Ceļvedis: Kā iegādāties Binance EOS žetonus

Ievads

The EOS blockchain platforma ir paredzēta decentralizētu lietojumprogrammu izstrādei, kas līdzīgas Ethereum tīklam. Tas padara lietojumprogrammu izstrādi tīklā pieejamu, nodrošinot lietojumprogrammu izstrādātājiem pakalpojumus un funkcijas, kuras viņi var izmantot. EOS potenciāls 2018. gadā ir lielāks nekā jebkura cita kriptonauda.

EOS ir potenciāls kļūt par vienu no lielākajiem un atzītākajiem kriptogrāfijas tīkliem nozarē.

EOS platformu uzsāka Dens Larrimers, kurš ir Steem un BitShares izveidotājs 2017. gadā. Tās mērķis ir apvienot daudzveidīgo, viedo līgumu tehnoloģiju labākās iezīmes. Tā ir Bitcoin drošība un Ethereum skaitļošanas jauda vienā platformā. Platformā ir iestatītas mērogojamas decentralizētas lietojumprogrammas ikdienas lietošanai.

EOS komanda paredz izveidot blokķēdes decentralizētu lietojumprogrammu platformu, kas ir droša un viegli mērogojama tūkstošiem darījumu katru sekundi.

EOS žetoni ir ERC-20 marķieri, kas tiek izplatīti Ethereum tīklā. Šajā ceļvedī mēs iemācīsim jums iegādāties EOS no Binance Exchange.

Tajā pašā laikā EOS ir viens no vismodernākajiem un revolucionārākajiem tīkliem kosmosā, jo tam ir unikāls veids, kā risināt pārvaldības problēmas decentralizētajās sistēmās. Ja vēlaties uzzināt vairāk par EOS, to varat izdarīt rokasgrāmatā, kuru mēs rakstījām par to, kas ir EOS.

Labākais maks EOS žetoniem

Sakarā ar to, ka EOS ir virtuāla valūta, investoriem ir ļoti svarīgi, lai EOS glabāšanai būtu drošs maks. Daži no labākajiem seifiem ietver Infinito EOS maku, imToken maku, Ledger Nano S maku un daudzus citus, piemēram, Exodus maku vai Scatter EOS maku. 

Ja vēlaties uzzināt par to, kā droši uzglabāt EOS, varat izlasīt mūsu ceļvedi par labākajiem EOS makiem tirgū.

Kā nopirkt

Viena no labākajām vietām kriptovalūtu iegādei / maiņai ir Binance birža Platforma. Tas, iespējams, ir vispopulārākais no visām apmaiņām, un tam ir arī viegli lietojams interfeiss.

Pirms jūs varat tirgot savas monētas / žetonus Binance Exchange, jums jābūt reģistrētam platformā. Pārbaudot arī kontu, tiek atcelti daži ierobežojumi, ko sākotnēji noteica platformas administratori, taču, ja jūsu apmaiņa notiek mērenā mērogā, jāveic tikai nepieciešamā reģistrācija, proti, pārbaudīt reģistrāciju, izmantojot saiti, kas nosūtīta uz e-pasta adresi, kurā reģistrējāties. tīri labi.

Binance ir viena no populārākajām un atzītākajām platformām kriptovalūtu tirgū. Apmaiņa kļuva ļoti slavena plašā pakalpojumu klāsta dēļ, ko tā piedāvā lietotājiem no visas pasaules. 

Platforma piedāvā ne tikai iespēju pirkt un pārdot digitālos aktīvus, bet tā piedāvā arī IEO palaišanas pakalpojumus, blokķēdes tīklu, decentralizētu apmaiņu ar nosaukumu Binance DEX un daudzus citus pakalpojumus, tostarp fondu, kas vāc ziedojumus cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama.. 

Ja jūs sev jautājat, kā iegādāties EOS, izmantojot Binance, ļaujiet man pateikt, ka esat pareizajā vietā. Veicot tikai dažas darbības, jūs varēsiet ātri un droši iegūt nepieciešamos digitālos līdzekļus.  

Saskaņā ar CoinMarketCap sniegtajiem datiem Binance pēdējās 24 stundās reģistrēja tirdzniecības apjomu 853 miljonu ASV dolāru apmērā. Tas ļāva platformai būt 9. lielākai pēc lietotāju tirgotā apjoma. 

