CoinEx Exchange Review: Pilnīgs ceļvedis

CoinEx birža ir Ķīnā balstīta kriptovalūtas platforma, kas tika izveidota kaut kad 2017. gadā. Biržā ir plašs kriptovalūtas aktīvu klāsts, ko lietotāji var tirgot platformā. Kripti tiek tirgoti pret BCH, BTC, ETH un USDT kriptovalūtām.

Par CoinEx kriptovalūtas maiņu

Birža ir uzsākusi arī savu vietējo kriptovalūtu, kuru var tirgot pret platformas lielākajiem uzņēmumiem. Lai arī apmaiņa tikai sākas, tiek gatavoti decentralizētas kriptovalūtas apmaiņas izveide, kuru darbinās CoinEx Token (CET).

Coinex birža

Platforma ir veidota, domājot par lietotāju – vienu no visvieglāk lietojamajiem – pat iesācējs var apiet platformu, neprasot nekādu palīdzību. Turklāt tas ir ielādēts ar revolucionārām funkcijām, kas daudzus lietotājus ir noslaucījušas no kājām.

Daži lieliski CoinEx biržas ieguvumi

Plaša daudzveidīga kriptogrāfija tirdzniecībai

CoinEx apmaiņai ir plašs kriptovalūtu (monētu un žetonu) klāsts, no kā tirgoties. Kā jau minēts iepriekš, šie kriptoplāni tiek tirgoti pret platformas lielajiem uzņēmumiem; Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Tether (USDT) kriptonauda.

Zema maksa par darījumiem

CoinEx birža tikai par tirgus piesaistītājiem iekasē 0,10%, bet tirgus veidotājiem (tirgotājam, kurš apņemas visu laiku pirkt vai pārdot par noteiktām cenām) netiek piemērota maksa par darījumiem biržā.

Ātri ārpusbiržas darījumi

Platforma var ātri apstrādāt darījumus bez receptes. Tas nozīmē, ka tirdzniecība platformā nav ierobežota ar noteiktām valūtām, bet tirdzniecību var veikt, izmantojot kriptovalūtas.

Ļoti droša platforma

CoinEx birža ievieš drošības sistēmu “Full Dimension Protection”. Platforma izmanto dažādus protokolus, nodrošinot dažādus platformas aspektus. Jūs varat būt drošs, ka visi darījumi, kas saistīti ar maksājumiem, apmaiņu un pārskaitījumiem, kas veikti platformā, ir ļoti nodrošināti.

Vienkārši izmantojama tirdzniecības platforma ar iepriekšējas kartēšanas rīkiem

Diagramma platformā ļauj tirgotājiem viegli analizēt tirgus virzienus, efektīvi izmantojot uzlabotus diagrammu veidošanas rīkus. Lietotāji var arī pārvietoties dažādos pāros ar vienkāršiem klikšķiem.

Viegli lietojama lietotāja saskarne

Kā jau minēts iepriekš, dizains ir vienkārši fantastisks. Atšķirībā no dažām citām biržām, CoinEx var izmantot arī tehniskie puiši un iesācēji. Ja jūs varat noklikšķināt apkārt, jūs varat manevrēt savu ceļu uz platformas.

Bezmaksas naudas novirzīšana draugiem

CoinEx kriptovalūtas apmaiņa piedāvā novirzīšanas atlīdzību lietotājiem, kuri izmanto savu atsauces kodu, uzaicinot citus platformā. Referāli saņems 20% no tirdzniecības maksām no tām, kuras viņi atsauca.

Turklāt CoinEx birža tikko uzsāka dažas ļoti aizraujošas funkcijas, kā tās nesen palaida.

Tirdzniecības vadīta kalnrūpniecība

Birža paziņoja par savu “Trade-driven Mining” koncepciju, kas palīdz atbrīvot CET žetonus, kas lietotājiem tiks atkārtoti piešķirti CoinEx tirdzniecības platformā.

CoinEx marķieris

Visas platformas darījumu maksas tiek aprēķinātas un konvertētas uz CET žetoniem. Pēc tam CET marķieri tiek izplatīti atpakaļ tirgotājiem atkarībā no darījumu apjoma.

CoinEx biržā tiek izmantota caurspīdīga marķieru izplatīšanas metode, jo visas iekasētās darījumu maksas un to sadales veids tiek parādīts vietnē reāllaikā..

Lai piedalītos monētu izplatīšanā, lietotāji ir jāpārbauda, ​​un tikai tie, kuriem ir vismaz 100 CET žetonu, saņems žetonu daļu. Visi žetonu turētāji saņems dividendes nākamās dienas sākumā.

Kā būt daļai no apmaiņas

Reģistrēties ir vienkārši vienkārši. Pirmajai verifikācijas darbībai ir nepieciešama tikai aktīva e-pasta adrese.

Pēc konta reģistrēšanas katram lietotājam ir jāpārbauda savi konti.

Lai uzlabotu konta līmeņa drošību, lietotājiem ir obligāti jāsaista arī Google autentifikators un mobilā tālruņa numurs.

Pēdējās domas par CoinEx Exchange

Nepārtraukti pieaugošais pieprasījums pēc kriptovalūtām ir radījis nepieciešamību pēc dažādām kriptovalūtu apmaiņām, un šodien tās mums ir. Lai gan daudzi no tiem nav atbilstoši standartiem, vairāki piedāvā jaunākās tehnoloģijas, sniedzot visaugstākos pakalpojumus dažādām kopienām.

Lai arī CoinEx kriptovalūtas maiņa tirgū ir diezgan jauna, tā īsā laikā bija pārsteidza daudzus tirgotājus ar savām modernākajām tehnoloģijām. Apmaiņā iespaidīgs ir arī fakts, ka tajā ir daudz monētu, kuras var tirgot platformā, un neticami zemas maksas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me