Ceļvedis: Kā nopirkt Binance zvaigžņu lūmenus (XLM)

[Šī rokasgrāmata tika atjaunināta 2019. gada augustā]

Zvaigžņu lūmeni (XLM) vērtēšanas ziņā ir viena no lielākajām kriptovalūtām tirgū. Neskatoties uz to, ka tas šobrīd ir starp 11 digitālajiem aktīviem, visā pasaulē ir daudz investoru, kuri nezina, kā iegādāties šo virtuālo valūtu. Tajā pašā laikā XLM joprojām ir daudz vietas izaugsmei.

Daudzi ir satraukti par Zvaigžņu potenciālu mainīt pasaules finanšu sistēmas, un mēs drīz varētu redzēt, ka tas seko Ripple pēdās – patiesībā IBM izmanto Stellar, lai konkurētu ar Ripple.

Šajā ceļvedī mēs parādīsim, kā jūs varat sākt ieguldīt XLM vienā no pasaules lielākajām biržām, Binance.

Kas ir XLM?

Pirmkārt, ir jāveic klasifikācija. Līdzīgi kā Ripple un XRP, arī Stellar ir blokķēdes tīkls, un Lumens (vai XLM) ir zvaigžņu tīklā izmantotā kriptonauda..

Tomēr līdzības starp Zvaigžņu un Ripple nebeidzas. Abi tīkli pilda vienu un to pašu funkciju, lai nodrošinātu tūlītējus, lētus, pārrobežu darījumus, kas vērsti uz banku un finanšu sektoru. Faktiski Stellar veidotājs Džeds Makkalebs bija viens no Ripple līdzdibinātājiem. Viņš tur darbojās kā CTO, pirms atstāja uzņēmumu, lai izveidotu Zvaigžņu.

Zvaigžņu galvenā koncepcija ir darboties kā valūtas maiņas protokolam. Tas ļaus cilvēkiem viegli pārskaitīt starp dažādām valūtām, izmantojot Lumens kā starpnieku. Īsāk sakot, ja kāds vēlas nomainīt USD uz EUR, Stellar to darīs, nomainot USD pret Lumens, bet Lumens uz EUR. Tīklu atbalsta uzņēmumi, kas vada atsevišķus mezglus, padarot to nedaudz atšķirīgu no parastajām kriptovalūtu ieguves vietām.

Zvaigžņu darbojas ļoti līdzīgi kā Ripple. Mērķis ir padarīt finanšu uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē vieglāku un lētāku pārrobežu darījumu apstrādi. Zvaigžņu tīklā izmantotā virtuālā valūta ir ātri un lēti lietojama, kas nozīmē, ka tā ir ļoti efektīva finanšu uzņēmumiem un privātiem ieguldītājiem, kuri vēlas pārvietot līdzekļus. 

Lai izmantotu Stellar tīklu, lietotājiem būs nepieciešami lūmeni (XLM), lai samaksātu par darījumu maksu un izveidotu kontus tiešajā Zvaigžņu tīklā..

Neskatoties uz to, ka šobrīd tā ir viena no lielākajām monētām pasaulē, nav daudz Fiat-Lumens pāru. Tātad labākais veids, kā iegūt XLM, ir vispirms nopirkt tādu valūtu kā Bitcoin vai Ethereum un tirgot zvaigžņu lūmenus biržā, piemēram, Binance.

Lai gan visā pasaulē ir daudz kriptovalūtu biržu, Binance ir viena no lielākajām digitālo aktīvu biržām tirgū. Kā ziņoja CoinMarketCap, platformas tirgus kapitalizācija pēdējo 24 stundu laikā bija 800 miljoni ASV dolāru. Tas nozīmē, ka birža ir viena no lielākajām pasaulē. 

XLM tirgū ir dažādi tirdzniecības pāri, un to var iegādāties Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), USD Coin (USDC) un Tether (USDT).

Lūk, kā sākt ieguldīt Zvaigžņu lumens:

1. darbība: reģistrējieties Binance

Ja vēl neesat to izdarījis, jums būs jāreģistrē konts vietnē Binance. Viņu saskarne ir ļoti lietotājam draudzīga, un procesam nevajadzētu ieilgt.

binance reģistrs 2

2. darbība: verificējiet savu kontu

Lai sāktu tirdzniecību, Binance prasa, lai jūs iesniegtu vairākus KYC (pazīstiet savu klientu) verifikācijas dokumentus. Turklāt, lai aizsargātu savu kontu, jums būs jāiestata droša divfaktoru autentifikācija.

3. darbība: nosūtiet BTC vai ETH uz savu Binance kontu

Kad jūsu konts būs aktīvs, jums būs jāiemaksā Bitcoin vai Ethereum savā Binance makā.

Ja jums vēl nepieder viena no šīm monētām, varat iegādāties, izmantojot ieslēgtu kredītkarti vai debetkarti Coinmama vai Čanelija, vai fiat atbalstīta apmaiņa, piemēram Monētu bāze.

Kad esat ieguvis BTC / ETH un esat gatavs nosūtīt uz Binance, dodieties uz augšējo navigācijas joslu, atlasiet “Funds” un “Deposits”.