Apmaiņa ļauj pirkt vai pārdot EOS ar Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Paxos Standard (PAX), TrueUSD (TUSD), USD Monētu (USDC) un Tether (USDT). 

Izveidojiet kontu, aizpildot veidlapu Binance reģistrācijas lapā.

 • Reģistrācija ir vienkārša; jums jāievada tikai derīga e-pasta adrese un droša parole, kuru cilvēkiem grūti uzminēt. To var izdarīt, noklikšķinot šeit.
 • Ģenerēts pasts jums tiks nosūtīts, lai apstiprinātu, ka esat reģistrējies platformā. Piesakieties savā pastā un aktivizējiet kontu. Tas pārbauda jūsu reģistrāciju un sāk jūsu procesu, kā iegūt EOS žetonus.

Nosūtiet kādu Ethereum vai tā daļu uz platformu Binance.

 • Tagad, kad esat pieteicies platformā, uz platformu jānosūta dažas kriptovalūtas. Lai to izdarītu, lapas augšdaļā noklikšķiniet uz FONDI un pēc tam uz saitēm IEMAKSĀJUMU ATCELŠANA.
 • Kad lapa ir ielādēta, atrodat Ethereum. Lapas meklēšanas lodziņš palīdz ātri atrast monētu, kuru vēlaties noguldīt.
 • Noklikšķiniet uz pogas Noguldīt Bitcoin priekšā un gaidiet, līdz tiek ģenerēta Ethereum maka adrese. Šī adrese ir vieta, kur vēlaties nosūtīt savus ētera žetonus; nosūtītajai vērtībai Binance vajadzētu parādīties ne vēlāk kā pēc pāris minūtēm.
Tagad jūs varat apmainīt savus ēterus pret EOS marķieriem Binance Exchange.
 • Noklikšķiniet uz saites MAINĪT blakus Binance logotipam, pēc tam atlasiet parādīto opciju Pamata saite.
 • Biržas lapas augšējā labajā stūrī ir uzskaitīti pāri, kas tiek tirgoti biržā.
 • Atrodiet EOS / ETH pāris, noklikšķiniet un pagaidiet mirkli, līdz diagramma tiek ielādēta.
 • Pāra diagrammas sadaļā Pirkt pirmais lauks parāda ETH vērtību, kuru maksājat par EOS.
 • Otrajā laukā varat ievadīt EOS daudzumu, kuru vēlaties iegādāties.
 • Izmantojiet pogas 25%, 50%, 75% un 100%, lai norādītu noguldīto līdzekļu skaitu, kuru esat gatavs izmantot darījumam. 100% izmanto visus jūsu noguldītos līdzekļus.
 • Pēdējais lauks parāda to ēteru skaitu, kurus maksājat par darījumu.
 • Lai apmainītos, noklikšķiniet uz pogas PIRKT EOS.

Binance ir pievienojusi arī jaunu iespēju, kas ļauj lietotājiem iegādāties dažādus digitālos līdzekļus, izmantojot kredītkarti. Tas ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā iegūt virtuālo valūtu, nevis sūtīt līdzekļus no citas biržas. Tas ir arī viens no drošākajiem veidiem, kā to izdarīt, jo jums nav jāatver konti citās biržās, jāpērk tur digitālie aktīvi un jānosūta tie uz platformu Binance. 

EOS marķieri jums pēc minūtes vai divām vajadzētu būt attiecīgajā Binance apmaiņas makā.

Lietotājiem vienmēr būtu jāuzglabā savi digitālie aktīvi drošos makos, nevis jāatstāj līdzekļi kriptonauda biržās, kuras mēdz mērķēt hakeri un uzbrucēji. Lai izņemtu līdzekļus, jums būs jādodas uz pogu “izņemt”, kas atrodas apmaiņas sākuma ekrānā. 

Pēc tam jums būs jāiepazīstina informācija par jūsu esošo maku, īpaši par EOS. Kad būsiet pabeidzis pieprasīto informāciju, varēsiet izņemt savus līdzekļus. 

Šī raksta tapšanas laikā EOS ir 8. lielākais digitālais aktīvs tirgū ar tirgus vērtējumu 3,91 miljards USD. Katru EOS monētu var iegādāties par 4,22 USD par monētu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me