Bytecoin Binance Listing – 2018. gada visvairāk saskaņotais sūknis un izgāztuve?

Kopš raksta sākuma es gribētu pieminēt, ka faktiem, kurus es izklāstīšu, nav aiz muguras derīgu pierādījumu, un tas ir tikai mans minējums par to, kas tikko notika ar BCN cenu.

Kā jūs zināt, šodien Binance paziņoja, ka viņi iekļauj BCN. Kā ziņoja UseTheBitcon, cena visās biržās strauji pieauga līdz 114%. Kas ir interesantāk, tas, ka Binance cena faktiski ir 10x lielāka nekā CoinMarketCap ziņotā. Kā? Sāksim.

Stāsts par to, kā BCN pieaug 32 reizes mazāk nekā vienas dienas laikā

Pirmkārt, neliela sabiedrības daļa zināja par BCN Binance sarakstu. Un to nemaz nebija grūti izdomāt; Crypto_Ed_NL uz to faktiski norādīja 3. maijā.

Piecas dienas ir ilgs laiks, pietiekami daudz laika, lai izveidotu koordinētu sūkni un izgāšanu masveidā. Es šeit nevainoju Crypto_Ed_NL, ja jūs sekojat viņam, jūs droši vien zināt, ka viņš ir cienīts kriptogrāfijas OG, kuram ir liela pieredze. Kā šis reddit lietotājs norādīja, ka BCN šodien pirms Binance saraksta ziņām HitBTC un Poloniex tirgoja aptuveni 72 satoshi. Tad Binance paziņoja, ka viņi oficiāli iekļauj BCN sarakstā un lietas sāk izkļūt no rokas. Saraksta cena sākās aptuveni 280 satoshi, kas vēlāk pieauga līdz 2300 satoshi. Par šo cenu BCN būtu bijusi kriptovalūtas top 5. Neprāts priekšstats par tādu kriptovalūtu kā BCN.

Kā tagad ir iespējams tik ļoti izaugt tik īsā laika posmā? Nu, BCN komanda iepriekš nepaziņoja kopienai, ka viņi tiks iekļauti nozīmīgā biržā, viņi augšupielādēja tikai šo pastu un lielīšanās ar sadārdzinājums. Vai tas nav nedaudz ēnains? Kādas svarīgas ziņas varētu nospiest BCN cenu par 50%?

Izpratne par Pump and Dump

Pirmkārt, pārbaudīsim, kas Satekroketje pamanīju.

Es to uzmanīgi sekoju un konstatēju, ka izņemšana no HitBTC un Poloniex nedarbojās, kā arī nedarbojās BCN tīmekļa maks. Pārbaudot viņu blockchain explorer, mēs atklājam, ka pēdējās 2 stundas nav iegūti jauni bloki. Tirdzniecība ar BCN sākās plkst. 06:02 pēc UTC, un kopš tā laika ir izrakti tikai 46 bloki, kas kopā satur 997 darījumus. Izskatīto darījumu skaits šķiet ļoti mazs monētai, kas dažu stundu laikā vienkārši pieauga vairāk nekā 32 reizes.

Es to vēl neesmu pārbaudījis, bet tas varētu būt taisnība. Darījumu skaits ir ārkārtīgi mazs, un, iespējams, tikai daži laikus redzēja paziņojumu, tostarp cilvēki, kas atbildīgi par P&D. Ja tikai dažiem cilvēkiem izdevās noguldīt, kamēr tīklā sāka rasties problēmas, tas nozīmē, ka Binance apjoms bija un tas ir diezgan mazs, pietiekami, lai ar to varētu manipulēt uz augšu un uz leju. Turklāt varbūt tīkls tika manipulēts tā, lai veiktu tikai dažus darījumus, pēc tam bloķējot pārējos.

Tagad klīst dažas baumas, par kuriem to varētu domāt.