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet, vai vēlaties noguldīt BTC vai ETH. Tas jums dos adresi, uz kuru nosūtīt monētas. Pārliecinieties, ka nosūtīt izvēlēto valūtu tikai uz šo adresi (t.i., sūtīt tikai Bitcoin uz Bitcoin adresi). Ja nosūtīsit kādu citu monētu, tā varētu pazust.

depozīta iemaksa 2

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Atkarībā no tīkla noslodzes var paiet daži mirkļi, līdz darījums tiks izpildīts.

Binance arī ļauj lietotājiem iegādāties digitālos aktīvus, izmantojot kredītkarti, tomēr, iespējams, daži digitālie aktīvi nav pieejami iegādei ar šo metodi.

5. solis: atrodiet un atlasiet BTC vai ETH pāri

Kad esat noguldījis Bitcoin vai Ethereum savā Binance makā, jums būs jāpāriet uz Binance apmaiņas sadaļu. Lai to izdarītu, augšējā joslā virziet kursoru virs “Exchange” un atlasiet “Basic”.

Tagad atrodaties apmaiņas zonā, dodieties uz labo pusi, kur redzami BTC, ETH, BNB un USDT pāri. Izvēlieties monētu, kuru noguldījāt agrāk, un meklējiet XLM. Noklikšķiniet uz pāra, lai atvērtu XLM tirdzniecības ekrānu.

xlm binance

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance piedāvā vairākus rīkus un datu diagrammas, kas palīdzēs jums izsekot monētu veiktspējai laika gaitā. Izmantojot šo informāciju, varat būt drošs, ka pērkat lēti un dārgi.

Tirdzniecības ekrāns parādīs cenu un pasūtījumu vēsturi katram pārim. Tas arī dod jums iespēju noteikt pirkšanas vai pārdošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka jūs varat iestatīt cenu, par kuru Binance automātiski veiks jūsu darījumu.

xlm binance 2

6. solis: izvēlieties XLM daudzumu, kuru vēlaties iegādāties

Zem cenu diagrammas varat iestatīt cenu, par kuru vēlaties iegādāties, vai atlasīt “Tirgus”. Pērkot par tirgus cenu, jūsu darījums tiks izpildīts par jebkuru XLM vērtību tajā brīdī.

Abiem pasūtījumu veidiem varat izvēlēties, cik daudz XLM iegādāties vai tērēt 25%, 50%, 75% vai 100% no BTC / ETH maka monētām..

7. solis: Pērciet Zvaigžņu lūmenus!

Noklikšķiniet uz pogas Pirkt XLM, un tas ir paveikts!

8. solis: Pārvietojiet monētas uz drošu Zvaigžņu maku

Vislabāk ir pārvietot līdzekļus uz kriptovalūtas maku, kas īpaši paredzēts digitālo aktīvu glabāšanai. Tas ir ļoti svarīgi, jo tas ļautu lietotājiem droši uzglabāt savus līdzekļus un tos izmantot, kad tie ir nepieciešami. Daži no visnoderīgākajiem un drošākajiem seifiem ietver tādas aparatūras ierīces kā Ledger Nano S.

Jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta Zvaigžņu lūmenus. Var atrast oficiālu XLM atbalstošo maku sarakstu šeit. Starp populārākajām iespējām ir starpzvaigžņu maks, daudzplatformu seifs, kas paredzēts tieši Zvaigžņu tīklam, vai Ledger Nano S aparatūras maks, kas ir viens no drošākajiem pieejamo seifu veidiem.

Kad esat iestatījis un gatavs savu Zvaigžņu Lumens maku, vēlreiz dodieties uz sadaļu “Fondi” un atlasiet “Izņemšana”. Šeit nolaižamajā izvēlnē atrodiet XLM. Tagad pievienojiet savu XLM seifa adresi un izvēlieties, cik daudz izņemt.

xlm binance 3

Noklikšķiniet uz Iesniegt un gaidiet, kamēr darījums tiks apstiprināts. Jūsu monētām drīz vajadzētu parādīties seifā, atkarībā no aktivitātes tīklā.

Secinājums

XLM iegāde, izmantojot Binance, ir viens no labākajiem lēmumiem, ko investori var pieņemt, nevis izmantot niķīgas biržas ar zemas drošības pasākumiem. Turklāt, ja rodas problēmas ar līdzekļiem, Binance rīcībā ir neparedzētu izdevumu fonds, kas jau tika izmantots vienu reizi, kad valūtas maiņu ietekmēja uzbrukums. 

Pēc visu līdzekļu iegādes procesa XLM nosūtīšana uz aparatūras vai bezsaistes maku būtu labākais lēmums digitālā īpašuma glabāšanai. 

Šī raksta tapšanas laikā XLM tirgus kapitalizācija ir 1,44 miljardi USD un monētas cena 0,073227 USD. 

Tagad jūs esat gatavs sākt ieguldīt Zvaigžņu Lumensā, kas ir nākotnes globālā finanšu tīkla valūta.

Endrjū ir rakstnieks un digitālais mārketings no Jaunzēlandes, kas tagad atrodas ārpus Dienvidaustrumāzijas. Kopā ar savu darbu daudzās e-komercijas telpas jomās Endrjū ir liela interese par kriptonauda, ​​it īpaši altkoīni un projekti, kas vērsti uz galveno kriptogrāfijas pieņemšanu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me