu sarakstā būs BTCP, un viņi varētu tirgot savas monētas bez liela riska.

Kā darbojas Bitcoin privātā ieguve

Bitcoin Private izmanto Equihash. Tas nozīmē, ka kalnrači var izmantot jebkuru Zcash kalnraču, lai iegūtu Bitcoin Private. Jums vajadzētu atcerēties iestatīt kopas URL blakus porta numuram.

Ir arī oficiāls kalnrūpniecības baseins, kuram varat pievienoties. To būvē un vada paši Bitcoin Private izstrādātāji. Ir arī daži citi baseini, kuros varat iegūt BTCP monētas, un baseinu sarakstu var atrast vietnē Bitcoin Private’s oficiālā vietne.

Lai vieglāk izvēlētos kopfondu, kas tiek iegūts, tas sadala kopienas sponsorēto baseinu sarakstu, kuru ir pārbaudījuši vēl neapstiprinātie. Pirms pievienošanās nepārbaudītiem ieguves baseiniem ir svarīgi būt piesardzīgiem.

Komanda aiz Bitcoin Private

Aiz Bitcoin Private projekta ir komanda. Tā kā Bitcoin Private ir kopienas virzīts, tajā piedalījās vairāk nekā 200 līdzstrādnieku un vairāk nekā 20 inženieru, kuri 30 dienu laikā pievienojās Bitcoin Private protokola izstrādei, un saraksts turpina pieaugt, jo komandā tiek uzņemti vairāk cilvēku.

Secinājums

BTCP apvieno labāko no diviem protokoliem; Bitcoin un ZClassic. Tas īsteno ZClassic privāto raksturu, vienlaikus paplašinot Bitcoin funkcionalitāti.

Lai uzzinātu vairāk par projektu, apmeklējiet zemāk esošās saites:

Oficiālā mājas lapa

Baltā grāmata

Dakšas sadaļa Dakša

GitHub

Twitter

Facebook

Reddit

Nesaskaņas

Telegramma

Vikipēdija

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me