  1. BCN komanda – dažās grupās cilvēki runā par to, kā BCN komanda faktiski zināja par to un peļņu, lai pārdotu lielu daļu no savām akcijām, bet ne pirms cenas paaugstināšanas līdz 30x +. Ir arī dažas teorijas, ka visa tīkla problēma radās no viņiem, lai viņi vispirms varētu pārdot savas akcijas par labāko iespējamo cenu. Bet atkal tās ir baumas, un līdz šim nekas netika apstiprināts.
  2. Sūknis&Atkritumu grupa – tas ir otrais minējums, kur cilvēki apgalvo, ka BCN komandai nebija nekā kopēja ar šo un patiesībā P&D grupa visu pārvaldīja ar nopietnu peļņu. Tīkla problēmu izraisīja arī viņi.
  3. Poloniex – kā jūs varat pamanīt, Poloniex cena pieauga līdz maksimāli 200 satoshi. Arī HitBTC tas kādu laiku bija, tad arī tur eksplodēja. Kāpēc tagad Poloniex cena būtu zemāka? Tāpēc, ka viņiem bija liels daudzums BCN, no kura viņi vēlējās ‘aizbēgt’. Tātad viņi sāka to pārdot Binance un bloķēja izņemšanu, lai gūtu lielu peļņu. Viņi pārdotu visus savus žetonus un pēc tam, iespējams, nopirktu vairāk no lietotājiem, lai gūtu peļņu. Tagad viss ir tikai baumas, un nekas nav apstiprināts. Tas ir tikai baumas no dažām kriptovalūtu grupām, ka Poloniex kaut kādā veidā tika tajā netieši norādīts.

Mans personīgais viedoklis par Poloniex un Binance saraksta ietekmi

Es personīgi nedomāju, ka Poloniex bija kaut kas saistīts ar to, jo viņu apmaiņa ir cienījama un agrāk viņi bija godīgi ar lietotājiem. Iespējams, ka tā ir P roka&D grupa vai pat BCN komanda. Tas, kurš zināja, ka Binance uzskaitīs BCN, un tam bija pietiekami daudz līdzekļu, lai paaugstinātu cenu tik augstu. Bet es neizdevu šo ziņu vainot Poloniex vai Pump and dump grupas. Turklāt neilgu laiku pēc tam Poloniex atspējoja izņemšanu no tirgus, kas ir godīgi šajā situācijā.

Šīs lietas notika kriptogrāfijā. Tāpēc ir svarīgi, lai izveidotās apmaiņas, piemēram, Binance, pievienotu tikai kvalitatīvus projektus ar komandām, kuras ir pelnījušas atzinību par viņu smago darbu. Kā apmaiņas numuram Binance pirms to pievienošanas būtu pienācīgāk jāpārbauda kriptovalūtas un jāaizliedz aizdomīgās valūtas maiņa..

Kopiena padarīja Binance tādu, kāda tā ir, un Binance to vajadzētu saprast. Mēs esam sākuši lietot Binance, jo tur uzskaitītajām kriptovalūtām bija noteikts kvalitātes un apjoma līmenis. Ja tas nemainīsies nākotnē, es ļoti šaubos, vai Binance vairs nebūs birža Nr. 1. Kā nepilnas slodzes kriptovalūtu tirgotājs es saprotu, ka kriptovalūtu tirdzniecībā pastāv riski. Bet tipisks lietotājs, kurš tikko pievienojās Binance, varēja ievietot lielu daudzumu personisko līdzekļu kriptovalūtā, piemēram, BCN, kad tā vērtība jau ir palielinājusies par 600%, domājot, ka tā varētu pieaugt. Ko viņš izjustu par Binance un kriptovalūtu vispār, kad sapratīs, ka tas viss bija milzīgs Pump and Dump?

Lūdzu, izveidojiet drošu vidi tirdzniecībai. Mums, klientiem, kuri izmanto jūsu pakalpojumu. Kriptogrāfijas valūtu ar tādu ēnu pagātni kā BCN nevajadzētu iekļaut Binance sarakstā, mani divi centi.

Šis ir viesa ieraksts, ko par pašreizējo situāciju izveidojuši BCN entuziasti. Autors izvēlējās saglabāt savu identitāti privātu. UseTheBitcoin.com un tā darbinieki nav atbildīgi par nevienu viņa viedokli.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me