Ievads Arkas ekosistēmā

ARK ir kriptonauda, ​​kas pazīstama kā bloku ķēdes all-in-one valūta. Kāpēc tas notiek šādā veidā? Tā kā ARK vēlas savienot visas dažādās tirgū esošās kriptogrāfijas valūtas dažādās blokķēdes. ARK dzimis no ICO, kas sākās 2016. gada 7. novembrī un beidzās 2016. gada 11. decembrī. Žetona pārdošanas brīdī šķirsta žetona cena bija aptuveni 0,0099 USD. Kā interesanta informācija, ARK īpašniekiem būtu 28 263% IA, ja viņi to būtu iegādājušies marķieru tirdzniecībā.

Kā darbojas ARK?

ARK lietotājiem, izstrādātājiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem piedāvā novatoriskas blokķēdes tehnoloģijas. Galvenais nolūks ir izveidot veselu sasaistītu ķēžu ekosistēmu un virtuālu zirnekļa tīklu bezgalīgiem lietojumiem. ARK izmanto Smart Bridge tehnoloģiju, kas ļauj katrai monētai un katrai atsevišķai valūtai kļūt vēl jaudīgākai.

Tirgū ir dažādas kriptovalūtas. Bitcoin, Ethereum un visas pārējās alt monētas. Katram no tiem ir īpaša iezīme. Bet ko tad nodrošina ARK? ARK komanda un izstrādātāji meklē jaunākās blokķēdes tehnoloģijas, lai paplašinātu pakalpojumu klāstu, ko šī kriptonauda varētu piedāvāt. Ieviešot šīs tehnoloģijas ARK kodolā, izmantojot saistītus blokķēdes (ARK Smart Bridge), ARK apkalpe izveidos jaunas funkcijas un sniegs vērtīgus pakalpojumus vidusmēra patērētājam. Tas tiktu sasniegts, izmantojot savienojumus un daudzfunkcionālos datu laukus.

Bitcoin un Ethereum, viens ar blokķēdi un otrs ar viedajiem līgumiem, varēs gūt labumu no ARK attīstības. Viņi varēs iegūt visu pārējo alt monētu funkcionalitāti. Smart Bridge sazinās starp blokķēdēm, ļaujot dažādām funkcijām izplatīties starp tīkliem.

Piemēram, ja uzņēmums izstrādā lietojumprogrammu, kas jāizmanto tikai vienā blokķēdē, tas, ko dara ARK, ir izveidot tiltu (Smart Bridge) un paplašināt šīs lietojumprogrammas izmantošanu citā tīklā. Ar ARK lietotājiem ir iespēja palaist jebkuru īpašu funkciju no vienas blokķēdes, bet citā. Cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par ARK, šeit ir saraksts ar dažiem paskaidrojošiem videoklipiem:

Kas par ARK mērķiem – kas ir ARK?

ARK Crew galvenais mērķis ir palielināt patērētāju adaptāciju, koncentrējoties uz ātru drošu tehnoloģiju un praktiskiem pakalpojumiem reāliem cilvēkiem. ARK platforma nodrošinās ļoti drošu galveno blokķēdi, integrējot galvenās decentralizētās tehnoloģijas un izstrādājot lietošanas gadījumus, lai parādītu ARK tīkla spējas. Izmantojot šīs tehnoloģijas un integrējot tās, laika gaitā ARK ekosistēma pielāgojas visām jaunajām problēmām.

ARK ir kopiena. Tā ir daudzveidīga cilvēku grupa un prasmju kopas. Naudas pārvaldnieki, mūziķi, tirgotāji, sociālo mediju veicinātāji un uzņēmumu īpašnieki. Visi no tiem būtu veltīti sadarbībai un ARK ekosistēmas un kopienas attīstīšanai.

ARK ir pamatā esošais marķieris. To nodrošina kriptogrāfiskais blokķēdes tīkls ar deleģētu apliecinājumu par likmes algoritmu.

ARK ir tehnoloģija “Bridge Bridge”, izmantojot Smart Bridge tehnoloģiju. Šī novatoriskā sistēma ļauj sazināties starp apstiprinātām tiltu blokķēdēm ar spēju veikt uzdevumus un uzlabotas funkcijas. Piemēram, ARK Crew spēj savienot daudzas populāras blokķēdes un radīt vienojošu saikni starp dažādām ekosistēmām.

ARK funkcijas un tā tīkls tiks pienācīgi nodrošināts. Drošība ir galvenais punkts ARK izstrādātājiem. Komandas pārziņā būs nepārtraukta riska analīze un iekšēja atkārtota iespiešanās pārbaude, nodrošinot sistēmu, kas atbilst augstajiem vides prasībām. Kas attiecas uz drošību, privātums ir svarīgs ARK jautājums. Anonīmā tīkla integrācija lietotājiem nodrošinās izvēles konfidencialitātes iestatījumus, nosūtot ARK darījumu ARK platformā.

Kas pārstāv vienu no ARK ekosistēmas galvenajiem punktiem, ir tas, ka ARK uzdevums ir padarīt blokķēdes tehnoloģiju patērētājiem viegli pieejamu. Viņi vēlas, lai patērētāji nejustu, ka viņi izmanto kādu tehnoloģiju. Mērķis ir izveidot tiltu starp virtuālo pasauli un realitāti ar unikāliem pakalpojumiem, kurus lietotāji vēlas, saprot un vēlas iegādāties, izmantojot ARK. Lai iegūtu sīkāku informāciju par abotu ARK, varat pārbaudīt viņu ceļvedis.

Kas par tās nākotni?

Pašlaik ARK tiek tirgots par 2,83 dolāriem, saskaņā ar CoinCodex. Aprīlī valūtas cena bija aptuveni 0,05 dolāri. Septembra beigās tā cena pieauga līdz USD 4 dolāriem, kur tā atrada pretestības līmeni.

ARK ir liels izaugsmes potenciāls nākamajos laikos. ARK varētu ļaut uzņēmumiem, lietotājiem un izstrādātājiem izmantot dažādas funkcionalitātes no dažādām blokķēdēm. Saite, kuru izveidoja ARK, būs nepieciešama nākotnē, kad visām blokķēdēm būs nepieciešams kaut kas no otra. Kāpēc mums ir jāpaļaujas tikai uz vienu blokķēdi, kad citi piedāvā neticamus rīkus un iespējas? Šajā brīdī ARK Smart Bridge padara atšķirīgu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me