6 labākās Bitcoin pirkšanas vai pārdošanas vietas Lielbritānijā

Bitcoin pirkšana ir vispopulārākā darbība, kas saistīta ar kriptovalūtu. Lai ietaupītu jums kādu laiku un vēlāk radītu neapmierinātību – mēs esam izveidojuši sarakstu ar uzņēmumiem, kas ļauj jums pirkt un pārdot Bitcoin Lielbritānijā – visiem tiem ir vērts uzticēties.

Par Bitcoin

Bitcoin neapšaubāmi ir pasaulē labākais kripto un iesakņojas daudzās nozarēs. Blockchain tehnoloģijas (atvērtā koda datu bāze) izmantošana ir nodrošinājusi visu bitcoin darījumu drošību, decentralizāciju un pārredzamību. Tas nozīmē, ka privātajos darījumos nav jāiekļauj trešā puse, piemēram, banka vai valdība.

Tā rezultātā Bitcoin cena, tāpat kā citas kriptovalūtas, pieaug. Bitcoin pirkšana vai pārdošana Lielbritānijā ir līdzīga kā tas ir ASV. Tāpēc iedzīvotājiem ir vairāki cienījami uzņēmumi, taču, tāpat kā jebkuru citu produktu vai pakalpojumu, ne visi uzņēmumi, kuri apgalvo, ka ir labākie, ir labākie, kurus izvēlēties.

Labākās kompānijas, kas pērk vai pārdod Bitcoin Lielbritānijā

Tālāk ir minēti daži no cienījamākajiem Lielbritānijas bitkoina uzņēmumiem, kas pērk vai pārdod bitcoin.

Vaultoro

Vaultoro apmainīt Bitcoin Lielbritānijā

Ar Vaultoro ikviens var nopirkt un tērēt zeltu jebkur. Tas atvieglo fiziskā zelta un bitcoin tirdzniecību. Pērkot vai pārdodot, izmantojot Vaultoro, netiek piemērota nekāda bankas maksa, un tajā pašā laikā darījumi tiek veikti tikai dažu sekunžu laikā.

Patiesībā lietotājiem ir jāsedz tikai 0,5% tirdzniecības maksa, un tā būtībā samazinās, pieaugot lietotāja tirdzniecības aktivitātei. Klienta vārds tiek izmantots zelta glabāšanai, un tas ir nostiprināts augsta līmeņa velvju glabātuvē, kas atrodas Šveicē. Arī klienti var jebkurā brīdī pieprasīt zelta fizisku piegādi.

Blockchain.info

Tirdzieties ar Bitcoin Lielbritānijā, izmantojot Blockchain.info

Runājot par blockchain.info, mēs runājam par slavenāko bitcoin maku. Faktiski uzņēmums ir veicis vairāk nekā 100 miljonus bitcoin darījumu no vairāk nekā 140 valstīm, no kuriem katru dienu notiek 160 000 darījumu.

Tiem, kas spēlē azartspēles ar kriptogrāfijas valūtu, blockchain.info ir populāra starp šo grupu tikai tāpēc, ka tai nav izsekojamības par to, kādas darbības Bitcoin lietotāji veic atšķirībā no konkurentiem Xapo un Coinbase.

Pēc tam lietotājiem nav jāuztraucas par kontu slēgšanu gadījumos, kad tiek veikti darījumi ar tiešsaistes kazino un bukmeikeriem.

Cryptopay

Cryptopay - alternatīva, lai tiktu galā ar Bitcoin Lielbritānijā

Cryptopay ir pakalpojums, jo to var izmantot bitcoīnu pārsūtīšanai, apmaiņai, iegādei, kā arī pārdošanai. Unikālā iezīme tomēr ir vienīgā Cryptopay debetkarte. Ar to lietotājiem ir atļauts maksāt par precēm un pakalpojumiem (ar bitcoin), kur tiek pieņemta Visa.

Izmantojot cryptopay, jūs varat veikt bankomātu izņemšanu, izmantojot debetkarti, visu vietējā valūtā. Vēl viena aizraujoša iezīme ir tā, ka izņemšana un iemaksa ir bezmaksas, tikai par 1% maksu par konvertēšanu no vai uz BTC.

Atšķirībā no citām valūtas maiņas un seifiem, kuru līdzekļu atspoguļošana lietotāju kontos aizņem vairākas dienas, ar Cryptopay tie tiek parādīti tikai nākamajā dienā.

Coinbase.com

COinbase

Monētu bāze apvieno tikai draudzīgu saskarni, labu vietni, kurā jūs varat iegūt bitcoinus, izmantojot debetkarti, kā arī tiešsaistes maku, kas ir apdrošināts digitālajai valūtai.

Uzņēmums ir reģistrējis vairāk nekā 30 000 000 lietotāju, tostarp 75 000 tirgotāju un izstrādātāju lietotnes, kuru skaits ir aptuveni 15 000.

Coinbase sākās ar bitcoin, bet šobrīd tā tika paplašināta līdz citām monētām, piemēram, Ethereum, bitcoin cash un Litecoin. Līdz ar to tas ir lietotājam draudzīgs ar vairāk ilgtermiņa klientiem.

Coinjar

Coinjar par Bitcoin Lielbritānijā

Būtībā Coinjar darbojas tikai kā vienas pieturas aģentūra, veicot darījumus gan ar fiat naudu, gan ar bitcoin. Android un iOS ir coinjar pieskāriena lietotne, kas ļauj lietotājiem dažu sekunžu laikā veikt maksājumus bitkoinā jebkuram citam visā pasaulē.

Pēc tam debetkartes var piesaistīt seifam arī izņemšanai un pirkšanai. Lietotājs var arī saistīt bankas kontu ar kontu monētu maks, un līdz ar to piekļūt naudai caur bitcoin tīklu visā pasaulē.

Monētu grīda

Monētu grīda

Monētu grīda ir Londonā dibināta kompānija, kas piedāvā ātru un drošu pirkšanas, kā arī digitālās valūtas mārciņas pārdošanas veidu. Tam ir īpaši drošības pasākumi, tostarp divu faktoru autentifikācija, kā arī vairāki parakstītāji, lai atbrīvotu bitkīnus, kas kopumā ir padarījuši Coinjar ļoti uzticamu apmaiņai ar Bitcoin Lielbritānijā.

Uzņēmumam ir ļoti atsaucīga platforma, kas ļauj veikt vienkāršus un vienkāršus darījumus, kurus var izpildīt, izmantojot mobilo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me